לוינסקי-עופר בע"מ

יזום ובניית פרויקטים

אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 1977
תחום: יזום ובניית פרויקטים
כתובת: "בית מוזס", שד' רוטשילד 74
פינת נחמני, תל אביב
טלפון: 03-5001500
פקס: 03-5750780
אתר החברה: http://www.levinski-ofer.co.il
אייקון הנהלה

מנהלים

 • עופר ארביב, לוינסקי-עופר בע"מ

  עופר ארביב

  מנכ"ל משותף

  לוינסקי-עופר בע"מ

 • יוסי לוינסקי, לוינסקי-עופר בע"מ

  יוסי לוינסקי

  מנכ"ל משותף

  לוינסקי-עופר בע"מ

אייקון אודות

אודות לוינסקי-עופר בע"מ

לוינסקי-עופר בע"מ, הינה חברת בנייה וייזום ציבורית בשליטת יוסי לוינסקי ועופר ארביב, הפועלים זה למעלה מ-38 שנים בענף הבנייה והיזמות. כפועל יוצא נהנית החברה ממוניטין רב כאחת מחברות הבנייה המובילות בישראל. בעלי השליטה בחברה בנו אלפי יחידות דיור, שכונות, בניה למסחר ותעשיה ומוסדות חינוך. החברה הינה אחת מ-20 החברות המובילות במדינת ישראל בתחום ההתחדשות העירונית. החברה בונה כעת את פרויקט תמ"א 38/2 הגדול במדינת ישראל. לוינסקי-עופר בע"מ יוזמת, בונה ומתמחה בקידום פרויקטים של התחדשות עירונית ברחבי הארץ. הפרויקטים מקודמים תוך שיתוף פעולה מלא עם הרשויות המקומיות.

כל הפרויקטים הנבנים ע"י החברה הינם במסגרת ליווי בנקאי תוך מתן הביטחונות המקסימליים לבעלי הדירות ולבעלי הקרקעות ומתן פתרונות מגורים לבעלי הדירות במסגרת התחדשות עירונית. החברה באמצעות בעלי השליטה בה זוכה לאמון רב הודות לעשייה ענפה ורבת שנים ולשביעות רצון אלפי לקוחות, שנהנו מביצוע בסטנדרטים הגבוהים ביותר, דייקנות בזמנים ושירות לקוחות מצויין לאורך כל הדרך.

ערכי שירות, איכות ומצויינות

דייקנות - בזכות דייקנותם של יוסי לוינסקי ועופר ארביב מתגאים אלו במאות דירות איכותיות שנמסרו בזמן ולשביעות רצון בעליהן.

שירות אישי - צוות החברה עומד לרשות הדיירים בכל שלב ודואג להעניק מענה מהיר לכל נושא.

גמישות אדריכלית - החברה מאפשרת לכל דייר הזדמנות לבצע שינויים ותייעץ לו בהתאם להעדפותיו האישיות, על מנת להבטיח שכל דירה תהיה דירת החלומות של בעליה.

תכנון פונקציונאלי - המיומנות והניסיון הרב של בעלי השליטה בחברה, יוצרים שילוב מוצלח בין צרכי הדיירים לנתוני הסביבה, כל זאת תוך הקפדה על כך שהבנייה תתבצע בסטנדרטים הגבוהים ביותר ותשמור על תווי התקן הדרושים.

פרויקטים נבחרים

אגרובנק - הינו פרויקט תמ"א 38/2 'התחדשות עירונית' הגדול במדינה. הפרויקט ממוקם בשכונת אגרובנק ההיסטורית בלב העיר חולון. בהתאם לתכניות אמור להתאכלס שלב א' בפרויקט עד לסוף שנת 2018. פרויקט אגרובנק מציע הזדמנות לגור בסגנון חדשני ומעוצב במרכז העיר בין הרחובות הותיקים והאהובים. הדיירים בפרויקט יהנו מאינטימיות של אזור ותיק ושליו, לצד קרבה למוקדי המסחר, הבילוי, התרבות והפנאי של העיר. עיצוב הפרויקט הופקד בידי משרד האדריכלים "ברעלי לויצקי כסיף", אשר נמנים על צמרת משרדי האדריכלים בישראל. "אגרובנק" נבנה באופן המבטיח את שימור הציביון והאופי הייחודי של אחת השכונות הותיקות והטובות בעיר.

פארק 300 - הינו פרויקט יוקרתי הכולל מתחם בניינים שכבר הושלמו ונמסרו. הפרויקט ממוקם בשכונת ח-300 המבוקשת שבחולון במיקום ייחודי המשקיף אל פארק אריאל שרון. הפרויקט נבנה ב-2 שלבים (א,ב) ובסטנדרט גבוה המשלב בתוכו דירות 4, 5 חדרים, דירות גן ופנטהאוזים והכל בסביבת מגורים ירוקה הנגישה לילדים.

חנה סנש 6 - הינו פרויקט תמ"א 38/2 (הריסה ובניה) הראשון שהושלם בחולון במסגרת 'התחדשות עירונית'. הפרויקט כולל בניין בוטיק בן 7 קומות מעוצב ויוקרתי הנמצא במיקום מעולה בשכונת אגרובנק המבוקשת. הפרויקט הסתיים ודירותיו נמסרו לפני כשנה. הדיירים נהנים מאדריכלות חוץ מוקפדת ומעיצוב יוקרתי של המרחב המשותף ומפרט פרימיום עשיר ומפנק. 

Believe בקרית האומנים - הפרויקט מונה כ-112 דירות, מדובר בפרויקט מרקמי ייחודי המשלב בתוכו בנייני מגורים בני 9 קומות עם 28 דירות בכל בניין, בניינים מדורגים בני 3 קומות עם 7 דירות בלבד בכל בניין וקוטג׳ים צמודי קרקע. הפרויקט הסתיים ונמסר לפני כ-6 שנים, הדיירים בפרויקט נהנים ממרחב ציבורי משותף המהווה מקום מפגש קהילתי וכולל בתוכו מתקנים ציבוריים ושטחים ירוקים לרווחת התושבים.

בנוסף אולי יעניין אותך

 • שטיינמץ עמינח: "צמיחה? המפתח טמון בהטמעת FP&A"

  כל העסקים מחפשים לצמוח ולגדול, אולם רובם מסתפקים בבדיקת דוח המאזן השנתי, בשילוב של קצת אינטואיציה ואופטימיות. רו"ח מתן קינן ממשרד שטיינמץ עמינח לא רוצה שתפספסו את המהפכה הניהולית הבאה

  שטיינמץ עמינח: "צמיחה? המפתח טמון בהטמעת FP&A"

 • האם מגיע פיצוי לחולה קורונה שאובחן באיחור?

  פריצת מגפת הקורונה לחיינו מובילה לפגיעה בריאותית וכלכלית באנשים שנדבקו בנגיף ופוגעת גם במשפחותיהם. האם הקריטריונים שנקבעו על ידי משרד הבריאות ומעניקים אפשרות להיבדק לקורונה אכן מספקים מענה מספק לאיתור הנגיף אצל מי שנושא אותו? מה קורה עם מי שחושש כי חלה בקורונה אך הוא לא נבדק וכתוצאה מכך הוא נפגע באופן מהותי מבחינה בריאותית ו/או כלכלית, או אפילו קיפח את חייו? האם לאדם זה או למשפחתו תהיה עילת תביעה? ואם כן, מה הם התנאים לפיצוי כספי מספק? הפודקאסט של עו"ד תומר זמר, מייסד ושותף, זמר, ברימר ושות' משרד עורכי דין

  האם מגיע פיצוי לחולה קורונה שאובחן באיחור?

 • משבר הקורונה יביא לשינוי מטוטלת הענישה בעבירות צווארון לבן

  תקופת הקורונה צפויה לגרום לריבוי עבירות כלכליות. חובה על מערכות האכיפה להבין שאלו בוצעו לצורך הישרדות וקיום וברקע משבר כלכלי ולא מטעמי התעשרות או רווח אישי. האם תשונה מטוטלת הענישה כלפי עברייני צווארון לבן?

  משבר הקורונה יביא לשינוי מטוטלת הענישה בעבירות צווארון לבן

 • מכתב פתוח לשופטי ישראל בעידן קורונה

  התמודדות עם המגיפה בכללים הרגילים תוביל לקריסה כלכלית רבתי. תשכחו מה שהכרתם – כזה עוד לא היה

  מכתב פתוח לשופטי ישראל בעידן קורונה