כהן סטרשנוב לונדון - משרד עורכי דין

צווארון לבן, משפט פלילי, דיני צבא, ליטיגציה אזרחית

כהן סטרשנוב לונדון - משרד עורכי דין
אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 1991
תחום: צווארון לבן, משפט פלילי, דיני צבא, ליטיגציה אזרחית
כתובת: רח' מנחם בגין 7, בית גיבור ספורט קומה 8, רמת גן, 5268102
טלפון: 03-6116299
פקס: 077-4704473
דוא"ל: main@csl-law.co.il
אתר החברה: http://www.csl-law.co.il
Facebook: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

 • איל כהן, כהן סטרשנוב לונדון - משרד עורכי דין

  איל כהן

  שותף מייסד

  כהן סטרשנוב לונדון - משרד עורכי דין

  לפרופיל המלא

  איל כהן
 • אופיר סטרשנוב, כהן סטרשנוב לונדון - משרד עורכי דין

  אופיר סטרשנוב

  שותף

  כהן סטרשנוב לונדון - משרד עורכי דין

  לפרופיל המלא

  אופיר סטרשנוב
 • ירון לונדון, כהן סטרשנוב לונדון - משרד עורכי דין

  ירון לונדון

  שותף

  כהן סטרשנוב לונדון - משרד עורכי דין

  לפרופיל המלא

  ירון לונדון
אייקון אודות

אודות כהן סטרשנוב לונדון - משרד עורכי דין

משרד עורכי-דין 'כהן סטרשנוב לונדון' מתמחה בעבירות צווארון לבן. המשרד מטפל בתיקים נבחרים, בדגש על אנשים נורמטיביים שזו להם ההסתבכות הראשונה עם רשויות האכיפה. המשרד שם לנגד עיניו את הענקת השירות האישי, המקצועי וחסר הפשרות כערכים לאורם הוא פועל.
כאמור, המשרד מתמחה בייצוג בעבירות צווארון לבן, כגון: שוחד, מרמה, הפרת אמונים, עבירות הלבנת הון, עבירות סייבר, עבירות מיסוי, עבירות ניירות ערך, ועבירות מנהלים. בנוסף, מתמחה המשרד במשפט צבאי וייצוג קצינים וחיילים בבתי-דין צבאיים. התמחות נוספת של המשרד היא ייצוג רופאים, אנשי משטרה ועובדי ציבור בבתי הדין למשמעת ובנציבות שירות המדינה. המשרד הוא בעל התמחות מיוחדת בעבירות גרימת מוות ברשלנות. בתחום הדין הבינלאומי, עוסק המשרד בייצוג חשודים בהליכי חיקור-דין, והוא בעל ניסיון וידע מעמיקים בדיני הסגרה.
משרד עורכי-דין 'כהן סטרשנוב לונדון' הוא המשרד היחיד בארץ המעניק ללקוחותיו שירות משפטי המבוסס על תמהיל רב-תחומי של שלושת שותפיו, המגיעים מהסנגוריה, מהפרקליטות ומהמשטרה. תלת-הממדיות, הנוצרת כסינרגיה שנובעת מניסיונם המגוון והמקיף של השותפים, יוצרת ראייה ייחודית המאפשרת לפצח את מורכבות ההליך הפלילי באופן מיטבי עבור לקוחות המשרד.
שילוב של ידע מעמיק במשפט הפלילי, הכלכלי והעסקי, מעניקים למשרד יתרון מיוחד בניהול תיקי צווארון לבן. הידע הרב, הניסיון והמוניטין שנצברו, מקנים למשרד יכולת מקצועית גבוהה ביותר.
החוזקה המובהקת של המשרד נעוצה אם כן ברקע המגוון ובניסיונם העשיר של שלושת השותפים בתפקידיהם הקודמים – אם במלאכת סנגוריה רבת שנים (עו"ד איל כהן), אם בפרקליטות (עו"ד אופיר סטרשנוב) ואם במשטרה (עו"ד ירון לונדון) – המאפשרת להעניק ללקוחותיהם מענה מקצועי ומקיף בכל השלבים של ההליך הפלילי, החל משלב ההתייעצות לפני חקירת הרשויות המוסמכות, דרך ליווי החקירה, דיוני המעצר, שימוע לפני הגשת כתב אישום, וכלה בניהול המשפט הפלילי עצמו.
משרד עורכי-דין 'כהן סטרשנוב לונדון' אף מעניק ייעוץ משפטי וחוות דעת לחברות, לנושאי משרה, לדירקטורים ולאנשי עסקים בנושא חשיפתם הפלילית אשר עלולה להתעורר במסגרת עבודתם.

השותפים

עו"ד איל כהן, שותף מייסד
חבר לשכת עורכי הדין משנת 1991. לעו״ד כהן ניסיון רב בכל היבטי המשפט הפלילי, ולקח חלק בייצוגם של לקוחות שנאשמו בעבירות שוחד, מרמה והפרת אמונים, זיוף והונאה, הרצת מניות, הגבלים עסקיים, עבירות מס, עבירות הגנת הסביבה, עבירות מחשב, עבירות המתה, עבירות מין, עבירות תכנון ובניה ועוד.
עו"ד כהן משרת כיום בסנגוריה הצבאית במילואים (רס"ן).
עו״ד כהן מרצה בקריה האקדמית אונו והוא מעביר זה 20 שנה לאלפי סטודנטים את הסדנה הייחודית והמעשית בנושא ״חקירת עדים בבית-המשפט״.

עו"ד אופיר סטרשנוב, שותף
בוגר משפטים, אוניברסיטת תל-אביב; חבר לשכת עורכי הדין משנת 2000, נשוי ואב לארבעה. עו"ד סטרשנוב שירת כמפקד פלוגה ביחידה מובחרת, ומשרת במילואים (בדרגת רס"ן). בין השנים 2000-2005 שימש כסגן לפרקליט מחוז מרכז, ומאז שנת 2005 משמש כסניגור פלילי ומייצג אנשי עסקים, אנשי ציבור, עורכי דין, רופאים, רואי חשבון, אנשי צבא ואחרים, בהליכים פליליים, משמעתיים ואתיים, וכן בהליכי חקירה שונים.
בין השנים 2012-2017, בנוסף על פעילותו כסניגור, כיהן גם כתובע חיצוני מטעם המחלקה לאכיפת דיני מקרקעין בפרקליטות המדינה, בתחום דיני התכנון והבניה, ושימש יועץ משפטי של היחידה הארצית לפיקוח על הבניה (מחוז מרכז), במשרד הפנים. בנוסף, מחזיק עו"ד סטרשנוב בסיווג בטחוני גבוה ביותר המאפשר לו לייצג נאשמים בעניינים בעלי סיווג בטחוני גבוה. עו"ד סטרשנוב מכהן כדיין בית הדין המשמעתי הארצי של לשכת עורכי הדין.
כמו-כן, מרצה עו"ד סטרשנוב בקריה האקדמית אונו בתחום המשפט הפלילי ודיני הראיות.

עו"ד ירון לונדון, שותף
מוסמך במשפטים, אוניברסיטת בר-אילן, חבר לשכת עורכי הדין משנת 2003.
עו"ד ירון לונדון שירת במשטרת ישראל 23 שנים באגף החקירות והמודיעין ובשורה של תפקידים בלהב 433 (יאחב"ל), בין היתר, ניהל את המפלג הכלכלי-ביטחוני, עסק בחקירת פרשיות ריגול ופרשיות ביטחוניות רגישות הנוגעות לביטחון המדינה בשיתוף שב"כ וגופים ביטחוניים נוספים.
בתפקידו האחרון שירת כראש המפלג לפשיעה בינלאומית וניהל חקירות שעניינן פשיעה כלכלית ועבירות על חוק איסור הלבנת הון בארץ ובחו"ל בשיתוף עם גופי אכיפה במדינות שונות. בנוסף, שימש כתובע משטרתי בתיקים פליליים במפלג תביעות של מחוז תל אביב.
עו"ד לונדון משמש כסנגור פלילי, ומייצג חברות פרטיות וציבוריות, אנשי עסקים, אנשי ציבור, ראשי ערים, ראשי מועצות מקומיות, קבלנים, אנשי תקשורת, עורכי דין ואנשי כוחות הביטחון.
עו"ד לונדון מחזיק בסיווג ביטחוני גבוה ביותר ומייצג בתיקים רגישים הנוגעים לביטחון המדינה.
כמו כן, עו"ד לונדון, הוא מגשר מוסמך מטעם לשכת עורכי הדין ומנהל גישורים בסכסוכים עסקיים.

יועצים

אמנון סטרשנוב, שופט (בדימ')
כב' השופט (בדימ') אמנון סטרשנוב שירת בפרקליטות הצבאית במשך 23 שנים, וכיהן כפרקליט הצבאי הראשי של צה"ל בדרגת תא"ל. בשנת 1991 מונה לשופט בית המשפט המחוזי בתל-אביב וכיהן כאב בית דין בהרכב שדן בפשעים חמורים, וכמו כן דן בתיקים אזרחיים.
עם פרישתו מכס בשנת 2002, החל לעסוק בבוררויות ובגישורים במסגרת השוק הפרטי.
בין השנים 2004-2010 כיהן כנשיא המוסד הישראלי לבוררות עסקית. בשנת 2011 האציל מר בנימין נתניהו סמכויותיו כשר הבריאות בעניין משמעת לשופט בדימ' סטרשנוב, ולאחרונה התמנה לנשיא בית הדין העליון של התאחדות הכדורגל בישראל.

ד"ר ריבי כהן, עו"ד
ד"ר ריבי כהן הוסמכה בשנת 1996, בעלת תואר דוקטור משנת 2000, מאוניברסיטת בר אילן.
ד"ר כהן מומחית בדיני ביטוח, דיני חוזים וסדרי דין והיא מכהנת כסגנית הנשיא בקריה האקדמית אונו.
ד"ר כהן משמשת כדירקטורית בחברת הביטוח "הפניקס".

פרסומים

שותפי המשרד מפרסמים תדיר מאמרים, ובין היתר, עו"ד אופיר סטרשנוב פרסם מאמרים בנושאים של אחריות מנהלים בעבירות כלכליות, הליכי הסגרה לפי הדין הישראלי, החלטה להעמיד לדין ועילות סגירת תיק והגנה מן הצדק. עו"ד אופיר סטרשנוב [ביחד עם עו"ד דב כהן] פרסמו מאמר בנושא "פסילת דירקטור בחברה ציבורית מכהונה בעקבות הרשעה" בכתב-העת "תאגידים".
השופט סטרשנוב פרסם שני ספרים "צדק תחת אש" ו"ילדים ונוער בראי המשפט", וכן שורה ארוכה של מאמרים משפטיים.
לד"ר כהן פרסומים אקדמיים בתחום הביטוח, לרבות הספר המנחה בתחום וכן מאמרים רבים.

אייקון פרוייקטים

מן העיתונות

אייקון פרסומים

פרסומים

בנוסף אולי יעניין אותך

 • חוכמת הג'ק חלק א' + ב'

  מי מאתנו לא עבר את החוויה המעצבנת של החלפת גלגל ברכב. בד"כ נתארגן על סט פעולות, עד שלב הג'ק. ואז, כמו בכול מיני סיטואציות בחיים, פשוט נתקענו: הג'ק – לא שמיש והנחשקות של מותג הרכב נעלמה ביעף

  חוכמת הג'ק חלק א' + ב'

 • שטיינמץ עמינח: "בכל מקרה, האזרחים יפגעו מגירעון המדינה"

  הבור התקציבי שובר שיאים, והגירעון רק הולך וגדל. במשרד שטיינמץ עמינח מעריכים כי כל פעולה שהממשלה החדשה תיישם, ככל הנראה תיפגע באזרחים

  שטיינמץ עמינח: "בכל מקרה, האזרחים יפגעו מגירעון המדינה"

 • פרסום הקלה אינו מונע טענה כי ההקלה לא נדרשה ואינה חייבת בהיטל השבחה

  פרסום הקלה אינו מונע טענה כי ההקלה לא נדרשה ואינה חייבת בהיטל השבחה

 • הותמ"ל כאמצעי דורסני לקבלת זכויות בקרקעות חקלאיות מיישובים חקלאיים

  החוק לקידום הבנייה במתחמים מועדפים לדיור מאיים לחסל את החקלאות - מחד, נדרש היישוב להשיב באופן מידי את הזכויות בקרקעותיו החקלאיות ולאבד בשל כך את מקור פרנסתו, ומאידך, מימוש הבניה ייעשה רק בעוד שנים רבות, אם בכלל

  הותמ"ל כאמצעי דורסני לקבלת זכויות בקרקעות חקלאיות מיישובים חקלאיים