כץ מרגולוב הראל - KMH

משפט פלילי, משפט צבאי

כץ מרגולוב הראל - KMH
אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 2019
תחום: משפט פלילי, משפט צבאי
כתובת: רח' מצדה 7, מגדל ב.ס.ר. 4, בני ברק
עו"ד אילן כ"ץ 054-6312410
עו"ד קובי מרגולוב 054-6565653
עו"ד אלון הראל 052-9245483
טלפון: 03-6839111
פקס: 03-9437655
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: http://www.kmh-adv.com
Facebook: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

 • אילן כ"ץ, כץ מרגולוב הראל - KMH

  אילן כ"ץ

  שותף

  כץ מרגולוב הראל - KMH

 • קובי מרגולוב, כץ מרגולוב הראל - KMH

  קובי מרגולוב

  שותף

  כץ מרגולוב הראל - KMH

 • אלון הראל, כץ מרגולוב הראל - KMH

  אלון הראל

  שותף

  כץ מרגולוב הראל - KMH

אייקון אודות

אודות כץ מרגולוב הראל - KMH

משרד עורכי הדין כץ, מרגולוב, הראל (KMH), הינו משרד צמרת בתחום המשפט הפלילי, הצווארון הלבן, הצבאי, והצבאי מנהלי. המשרד הוקם בינואר 2019 על ידי עו"ד אילן כ"ץ (אל"מ במיל') סגן הפרקליט הצבאי הראשי בדימוס, עו"ד קובי מרגולוב (רס"ן במיל'), לשעבר סגן מפקד יחידת מצ"ח ועו"ד אלון הראל (רס"ן במי"ל) לשעבר סגן ומ"מ פרקליט דרום בזרוע היבשה. המשרד משלב את ניסיונם המצטבר בן עשרות השנים של שלושת השותפים במשפט הפלילי ובמשפט הצבאי והוא מספק מעטפת כוללת לכל אדם אשר ננקטו נגדו הליכים מנהליים או פליליים במישור הצבאי והאזרחי.

טיפול אקסלוסיבי בכל תיק

המשרד חרט על דגלו להיאבק ללא פשרות בכל תיק ותיק כאילו מדובר על התיק היחיד אותו מלווה המשרד, על מנת להגיע לתוצאות הטובות ביותר. המשרד פועל בשקיפות מלאה מול לקוחותיו ומחליט יחד עימם על המסלול המשפטי בו ינקוט, על פי התוצאה אליה הלקוח מכוון. המשרד נמצא בצמיחה מתמדת, ולצד שלושת השותפים, עובדים בו כיום גם עורכת דין ומתמחה. כלל עורכי הדין במשרד מופיעים באופן שוטף בכלל הערכאות השיפוטיות, הן הצבאיות והן האזרחיות.

ייצוג בפרשיות ביטחוניות מסווגות

גולת הכותרת של פעילות המשרד היא ייצוג חשודים ונאשמים בפרשיות ביטחוניות אפופות סוד, ושלושת השותפים נמנים על קבוצת עורכי דין מצומצמת (בעלי הסיווג הביטחוני הגבוה ביותר) המורשים לטפל בתיקים אלו, שרובם ככולם אסורים בפרסום. כהחלטה אסטרטגית, המשרד אינו מייצג נאשמים בעבירות ביטחון נגד המדינה.

חשיבה מחוץ לקופסא

שלושת השותפים נהנים מידע משפטי רחב וניסיון עשיר בשירות הציבורי. עו”ד אילן כ”ץ מילא תפקידים בכירים בשרות הציבורי לרבות בתפקידי שיפוט, עו”ד קובי מרגולוב עסק בעבר בחקירות ועו”ד אלון הראל הוא בעל ניסיון מבצעי.
שילוב כוחות משולש זה מעניק למשרד את יכולת היצירתיות והחשיבה מחוץ לקופסא בכל תיק המגיע לפתחו תוך הגעה לפתרונות יצירתיים המביאים לתוצאות מיטביות עבור הלקוחות.

שותפים

עו”ד אילן כ"ץ, שותף
עו"ד כץ הינו מומחה למשפט בינלאומי צבאי ופלילי. במהלך השנים רכש ניסיון רב ומעמיק בתחומי המשפט הללו כיועץ משפטי, תובע וסנגור ומאז שנת 2007 הוא עוסק כעו”ד פרטי בתחומי הדין הפלילי והצבאי. אילן מחזיק ברישיון עריכת דין משנת 1986 ובעברו שירת בתפקידים בכירים בצה”ל ובפרקליטות הצבאית, כאשר בתפקידו האחרון שירת כסגן הפרקליט הצבאי הראשי בדרגת אל”מ והוא ממשיך לעשות מילואים. כמו כן, אילן הוא יו"ר (משותף) של ועדת צבא וביטחון בלשכת עוה"ד, בעברו כיהן כמנכ”ל לשכת עורכי הדין בישראל והיועץ המשפטי של המוסד לביטוח לאומי ואב בית הדין בלשכת עורכי הדין ושופט צבאי. במהלך השניים ייצג תיקים נאשמים בתיקים בולטים רבים כגון ייצוג הנאשמים בתיק “נוהל ילד” במבצע עופרת יצוקה, פרשת “המרמרה” והחייל אלאור אזריה. כמו כן מטופלים על ידו, ביחד עם שאר השותפים במשרד, תיקים פליליים רבים ובכלל זה תיקי צווארון לבן בפרשת נתיבי ישראל, משרד השיכון ותיקים שהוצאו לגביהם צווי איסור פרסום עקב הנושאים הרגישים שבהם.

עו”ד אלון הראל, שותף
עו"ד הראל הינו משפטן בעל ניסיון של 15 שנים בניהול תיקים פליליים חמורים בעבירות נשק, עבירות סמים, עבירות מין חמורות, עבירות אלימות, עבירות ביטחוניות, עבירות מרמה והפרת אמונים, תאונות קטלניות ועוד. בעבר מומחה התוכן בפרקליטות הצבאית ובנושא פליטים ועסק בתחום המשפט הבין לאומי ההומניטארי. במהלך השנים היה עו"ד הראל שותף לעבודות מטה רבות (קיצור תקופות המעצר במערכת הצבאית, החלת הסדרים מותנים בתיקים פליליים צבאיים וכו’), אשר שינו את פניה של מערכת אכיפת הדין הצבאית. אחרי שנים רבות כתובע וכסנגור, עו”ד הראל מומחה בניהול משא ומתן בתיקים מורכבים וחמורים, בניתוח חומר החקירה וטיעונים באולם בית הדין.

עו"ד קובי מרגולוב, שותף
עו"ד מרגולוב הוסמך לעריכת דין בשנת 2000 והוא מתמחה מאז, משך 20 שנה, במשפט הפלילי. עו"ד מרגולוב ייצג בתיקים פליליים חמורים ומורכבים בעלי עניין ציבורי רב. במרוצת שנותיו כסנגור פלילי, זכה קובי להכיר את מרבית השופטים והעוסקים במלאכה, תובעים ופרקליטים כאחד, בכל בתי המשפט ברחבי הארץ, ולהיכרות זו משקל רב לטובת הנאשמים המיוצגים על ידו. עו"ד מרגולוב ניחן ביכולת להעניק אוזן קשבת ולתמוך גם מבחינה נפשית בלקוח ברגעיו הקשים, לחזק אותו לקראת הבאות ולהזהיר מפני המהמורות הצפויות בדרך. טרם כניסתו למשרד הפרטי שימש קובי כסנגור בכיר בסנגוריה הציבורית של מחוז תל אביב והמרכז, והוא אף מחזיק בתעודת מגשר מוסמך.

תיקים בולטים

הוצאת נשק – המשרד מייצג חייל החשוד בהוצאת נשק ומכירתו לגורמים עבריינים, תוך קשירת קשר להוצאת נשק נוסף.
גרימת מוות ברשלנות – המשרד מייצג קצין ביחידה מובחרת הנאשם בגרימת מוות ברשלנות בפרשת נחל חילזון בה נהרג חייל לוחם מחטיבת הצנחנים.
טייס שהואשם בעבירות סמים – המשרד מייצג טייס לשעבר בחיל האוויר אשר היה חשוד בעבירות של סחר וגידול סמים והיה עצור בגין בכך במשך תקופה ארוכה. המשרד הצליח להפוך את התיק מפלילי למשמעתי, והמשמעות היא שלא תהיה לכך השלכה באזרחות.
הטרדות מיניות – המשרד ייצג נאשמים רבים בהטרדות מיניות בצה"ל והביא במקרים רבים לשינוי סיווג העבירה מפלילי למשמעתי ולשמירה על זכויות סוציאליות ופנסיוניות של הפורשים.
שחיתות במוסד ביטחוני – המשרד מייצג איש עסקים החשוד בעבירות של מתן שוחד, הלבנת הון של עשרות מיליוני ₪ ועוד בפרשייה ביטחונית מסווגת. התיק עצמו מתנהל ביחידת 443 וביחידה הכלכלית של פרקליטות המדינה.
תיקי שחיתות במשרדי ממשלה ורשויות ממשל – ייצוג נאשם שחיתות בחברת נתיבי ישראל (לשעבר מע"צ), ייצוג נאשם בתיק שחיתות במשרד השיכון המואשם בקבלת שוחד במיליוני שקלים במשרד השיכון.

אייקון דירוגים

דירוגי חברה

בנוסף אולי יעניין אותך

 • הקמת חברה מקומית בדובאי – עדכון משמעותי בדרישות הנוגעות להתאגדות זרים

  מתכננים להרחיב את הפעילות העסקית לאמירויות ?בימים אלו נכנס לתוקפו שינוי משמעותי המקל את הפעילות הזרה בדובאי. מהן האופציות השונות להתאגדות וכיצד ישפיע העדכון בחוק על פעילות ישראלית ובינלאומית בדובאי

  הקמת חברה מקומית בדובאי – עדכון משמעותי בדרישות הנוגעות להתאגדות זרים

 • לא בונים על העתיד

  בצל משבר הקורונה ועל רקע אתגרי השעה של ענף הנדל"ן, נערך השבוע פורום בכירי הנדל"ן של DUN'S 100. הפורום איגד רבים מהאנשים המחזיקים בניסיון הרב ביותר בענף הנדל"ן בישראל, מה שהוביל לשיח על הסוגיות המרכזיות הנמצאות על 'שולחנם' של בכירי הנדל"ן. מפגיעת הקורונה ועד לתוכניות שאמורות להחליף את 'מחיר למשתכן' ותמ"א 38, מהירידה במכירות ועד הירידה במלאי הדירות החדשות ועיכוב במסירת וקידום פרויקטים, ממציאות משברית אל עבר עתיד לא ברור. סיקור מיוחד

  לא בונים על העתיד

 • האם אפליקציית טיקטוק מהווה סכנה לפרטיות? כן, אבל היא לא שונה באופן מהותי מאפליקציות אחרות

  בזמן שעיני כולם נשואות כעת כלפי טיקטוק ומעורבותה עם הממשל הסיני, צריך לזכור שהיא אינה שונה באופן מהותי מאפליקציות אחרות הזמינות לציבור

  האם אפליקציית טיקטוק מהווה סכנה לפרטיות? כן, אבל היא לא שונה באופן מהותי מאפליקציות אחרות

 • בין דאגה לתקווה

  השינויים בשוק ההתחדשות העירונית הנגזרים ממגפת הקורונה, אך גם מההיפרדות מתמ"א 38 וכניסת תכנית 'התחדשות בניינית' מעוררים רגשות מעורבים בקרב האנשים שעוסקים בענף ההתחדשות העירונית. לצד קולות רבים המביעים דאגה מהמציאות הנוכחית והעתידית, ישנם גם קולות של תקווה. האם הענף הולך לקראת אי כדאיות כלכלית או שמא לקראת שינוי חיובי נדרש? אלה הקולות והדעות של האנשים שעוסקים בתחום ביום יום

  בין דאגה לתקווה