ליאור לויט, חברת עורכי דין

מימוש זכויות בגין נזקי גוף עקב תאונות דרכים, תאונות עבודה, רשלנות מוסדית ופרטית, רשלנות רפואית ותביעות ביטוח

אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 2011
תחום: מימוש זכויות בגין נזקי גוף עקב תאונות דרכים, תאונות עבודה, רשלנות מוסדית ופרטית, רשלנות רפואית ותביעות ביטוח
כתובת: דרך מנחם בגין 144, מגדל מידטאון קומה 44, תל אביב
טלפון: 072-222-0111
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: http://www.liorlevit.co.il
Facebook: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

 • ליאור לויט, ליאור לויט, חברת עורכי דין

  עו"ד ליאור לויט

  מייסד ובעלים

  ליאור לויט, חברת עורכי דין

  לפרופיל המלא

  ליאור לויט
 • מירית לוי, ליאור לויט, חברת עורכי דין

  מירית לוי

  עו"ד

  ליאור לויט, חברת עורכי דין

אייקון אודות

אודות ליאור לויט, חברת עורכי דין

חברתו של עו"ד ליאור לויט הינה משרד בוטיק העוסק במימוש זכויות בגין נזקי גוף עקב תאונות דרכים, תאונות עבודה, רשלנות מוסדית ופרטית, רשלנות רפואית ותביעות ביטוח.
החברה מונה 3 עורכי דין, 2 מתמחים ו-2 מזכירות ונמנית כיום על צמרת משרדי עורכי הדין העוסקים בתחומי עיסוק אלו. עבודתה נשענת על שלושה אדנים עיקריים: שירות, זמינות מלאה 24/7, מקצועיות והתעמקות לפרטי פרטים בכל תיק.
לכל לקוחות החברה יש את מספרו האישי של עו"ד לויט והם יודעים כי הוא נגיש עבורם 24-7, לכל בעיה, ייעוץ או בקשה. כך הוא גם מנחה את עובדיו במשרד לזמינות מלאה במייל האישי ובנייד.
שירות הלקוחות עומד כערך עליון בחברה והלקוחות מוצאים בה יחס אישי, חם ואוזן קשבת לכל דבר ועניין. יתירה מזאת, עו"ד לויט עצמו מגיע לביקורי בית ואף לביקורים בבתי החולים אצל הלקוחות השונים. הדבר חוסך ללקוחות את הטרחה הכרוכה בהגעה למשרד וכך יכול גם עו"ד לויט לנתח את מצבם, להדריכם ולהנחותם כבר בתחילת הדרך לביסוס התיק ולהשגת מלוא הפיצוי המגיע.
בכל הקשור למקצועיות, החברה מבצעת עבודת מחקר וגיבוש ראיות בצורה יסודית ביותר בכל תיק הבא לפתחה והצוות המקצועי יודע לרדת לפרטי פרטים על מנת לאתר את הזויות והנקודות אשר יובילו לניצחונו של הלקוח בתיק והשגת התוצאה הטובה ביותר שרק ניתן. 

עו"ד ליאור לויט, מייסד ובעלים

עו"ד ליאור לויט הוסמך בשנת 2001 כעורך דין לאחר שנת התמחות במשרד מכובד, אשר ייצג תובעים בגין נזקי גוף. כעורך דין שכיר החל לעבוד במשרד מוביל בתחום ושם הפך במהרה לשותף, הצליח לגייס לקוחות חדשים ומקסם יעילות ורווחים.
עם הזמן, גדל היקף התיקים, אותם הביא באופן פרטי, ממספר בודד של תיקים לעשרות ומאות תיקים, המשרד בו היה שותף הכפיל ושילש רווחים והצוות רק הלך והתרחב.
בשנת 2008 הבין עו"ד לויט כי תשוקתו הגדולה היא לפתוח חברת עורכי דין עצמאית ודרכו כעצמאי החלה במשרד קטן בדרום תל אביב. לאחר מכן עבר למשרד גדול יותר בשדרות שאול המלך, שם חלק משרד עם גיסו עו"ד שרון נהרי, המוביל בתחום הפלילי בישראל.
ברבות השנים, התפרסם המשרד בהישגיו למען הלקוחות והיקפי הפעילות וההכנסות צמחו בצורה חדה, תוך שהמשרד הפך לחברה שעברה למשכנה כיום במגדל מידטאון, למשרד מפואר ומעוצב בקומה 43 בתל אביב ומועסקות בה 2 עורכות דין, כמו גם 2 מתמחים ו-2 מזכירות.
את התואר הראשון במשפטים עשה עו"ד לויט ב"גילדהול סיטי יוניברסיטי" בלונדון ושם הוסמך כמשפטן.
עו"ד לויט כותב מאמרים לתקשורת, פעיל בפורום של עורכי דין לנזיקין בלשכת עורכי הדין ומייצג תובעים בתיקים הזוכים לסיקור תקשורתי רחב.

תחומי התמחות

חברתו של עו"ד ליאור לויט מתמחה, כאמור, במימוש זכויות רפואיות בגין נזקי גוף, זאת לרבות: יצוג נפגעי תאונות דרכים, בתאונות עבודה עקב רשלנות ומפגעים מהם ניזוקו, מימוש זכויות מפוליסות פרטיות, רשלנות מוסדות ציבוריים ופרטיים, רשלנות רפואית ועוד.
בתחום הרשלנות הרפואית עוסקת החברה בכל קשת התביעות החל מגניקולוגיה, לידה ומומים בעוברים וכלה בשיניים, אורתופדיה, אי גילוי מוקדם של מחלות ועוד.
בכל הקשור לתאונות עבודה מתבצעות תביעות הן כנגד הביטוח הלאומי, הן כנגד חברת הביטוח של המעסיק והן כנגד פוליסות פרטיות כגון אובדן כושר עבודה, תאונות אישיות, פנסיית נכות וכד'. 

שיטת העבודה

לרשות החברה עומדת סוללת אנשי מקצוע מהשורה הראשונה, כמו רופאים מומחים בכירים בכל תחומי גוף האדם, חוקרים פרטיים ויועצי בטיחות. אלו גם אלו מסייעים לזהות בכל תיק האם הכשל נגרם כתוצאה מרשלנות המעסיק, בית החולים או המוסד בו התרחשה הפגיעה, אם לאו.
בכל הקשור לרשלנות רפואית, החברה בודקת לעומק את כל ההליך הפרוצדורלי הרפואי במטרה להבין אם הוא הגורם הישיר או העקיף לפגיעה. יתירה מזאת, החברה מצליחה גם לאתר נקודות בתיקים אותן מפספסים אנשי מקצוע אחרים. 

הצלחה מרשימה בערעורים

ליאור לויט, חברת עורכי דין ידועה כבעלת שם בהגשת ערעורים ועורכי דין רבים מעבירים לעו"ד לויט תיקים הנמצאים בשלבי ערעור, שלדעתם חסרי סיכוי, והוא מצליח לזכות בערעורים אלו, מה שמוביל לזכיית הלקוחות בכספי פיצויים גדולים מאוד.

התמקדות עיקרית בייצוג תובעים

עו"ד לויט מייצג אך ורק תובעים, לרוב אנשים פרטיים, מכל חתכי האוכלוסייה במדינת ישראל, מבכירים ומנכ"לים, לאנשים מן השורה ועד לאוכלוסיות מעוטות יכולת.
בכלל התיקים המיוצגים על ידו הוא מעניק שירות זהה ושווה לכל אדם, תוך שהוא מבין לליבם של התובעים המגיעים אליו בשעתם הקשה, לשם עשיית צדק ובקשת פיצוי על הנזק שנעשה להם. 

סיוע ללקוחות שאין ידם משגת

החברה עובדת עם קרן משפטית פיננסית המממנת תובעים שאין ידם משגת, ומעניקה להם הלוואה לטובת הייצוג המשפטי.
הקרן בודקת את רמת ההיתכנות והזכייה בכל תיק רלוונטי וכאשר חברי הקרן משתכנעים באחוזי ההצלחה הגבוהים של התביעה, הם מעניקים את הסיוע הכלכלי לתובעים.

אייקון פרסומים

פרסומים

בנוסף אולי יעניין אותך

 • התמודדות עם איום הכופרה – האם צפוי שינוי מגמה בעקבות מהלכים גלובאליים בהובלת ה –7 G וארה"ב?

  מתקפות הכופרה נחשבות לאחד מאיומי הסייבר הגוברים כיום, בפרט בעידן הקורונה, והן עלולות לגרום נזקים כבדים לעסקים

  התמודדות עם איום הכופרה – האם צפוי שינוי מגמה בעקבות מהלכים גלובאליים בהובלת ה –7 G וארה"ב?

 • אלימות יומיומית מושתקת ב"שדה הקרב המשפטי"

  לאחרונה דובר בתקשורת על החובה מצד נפגעות עבירה לפנות לפוגע, על מנת לקבל את אישורו לטפל בקטין. העלאת הנושא לסדר היום, בצל היום הבינלאומי למניעת אלימות, מספקת הזדמנות טובה להציף מעל לפני השטח תופעה שאינה מדוברת: האלימות המשפטית

  אלימות יומיומית מושתקת ב"שדה הקרב המשפטי"

 • ניסיון להסדרת המערב הפרוע בתחום הברוקראז' בישראל

  בישראל תחום תיווך העסקאות בניירות ערך מצוי במשך שנים רבות ללא כל פיקוח או הסדרה, ועדיין מלא בסדקים משפטיים, וזאת בניגוד לחקיקה הקיימת ברוב מדינות העולם המערבי

  ניסיון להסדרת המערב הפרוע בתחום הברוקראז' בישראל

 • מחדל היהלומים של רשות המיסים

  במשך ארבע השנים האחרונות רק 10% מכלל הבקשות שהוגשו על ידי יהלומנים הגיעו לכדי הסכם

  מחדל היהלומים של רשות המיסים