לב הנחלה נכסים בע"מ

יזמות ובניה

לב הנחלה נכסים בע"מ
אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 1953
תחום: יזמות ובניה
כתובת: מגדל שלום, קומה 14, אחד העם 9, ת.ד. 29579, תל אביב 6525101
טלפון: 03-5192424
פקס: 03-5105510
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: http://www.lev-group.co.il
אייקון הנהלה

מנהלים

מנהלים בכירים

  איתן לב מנכ"ל ובעלים
  שאול לב בעלים
  רו"ח אלון בלונדר חשב
אייקון אודות

אודות לב הנחלה נכסים בע"מ

חברת "לב הנחלה" הינה חברה מובילה המתמחה בתחומי היזמות, הבניה והמימון של מיזמי נדל"ן בישראל זה 65 שנה. החברה נהנית ממוניטין רב שנים, ומוכרת במצוינותה המקצועית, באמינותה וביציבותה ואיתנותה הפיננסיות, תוך הקפדה על סטנדרטים ראשונים במעלה של בנייה, עיצוב וגימור.

איכות מן המעלה הראשונה

הצוות המקצועי, המיומן והמנוסה של חברת "לב הנחלה" מקפיד על עמידה בלתי מתפשרת בלוחות זמנים מתחילת הבניה ועד למסירת המפתח, ומתחייב לספק לקוחותיו פרויקט באיכות מן המעלה הראשונה.

חברת "לב הנחלה" עובדת בשיתוף פעולה עם אנשי המקצועי המובילים בישראל, בהם אדריכלים ואדריכליות ומעצבי ומעצבות פנים, בכדי להעניק ללקוחותיה המרוצים את המוצר האיכותי והמוקפד ביותר, תוך מתן תשומת לב מרבית לכל פרט ופרט.

הדירות החדשות, אותן בונה חברת "לב הנחלה", הן דירות יוקרה אורבניות המאובזרות ומעוצבות באיכות בלתי מתפשרת ובגימור מושלם.

למעלה מששה עשורים של מצוינות מקצועית בחברה משפחתית

בשנות החמישים של המאה הקודמת, הקים יעקב לב הקים את חברת "יעקב לב ובניו", שהתמחתה בבנייה למגורים ברמת גן ובבניית בנייני משרדים בתל אביב, בהם בית לשכת המסחר.

בשנת 1984 הצטרף לחברה המשפחתית איתן לב.

בהמשך דרכה, במשך שנים רבות עסקה החברה במימון קבלנים לפרויקטים.

כיום, מתמקדת חברת "לב הנחלה" בבניית דירות יוקרה במרכז תל אביב, בדגש על דירות קטנות המעוצבות בסטנדרט גבוה, חלקן ממוקמות בבניינים המיועדים לשימור.

בשנת 2013 החלה חברת "לב הנחלה" להתמחות ביזמות חדשה, ובין היתר תוך רכישת נחלת בנימין 6 למטרות בנייה.

בשנת 2015 רכשה החברה את הנכס הממוקם ברחוב נחלת בנימין 7, ובשנת 2016 אף רכשה החברה את הנכס ברחוב מונטיפיורי 22 בתל אביב.

פרויקט נחלת בנימין 6

בין הפרויקטים הנבחרים של חברת "לב הנחלה" ניתן למנות את פרויקט "נחלת בנימין 6".

פרויקט "נחלת בנימין 6" הינו פרויקט יזמי חדש בליווי בנקאי עם ערבויות מלאות, המציע לדייריו שילוב מושלם בין יתרונותיה של דירה חדשה, נוחה ומאובזרת, הממוקמת בלב תל אביב, לבין האווירה ההיסטורית המיוחדת המאפיינת את הן את הרחוב והן את השכונה.

בית המגורים, הנבנה מן היסוד, מתאפיין בסינרגיה נדירה בין תכנון ובניה חדשה במיטב הטכנולוגיות, החומרים והגימור של ימינו, ובין המיקום ההיסטורי של תל אביב הלבנה, שהוכרזה כאתר מורשת עולמי על ידי אונסק"ו בשנת 2003.

פרויקט "נחלת בנימין 6" יכיל עשרים ואחת דירות אורבניות שיקיות ונוחות, בנות שניים, שלושה וארבעה חדרים, המשתרעות על שטח של 50-100 מ”ר כל אחת. בנוסף, ימוקמו על גג הבניין שני פנטהאוזים יוקרתיים, שאחד מהם כולל גם בריכה פרטית.

התכנון הארכיטקטוני של "נחלת בנימין 6" נעשה בידי האדריכל הנודע ועטור הפרסים אלישע רובין, בוגר הטכניון בתחום אדריכלות ובינוי ערים, החתום על תכנון מתחמי מגורים מובילים בארץ ובעולם. האדריכלית והמעצבת המוערכת אירמה אורנשטיין, המתמחה בפרויקטים יוקרתיים למגורים, אמונה על אדריכלות הפנים של המיזם. על עיצוב הפנים של הדירות הופקדו "המעצבות" ליטל ולוסי, המתמחות בעיצוב דירות יוקרה מושקעות, תוך הקפדה על הפרטים הקטנים ביותר.

מדרחוב נחלת בנימין, המאכלס מגוון מרהיב של פניני אדריכלות בסגנון אקלקטי, הוא הרחוב הגדול היחיד בתל אביב ללא תנועת כלי רכב. זאת, בשילוב המיקום המצוין בלב העיר, הקרבה לחוף הים והאווירה הבוהמיינית השוררת במדרחוב, הופכים אותו למקום מגורים מועדף ויעד מבוקש להשקעה, בדומה לתהליכים המתרחשים בכל מרכזי הערים הגדולות בעולם.

מדרחוב נחלת בנימין ממוקם בסמוך לצומת הרחובות המרכזיים אלנבי, שינקין והמלך ג'ורג'. המדרחוב המתחדש, שהינו אבן שואבת לחובבי עיצוב, היסטוריה וארכיטקטורה, הופך בימים אלו לאחד ממתחמי המגורים המבוקשים בעיר. שוק הכרמל הסמוך, התוסס והצבעוני, שחגג לא מכבר 90 שנים להיווסדו, נמצא בתנופת פיתוח, שיקום והתחדשות אורבאנית.

פרויקט "נחלת בנימין 7", עליו אמון האדריכל יניב פארדו, יכיל 23 יחידות דיור.

פרויקט "מונטיפיורי 22", עליו אמון האדריכל יניב פארדו, יכיל 22 יחידות דיור.

פרויקט "הלל הזקן", עליו אמון האדריכל יניב פרדו, יכלול 23 דירות, 5 חנויות וחניון.

בנוסף אולי יעניין אותך

 • האישה אינה בחזקת טבחית, מנקה או שליחה של בעלה אלא שותפה לדרך של בעלה ועזר כנגדו

  בפסק דין אמיץ ותקדימי הפך בית המשפט לערעורים את פסק דינו של כב' השופט ארז שני, אשר הגדיר אישה שהיתה נשואה למנוח כ-58 שנה כ"שליחה", בעוד בית המשפט לערעורים ראה בה שותפה לכל דבר ועניין

  האישה אינה בחזקת טבחית, מנקה או שליחה של בעלה אלא שותפה לדרך של בעלה ועזר כנגדו

 • מגפת הקורונה, מס עזבון, חנינת מס ומה שביניהם

  בידי המדינה, כך נראה, ערוצים טובים, מהירים ויעילים לשם העשרת קופת המדינה וכי אלה עדיפים על פני מהלכים דומת הטלת מס עיזבון

  מגפת הקורונה, מס עזבון, חנינת מס ומה שביניהם

 • אקטיביזם רגולטורי – דרכה המיוחדת של הרשות להגנת הפרטיות

  הקו פורץ הגבולות של הרשות להגנת הפרטיות לנוכח השינויים בעולם והקיפאון החקיקתי בישראל

  אקטיביזם רגולטורי – דרכה המיוחדת של הרשות להגנת הפרטיות

 • איך המשקיעים המתוחכמים מצליחים לייצר תשואה גם כשהשווקים נופלים?

  אחרי תקופה ארוכה שהמשקיעים נהנו מהגאות שאפיינה את השווקים הפיננסיים, נראה כי ההשלכות הכלכליות שהנחיתה מגפת הקורונה מאיימות שוב לשנות את חוקי המשחק ולהכניס את השווקים לתקופה של סיכון גובר ותנודתיות עמוקה. עבור מי שמחפש להימנע מהרפתקאות ולהתאים את תמהיל ההשקעות למציאות החדשה, עולם ההשקעות האלטרנטיביות מסתמן כחלופה אטרקטיבית ויציבה שמייצרת תשואה נאה גם כשהשווקים רועדים

  איך המשקיעים המתוחכמים מצליחים לייצר תשואה גם כשהשווקים נופלים?