י. בנדל ניהול פרוייקטים בע"מ

ניהול פרויקטים של הקמת משרדים לחברות בינ"ל ומקומיות

י. בנדל ניהול פרוייקטים בע"מ
אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 2012
תחום: ניהול פרויקטים של הקמת משרדים לחברות בינ"ל ומקומיות
כתובת: רח' גלגלי הפלדה 11, הרצליה פיתוח
טלפון: 09-779-7870
פקס: 03-6470987
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: http://www.ybpm.co.il
Facebook: לחץ לצפייה
אייקון אודות

אודות י. בנדל ניהול פרוייקטים בע"מ

י. בנדל ניהול פרויקטים (YBPM) הינה חברה גדולה ומובילה בתחומה, המתמחה בניהול פרויקטים בתחום הנדל"ן למשרדים, הן לחברות בינלאומיות והן לחברות מקומיות. החברה מציעה שירותים ראשונים במעלה בניהול, תיאום ופיקוח על עבודות בניה וגמר מורכבות בכל השלבים, החל משלב בדיקת הנאותות (Due Diligence), התכנון, דרך שלב הביצוע ועד לאכלוס המלא של הפרויקט.

החברה מקפידה על מתן שירות בוטיק תוך התנהלות גמישה ויצירתית, חשיבה מחוץ לקופסה והקפדה על הפרטים הקטנים ביותר בכדי להעניק ללקוחותיה את התוצאות המיטביות בכל פרויקט. YBPM מוכרת בשירות ברמה הגבוהה ביותר, באיכות עבודתה ובזמן תגובה אפס, תוך עמידה מתמדת הן בלוחות הזמנים והן ביעדי התקציב שנקבעו מראש.

מייסד החברה, המנכ"ל והבעלים יגאל בנדל, הוא בעל ניסיון רב בניהול ופיקוח פרויקטים מזה 25 שנה, כמו גם בתחום הייעוץ, הבקרה, הפיקוח והניהול של פרויקטים לבניה. יגאל מחזיק בתואר בהנדסה אזרחית .B.Sc מטעם הטכניון.

YBPM מתמחה בניהול פרויקטים של בניה, הרחבה ושיפוץ של משרדים של חברות גלובליות ומקומיות בתחומי ההייטק והסייבר, סטארטאפים, מעבדות (אלקטרוניקה וביולוגיה), מתחמי עבודה משותפים,בתי השקעות, פירמות עו"ד ועוד, בהתאם לתכנונים אדריכליים מורכבים. לחברה נבחרת מיומנת של מהנדסים והנדסאים מקצועיים, לצד מחלקת אדמיניסטרציה, המעניקים מענה מלא ללקוחותיה, תוך מתן שירות ראשון במעלה והקפדה על יחס אישי.

תכנון מדויק, שקיפות וטכנולוגיות מתקדמות

עם הערכים לאורם פועלת YBPM ניתן למנות תכנון מדויק, מקצועיות ללא פשרות וניהול נכון, תוך מעורבות אישית של הבעלים, יגאל בנדל, בכל פרויקט. החברה מקפידה על שקיפות ושיתוף פעולה בין לקוחותיה, בעלי העניין, האדריכלים והיועצים.

החברה ניהלה ומנהלת פרויקטים מגוונים בסדרי גודל משתנים ובטווח רחב של עיצובים. לאור איכות תוצאות עבודתה בכל פרויקט, נהנית החברה מלקוחות חוזרים זה שנים רבות. החברה עושה שימוש בכלי העיצוב החדשניים ביותר, בטכנולוגיות ובמערכות תוכנה המתקדמות ביותר.

שירות בוטיק, אחריות ומצוינות מקצועית

כל פרויקט מתנהל לאורם של ערכי YBPM, בהם ההבנה כי הצלחת הפרויקט היא הצלחת החברה, ולכן מקפידה YBPM להעניק ללקוחותיה את השקט הנפשי הנובע מתוך הידיעה שהפרויקט בידיים הטובות ביותר. תפיסת האחריות של YBPM גורסת כי תפקיד החברה הוא לעמוד בראש כל פרויקט ולהוביל את כל המעורבים בו, עד להשלמתו בהצלחה. המצוינות המקצועית בה מוכרת החברה והניסיון רב השנים, תוך ההקפדה על הצוות המיומן והמקצועי המעניק מענה יסודי ומקיף לכל צורכי לקוחותיו, הם היוצרים את הצלחת החברה בכל פרויקט.

YBPM מקפידה על בקרה תמידית מתוך ההכרה כי בפרויקטים אותם היא מנהלת מושקעים משאבים כספיים וארגוניים רבים.

פרויקטים נבחרים שבוצעו על ידינו לאחרונה

משרדי חברת פלאפון - פרויקט שהשתרע על 7 קומות בבניין אחד ועוד 3 קומות בבניין סמוך ועוד 2 קומות בבניין נוסף, בפתח תקווה היקף הפרויקט כ- 16,000 מ"ר.

משרדי חברת נובל אנרג'י - פרויקט בניין קומות משרדים במתחם הרצליה הילס, הכולל כ -7 קומות, קומת לובי כניסה ראשי, מערכות גג וחניונים. היקף הפרויקט כ 13,000 מ"ר.

משרדי חברת SYMANTEC - פרויקט זה משלב 3 קומות המחוברות ביניהן ע"י גרם מדרגות, וממוקמות בקומות 33-35 במגדל אלון 1 בתל אביב. היקף הפרויקט כ-5,000 מ"ר.

משרדי חברת ג'נרל אלקטריק HealthCare - בניית משרדי ומעבדות החברה ב-4 קומות בחיפה, היקף הפרויקט כ–6,000 מ"ר.

פרויקטים נוספים

BIO-RAD; גאיה; Siemplify; קייטו נטוורקס; YOTPO SALSEFORCE; בית האח הגדול; Playtika ;GE; נורגו; Jelly Button ;JOYTUNES ;R2NET ;Cybereason; כתר פלסטיק; טוויגל; VONAGE HARMAN LABS; אמזון חיפה; דאטורמה; OPTIMOVE; משרדי החברה למשק וכלכלה של השלטון מקומי; Team 8; וורקספייס אקרו; וורקספייס הכשרת הישוב; קנדה ישראל; לברייט; הכשרת הישוב; גרטנר; עו"ד פרל כהן ושו"ת; עו"ד גולדפארב זליגמן; עו"ד אגמון; אדלר חומסקי ועוד.

 

אייקון פרוייקטים

פרוייקטים

בנוסף אולי יעניין אותך