לוצאטו - משרד עורכי דין

משפט מסחרי, דיני חברות, משפט אזרחי, ליטיגציה, קניין רוחני, היי-טק וטכנולוגיה, גישור, דיני תקשורת, אינטרנט וזכויות יוצרים

לוצאטו - משרד עורכי דין
אייקון פרופיל

פרופיל החברה

תחום: משפט מסחרי, דיני חברות, משפט אזרחי, ליטיגציה, קניין רוחני, היי-טק וטכנולוגיה, גישור, דיני תקשורת, אינטרנט וזכויות יוצרים
כתובת: סניף תל-אביב: רח' ברקוביץ 4, מגדל המוזיאון, קומה 22 תל-אביב 6423806
סניף עומר: רח' הגת 9, פארק התעשייה עומר 8496500
ת.ד. 5352 באר שבע 8415202
טלפון: 03-7281700
פקס: 03-7281701
דוא"ל: mail@luzzattolaw.co.il
אתר החברה: https://www.luzzattolaw.co.il
אייקון הנהלה

מנהלים

 • מיכל לוצאטו, לוצאטו - משרד עורכי דין

  עו"ד מיכל לוצאטו

  שותפה מנהלת

  לוצאטו - משרד עורכי דין

  לפרופיל המלא

  מיכל לוצאטו
 • אורן מנדלר, לוצאטו - משרד עורכי דין

  עו"ד אורן מנדלר

  שותף

  לוצאטו - משרד עורכי דין

עורכי דין

  אמיר פלמרי
  אורן וינר
  גלעד הדרי
  גל מתיתיהו
  תמר לוצאטו
  משה ברטל יועץ
  אהוד לסלו יועץ
אייקון אודות

אודות לוצאטו - משרד עורכי דין

משרד עורכי הדין לוצאטו הוא משרד בעל מסורת משפחתית ענפה. הוא מתמחה במתן ייעוץ משפטי וליטיגציה בכל תחומי המשפט האזרחי והמסחרי, תוך התמחות מיוחדת בטיפול במיזמים טכנולוגיים, כשהוא מהווה כתובת מקצועית ליזמים, מפתחי אפליקציות, ממציאים ואנשי היי-טק. המשרד הוא חלק מקבוצת לוצאטו הוותיקה, המאגדת בתוכה מספר חברות העוסקות בתחום הקניין הרוחני, פיתוח טכנולוגי ומינוף מסחרי של המצאות ופטנטים. מעבר לעיסוק הטבעי בסוגיות קניין רוחני, תחומי הפעילות של המשרד מקיפים נושאים מגוונים כגון דיני ליטיגציה ומשפט מסחרי, דיני תקשורת ואינטרנט וגישור סכסוכים עסקיים ומשפחתיים.

על לקוחות המשרד נמנים תאגידים וחברות עסקיות, סטארט אפים ויזמים חברות וגופים מהסקטור הממשלתי והציבורי, וכן תאגידים רב-לאומיים וחברות בינ"ל.
המשרד משקיע משאבים רבים ביישום שיטות עבודה מתקדמות, לימוד מתמשך והשתתפות פעילה בכנסים מקומיים ובין-לאומיים.
השילוב בין מומחיות, ידע, ניסיון מקצועי ותודעת שירות מפותחת מהווים את הערכים לאורם המשרד פועל בכל עת, והם אלו המספקים לו את היסודות להמשך צמיחה עתידית. 

מסורת משפחתית-מקצועית

פירמת לוצאטו את לוצאטו עורכי הפטנטים, ולימים קבוצת לוצאטו, נבנו על בסיס משרד עורכי הדין, שהיה גרעין הפעילות של הפירמה המשפחתית.
ראשיתו של המשרד ב-1869 עת הקים עורך הדין האיטלקי-יהודי ריקרדו לוצאטו את פירמת עורכי הדין לוצאטו באיטליה, שהתמחתה בקניין רוחני. 

תחומי עיסוק

לצד ההתמחות הטבעית בדיני קניין רוחני, היי-טק וטכנולוגיה, המשרד מספק שירותי ייעוץ משפטי בתחומי המשפט האזרחי והמסחרי, על מנת להעניק ללקוחות את מירב השירותים המשפטיים תחת קורת גג אחת.

אכיפה והגנה על זכויות קניין רוחני - המשרד מעניק ייעוץ, ליווי משפטי ושירותי ליטיגציה בכל תחומי הקניין הרוחני: פטנטים, עיצובים, סימני מסחר, זכויות יוצרים ,וזכויות מטפחים, וכן בהיבטים הקשורים לעולם זה כגון: ניהול מו"מ, עוולות מסחריות, דיני תקשורת ואינטרנט, הסכמים מסחריים מגוונים ועוד .כמו כן, המשרד מתמחה באכיפה והגנה על זכויות קניין רוחני, ומספק מענה שוטף לצרכי לקוחותיו, כגון: טיפול בנהלי הודעה והסרה לגבי תכנים מפרים ברשת האינטרנט, תפיסת מוצרים מפרים בשיתוף פעולה עם המכס ורשויות המדינה השונות והפעלת חוקרים פרטיים.

היי-טק וטכנולוגיה - המשרד מלווה בייעוץ שוטף חברות רבות מתחומי הטכנולוגיה וההיי-טק, לרבות השתתפות בבדיקות נאותות (Due Diligence) במהלך רכישות של חברות היי-טק ישראליות על ידי חברות מחו"ל.

ליטיגציה - המשרד מייצג לקוחות רבים ומגוונים בהליכים משפטיים מורכבים ומגוונים, וכן בעניינים בהם מתעוררות סוגיות בינלאומיות (Cross-Border Litigation). כמו כן, למשרדנו ניסיון רב גם בניהול סכסוכים מורכבים מחוץ לכותלי בית המשפט, לרבות בהליכי בוררות.

משפט מסחרי - המשרד מטפל בכל תחומי המשפט המסחרי, ומלווה את לקוחותיו בניהול משא ומתן בעריכת כל סוגי החוזים המסחריים, לרבות הסכמי מייסדים, הסכמי סודיות, הסכמי אי תחרות, הסכמי הפצה, הסכמי זיכיון, הסכמי ייצור, הסכמי סוכנויות, הסכמי העברת טכנולוגיה, הסכמי שיווק וקידום מכירות, הסכמים ביטחוניים, הסכמי מסחור ומחקר ופיתוח.

דיני חברות - המשרד מייעץ לגבי מגוון רחב של עסקאות, לרבות בהיבטים הקשורים למיזוגים ורכישות, מיזמים משותפים, הון סיכון ופיקוח תאגידי.

זכויות יוצרים והגנה על אפליקציות – המשרד מלווה את היוצר מהשלב הראשוני ביותר (ויש שיאמרו החשוב ביותר)- שלב הרעיון. בשלב זה חשוב מאוד לדעת מהן דרכי ההגנה האפשריות העומדות לרשות בעל היצירה. כמו כן, משרדנו מעניק ייעוץ בתחום דיני האינטרנט וזכויות היוצרים ומתמחה בניסוח הסכמים ומסמכים משפטיים חיוניים כגון: הסכמי סודיות - מותאמים לצרכיו האישיים של הלקוח, הסכמים למתן שירותים (למשל, בין יזם וחברה לפיתוח האתר/האפליקציה), מסמכי הצהרת פרטיות ותנאי שימוש/תקנון ועוד, תוך בניית אסטרטגיית הגנה על קניינו המוחשי והרוחני של הלקוח, בין היתר באמצעות רישום זכויות יוצרים, סימני מסחר ושמות מתחם, ופתרון סכסוכים בתחומים אלו.

זכויות מטפחים – עורכי הדין והמשפטנים במשרד מייצגים חברות בתחום הפיתוח והטיפוח של זנים חדשים, בכל הנוגע להגנה ולמסחור של זכויות המטפחים שלהן בישראל, כמו גם בעריכת הסכמים למתן רישיונות והיתרים לייצור ושיווק של תוצרת חקלאית המוגנת בזכויות מטפחים.

הגישור תופס תאוצה

הליך הגישור תופס תאוצה בישראל. בשנים האחרונות בתי המשפט מפנים יותר ויותר מתדיינים להליכי גישור וולונטריים, אשר בהם הצדדים לסכסוך מנהלים מו"מ, מרצונם החופשי, בסיועו של מגשר מקצועי, וזאת במטרה לגבש הסכמות לפתרון הסכסוך, תוך התחשבות מיטבית בצרכיהם, רצונותיהם והאינטרסים של הצדדים, שליטה בתהליך ובתוצאות, דיסקרטיות וחיסכון במשאבי זמן וכסף. לאחרונה הופך ההליך גם למחייב. למשל, זוגות המצויים בתהליך גירוש מופנים לגישור חובה כחלק מההליך המשפטי.
ב"לוצאטו - משרד עורכי דין" תוכלו להיעזר בשירותי גישור מקצועיים לפתרון סכסוכים עסקיים או מחלוקות משפטיות. 

אחריות חברתית

המשרד מייחס חשיבות רבה לעקרון האחריות החברתית ופועל במישורים שונים ליישמה, הלכה למעשה, הן באמצעות פעילות התנדבותית בקהילה והן באמצעות מתן שירות לציבור ללא תשלום ("פרו בונו").

אייקון פרסומים

פרסומים

אייקון פרוייקטים

סרטונים

בנוסף אולי יעניין אותך

 • מה חושבים בכירי עו"ד על סוגיות הליבה הרלוונטיות בעולם המשפט

  כיצד משקמים את מעמדה של לשכת עו"ד? אילו נושאים צריכים לעמוד בראש סדר העדיפויות של שר/ת המשפטים הבא/ה? ומה דעתם על חוק הפקטור? את השאלות הללו הצגנו בפני כמה מבכירי עו"ד בישראל: עו"ד אלי זהר, יו"ר גולדפרבזליגמן, עו"ד תמי פירון – סמורודינסקי, שותפה בכירה, ראש מחלקת תשתיות, מימון פרויקטים ונדל"ן במשרד מ. פירון ושות', וד"ר דוד תדמור, שותף מנהל ויו"ר משותף במשרד תדמור לוי ושות' .התשובות בכתבה

  מה חושבים בכירי עו"ד על סוגיות הליבה הרלוונטיות בעולם המשפט

 • הסדרת פעילות הברוקר–דילר: החוליה החסרה במעטפת ההגנה על המשקיעים

  בעקבות קריסת ברוקרים בתחילת השנה, יזמה רשות ניירות ערך הצעת חוק להסדרת פעילות הברוקר-דילר. ההצעה תגביר את ההגנה על משקיעים ותתרום לעידוד ופיתוח התחום, תוך יצירת הרמוניה חקיקתית בין ישראל לעולם

  הסדרת פעילות הברוקר–דילר: החוליה החסרה במעטפת ההגנה על המשקיעים

 • על חוסר השקיפות של תעשיית המכשור הרפואי והשלכותיה

  לאחרונה עלה בנטפליקס הסרט The Bleeding Edge המתאר את הניצול הציני של תעשיית המכשור הרפואי בתהליך קבלת האישורים של ארגון המזון והתרופות הפדרלי בארה"ב, וחוסר השקיפות של בטיחות המוצר מול המטופלים

  על חוסר השקיפות של תעשיית המכשור הרפואי והשלכותיה

 • התחדשות עירונית: הפרויקט יקום או ייפול על בחירה נכונה של היזם

  למרות שתחום ההתחדשות העירונית נמצא בגאות חסרת תקדים, המכשולים לביצוע פרויקט מוצלח רבים. יזמת הנדל"ן חני הורוביץ, נותנת עצות מניסיונה העשיר – כיצד מקדמים פרויקט בסבך הביורוקרטי, ואיך יוצרים ערך לדיירים ולמשקיעים

  התחדשות עירונית: הפרויקט יקום או ייפול על בחירה נכונה של היזם