ליאת שקלרז - הורוביץ, משרד עורכי דין

משרד עורכי דין המתמחה בדיני משפחה וירושות

אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 2014
תחום: משרד עורכי דין המתמחה בדיני משפחה וירושות
כתובת: דרך מנחם בגין 7, בית גיבור ספורט, רמת גן
טלפון: 072-2237380
פקס: 077-3179330
דוא"ל: liat@lsh-law.co.il
אתר החברה: http://www.lsh-law.co.il
אייקון הנהלה

מנהלים

 • ליאת שקלרז-הורוביץ, ליאת שקלרז - הורוביץ, משרד עורכי דין

  ליאת שקלרז-הורוביץ

  בעלת המשרד

  ליאת שקלרז - הורוביץ, משרד עורכי דין

אייקון אודות

אודות ליאת שקלרז - הורוביץ, משרד עורכי דין

משרדה של עו"ד שקלרז- הורוביץ הינו משרד בוטיק העוסק בדיני המשפחה והירושות ומתמחה בניהול תיקים מורכבים ומאתגרים במיוחד. לעו"ד שקלרז-הורוביץ ניסיון של 13 שנה בניהול משפטי של דיני משפחה וירושה, לרבות תיקי גירושין מסובכים, מזונות קטינים, מזונות אישה, משמורות וזמני שהות, חלוקת רכוש, עריכת צוואות, התנגדויות לצוואה, ניהול עיזבון, הסכמים בין יורשים, הליכי הורות משותפת, פונדקאות, הסכמי ממון, והסכמי גירושין. במהלך השנים צברה עו"ד שקלרז- הורוביץ ניצחונות עבור לקוחותיה תוך שהיא מובילה לפסקי דין תקדימיים. המשרד ידוע בתחומו ומייצג בעלי חברות מהגדולות במשק, כמו גם ידוענים רבים.

אודות עו"ד ליאת שקלרז הורוביץ

עו"ד שקלרז הורוביץ היא בעלת תואר ראשון במשפטים וממשל מהמרכז הבין תחומי בהרצליה עם התמחות ביחסים בינלאומיים, ובעלת תואר שני במשפטים מאוניברסיטת בר אילן עם התמחות בגישור משפחה. היא ייסדה את המשרד בשנת 2014 כאשר לפני כן עבדה במשך 8 שנים כטרום מתמחה, מתמחה ועורכת דין באחד ממשרדי עורכי הדין הגדולים בארץ בתחום המשפחה. בנוסף לעבודתה המשפטית היומיומית משמשת עו"ד שקלרז הורוביץ כסגנית נשיאה בוועדה לענייני משפחה של לשכת עורכי הדין, מרצה לעורכי דין צעירים בתחום דיני המשפחה, משתתפת בכנסים מקצועיים, מפרסמת מאמרים מקצועיים, מתעדכנת בצורה שוטפת בעדכוני הפסיקה החדשים ונחשבת למרואיינת מבוקשת בתחומה בכלי התקשורת.

התמחות ייחודית

לעו"ד שקלרז הורוביץ מומחיות מיוחדת בסוגיות מורכבות של דיני המשפחה והירושה. בין היתר למשרד התמחות ייחודית בכל הקשור לתאים המשפחתיים החדשים במה שקרוי "המשפחה החדשה", ובין השאר עוסקת עו"ד שקלרז הורוביץ בהסכמי הורות משותפת בין בני זוג מאותו המין, הסכמי זוגיות (הנקראים גם "הסכמי חיים משותפים") וכן הסכמים לנשיאת עוברים במסגרת הליכי פונדקאות. זהו תחום ההולך ומתפתח ועו"ד שקלרז הורוביץ הגיעה זה מכבר לפסקי דין בתחומים אלו בהם ניצחה עבור לקוחותיה. תחום הובלה נוסף של המשרד הוא בניסוח צוואות וכן ייצוג במסגרת הליכי התנגדות וניהול סכסוכי משפחה, במסגרת תיקי עיזבון. המשרד מוביל בניהול הליכים במסגרת תיקי עיזבון עם כל הקושי שהעד המרכזי אינו בין החיים. המשרד מלווה על ידי  שמאים ורואי חשבון מהשורה הראשונה. בנוסף עו"ד שקלרז הורוביץ הינה בעלת הסמכה לחתימה על ייפוי כח מתמשך – הליך משפטי חדש יחסית המקנה לאדם זכות אדירה להחליט בהיותו בריא מי יהיה האפוטרופוס על גופו, ורכושו ו כאשר הוא לא יהיה כשיר לעשות זאת בעצמו. כמו כן המשרד מתמחה בעריכת הסכמי ממון.

גישור-עורכת הדין ליאת שקלרז הינה בעלת מיומנות רבה וניסיון עשיר בניהול הליכי גישור מורכבים. עו"ד שקלרז  הינה מגשרת מוסמכות, בעלת ניסיון וידע רב בניהול הליכי גישור ויישוב סכסוכים בסוגיות משפחתיות מורכבות ובענייני ירושה, רכוש, משמורת ומזונות. הניסיון העשיר בגישור מעניק למשרד את היכולת לספק ללקוחותיו מענה שלם לצרכיהם ולהשיג את ההישגים הטובים ביותר ללא קשר לאפיק המשפטי בו מתנהל הסכסוך.

המפתח לניצחון – פעולות ראשונות נכונות

"ידע זה כוח", ולכן המשרד דוגל ב-FIRST TO ACT עו"ד שקלרז הורוביץ מאמינה כי ביצוע הפעולות הראשונות הנכונות בכל תיק מהווה את המפתח לניצחון עבור לקוחותיה ולכן קיימת במשרד הקפדה רבה על ביצוע פעולות קריטיות אלו, לרבות הגשת צווים מדויקים, גילויי מסמכים ופעולות משפטיות שונות. כל זאת בכדי להגיע לבית המשפט עם יתרון, תר. לביצוע דרישות אלו יש שהמשרד מפעיל משרדי חקירות פרטיים כמו גם רואי חשבון לביצוע חקירות כלכליות, העומדים לרשותו כל העת. כמו כן, לעו"ד שקלרז הורוביץ הכרה מעמיקה עם פסיקה גם מהארץ וגם מחו"ל. 

יכולות הכלה ורגישות רבה עבור לקוחותיה

לתפיסתה של עו"ד שקלרז הורוביץ, עורך דין בתחום המשפחה מתפקד עבור לקוחותיו הן כמומחה משפטי אך גם כאיש סודם ואמונם, ואוזן קשבת עבורם בשעתם הקשה.  משכך, יתרונו הגדול של המשרד נובע משילוב יכולות מקצועיות גבוהות ביותר לצד זמינות 24-7 ותקשורת בין אישית רגישה עבור לקוחות המשרד. נוכח האמוציות הרבות הכרוכות בניהול תיקי גירושין מורכבים המערבים ילדים, עובד המשרד עם פסיכולוגיות ילדים ומתאמות הוריות על מנת למתן את הפגיעה בילדיהם של בני הזוג ולהביא למצב בו לא נוצרות תופעות לא רצויות כמו ניכור הורי, ותוך בניית הסכמים המפורטים לפרטי פרטים, מתוך הכרת המציאות בתחום הזה. 

ליטיגציה בבתי המשפט ובבתי הדין הרבניים

לעו"ד שקלרז הורוביץ ניסיון רב בהופעה כמייצגת בבתי המשפט השונים לרבות בית המשפט למשפחה, בתי המשפט המחוזיים ובית המשפט העליון. כמו גם בבתי הדין הרבניים.. יכולתה וניסיונה בליטיגציה מעניקים לה יכולת יקרה מפז של עריכת חקירות נגדיות בלתי מתפשרות, לטובת לקוחותיה.

ייעוץ למשרדי עורכי דין שונים

המשרד מעניק ייעוץ חיצוני בתחום דיני המשפחה עבור משרדים העוסקים במקרקעין, חברות, שוק ההון, המיסוי ועוד. במקביל פועל המשרד בשיתוף פעולה עם משרדים מעין אלו בתיקים המערבים סוגיות פיננסיות, מימוניות, נדל"ניות וכיו"ב.

הישגים בולטים

עו"ד שקלרז הורוביץ תרמה רבות במהלך שנות פעילות להלכות רבות בתחום דיני המשפחה בישראל. כך למשל היא הייתה שותפה לפסקי דין מנחים וחדשניים בסוגיות מרוץ הסמכויות, סוגיות הנוגעות למשמורת משותפת, סוגיות הנוגעות לניכור הורי, סוגיות הנוגעות לאפוטרופוסות, הערכות שווי, סוגיות הנוגעות לצו ההורות הפסיקתי, הכרה בשווי הכתובה עבור נשים,   התנגדויות לצוואות וביטול צוואות, ועוד. כמו כן יש למשרד ניסיון רב ותקדימים משפטיים בכל הקשור לטיפול בעיזבונות וירושות מעבר לים.  

אייקון דירוגים

דירוגי חברה

בנוסף אולי יעניין אותך

 • השילוב בין עסקים ומשפחה

  גם במשפחות הכי טובות עלולים להיווצר סדקים קטנים

  השילוב בין עסקים ומשפחה

 • הפן הכלכלי של הרישום

  אופן הרישום של נכס, בין אם מדובר בכספים או בנכסי מקרקעין - הינו משמעותי ביותר. פעמים רבות, בני משפחה ו/או בני זוג, מתעלמים ממצבו של אופן הרישום מאחר והם רואים את אותו נכס, גם אם הוא רשום ע"ש צד אחד בלבד – כמשותף. אולם, במועד פטירה או גירושין - מתעוררת פעמים רבות השאלה, מה דין הנכס?

  הפן הכלכלי של הרישום

 • המהפכה בסדרי הדין האזרחי כבר כאן

  ניתן לומר בוודאות כבר היום, כי בתי המשפט, בכלל הערכאות, בשורה של פסקי דין, מחבקים באהבה את התקנות החדשות ולמעשה כבר פוסקים על פיהן

  המהפכה בסדרי הדין האזרחי כבר כאן

 • הס מלהזכיר את הסיבה האמיתית לקשיי תמ"א מצד ראשי הרשויות

  הס מלהזכיר את הסיבה האמיתית לקשיי תמ"א מצד ראשי הרשויות