כלמוביל פתרונות מימון

פתרונות מימון וליסינג לרכב פרטי ולחברות

אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 2000
תחום: פתרונות מימון וליסינג לרכב פרטי ולחברות
כתובת: העמל 20 ראש העין 4809261
טלפון: 03-9152000
אתר החברה: http://www.cfs.co.il
אייקון הנהלה

מנהלים

 • דפנה טמיר, כלמוביל פתרונות מימון

  דפנה טמיר

  מנכ"ל

  כלמוביל פתרונות מימון

מנהלים בכירים

  מריאנו פטסינסקי מנהל חטיבת אשראי וסיכונים
  אופיר אטואן מנהל חטיבת המימון
  ארז כץ מנהל חטיבת ציי רכב
  מורן פרידמן מנהל תקציב ובקרה
  רועי נמליך מנהל חטיבת התפעול
אייקון אודות

אודות כלמוביל פתרונות מימון

כלמוביל פתרונות מימון מקבוצת כלמוביל- יבואנית הרכב מספר אחת בישראל (המייבאת ומשווקת את רכבי מרצדס, מיצובישי ויונדאי), מעניקה פתרונות מימון וליסינג לרכישת כלי רכב ללקוחות פרטיים ולעסקים. 

החברה נחשבת כיום לחברת השירותים הפיננסים לרכב המובילה בישראל, עם כ-32,500 רכבים ממומנים פרטיים ועסקיים, תיק אשראי הנאמד בכ-2.45 מיליארד ₪ והיקף מימון של כ-11,500 כלי רכב בשנה.

לחברה שלל תכניות מימון הכוללות:

ליסינג מימוני לרכב פרטי לרכבי יונדאי, מיצובישי, מרצדס וכלמוביל טרייד אין, הלוואות בהתאמה אישית, ליסינג תפעולי לרכבי עבודה (וואנים ומשאיות) ולציי רכב פרטי לעסקים קטנים וגדולים.

כל תוכניות המימון נמצאות במגוון הכלים של איש המכירות בכלמוביל ומאפשרות לו להתאים את הרכב הנכון ללקוח הנכון, בהתאם לתקציב הלקוח ולגשר על פערי תזרים מזומנים.

החברה מעסיקה כ-100 עובדים ופועלת בדגש על התאמת רכב לצרכי הלקוח ויכולתו הפיננסית תוך כדי הוגנות ושקיפות. אבחון צרכי הלקוח מתבצע על ידי תשאול ועל ידי שימוש במערכות מחשוב on-line לקבלת תשובות מידיות.

היסטוריה

כלמוביל פתרונות מימון מהווה את המשך פעילותה העסקית של דביס ישראל, לשעבר מקבוצת דיימלר העולמית. החברה החלה לפעול בארץ בשנת 2000, כמיזם משותף של קבוצת כלמוביל וקבוצת דיימלר העולמית ובשנת 2011 נרכשה במלואה ע"י כלמוביל וכיום מנוהלת כחברה עצמאית פרטית כחלק ממעטפת השירותים הכוללת שמציעה קבוצת כלמוביל.

 

חזון ופילוסופיה

חברת כלמוביל מציעה תחת קורת גג אחת מעטפת שירותים כוללת: שירותי מימון, ביטוח, מרכזי שירות לטיפול ברכב ומערך טרייד אין לרכבים חדשים ולקניית רכבי יד ראשונה.

תפיסת העולם של כלמוביל פתרונות מימון מבוססת על הצורך להפוך כל רכב לבר השגה עבור הלקוח המתאים, מתוך ההבנה שללקוח חשוב שחווית בעלות על רכב תהיה מלווה בשקט נפשי.

באמצעות פתרונות מימון יכול לקוח פרטי לרכוש רכב בר השגה וכן להשתדרג לאחר מספר שנים לרכב חדש. ללקוח עסקי עומדת האפשרות הן לקבל הלוואת מימון לרכישה, והן לבצע עסקת ליסינג לרכבי עבודה (וואנים ומשאיות) או לבצע ליסינג לציי הרכב של העסק.

 

גישת השרות של כלמוביל פתרונות מימון נועדה להקל על הלקוח בהיבט של מימון הרכב ככל שניתן ומנגישה את השירות בסוכנויות הרכב בפריסה ארצית, וכן ע"י נציג מכירות שמגיע עד בית העסק ללקוחות עסקיים.

מגוון פתרונות

מחלקת ליסינג תפעולי לרכבים פרטיים לעסקים קטנים וגדולים - השירות כולל שכירות חודשית, ביטוח חובה ומקיף, טיפול וחלפים, שירותי נהגים, רכב חלופי ועוד.

מחלקת ליסינג תפעולי לרכבי הובלה (וואנים ומשאיות) לעסקים קטנים וגדולים- השירות כולל שכירות חודשית, אחריות מורחבת, ביטוח חובה ומקיף, רישוי שנתי, רכב חלופי אופציונאלי ועוד.

מחלקת פתרונות מימון לרכבים פרטיים - ליסינג מימוני לרכבי יונדאי ומיצובישי באולמות התצוגה ומתחמי כלמוביל טרייד אין לרכבים מיד ראשונה.

מחלקת פתרונות מימון לרכבי יוקרה פרטיים - בעיקר למותג מרצדס, הפתרון ניתן באולמות התצוגה.

מחלקת פתרונות מימון לרכבי הובלה והיסעים, לרכבי עבודה מסחריים (משאיות, אוטובוסים, וואנים ומוניות) - לקוחות החברה הינם חברות  מתחום היסעים, תחבורה ציבורית, ייצור בטון, הפצה ועוד.

 

** השירות כפוף לתקנון החברה . ט.ל.ח

 

בנוסף אולי יעניין אותך

 • מה הן הסוגיות הבוערות איתן מתמודדים עו"ד המובילים של DUN'S 100

  לקראת פורום המשפט של DUN'S 100 שוחחנו עם מספר עו"ד מובילים ודנו איתם על סוגיות מרכזיות בעולם המשפט הנוגעות לעיסוק היום יומי שלהם. אז למי חשוב לקדם נשים בעולם המשפט? כיצד משפרים את הסיכוי לזכות במכרזים? והאם חוק חדלות פירעון ושיקום כלכלי יביא למהפכה בתחום?

  מה הן הסוגיות הבוערות איתן מתמודדים עו"ד המובילים של DUN'S 100

 • חוכמת הג'ק חלק א' + ב'

  מי מאתנו לא עבר את החוויה המעצבנת של החלפת גלגל ברכב. בד"כ נתארגן על סט פעולות, עד שלב הג'ק. ואז, כמו בכול מיני סיטואציות בחיים, פשוט נתקענו: הג'ק – לא שמיש והנחשקות של מותג הרכב נעלמה ביעף

  חוכמת הג'ק חלק א' + ב'

 • טנגו מזונות

  לפני מספר ימים היועמ"ש מנדלבליט הגיש את חוות דעתו לבית המשפט העליון בה קבע כי אין להחיל את הלכת השיוויון במזונות באופן רטרואקטיבי אלא במבחן המחמיר שהיה נהוג קודם, דהיינו שינוי נסיבות מהותי. הנימוקים שלו הם: העומס שצפוי בבתי המשפט בשל תביעות הפחתת מזונות ואי היציבות שתיגרם למשפחות שכבר סיימו את תהליך הגירושין וייאלצו להיכנס שוב לתהליך משפטי. חוות הדעת של מנדלבליט במקרה הזה שגויה ביסודה ולוקחת אותנו שני צעדים אחורה

  טנגו מזונות

 • שטיינמץ עמינח: "אם גוגל ופייסבוק ישלמו מיסים – סיכוי גדול שאזרחי ישראל ירוויחו"

  רשות המיסים מעוניינת לגבות מס בגובה מיליוני שקלים מחברות ענק בינלאומיות הפועלות גם בישראל. משרד רואי החשבון שטיינמץ עמינח טוען שהעניין סבוך יותר מכפי שנראה לעין

  שטיינמץ עמינח: "אם גוגל ופייסבוק ישלמו מיסים – סיכוי גדול שאזרחי ישראל ירוויחו"