יעל גרוסמן, יעל גרוסמן, עורכי דין
יעל גרוסמן

יעל גרוסמן

בעלים

יעל גרוסמן, עורכי דין
עורכי דין בתחום הפלילי וצווארון לבן
שנת לידה: 1955
דוא"ל: [email protected]
תחומי התמחות: עבירות צווארון לבן, איסור הלבנת הון ועבירות ניירות ערך.
תפקיד: בעלים
ותק בתפקיד: 31 שנים
תפקידים בגופים ציבוריים: יועצת משפטית, מועצת העיתונות; יו”רר (משותף) ועדת איסור הלבנת הון ארצית; חברת צוות ההיגוי שלל התכנית להטיה ממשפט פלילי; חברה בוועדת שירות שלצד נציב שירות המדינה; חברה בפורומים שונים לרפורמות במשפט הפלילי.
השכלה: .B.A ספרות כללית ו- .LL.B משפטים - אוניברסיטת תל-אביב.
חבר בארגונים: בעלת תעודת (Certified Anti-Moneyy Laundering Specialist (CAMS של ארגון ACAMS; חברה ב- American Bar Association) ABA).

מהו המהלך המשמעותי שהובלת לאחרונה?
המהלך המשמעותי שהובלתי לאחרונה הוא קידום המשרד בתחומי התמחותו. בתחום איסור הלבנת הון הוצאנו באפריל 2013 מהדורה שנייה מורחבת ומעודכנת של הספר "איסור הלבנת הון להלכה ולמעשה", ואנו ממשיכים ומרחיבים את טווח הלקוחות להם אנו מייעצים בתחום זה מקרב הבנקים, המוסדות הפיננסיים והלקוחות המוסדיים והפרטיים. כן הובלתי את העמקת והרחבת ההתמחות של המשרד בתחום הייצוג בעבירות ניירות ערך וצווארון לבן ובהליכים מנהליים.

מהן החוזקות המשמעותיות של המשרד בעינייך?
החוזקות של המשרד הן התמקצעות מרבית בתחומי התמחות ספציפיים המשלימים זה את זה. בפעילות המשרד יש היזון חוזר בין פעילות הליבה של ייצוג נאשמים, חשודים ומפרים בעבירות צווארון לבן לבין פעילות היקפית ענפה הכוללת מתן הרצאות, השתתפות וריכוז ימי עיון, השתתפות בדיוני ועדת חוקה חוק ומשפט של הכנסת בנושאים הנוגעים לתחומי ההתמחות של המשרד ופעילות בלשכת עורכי הדין בתחומים אלה. מבחינת אופי הטיפול בלקוחות מצטיין המשרד בתשומת לב וביחס אישי לכל לקוח, ובעבודת צוות בכל אחד מהתיקים.

מהם האתגרים המרכזיים של המשרד בשנים הקרובות?
האתגר המרכזי של המשרד הוא שמירת המובילות בתחומי התמחותו.

מהן המלצותיך לעו"ד בתחילת דרכו?
המלצתי לעו"ד בתחילת דרכו הינה למצוא נישה ייחודית ולהתמקד בה, כדי לבדל את עצמו מן הכלל.

מה חשוב לזכור גם בזמנים קשים?
חשוב לזכור שדווקא בזמנים קשים ודווקא כשאין ברירה נובטים ומתפתחים הרעיונות היצירתיים ביותר והפתרונות המוצלחים ביותר.