יריב ואקנין, משרד עורכי דין

דיני משפחה וירושה, משפט אזרחי-מסחרי, נזיקין וביטוח

יריב ואקנין, משרד עורכי דין
אייקון פרופיל

פרטי התקשרות

שנת הקמה: 2014
תחום: דיני משפחה וירושה, משפט אזרחי-מסחרי, נזיקין וביטוח
כתובת: רח' המלאכה 21, עפולה
טלפון: 04-6577227
פקס: 04-6577228
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: http://www.adv-yariv.com
Facebook: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

 • יריב ואקנין

  עו"ד יריב ואקנין

  מייסד ובעלים

  יריב ואקנין, משרד עורכי דין

  עוד על יריב ואקנין

  יריב ואקנין
 • מירב אבנעים

  מירב אבנעים

  עו"ד

  יריב ואקנין, משרד עורכי דין

 • שלומית אסרף שניידר

  שלומית אסרף שניידר

  עו"ד

  יריב ואקנין, משרד עורכי דין

 • מייס ג'גיני

  מייס ג'גיני

  עו"ד

  יריב ואקנין, משרד עורכי דין

 • מירב משה

  מירב משה

  עו"ד

  יריב ואקנין, משרד עורכי דין

 • בשאר קודסי

  בשאר קודסי

  עו"ד

  יריב ואקנין, משרד עורכי דין

 • עמית ויצמן

  עמית ויצמן

  עו"ד

  יריב ואקנין, משרד עורכי דין

 • מירב לוי

  מירב לוי

  עו"ד

  יריב ואקנין, משרד עורכי דין

 • קרן מוזס

  קרן מוזס

  עו"ד

  יריב ואקנין, משרד עורכי דין

אייקון אודות

אודות יריב ואקנין, משרד עורכי דין

יריב ואקנין משרד עורכי דין נחשב למשרד דומיננטי ומוביל בתחומי המשפט האזרחי-מסחרי ודיני המשפחה, ולאחד המשרדים הגדולים בצפון הארץ. המשרד הוקם בשנת 2014 על ידי עורך דין יריב ואקנין ולאורך שנותיו הוא רושם צמיחה עקבית ויציבה הן בהיקף הלקוחות והתיקים המטופלים במשרד והן בהון האנושי ההולך וגדל.

המשרד מספק ללקוחותיו קשת רחבה של שירותים משפטיים החל ממשפט אזרחי-מסחרי, דרך תחום המשפט הציבורי והמנהלי, נזיקין וביטוח, וכלה בדיני משפחה וירושה והוא מונה 14 עורכי דין מקצועיים ומנוסים מהשורה הראשונה. למשרד שלוחה נוספת בתל אביב (ברחוב דניאל פריש 3) אך רובה ככולה של הפעילות מתקיימת בעפולה.

שירות איכותי ומקצועי ללא פשרות

יריב ואקנין עורכי דין, מספק שירות איכותי ומקצועי  ביותר בין היתר בתיקי מקרקעין , הליכי פשיטת רגל, הוצאה לפועל, אגודות שיתופיות, מושבים, קיבוצים, זכויות בן ממשיך במשק חקלאי, מעמד אישי ומשפחה, ירושות, צוואות, עזבונות ולשון הרע. הייצוג המשפטי ניתן בכל הערכאות וכולל ליטיגציה, מו"מ, ערעורים וחוות דעת מקצועיות.

תפיסת העבודה של עו"ד יריב ואקנין היא בין הרעננות שניתן למצוא בתחום המשפטי בישראל והוא משלב בין עקשנות ומקצועיות חסרת פשרות עם מסירות, להט והשקעה בתיקים קטנים כגדולים.

במרוצת השנים הצליח המשרד להביא לתקדימים משפטיים רבים ביניהם תקדים ולפיו חולקו כספי נזקי גוף בין בני הזוג הגם שלא הוכחה כוונת שיתוף וכן תקדים לקבלת מזונות זמניים בסכומים גבוהים מאוד – 15,000 ₪ במזומן ובנוסף נשיאה בנטל של כ 15,000 ₪ הוצאות, הגם שנקבע כי הבעל משתכר סך של 32,000 ₪. 

הנהלת המשרד

בראש המשרד עומד המייסד והבעלים עו"ד יריב ואקנין. יריב בוגר תואר ראשון במשפטים מהקריה האקדמית אונו ואת טרום התמחותו והתמחותו עשה במשרד התל אביבי ואקנין-תור.

זמן קצר לאחר מכן פתח את המשרד המשגשג. בעברו כיהן כסגן בשתי וועדות ארציות של לשכת עורכי הדין – וועדת שלטון מקומי וועדת הוצאה לפועל. מעבר לניהול המשרד בבעלותו מכהן עו"ד ואקנין כדירקטור חיצוני בתאגיד מי נועם המספק שירותי מים וביוב לכ-54,000 בתי אב ברחבי נוף הגליל, מגדל העמק, ועפולה.

על סוללת עורכי הדין במשרד מנצחת עו"ד מייס גיגיני יוסף, בוגרת האוניברסיטה העברית במשפטים, עורכת דין בעלת ניסיון של 8 שנים המתמחה בדיני משפחה וירושה. את תחום המשפט האזרחי-מסחרי מרכזת במשרד עו"ד מירב אבנעים, משפטנית בעלת 11 שנות ניסיון ובוגרת תואר ראשון במשפטים מאוניברסיטת תל אביב. בתחום הנזיקין והביטוח הלאומי מועסק במשרד היועץ המשפטי לשעבר של ביטוח לאומי מחוז צפון, מה שמעניק למחלקה את היכולת להכיר לעומק את הצד השני של המתרס ודרכי פעולתו.

יחס בוטיקי, חם ומסור ללקוחות

המשרד מטפל בתיקים גדולים ומורכבים, ביניהם תביעות ענק של מיליוני שקלים נגד קבלנים, תיקי ירושות וגירושין של בעלי עסקים וידוענים, ועוד. הצוות מנהל  סכסוכים אזרחיים - מסחריים רבים ובמקרי הצורך מגיש עררים למחוזי ולעליון. תכליתו של דבר – המשרד נלחם בכל החזיתות על מנת להביא את התוצאה האופטימלית ללקוחותיו. על אף היקפם הגדול של התיקים המתנהלים במשרד עו"ד ואקנין אינו מתפשר על אווירה בוטיקית, פתוחה ואינטימית כלפי הלקוחות. צוות עורכי הדין זמין מסביב לשעון וכל תיק מתאפיין ביסודיות והעמקה המביאים לתוצאות מרשימות בכלל הערכאות המשפטיות במדינה.

הצוות מעניק שירות אבסולוטי ללקוחותיו ולא נרתע מלקחת אחריות גם על תיקים שמשרדים אחרים נמנעו מהם. בתיקים אלו שהם לכאורה אבודים מראש מגבש המשרד אסטרטגיה משפטית שונה ואחרת תוך חיפוש כל פרצה וזווית המאפשרת לבסס את טענות התיק. שיטה זו מייחדת מאוד את המשרד ובמהלך שנות פעילותו הוא הצליח לפצח תיקים רבים שהיו לכאורה חסרי הוכחות.  על לקוחות המשרד נמנים אנשי עסקים מובילים, אנשי תקשורת, טייקונים, אוליגרכים, ידוענים ועוד.

תיקים בולטים מהשנה האחרונה

ייצוג איש עסקים מוכר בתיק ירושה – המשרד הגיש עבור הלקוח התנגדות למתן צו קיום צוואה ולמינוי מנהל עיזבון. מדובר על תיק מורכב הכולל התנהלות בדרום אפריקה וחלוקת הירושה בקורלציה בין הארצות. התיק כולל רכוש רב המוערך בעשרות מיליוני שקלים, בין היתר בשכונת יוקרה תל אביבית ועוד זכויות רבות בדרום אפריקה.

ייצוג ילד הנזקק לטיפול רפואי מציל חיים בחו"ל – המשרד מייצג קטין חולה הנזקק לטיפול רפואי מציל חיים, תוך עמידה על זכותו לצאת לארה"ב לקבלת הטיפול. בית הדין הרבני והאב "נלחמים" בבני המשפחה בכדי שאלה יחזרו מארה"ב תוך התעלמות מהמצב הרפואי, ובשלב זה הוכרזה האם כחוטפת ילדיה לפיה אמנת האג ואף חולטו כספים של מכירת ביתם בסכומים של מאות אלפי שקלים.

ניהול תיק גירושין מורכב הכולל חטיפת ילדים – ניהול תיק גירושין הכולל חלוקת רכוש רב לרבות רשת מסעדות, בתים, מגרש רכבים ועוד. האם עברה להתגורר בדרום הארץ יחד עם ילדיה וזאת חרף החלטות שלא לעשות כן שניתנו ע"י בית המשפט לענייני משפחה, בית המשפט המחוזי ובית המשפט העליון. תיק הרכוש עדיין מתנהל והאישה הוחזרה להתגורר בצפון לאחר מאבק משפטי עיקש. בימים אלה האישה חטפה את הקטינים פעם נוספת והוגשו בקשות מתאימות לבית המשפט.

בנוסף אולי יעניין אותך

 • פורום בכירי ענף המשפט 2022

  בתאריך ה- 23.2.22 קיימנו את פורום Duns 100 לבכירי ענף המשפט.

  פורום בכירי ענף המשפט 2022

 • פורום בכירי ענף המשפט בתחום ההייטק 2022

  ביום ד' ה-9.3.22 נערך במלון רויאל ביץ' תל אביב פורום Duns 100 השנתי של בכירי ענף המשפט בישראל בתחום ההייטק בהשתתפות בכירי דן אנד ברדסטריט בישראל, עמי אפלבום, יו"ר רשות החדשנות והמדען הראשי במשרד הכלכלה ובהנחיית גדעון אוקו.

  פורום בכירי ענף המשפט בתחום ההייטק 2022

 • עליית מחירי הדירות – עובדה מוצקה

  מה שגורם לעליית מחירי הנדל"ן הוא לא אינטרסים של בעלי עניין, אלא תהליך ומחסור אמיתי בדירות לאוכלוסיית ישראל. המחסור החריף מושך את המחירים מעלה

  עליית מחירי הדירות – עובדה מוצקה

 • גלובל רוטו שקע – ממשבר עמוק להצלחה מפוארת

  גלובל רוטו שקע – ממשבר עמוק להצלחה מפוארת