לוצאטו - משרד עורכי דין

משפט מסחרי; דיני חברות; ליטיגציה; קניין רוחני; היי-טק וטכנולוגיה; גישור; דיני תקשורת; אינטרנט וזכויות יוצרים

תמונה ראשית לוצאטו - משרד עורכי דין
אייקון פרופיל

פרופיל החברה

תחום: משפט מסחרי; דיני חברות; ליטיגציה; קניין רוחני; היי-טק וטכנולוגיה; גישור; דיני תקשורת; אינטרנט וזכויות יוצרים
כתובת: סניף תל-אביב:
רח' ברקוביץ 4 מגדל המוזיאון, קומה 22 תל-אביב 6423806
סניף עומר:
פארק תעשייה, רח' הגת 9, עומר 8496500
ת.ד. 5352 באר שבע 8415202
טלפון: 03-7281700
פקס: 03-7281701
דוא"ל: mail@luzzattolaw.co.il
אתר החברה: https://www.luzzattolaw.co.il
אייקון הנהלה

מנהלים

 • מיכל לוצאטו, לוצאטו - משרד עורכי דין

  עו"ד מיכל לוצאטו

  שותפה מנהלת

  לוצאטו - משרד עורכי דין

  לפרופיל המלא

  מיכל לוצאטו
 • אורן מנדלר, לוצאטו - משרד עורכי דין

  עו"ד אורן מנדלר

  שותף

  לוצאטו - משרד עורכי דין

עורכי דין

  אמיר פלמרי
  גלעד הדרי
  ניב מורן
  אהוד לסלו, יועץ
  גל מתיתיהו
  אורן וינר
  משה ברטל, יועץ
  אורי פרידמן
אייקון אודות

אודות לוצאטו - משרד עורכי דין

משרד עורכי הדין לוצאטו הוא משרד הממשיך מסורת משפחתית ענפה. הוא מתמחה במתן ייעוץ משפטי וליטיגציה בכל תחומי המשפט האזרחי והמסחרי, תוך התמחות מיוחדת בטיפול במיזמים טכנולוגיים, כשהוא מהווה כתובת מקצועית ליזמים, מפתחי אפליקציות, ממציאים ואנשי היי-טק.

המשרד הוא חלק מקבוצת לוצאטו הוותיקה, המאגדת בתוכה מספר חברות העוסקות בתחום הקניין הרוחני, פיתוח טכנולוגי ומינוף מסחרי של המצאות ופטנטים. מעבר לעיסוק הטבעי בסוגיות קניין רוחני, תחומי הפעילות של המשרד מקיפים נושאים מגוונים כגון דיני תאגידים, נדל"ן ומקרקעין, ודיני עבודה.

בתחום הקניין הרוחני, המשרד מתמחה בטיפול בפטנטים, זכויות יוצרים, סימני מסחר, מדגמים ועוד, תוך סיוע ומתן שירות ייחודי למפתחים וממציאים בתחומי הטכנולוגיה, עם דגש מיוחד על סיוע למפתחי אפליקציות סלולריות, ותוך התייחסות למכלול ההיבטים המשפטיים הנדרשים בתהליך הפיתוח והשיווק של מוצרים ושירותים במרחב הדיגיטלי. כן מוצעים שירותים ייחודיים למעצבים בכל תחומי פעילותם.

על לקוחות המשרד נמנות חברות עסקיות, לצד גופים מהסקטור הממשלתי והציבורי, וכן תאגידים רב-לאומיים וחברות בחו"ל, מהגדולים בתחומם.

המשרד משקיע משאבים רבים ביישום שיטות עבודה מתקדמות, לימוד מתמשך והשתתפות פעילה בכנסים מקומיים ובין-לאומיים.

השילוב בין מומחיות, ידע, ניסיון מקצועי ותודעת שירות מפותחת מהווים את הערכים לאורם המשרד פועל בכל עת, והם אלו המספקים לו את היסודות להמשך צמיחה עתידית.

מסורת משפחתית-מקצועית

פירמת לוצאטו את לוצאטו עורכי הפטנטים, ולימים קבוצת לוצאטו, נבנו על בסיס משרד עורכי הדין, שהיה גרעין הפעילות של הפירמה המשפחתית.

ראשיתו של המשרד ב-1869 עת הקים עורך הדין האיטלקי-יהודי ריקרדו לוצאטו את פירמת עורכי הדין לוצאטו באיטליה, שהתמחתה בקניין רוחני.

השנים האחרונות עומדות בסימן כניסתו של הדור החמישי במשפחת לוצאטו לפעילות במשרד. עו"ד מיכל לוצאטו, בת הדור החמישי, מנהלת את משרד עורכי הדין.

תחומי עיסוק

לצד ההתמחות הטבעית בדיני קניין רוחני, היי-טק וטכנולוגיה, המשרד מספק שירותי ייעוץ משפטי בתחומי המשפט האזרחי והמסחרי, על מנת להעניק ללקוחות את מירב השירותים המשפטיים תחת קורת גג אחת.

קניין רוחני - המשרד עוסק בכל ההיבטים המשפטיים של קניין רוחני, לרבות פטנטים, סימני מסחר, מדגמים וזכויות יוצרים.

היי-טק וטכנולוגיה - המשרד מלווה בייעוץ שוטף חברות רבות מתחומי הטכנולוגיה וההיי-טק, לרבות השתתפות בבדיקות נאותות (Due Diligence) במהלך רכישות של חברות היי-טק ישראליות על ידי חברות מחו"ל.

ליטיגציה - המשרד מייצג לקוחות בהליכים משפטיים, לרבות הליכים מורכבים בעלי היבטים בין-לאומיים, תוך שיתוף פעולה עם משרדי עורכי הדין מובילים בתחומם בעולם. כמו כן, המשרד מעורב דרך קבע בהליכי ליטיגציה רבים בתחום הקניין הרוחני בישראל ובעולם.

משפט מסחרי - המשרד מטפל בכל תחומי המשפט המסחרי ומעניק ייעוץ משפטי שוטף ללקוחות המשרד בפעילותם המסחרית היומיומית. המשרד מלווה את לקוחותיו בניהול משא ומתן בעריכת כל סוגי החוזים המסחריים, לרבות הסכמי מייסדים, הסכמי סודיות, הסכמי אי תחרות, הסכמי הפצה, הסכמי זיכיון, הסכמי ייצור, הסכמי סוכנויות, הסכמי העברת טכנולוגיה, הסכמי שיווק וקידום מכירות, הסכמים ביטחוניים, הסכמי מיסחור ומחקר ופיתוח.

דיני תאגידים - המשרד מייעץ לגבי מגוון רחב של עסקאות, לרבות בהיבטים הקשורים למיזוגים ורכישות, מיזמים משותפים, הון סיכון ופיקוח תאגידי.

הגנה על אפליקציות – תחום התמחות זה הינו ייחודי למשרד. מכיוון שפיתוח אפליקציות הוא תחום חדש, המפתחים אינם מודעים להיבטים המשפטיים השונים הכרוכים בפיתוח האפליקציה ובשימוש בה. המשרד מספק למפתחי האפליקציות ייעוץ משפטי מקיף וכולל, הן לגבי בחירת השם המסחרי והן לגבי הגנה על זכויותיהם באמצעות רישום פטנטים, או הגנה דרך זכויות יוצרים.

זכויות יוצרים – צוות המשפטנים של הפירמה אמון על שמירה והגנה על זכויות יוצרים ביצירות ספרותיות, דרמטיות, מוסיקליות ואמנותיות מקוריות. בשנים האחרונות פיתחה הפירמה מומחיות מיוחדת בהגנה על זכויות יוצרים של תכנים במרחב הוירטואלי, אפליקציות סלולריות ועוד.

זכויות מטפחים – עורכי הדין והמשפטנים בפירמה מייצגים חברות בתחום הפיתוח והטיפוח של זנים חדשים, בכל הנוגע להגנה ולמסחור של זכויות המטפחים שלהן בישראל, כמו גם בעריכת הסכמים למתן רישיונות והיתרים לייצור ושיווק של תוצרת חקלאית המוגנת בזכויות מטפחים.

הגישור תופס תאוצה

הליך הגישור תופס תאוצה בישראל. בשנים האחרונות בתי המשפט מפנים יותר ויותר מתדיינים להליכי גישור וולונטריים, אשר בהם הצדדים לסכסוך מנהלים מו"מ, מרצונם החופשי, בסיועו של מגשר מקצועי, וזאת במטרה לגבש הסכמות לפתרון הסכסוך, תוך התחשבות מיטבית בצרכיהם, רצונותיהם והאינטרסים של הצדדים, שליטה בתהליך ובתוצאות, דיסקרטיות וחיסכון במשאבי זמן וכסף. לאחרונה הופך ההליך גם למחייב. למשל, זוגות המצויים בתהליך גירוש מופנים לגישור חובה כחלק מההליך המשפטי.

ב"לוצאטו - משרד עורכי דין" תוכלו להיעזר בשירותי מגשרים מקצועיים לפתרון סכסוכים עסקיים או מחלוקות משפטיות. המגשרים שלנו אמונים על נייטרליות ודיסקרטיות והם מקצוענים בתחומם, מנוסים ומכבדים.

אחריות חברתית

המשרד מייחס חשיבות רבה לעקרון האחריות החברתית ופועל במישורים שונים ליישמה, הלכה למעשה, הן באמצעות פעילות התנדבותית בקהילה והן באמצעות מתן שירות לציבור ללא תשלום ("פרו בונו").

אייקון פרסומים

פרסומים

אייקון פרוייקטים

סרטונים

בנוסף אולי יעניין אותך

 • המכה שהמדינה לא מכירה (באמת) בקיומה

  בימים אלו, בהם חוזרים ומזכירים את עשר המכות, צריך לדבר דווקא על מכת מדינה, שלמרבה הצער עד לאחרונה המדינה כלל לא הכירה בקיומה.

  המכה שהמדינה לא מכירה (באמת) בקיומה

 • לשון הרע בעת בחירות – האמנם הכל מותר? גם ללכלך צריך לדעת איך

  לשון הרע בעת בחירות – האמנם הכל מותר? גם ללכלך צריך לדעת איך

 • בתי הדין הרבניים אל מול בתי המשפט לענייני משפחה –הבדלים במהות ובפרוצדורה

  במאמר זה נעמוד על הדומה והשונה במספר נושאים ספציפיים הן בפן המהותי והן בפן הפרוצדרלי בין בתי הדין הרבניים לבין בתי המשפט לענייני משפחה ,הבדלים הרי גורל אשר יש בהם כדי להגיע לתוצאות הפוכות לעיתים בין ערכאות בתי הדין הרבניים לבין בתי המשפט לענייני משפחה באותו תיק המובא בפניהם ולעיתים אף ימנע אזרח מלפנות לערכאה זו או אחרת נוכח ההבדלים המשמעותיים כפי שיפורטו להלן:

  בתי הדין הרבניים אל מול בתי המשפט לענייני משפחה –הבדלים במהות ובפרוצדורה

 • חתונה ממבט ראשון – מבחן מציאות לחברה הישראלית

  בד בבד עם פיצול ערוץ 2 לשני ערוצים, העלתה חברת "קשת" לשידוריה תוכנית מציאות חדשה, "חתונה ממבט ראשון" שמה, שעל פניו נועדה להגשים אידיאל רומנטי, מציאת התאמה מורכבת ומדויקת עד כדי כך, שניתן להכיר את החתן האחד והיחיד או את הכלה האחת והיחידה לראשונה מתחת לחופה. המיונים והבדיקות שבוצעו לכל אחד מבני הזוג ע"י מומחים במגוון תחומים, נועדו לאפשר סינון מרבי ומיטבי של המשתתפים, עד כדי מציאת התאמה קרובה לשלמות, גם אם הצדדים עצמם לא נפגשו מעולם.

  חתונה ממבט ראשון – מבחן מציאות לחברה הישראלית