ישראל אירופה

יזמות נדל"ן, התחדשות עירונית

ישראל אירופה
אייקון פרופיל

פרופיל חברה

שנת הקמה: 2011
תחום: יזמות נדל"ן, התחדשות עירונית
כתובת: שנקר 5, הרצליה פיתוח
טלפון: 09-7700077
פקס: 09-7700076
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: http://www.israel-europe.co.il/
Facebook: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

 • אלעד אפרגן

  עו"ד אלעד אפרגן

  מייסד, בעלים ומנכ"ל

  ישראל אירופה

  עוד על אלעד אפרגן

  אלעד אפרגן
אייקון אודות

אודות ישראל אירופה

ישראל אירופה הינה חברה יזמית וקבלנית מהמובילות בארץ ומחלוצות הבנייה בתחום ההתחדשות העירונית. החברה הוקמה בשנת 2011. נכון להיום החברה בעלת פריסה רחבה של פרויקטים הכוללים כ-1,700 יח"ד ואלפי מ"ר למסחר ומשרדים בפרויקטים בשלבי ביצוע ותכנון שונים לאורך מישור החוף. החברה דורגה בשנת 2021 כאחת מהחברות המובילות בישראל בתחום הפינוי-בינוי. הצלחתה הגדולה נעוצה בניסיונה העשיר ואיתנותה הפיננסית לצד שילוב בין יזמות לקבלנות והיכולת לצפות את מהלכי שוק הנדל"ן. צוותה המקצועי של החברה עתיר ידע ומתמחה בתכנון ושינוי תב"ע ובעל ניסיון מוצלח ועשיר בניהול התחדשות עירונית במתחמים מורכבים ורחבי היקף תוך הקפדה על עמידה בלוחות זמנים, תכנון מיטבי וסטנדרטים גבוהים ביותר. כחברה ממוקדת לקוח מפעילה ישראל אירופה שירות לקוחות ייעודי המעניק ללקוחות החברה מעטפת 360 מעלות לצרכיהם המלווה אותם מהמפגש הראשון עם החברה, דרך קבלת הנכס ולאחריה.

אלעד אפרגן, עו"ד – מייסד ובעלים

בראש החברה עומד עו"ד אלעד אפרגן, יזם נדל"ן בעל ניסיון עשיר של עסקאות בהיקפים של מאות מיליוני שקלים בתחומים מגוונים – מגורים, מסחר ומשרדים וקרקעות. אלעד בוגר אוניברסיטת חיפה במשפטים LLB)), חבר לשכת עורכי הדין משנת 2010 וביצע התמחות באחד ממשרדי עוה"ד המובילים בארץ בתחום הליטיגציה המסחרית. במהלך לימודיו באוניברסיטה עבר להתגורר בתל אביב על מנת להיות קרוב ולקחת חלק בליבת העסקים התוססת של הסיטי. את ההחלטה ליישב ולפתח את ארץ ישראל ולהפיח חיים בכל רגביה, קיבל אלעד בגיל 18 כמפקד ולוחם בגדוד 12 של חטיבת גולני. באותם לילות ארוכים בהם השכיב מארבים ופיקד על פעילות מבצעית נכרתה ברית של אהבה ונאמנות בינו ובין חומר הגלם הקסום של עולם הנדל"ן, האדמה הארצישראלית. כיום, משמש אלעד כחבר בעמותת ידידי חטיבת גולני. בנוסף לפעילותו בתחום ייזום הנדל"ן ייסד והקים אלעד תכנית הכשרה ייחודית, מקצועית ומקיפה בה הוא חולק את ניסיונו העשיר ואת התובנות העמוקות שלו על עולם היזמות והבנייה ובכך מכשיר את הדור הבא של יזמי הנדל"ן בישראל. עד כה עברו תחת ידיו של אלעד אלפי משתתפים, שכיום לוקחים חלק בפעילות בשוק הנדל"ן בארץ ובעולם.

אסטרטגיה עסקית

ישראל אירופה חרטה על דגלה מספר עקרונות עסקיים המלווים אותה מיום היווסדה ידע וזריזות - עיקרון המתבטא בתגובה מהירה לשינויי מגמות וגישה למחקרי שוק עדכניים.
לוקיישן – החברה מקפידה על בנייה באזורי הביקוש, במרכז הארץ ולאורך מישור החוף. גיוון - רכישה, עסקאות קומבינציה ושינויי ייעוד לקרקעות מגדילים את עתודות הקרקע של החברה. מיקוד – החברה מתמקדת בפרויקטים של התחדשות עירונית בעלי פוטנציאל השבחה משמעותי. ולבסוף איתנות פיננסית- החברה בעלת היקף פעילות של למעלה מ-2.5 מיליארד ₪.

תחומי הפעילות

התחדשות עירונית - החברה זיהתה את תחום ההתחדשות העירונית כמחולל צמיחה בשוק הנדל"ן החדש והייתה מהחלוצות לפעול בו. החברה החלה לפעול בתחום זה עוד בתחילת העשור הקודם מתוך הבנה כי הביקושים למגורים במרכזי הערים גוברים, אך היצע הקרקעות נשאר כשהיה. החברה יוזמת, מתכננת ומקימה שכונות שלמות המחליפות את השכונות המתיישנות שבמרכזי הערים ובלב אזורי הביקוש. תהליך ההתחדשות כולל שדרוג תשתיות ויצירת תכנון עירוני מודרני, הוספת מאות יחידות דיור חדשות, שטחי ציבור ומרחבים משותפים ולעיתים הוספת שטחי מסחר ומשרדים.
ייזום והקמת פרוייקטים - חברת ישראל אירופה פועלת לאתר, ליזום ולהקים פרויקטים למגורים בדרך של רכישת קרקעות. בשנים האחרונות הפכה הקרקע הזמינה לבנייה למצרך נדיר בישראל ובעלי החברה ומנהליה פועלים ללא לאות על מנת לאתר קרקעות בהן ניתן להקים פרויקטים העומדים בסטנדרטים אותם הציבה החברה לעצמה.
במקביל, החברה זיהתה את הקושי ביצירת מתחמים שלמים בלב איזורי הביקוש בערים מרכזיות (בדגש על תל אביב), ובמקומות אלו היא פועלת מכח תכנית מתאר ארצית (תמ"א) 38 - הריסה ובנייה מחדש, תוך שהיא בוחרת בקפידה את הבניינים הממוקמים באיזורים הטובים ביותר ומקימה בניינים חדשים ומודרניים תחת אלו הקיימים אשר עומדים בסטנדרט הבנייה העדכני ובתקנים המחמירים ביותר. בפעילותה זו, מתקשרת החברה בהסכם עם בעלי הדירות הקיימות, מפנה אותם לדיור חלופי במהלך תקופת הבניה ולבסוף מחזירה אותם לדירותיהם החדשות, כל זאת, לצד דירות חדשות אותן מוכרת החברה בשוק החופשי. בצורה זו מייצרת ישראל אירופה פרויקטים המחדשים את המרקם העירוני הוותיק באזורי הביקוש במרכזי הערים, ומשמשת כחלוצה בתכנון העתידי של העיר.
מסחר ומשרדים - במסגרת האסטרטגיה העסקית שלה פועלת החברה בכדי לאתר, ליזום ולהקים שטחי מסחר ומשרדים אותם היא מותירה בבעלותה כנכסים מניבים. בפעילותה זו, שמה דגש החברה על מיקום הנכסים המניבים כמו גם על ההיצע והביקוש המשתנים ופועלת בצורה ורסטילית על מנת לענות עליהם במסגרת פיתוח קונספטים ייעודיים או כחלק מפרויקטים של התחדשות עירונית.
רכישת קרקעות וקידום תב"עות - נוכח המחסור בקרקעות הזמינות לבניה באופן מידי, רואה החברה חשיבות אסטרטגית ראשונה במעלה לאתר, לרכוש וליזום שינוי ייעוד בקרקעות המצויות בסמיכות לאזורי ביקוש. החברה מחזיקה בעתודות קרקע אלו במטרה להקים עליהן פרויקטים בשנים הבאות, ואלו נבחרות מתוך ראייה ארוכת טווח, חשיבה אסטרטגית וניתוח מתמיד של תנאי השוק המשתנים.

פרויקטים נבחרים

מתחם נורוק, טהון, שלמה המלך, נתניה – פרויקט התחדשות עירונית אשר יכלול 514 יח"ד, 1,000 מ"ר שטחי מסחר, 4,000 ,מ"ר משרדים. הפרויקט הענק ממוקם בלב שכונת מכנס וכולל בתוכו גני ילדים, בית ספר, שטחי מסחר ושטחים לרווחת הציבור. הפרויקט משדרג את השכונה ואת איכות חייהם של אלפי אנשים בעיר ומפיח חיים במרקם העירוני המתחדש.
מתחם יצחק שדה, אסף שמחוני, טרומפלדור, נתניה - מתחם פינוי בינוי, שטחי מסחר ושטחים ציבוריים אשר יכלול 777 יחידות דיור חדשות. בתכנון. המתחם ממוקם בצפון מרכז העיר נתניה, בנגישות גבוהה במיוחד לכביש 2 ולחוף ימה המדהים של העיר נתניה. המתחם הינו חידוש של כ-15 בניינים אשר קיימים למעלה מ-40 שנים ולמעשה אינם ממצים את הפוטנציאל שיש לאזור המבוקש להציע. נוכח מיקומו של הפרויקט במרכז העיר – נהנה הפרויקט מביקושים רבים של משפרי דיור ומשקיעים המבקשים לרכוש דירות חדשות בלב איזור הביקוש, אך נותרים ללא מענה בדמות שכונה חדשה. הפרויקט זוכה להתעניינות רבה כבר בשלבי התכנון ומהווה שינוי מהותי לאזור שלוקה, נוכח הותק הרב, בחסר בכל הנוגע לתשתיות חדשות ובנייה מודרנית.
בלפור – התנועה הציונית, נתניה - הביקוש למגורים בשכונת פרדס הגדוד האיכותית תמיד היה גבוה. עם פתיחת מחלף היציאה מהשכונה ישירות לכביש החוף, היא הפכה למבוקשת אף יותר. זהו פרויקט התחדשות עירונית אשר יכלול 260 יחידות דיור וממוקם בנגישות גבוהה לחוף הים, לאזורי תעסוקה ולמרכז העיר. סביב הפרויקט יוקמו גני ילדים, בתי ספר, שטחי מסחר ושטחים ציבוריים נוספים לרווחת התושבים.
הגדוד העברי 63, תל אביב – בלב שכונת נווה שאנן, מקום בו נפגשת תל אביב החדשה עם תל אביב של פעם, בלוקיישן הכי חם בעיר מקימה ישראל אירופה פרויקט יחודי אשר יכלול 23 יחידות דיור ושטח מסחרי בקומת הקרקע. הפרויקט מצוי בסמיכות לתחנה המרכזית החדשה שעתידה להתפנות בקרוב ונהנה מביקושים גבוהים לשכירות לצד עליית מחירים וודאית. הפרויקט תואם את האסטרטגיה העסקית של החברה ומספק גיוון לפורטפוליו של החברה לצד רמות חשיפה נמוכות במיוחד.

אייקון דירוגים

דירוגים

בנוסף אולי יעניין אותך

 • גלובל רוטו שקע – ממשבר עמוק להצלחה מפוארת

  גלובל רוטו שקע – ממשבר עמוק להצלחה מפוארת

 • פורום בכירי ענף המשפט 2022

  בתאריך ה- 23.2.22 קיימנו את פורום Duns 100 לבכירי ענף המשפט.

  פורום בכירי ענף המשפט 2022

 • פורום בכירי ענף המשפט בתחום ההייטק 2022

  ביום ד' ה-9.3.22 נערך במלון רויאל ביץ' תל אביב פורום Duns 100 השנתי של בכירי ענף המשפט בישראל בתחום ההייטק בהשתתפות בכירי דן אנד ברדסטריט בישראל, עמי אפלבום, יו"ר רשות החדשנות והמדען הראשי במשרד הכלכלה ובהנחיית גדעון אוקו.

  פורום בכירי ענף המשפט בתחום ההייטק 2022

 • עליית מחירי הדירות – עובדה מוצקה

  מה שגורם לעליית מחירי הנדל"ן הוא לא אינטרסים של בעלי עניין, אלא תהליך ומחסור אמיתי בדירות לאוכלוסיית ישראל. המחסור החריף מושך את המחירים מעלה

  עליית מחירי הדירות – עובדה מוצקה