יפעת בן אבי בראון

משרד עורכי דין - חדלות פירעון/הוצל"פ, נוטריון, גישור, מקרקעין

יפעת בן אבי בראון
אייקון פרופיל

פרופיל החברה

תחום: חדלות פירעון/הוצל"פ, נוטריון, גישור, מקרקעין
כתובת: סניף אשדוד
רח' הראשונים 26
סניף אילת
שד' התמרים 21 אילת
טלפון: 08-8534794 | 08-8534788
פקס: 08-8534799
דוא"ל: [email protected]
Facebook: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

 • יפעת בן אבי בראון, יפעת בן אבי בראון

  עו"ד ונוטריון יפעת בן אבי בראון

  מייסדת ובעלים

  יפעת בן אבי בראון

אייקון אודות

אודות יפעת בן אבי בראון

יפעת בן אבי בראון משרד עורכי דין, הינו משרד בוטיק העוסק בתיקי חדלות פירעון/הוצאה לפועל, מקרקעין ובתחום האזרחי –מסחרי. לב ליבה של התמחות המשרד הינה חדלות פירעון ועו"ד בן אבי בראון אף משמשת כממלאת מקום יו"ר ועדת חדלות פירעון בלשכת עורכי הדין, מעבירה כנסים בתחום ומשתתפת בפאנלים מקצועיים. המשרד רושם בשנים האחרונות צמיחה מואצת ועקבית ובעקבות כך הפכה הפירמה לחברת עורכי דין. במשרד מועסקים 12 עובדים, מתוכם 7 עורכי דין. לקוחות המשרד מגיעים אליו מפה לאוזן, מכל רחבי הארץ.

תחומי פעילות המשרד

חדלות פירעון/הוצאה לפועל - המשרד מייצג בבתי המשפט השונים לקוחות פרטיים ומסחריים בהליכי חדלות פירעון עד לסגירה סופית של כל החובות וביטול כל העיקולים וההגבלות, לשביעות רצון מוחלטת של הלקוח. עד היום טיפל המשרד במאות מקרים ולקוחות וניסיונו הרב כמו גם הידע המשפטי הרחב מאפשרים לו להביא לפתרונות יצירתיים וייחודיים. כל מקרה במשרד נדון לגופו ועורכי הדין המקצועיים מסייעים ללקוחות לא רק מקצועית אלא גם רגשית בהתמודדות עם המצב הכלכלי הקשה אליהם נקלעו תוך הבאתם להליך הבראה כלכלי. במהלך שנות פעילותו הצליח המשרד למחוק חובות לקוחות בהיקפים מצטברים של מיליוני שקלים.

דיני מקרקעין – המשרד בעל ניסיון רב בתחום הנדל"ן ובמיוחד בתחום ההתחדשות העירונית. לאורך השנים ייצג ומייצג המשרד חמישה פרויקטים נרחבים במסלול פינוי בינוי הכוללים מאות יחידות דיור, כמו גם כ-50 פרויקטים של תמ"א 38/1 (חיזוק והרחבה). המשרד מייצג בעיקר דיירים והוא מלווה אותם במסירות, מקצועיות ותוך זמינות גבוהה לאורך כל הדרך – החל ממכרז היזמים, דרך חתימת החוזה מול היזם הנבחר וכלה בסיום העבודה במקום ורישום הבית המשותף. רוב הפרויקטים אותם מלווה המשרד ממוקמים באשדוד, ראשון לציון וחולון, כאשר חלקם כבר הסתיימו ואוכלסו לשביעות רצון הדיירים.

תיקים אזרחים – המשרד מייצג תובעים ונתבעים בתיקים אזרחיים העוסקים בעיקרם בתביעות כספיות קלאסיות כגון תביעות בגין ליקויי בנייה, פינוי מושכרים מנכסים וכן ייצוג נאשמים בתיקים פליליים של תכנון ובנייה למול רשויות מקומיות.

נוטריון – עו"ד ונוטריון בן אבי בראון מעניקה שירותי נוטריון בכל מגוון התחומים וביניהם אישורי חתימות לבנקים למשכנתאות, ייפויי כח, תרגומים נוטריוניים, הכנת צוואות נוטריוניות שלא בפני עדים, אישור הסכמי ממון, אישורי מסמכי מקור, אישורי חיים ועוד.
גישור – עו"ד בן אבי בראון הינה בעלת תעודת גישור והיא משמשת כמגשרת בין צדדים יריבים בתיקים אזרחיים ובתיקי משפחה. מהות הגישור היא להגיע להסכם המקובל על כל הצדדים והמשרד רשם הצלחות רבות בתיקים מעין אלו.

עו"ד יפעת בן אבי בראון, מייסדת ובעלים

יפעת בעלת תואר ראשון במשפטים מהמכללה האקדמית למשפטים ברמת גן וכן תואר שני במשפטים עם התמחות בזכויות אדם מהמרכז האקדמי למשפט ועסקים ברמת גן. נכון להיום היא עמלה על עבודת הדוקטורט שלה בדרך להיותה ד"ר למשפטים. את התמחותה עשתה במשרד עורכי דין מוביל בתחום האזרחי והמקרקעין ומיד עם סיום ההתמחות פתחה את משרדה הפרטי הפועל בהצלחה מזה 12 שנה.

מקצועיות, בקיאות ויחס אישי וחם

כמשרד בוטיק מתאפיין המשרד ביחס האישי והחם אותו הוא מעניק ללקוחותיו בתיקים השונים. במשרד פועל מטה מורחב של 3 פקידות המעניקות ללקוחות מענה רציף, מהיר ונעים במיוחד. כמו כן, עו"ד בן אבי בראון עומדת לרשות הלקוחות לאורך כל שעות היממה והיא מגיעה לדיונים באופן אישי.

תיקים נבחרים

ביטול תביעה ביטוחית על סך 5 מיליון ₪ - המשרד הביא לביטול התביעה הכספית הגבוהה, על הסף.

ביטול תיק חוב של 10 מיליון ₪ להוצאה לפועל – המשרד הביא למחיקת החוב העצום אותו צבר לקוח המשרד והוא נדרש לשלם בסוף התהליך 114 אלף ₪ בלבד.

ביטול תיק חוב של 1.5 מיליון ₪ להוצאה לפועל – המשרד ייצג זוג קשישים בשנות השמונים לחייהם אשר גררו חובות בסך של 1.5 מיליון ₪ במשך שנים ארוכות. כתוצאה מהתערבותו של המשרד החוב נמחק כמעט לגמרי והזוג נדרש לשלם 125 אלף ₪ בלבד.

 

 

אייקון דירוגים

דירוגי חברה

אייקון מאמרים

מאמרים מאת יפעת בן אבי בראון

 • קציבת מזונות בהליך חדלות פירעון

  קציבת מזונות בהליך חדלות פירעון

  לפי מה נקבעים תשלומי המזונות של אדם הנמצא בחדלות פירעון? ומה ההשלכות הכספיות על הצדדים במידה ואדם אינו יכול לשלם במשך תקופה מזונות בעקבות הליך חדלות פירעון? עו"ד יפעת בן-אבי בראון, בעלים של 'יפעת בן-אבי בראון משרד עו"ד, בפודקאסט המסביר את המורכבות של נושא תשלום מזונות בעת חדלות פירעון

  קציבת מזונות בהליך חדלות פירעון

 • הכירו את המנהלת – יפעת בן אבי בראון

  הכירו את המנהלת – יפעת בן אבי בראון

  הכירו את המנהלת – יפעת בן אבי בראון

בנוסף אולי יעניין אותך