כספי סרור ושות'

רשלנות רפואית

כספי סרור ושות'
אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 1986
תחום: רשלנות רפואית
כתובת: מגדל אלקטרה, קומה 34, יגאל אלון 98, תל אביב
טלפון: 03-5628883
פקס: 03-5625445
דוא"ל: mail@caspisror.co.il
אתר החברה: http://www.caspisror.com
אייקון הנהלה

מנהלים

 • דורון כספי, כספי סרור ושות'

  דורון כספי

  מייסד ובעלים משותף של כספי סרור ושות' – עורכי דין

  כספי סרור ושות'

  לפרופיל המלא

  דורון כספי
 • דניאל סרור, כספי סרור ושות'

  דניאל סרור

  מייסד ובעלים משותף של כספי סרור ושות' – עורכי דין

  כספי סרור ושות'

  לפרופיל המלא

  דניאל סרור
 • אורין בביץ' הירש, כספי סרור ושות'

  אורין בביץ' הירש

  עו"ד

  כספי סרור ושות'

 • אנה רייף ליגנזה, כספי סרור ושות'

  אנה רייף ליגנזה

  עו"ד

  כספי סרור ושות'

 • תמר מייברג לביא, כספי סרור ושות'

  תמר מייברג לביא

  עו"ד

  כספי סרור ושות'

 • ליהי רוכמן זיו, כספי סרור ושות'

  ליהי רוכמן זיו

  עו"ד

  כספי סרור ושות'

 • שירה פרידן, כספי סרור ושות'

  שירה פרידן

  עו"ד

  כספי סרור ושות'

 • נאווה לאונר, כספי סרור ושות'

  נאווה לאונר

  עו"ד

  כספי סרור ושות'

 • ויקי בקשי, כספי סרור ושות'

  ויקי בקשי

  עו"ד

  כספי סרור ושות'

 • דניאלה אביבי נחום, כספי סרור ושות'

  דניאלה אביבי נחום

  עו"ד

  כספי סרור ושות'

אייקון אודות

אודות כספי סרור ושות'

משרד עורכי הדין כספי סרור ושות' הינו משרד הבוטיק היחיד בארץ העוסק אך ורק בייצוג נפגעי רשלנות רפואית. הידע המעמיק שנצבר לאורך 30 שנות פעילותו של המשרד, יושרתו המקצועית והיציבות בה הוא ידוע, יצרו את המוניטין המעולה ממנו נהנה המשרד.

משרד כספי סרור ושות' מתמחה בתחום הרשלנות הרפואית מתוך תחושת שליחות, המאפשרת לו לסייע לאנשים שחוו אסון רפואי שלא היה מחויב המציאות, ובתוך כך אף לייצר ערך נלווה של טיוב המערכת הרפואית. המשרד רואה לנגד עיניו את ערכי היושרה המקצועית, הנאמנות, והמצוינות המקצועית בכל עת. הסינרגיה הנוצרת בין ערכים אלה לבין הניסיון רב השנים, הידע הרב והמוניטין המוביל של המשרד, יוצרת את הערך המוסף ממנו נהנים לקוחותיו.

המשרד מתמחה בניהול תביעות רשלנות רפואית בכל תחומי הרפואה, ובפרט בתחום המיילדות, בכל הקשור למעקב הריוני, זיהוי מומים עובריים, תסמונות גנטיות וניהול הלידה, וביתר תחומי הרפואה כאונקולוגיה, כירורגיה לסוגיה, רפואת חירום, רפואה פנימית וכד'.

משרד כספי סרור ושות' הוקם בשנת 1986 ע"י עורכי הדין דורון כספי ודניאל סרור, והתמחה מאז הקמתו בתחום נזקי הגוף. תוך תקופה קצרה הלך והתמקד עיסוק המשרד בתחום הרשלנות הרפואית, ומזה יותר משני עשורים מייחד המשרד את פעילותו אך ורק לתחום זה ועוסק בייצוג תובעים בלבד, נפגעי רשלנות רפואית, בתביעות כנגד מערכות רפואיות, בהן בתי חולים פרטיים וציבוריים, קופות חולים, משרד הבריאות ועוד.

במקרים רבים פועל המשרד מול הנהלת משרד הבריאות על מנת להבטיח כי הליכי בדיקה הקשורים למקרי רשלנות רפואית המטופלים על ידי המשרד יתנהלו באופן ראוי. המשרד עומד בקשרי עבודה שוטפים עם מיטב המומחים הרפואיים בארץ ובחו"ל המייעצים למשרד ועורכים, במקרים הראויים, חוות דעת רפואיות המגבות את התביעות המוגשות ע"י המשרד.

עיסוקו המשפטי של המשרד בתחומיה השונים של הרפואה, מחייב את הצוות – וכך הוא אכן עושה, להתעדכן, כל העת, בכל הקשור לחידושים בעולם הרפואה, שכן בחלוף הזמן מוצעים תהליכי אבחון וטיפול חדשניים, ומשתנים הסטנדרטים לפיהם יש לבחון את נאותות התנהלותן של מערכות רפואיות.

המשרד מטפל לאורך השנים בתיקים בעלי חשיבות ציבורית רבה הזוכים לתהודה תקשורתית נרחבת. בין היתר ניהל המשרד תביעה מאוחדת תקדימית של כשבעים נשים אשר נפגעו, בהיותן עובריות, מתרופת ה D.E.S אשר ניתנה לאמותיהן, בתביעת מזון התינוקות "רמדיה", בתביעות נפגעות "פרשת הביציות", בתביעה ייצוגית בשם 4,000 מטופלים להם ניתן שלא כדין טיפול ניסיוני להפסקת עישון, בתביעות הקשורות בפרשת השימוש באיברי נפטרים במכון לרפואה משפטית ובתביעות מתחום הניצול המיני ביחסי מטפל - מטופל.

 

צוות המשרד – יציבות, מצוינות וכח נשי

עוה"ד דורון כספי ודניאל סרור מרצים באורח קבע בהשתלמויות שופטים, במערכות הרפואיות, במכון להשתלמות עורכי דין ובפקולטות לרפואה ולמשפטים באקדמיה. המשרד מתנהל באווירה משפחתית, וברוח זו התנהלותו מול לקוחותיו ועמיתיו למקצוע הנה בלתי אמצעית, נעימה ואנושית. המשרד גאה במצוינותו וביציבותו של הצוות המשפטי, המונה שמונה עורכות דין- בהן חמש שותפות בעלות וותק מצטבר רב בתחום הייחודי של הרשלנות הרפואית, העובדות במשרד מזה שנים ארוכות. יציבותו ומיומנותו המצטברת של צוות המשרד מהווה חוזקה ייחודית של המשרד.

 

תרומה לקהילה

במקרים ראויים, ובכדי להוקיע התנהלויות בלתי ראויות, מעניק המשרד שירותי פרו בונו. כך, ייצג המשרד, ללא שכר, עובדים זרים אשר מעמדם נוצל לרעה, נפגעות ניצול מיני, ומטופלים אשר מערכות רפואיות פעלו מולם בחוסר תום לב, גם כאשר אלו לא ניזוקו בפועל.

 

תחומי התמחות

רשלנות רפואית בהריון

לאורך השנים ניהל המשרד מאות רבות של תביעות רשלנות רפואית כנגד גורמים האחראים למעקב וניהול הריונות, במקרים בהם נולד תינוק הסובל ממום ו/או נכות משמעותית, כאשר התברר כי אלו היו ברי מניעה ו/או אבחון מוקדם.

כך, למשל, הגיש המשרד תביעות רבות במקרים בהם נולדו תינוקות הלוקים בתסמונות גנטיות על רקע ייעוץ גנטי רשלני שניתן במהלך ההיריון, תביעות בגין לידת תינוקות עם מומים אשר היו ברי אבחון בבדיקות אולטרסאונד, ומקרים בהם נפטר העובר ברחם אמו או נולד כשהוא סובל מנכות משמעותית עקב מעקב הריון בלתי נאות.

רשלנות רפואית בלידה

תחום עיסוק מרכזי וחשוב של המשרד הינו רשלנות רפואית במהלך הלידה. התייחסות רפואית בלתי נאותה במהלך כל אחד משלבי הלידה עלולה להוביל לתוצאה הרת אסון, הכוללת מות יילוד, בטרם או לאחר חילוצו, גרם נזק מוחי מסוג שיתוק מוחין ליילוד, לידה בטרם עת על כל הכרוך בסיבוכי הפגות, פגיעה בגפת היילוד (שיתוק ע"ש ERB) ועוד.

 

רשלנות בטיפולי הפריה

המשרד טיפל במקרים רבים של רשלנות רפואית במהלך טיפולי פריון, לרבות מקרים שזכו להד תקשורתי רב כפרשת הביציות, וצבר ניסיון רב בתחום על כל היבטיו.

 

רשלנות רפואית באונקולוגיה

תביעות רשלנות רפואית בהקשרן של מחלות אונקולוגיות הולכות ותופסות נפח מספרי הולך וגדל. התביעות מוגשות על מגוון של כשלים, במישורי זמן וטיפול שונים, ובהן ניתן למנות תביעות בשל אי נקיטת צעדים למניעת התפרצות מחלה ממאירה (כגון התעלמות מרקע משפחתי), אי אבחון מצבי טרום ממאירות, אי זיהוייה של מחלה ממאירה קיימת, ורשלנות במתן טיפול אונקולוגי לאחר זיהוי המחלה.

 

רשלנות רפואית בקרדיולוגיה

תביעות רבות מוגשות ע"י המשרד בתחום זה, והן עוסקות בעיקר בכשלים באבחון אירועים לבביים ובנאותות הטיפול שניתן לאחר התרחשות אירוע.

 

אייקון פרסומים

פרסומים

אייקון מאמרים

מאמרים מאת כספי סרור ושות'

בנוסף אולי יעניין אותך

 • על היחסים שבין אדם למצלמה

  מה קובע חוק הגנת הפרטיות בנוגע לצילום ללא הסכמה, ואיך החוק מגן על הפרטים בחברה?

  על היחסים שבין אדם למצלמה

 • כיצד להתנהל נכון מול הבנק

  התנהלות נכונה מול הבנק יכולה לסייע לכל אדם להשיג את מטרותיו ולמזער את נזקיו

  כיצד להתנהל נכון מול הבנק

 • טיפים לניהול עסקה מוצלחת בסין

  התקבלה החלטה בדירקטוריון החברה לפתח הפעילות בסין? עכשיו מתחילה דרך ארוכה ומסועפת שראשיתה בצעדים קטנים אך משמעותיים. הנה כמה Does and Don’ts שכדאי לזכור לקראת התקשרות בסין

  טיפים לניהול עסקה מוצלחת בסין

 • המהפכה בסדרי הדין האזרחי כבר כאן

  ניתן לומר בוודאות כבר היום, כי בתי המשפט, בכלל הערכאות, בשורה של פסקי דין, מחבקים באהבה את התקנות החדשות ולמעשה כבר פוסקים על פיהן

  המהפכה בסדרי הדין האזרחי כבר כאן