לוצאטו - משרד עורכי דין

משפט מסחרי; דיני חברות; ליטיגציה; קניין רוחני; היי-טק וטכנולוגיה; נדל"ן; גישור

אייקון פרופיל

פרופיל החברה

תחום: משפט מסחרי; דיני חברות; ליטיגציה; קניין רוחני; היי-טק וטכנולוגיה; נדל"ן; גישור
כתובת: פארק תעשייה, עומר 8496500 ת.ד. 5352 באר שבע 8415202
סניפים:
רח' ברקוביץ 4 מגדל המוזיאון, קומה 22 תל אביב 6423806
טלפון: 03-7281700 פקס: 03-7281701
טלפון: 03-7281700
פקס: 03-7281701
אימייל: mail@luzzatto.co.il
אתר החברה: https://www.luzzattolaw.co.il
אייקון הנהלה

מנהלים בחברה

 • מיכל לוצאטו

  עו"ד מיכל לוצאטו

  שותפה מנהלת

  לוצאטו - משרד עורכי דין

  לפרופיל המלא

  מיכל לוצאטו
 • משה ברטל

  עו"ד משה ברטל

  שותף

  לוצאטו - משרד עורכי דין

 • אורן מנדלר

  עו"ד אורן מנדלר

  שותף

  לוצאטו - משרד עורכי דין

עורכי דין

  אמיר פלמרי
  גלעד הדרי
  דודי פלגי
  ניב מורן
  אהוד לסלו
אייקון אודות

אודות לוצאטו - משרד עורכי דין

משרד עורכי הדין לוצאטו הוא משרד הממשיך מסורת משפחתית ענפה. הוא מתמחה במתן ייעוץ משפטי וליטיגציה בכל תחומי המשפט האזרחי והמסחרי, תוך התמחות מיוחדת בטיפול במיזמים טכנולוגיים, כשהוא מהווה כתובת מקצועית ליזמים, מפתחי אפליקציות, ממציאים ואנשי היי-טק.

המשרד הוא חלק מקבוצת לוצאטו הוותיקה, המאגדת בתוכה מספר חברות העוסקות בתחום הקניין הרוחני, פיתוח טכנולוגי ומינוף מסחרי של המצאות ופטנטים. מעבר לעיסוק הטבעי בסוגיות קניין רוחני, תחומי הפעילות של המשרד מקיפים נושאים מגוונים כגון דיני תאגידים, נדל"ן ומקרקעין, ודיני עבודה.

בתחום הקניין הרוחני, המשרד מתמחה בטיפול בפטנטים, זכויות יוצרים, סימני מסחר, מדגמים ועוד, תוך סיוע ומתן שירות ייחודי למפתחים וממציאים בתחומי הטכנולוגיה, עם דגש מיוחד על סיוע למפתחי אפליקציות סלולריות, ותוך התייחסות למכלול ההיבטים המשפטיים הנדרשים בתהליך הפיתוח והשיווק של מוצרים ושירותים במרחב הדיגיטלי. כן מוצעים שירותים ייחודיים למעצבים בכל תחומי פעילותם.

על לקוחות המשרד נמנות חברות עסקיות, לצד גופים מהסקטור הממשלתי והציבורי, וכן תאגידים רב-לאומיים וחברות בחו"ל, מהגדולים בתחומם.

המשרד משקיע משאבים רבים ביישום שיטות עבודה מתקדמות, לימוד מתמשך והשתתפות פעילה בכנסים מקומיים ובין-לאומיים.

השילוב בין מומחיות, ידע, ניסיון מקצועי ותודעת שירות מפותחת מהווים את הערכים לאורם המשרד פועל בכל עת, והם אלו המספקים לו את היסודות להמשך צמיחה עתידית. 

מסורת משפחתית-מקצועית

פירמת לוצאטו את לוצאטו עורכי הפטנטים, ולימים קבוצת לוצאטו, נבנו על בסיס משרד עורכי הדין, שהיה גרעין הפעילות של הפירמה המשפחתית.

ראשיתו של המשרד ב-1869 עת הקים עורך הדין האיטלקי-יהודי ריקרדו לוצאטו את פירמת עורכי הדין לוצאטו באיטליה, שהתמחתה בקניין רוחני.

השנים האחרונות עומדות בסימן כניסתו של הדור החמישי במשפחת לוצאטו לפעילות במשרד. עו"ד מיכל לוצאטו, בת הדור החמישי, מנהלת את משרד עורכי הדין. 

תחומי עיסוק

לצד ההתמחות הטבעית בדיני קניין רוחני, היי-טק וטכנולוגיה, המשרד מספק שירותי ייעוץ משפטי בתחומי המשפט האזרחי והמסחרי, על מנת להעניק ללקוחות את מירב השירותים המשפטיים תחת קורת גג אחת. 

קניין רוחני - המשרד עוסק בכל ההיבטים המשפטיים של קניין רוחני, לרבות פטנטים, סימני מסחר, מדגמים וזכויות יוצרים. 

היי-טק וטכנולוגיה - המשרד מלווה בייעוץ שוטף חברות רבות מתחומי הטכנולוגיה וההיי-טק, לרבות השתתפות בבדיקות נאותות ( Due Diligence ) במהלך רכישות של חברות היי-טק ישראליות על ידי חברות מחו"ל. 

ליטיגציה - המשרד מייצג לקוחות בהליכים משפטיים, לרבות הליכים מורכבים בעלי היבטים בין-לאומיים, תוך שיתוף פעולה עם משרדי עורכיי הדין מובילים בתחומם בעולם. כמו כן, המשרד מעורב דרך קבע בהליכי ליטיגציה רבים בתחום הקניין הרוחני בישראל ובעולם. 

משפט מסחרי - המשרד מטפל בכל תחומי המשפט המסחרי ומעניק ייעוץ משפטי שוטף ללקוחות המשרד בפעילותם המסחרית היומיומית.. המשרד מלווה את לקוחותיו בניהול משא ומתן בעריכת כל סוגי החוזים המסחריים, לרבות הסכמי מייסדים, הסכמי סודיות, הסכמי אי תחרות, הסכמי הפצה, הסכמי זיכיון, הסכמי ייצור, הסכמי סוכנויות, הסכמי העברת טכנולוגיה, הסכמי שיווק וקידום מכירות, הסכמים ביטחוניים, הסכמי מיסחור ומחקר ופיתוח. 

דיני תאגידים - המשרד מייעץ לגבי מגוון רחב של עסקאות, לרבות בהיבטים הקשורים למיזוגים ורכישות, מיזמים משותפים, הון סיכון ופיקוחח תאגידי. 

נדל"ן ומקרקעין - המשרד מספק שירותים משפטיים גם בתחום הנדל"ן המסחרי, כולל פיתוח מקרקעין, בנייה, מימון נכסים ועוד. 

מיסוי - המשרד מטפל באספקטים שונים של מיסוי עסקי ומיסוי בינ"ל. 

דיני עבודה - המשרד מספק מגוון שירותים משפטיים גם בתחום דיני העבודה. 

הגנה על אפליקציות - תחום התמחות זה הינו ייחודי למשרד. מכיוון שפיתוח אפליקציות הוא תחום חדש, המפתחים אינם מודעים להיבטיםם המשפטיים השונים הכרוכים בפיתוח האפליקציה ובשימוש בה. המשרד מספק למפתחי האפליקציות ייעוץ משפטי מקיף וכולל, הן לגבי בחירת השם המסחרי והן לגבי הגנה על זכויותיהם באמצעות רישום פטנטים, או הגנה דרך זכויות יוצרים. 

זכויות יוצרים - צוות המשפטנים של הפירמה אמון על שמירה והגנה על זכויות יוצרים ביצירות ספרותיות, דרמטיות, מוסיקליות ואמנותיותת מקוריות. בשנים האחרונות פיתחה הפירמה מומחיות מיוחדת בהגנה על זכויות יוצרים של תכנים במרחב הוירטואלי, אפליקציות סלולריות ועוד. 

זכויות מטפחים - עורכי הדין והמשפטנים בפירמה מייצגים חברות בתחום הפיתוח והטיפוח של זנים חדשים, בכל הנוגע להגנה ולמסחורר של זכויות המטפחים שלהן בישראל, כמו גם בעריכת הסכמים למתן רישיונות והיתרים לייצור ושיווק של תוצרת חקלאית המוגנת בזכויות מטפחים. 

הגישור תופס תאוצה - הליך הגישור תופס תאוצה בישראל. בשנים האחרונות בתי המשפט מפנים יותר ויותר מתדיינים להליכי גישור וולונטריים, אשר בהם הצדדים לסכסוך מנהלים מו"מ, מרצונם החופשי, בסיועו של מגשר מקצועי, וזאת במטרה לגבש הסכמות לפתרון הסכסוך, תוך התחשבות מיטבית בצרכיהם, רצונותיהם והאינטרסים של הצדדים, שליטה בתהליך ובתוצאות, דיסקרטיות וחיסכון במשאבי זמן וכסף. לאחרונה הופך ההליך גם למחייב. למשל, זוגות המצויים בתהליך גירוש מופנים לגישור חובה כחלק מההליך המשפטי.

ב"לוצאטו - משרד עורכי דין" תוכלו להיעזר בשירותי מגשרים מקצועיים לפתרון סכסוכים עסקיים או מחלוקות משפטיות. המגשרים שלנו אמונים על נייטרליות ודיסקרטיות והם מקצוענים בתחומם, מנוסים ומכבדים.

אחריות חברתית

המשרד מייחס חשיבות רבה לעקרון האחריות החברתית ופועל במישורים שונים ליישמה, הלכה למעשה, הן באמצעות פעילות התנדבותית בקהילה והן באמצעות מתן שירות לציבור ללא תשלום ("פרו בונו").

אייקון פרסומים

פרסומים

אייקון מאמרים

מאמרים מאת לוצאטו - משרד עורכי דין

 • כיצד להתמודד עם הוצאת דיבה?

  כיצד להתמודד עם הוצאת דיבה?

  אינטרנט ורשתות חברתיות מהווים מרכיב מרכזי בחיינו בשנים האחרונות, אבל יש גם צעד אפל לעניין זה. כיצד ניתן לשמור על שמנו הטוב? מה מותר ומה אסור לנו בתחום שהופך ליותר ויותר פומבי?

  כיצד להתמודד עם הוצאת דיבה?

 • המאבק בספאם

  המאבק בספאם

  אין מי שלא נתקל בתופעת הספאם באין-בוקס שלו. מהן האופציות העומדות לרשות "קורבנות הספאם" אשר מסייעות להם להילחם בהטרדה? עו"ד מיכל לוצאטו מסבירה באיזה צעדים כדי לנקוט

  המאבק בספאם

 • דומיין וסימן מסחר: הדברים שכדאי לכם לדעת לפני שתתחילו במלאכת המיתוג

  דומיין וסימן מסחר: הדברים שכדאי לכם לדעת לפני שתתחילו במלאכת המיתוג

  נשאלת השאלה מה קורה במקרה בו רשמתם סימן מסחר, אבל כשרציתם לרכוש דומיין בשם זהה גיליתם שהוא כבר תפוס?

  דומיין וסימן מסחר: הדברים שכדאי לכם לדעת לפני שתתחילו במלאכת המיתוג

 • עיכוב מוצרים מזוייפים במכס

  עיכוב מוצרים מזוייפים במכס

  אחת הסיבות העיקריות לעיכוב סחורות מיובאות במכס היא החשש להפרת זכויות קניין רוחני, כשלרוב מדובר במוצרים מזוייפים שמפרים סימן מסחר

  עיכוב מוצרים מזוייפים במכס

 • קבוצות רכישה

  קבוצות רכישה

  נושא קבוצות הרכישה חזר לאחרונה לכותרות עם הידיעה בדבר הקשיים הכלכליים אליה נקלעה יזמית ידועה בתחום. ואכן, לא מעט רוכשים התפתו לפרסומים המציעים לרכוש דירה במחיר אטרקטיבי באמצעות קבוצות רכישה. הפיתוי אכן גדול, אך כפי שאין מתנות חינם גם אין גם הנחות חינם וצריך להבין היטב מהו הסיכון המשפטי הכרוך בעסקה שכזו

  קבוצות רכישה

 • על הרמת מסך ואחריות מנהלים

  על הרמת מסך ואחריות מנהלים

  חברה בע"מ היא ישות משפטית נפרדת מבעליה ואלה פטורים מאחריות אישית לחובותיה. לכן, כשחברה נקלעת לקשיים נושיה הרגילים יפסידו את כספם, בעוד בעלי החברה יסתתרו מאחורי חומת הגנה בצורה, הקרויה "מסך ההתאגדות", הניצבת בינם לבין חובות החברה

  על הרמת מסך ואחריות מנהלים

 • מתי הסכם בע

  מתי הסכם בע"פ אינו תקף?

  החופש לקבוע את תנאי החוזה כולל גם את החופש לקבוע את צורתו ולכן הסכם בע"פ הינו תקף, זאת אם יעמוד בדרישות העיקריות של "גמירת הדעת" (שהיא כוונת הצדדים ליצור התקשרות משפטית מחייבת), ו"מסויימות" (שפירושה שההסכמה תהיה ברורה ומפורטת)

  מתי הסכם בע"פ אינו תקף?

 • יתרונות הגישור בסכסוכים עסקיים ומשפחתיים

  יתרונות הגישור בסכסוכים עסקיים ומשפחתיים

  בעוד ההתדיינות בבתי המשפט אורכת זמן, עולה כסף רב ותוצאותיה אינן וודאיות, הליך הגישור מאפשר לצדדים לפתור את הסכסוך במהירות, תוך חיסכון ניכר בעלויות ושמירת סודיות

  יתרונות הגישור בסכסוכים עסקיים ומשפחתיים

בנוסף אולי יעניין אותך

 • המסלול החדש לקידום פרויקטים להשכרה לטווח ארוך

  השבוע אושרה בוועדת השרים לענייני חקיקה הצעת חוק של חבר הכנסת רועי פולקמן (כולנו) לפיה ועדות מקומיות תוסמכנה לאשר תוספת בנייה של עד 15% לפרויקטים של בניה למגורים, במקרים בהם רבע מהדירות בפרויקט יוקצו להשכרה לטווח ארוך (תקופת השכרה של 20 שנים) במחיר הנמוך ב- 20% ממחיר השוק. הדירות המיועדות להשכרה לטווח ארוך תוקצנה לזכאים, כאשר תנאי הסף לזכאות ייקבעו על ידי הממשלה.

  המסלול החדש לקידום פרויקטים להשכרה לטווח ארוך

 • פורום DUN'S 100: "שנת 2017 תהיה לא פחות מאתגרת מ–2016"

  הנוכחים בפורום DUN'S 100 הסכימו על כך ש-2016 הייתה שנה של אי-ודאות גדולה בשווקים, שרק צפויה להתגבר ■ יו"ר רשות ני"ע האוזר התייחס לשינוי מבנה הבעלות על הבורסה

  פורום DUN'S 100: "שנת 2017 תהיה לא פחות מאתגרת מ–2016"

 • חטיפות ילדים בינלאומית ואמנת האג

  אמנת האג מתמודדת עם התופעה של חטיפות ילדים על ידי הוריהם ממדינה אחת לשנייה ומטרתה הגנה על ילדים מפני ההשפעה הקשה של חטיפתם ממקום מגוריהם וניתוקם מאחד ההורים. בישראל אושררה האמנה על ידי חוק אמנת האג (החזרת ילדים חטופים), תשנ"א-1991.

  חטיפות ילדים בינלאומית ואמנת האג

 • למי שייכת הסמכות הזו?

  על חוסר הוודאות בנושא סמכות במזונות ילדים

  למי שייכת הסמכות הזו?