לירז בן שטרית כץ, משרד עו"ד וגישור

דיני משפחה, גירושין, אפוטרופסות, צוואות וירושות.

אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 2001
תחום: דיני משפחה, גירושין, אפוטרופסות, צוואות וירושות.
כתובת: רח' המנופים 2, בניין SEA VIEW,
מגדל A, הרצליה פיתוח
טלפון: 09-8655028
פקס: 09-8655026
דוא"ל: Liraz-b@zahav.net.il
אתר החברה: http://www.get2get.co.il
Facebook: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

 • לירז בן שטרית - כ"ץ, לירז בן שטרית כץ, משרד עו"ד וגישור

  לירז בן שטרית - כ"ץ

  מייסדת ובעלים

  לירז בן שטרית כץ, משרד עו"ד וגישור

אייקון אודות

אודות לירז בן שטרית כץ, משרד עו"ד וגישור

משרד לירז בן שטרית-כץ, עורכי דין וגישור הינו משרד בוטיק המתמחה בתחום דיני משפחה, גירושין, אפוטרופסות, צוואות וירושות. המשרד מדורג בטבלאות בדירוג של Duns 100 כאחד המשרדים המובילים בתחום דיני המשפחה בישראל לשנת 2017.
המשרד הוקם ע"י עו"ד לירז בן שטרית-כץ בשנת 2001, ומאז חרט על דגלו מקצועיות בדגש על שירות בלתי מתפשר עבור הלקוח, לצד ליווי צמוד רגיש וקשוב ללקוח לכל אורך ההליכים המשפטיים. יושרה, הגינותה ובקיאותה בחוק של עו"ד בן שטרית-כץ הופכים אותה לבת-סמכא בתחומה בכלל, ובעיני שופטים בפרט.
עו"ד בן שטרית-כץ הינה בוגרת אוניברסיטת ESSEX שבאנגליה, עוסקת בעריכת דין משנת 1998, ומשמשת כמגשרת וכבוררת מוסמכת מטעם לשכת עורכי הדין, מכהנת כיו"ר ועדת בית הדין הרבני וכסגן יו"ר ועדת בית המשפט לענייני משפחה במחוז מרכז של לשכת עורכי הדין.
עו"ד בן שטרית-כץ מייצגת את לקוחותיה בכל ערכאות בתי המשפט בארץ: בתי משפט לענייני משפחה, בבתי הדין הרבניים , בתי משפט מחוזי ועליון.
עו"ד בן שטרית-כץ שמה לנגד עיניה את הפעילות למען הקהילה, מעניקה ייעוץ בהתנדבות בתחום דיני המשפחה ומעבירה הרצאות בתחומים אלו למוסדות, ארגונים ובלשכת עורכי הדין.

ראייה מקיפה ושירות אישי ע"י השותפה

מקצועיותה של עו"ד בן שטרית-כץ מתבטא בראייה ההוליסטית של השירותים המשפטיים כמעטפת, המקיפים את התמונה המלאה של המצב המיוחד בו נמצא הלקוח. על כן, גם בניית האסטרטגיה המשפטית נשענת על ראיית הסיטואציה כמכלול. השירות הפרטני מתבסס, בין היתר, על ניסיון החיים העשיר של עו"ד בן שטרית-כץ כאשה, כרעיה, כאחות וכבת, והיא מטפלת בכל תיק באופן אישי, בהתאם לנסיבותיו.
המוניטין שצברה עו"ד בן שטרית-כץ כרב-אמנית וכמומחית שאין שניה לה בתחומה מקורו בחריפות, בחכמה, בידע המעמיק ובאתיקה האישית והמקצועית עליה היא מקפידה באופן בלתי מתפשר. תחת ידה נערכו הסכמי גירושין מורכבים ובזכות כך לזוגות רבים ולילדיהם הפכה חוויית הגירושין לפחות קשה, מסורבלת וכאובה. בתוך כך, מצליחה עו"ד בן שטרית-כץ להביא זוגות רבים העומדים בפני משבר בחיי הנישואים לזנוח את ההליכים המתנהלים בבית המשפט, ולנתבם להליכי גישור, שיכולים להקל באופן משמעותי על החוויה הקשה.
עו"ד בן שטרית-כץ שמה דגש על שירות אישי ובלתי מתפשר עבור הלקוח לצד ליווי צמוד, רגיש וקשוב לכל אורכם של ההליכים המשפטיים, מתוך אמונה מלאה שניתן לנהל תיק גירושין בצורה מקצועית, רגישה ומכובדת ולהגיע להסכמות הוגנות ונכונות לשני הצדדים. במידה ומצב זה אינו אפשרי, המשרד משיג עבור לקוחותיו תוצאות מיטביות גם בבית המשפט, וידוע בהישגיו המרשימים.
המשרד עובד בשיתוף פעולה הדוק עם עו"ס, פסיכולוגיים, רו"ח ואקטוארים המסייעים בתהליך ובגיבוש הפתרון הטוב ביותר עבור הלקוח.

תחומי התמחות

גירושין
המשרד עוסק זה שנים ארוכות בייצוג וליווי משפטי של גברים ונשים המצויים בהליכי גירושין, ומעניק ליווי צמוד בנושאים כגון הסדרי ראייה, משמורת ילדים, הסכמי גירושין, הסכמי ממון, דמי מזונות, פירוק שיתוף ואיזון משאבים, חלוקת רכוש ובמיוחד כאשר המדובר בשאלות רכושיות מורכבות: מוניטין עסקי, שווי חברות ועוד, אפוטרופסות, מחלוקות בין ידועים בציבור וחטיפת ילדים.
בשנים האחרונות צבר המשרד ניסיון רב בייצוג ישראלים ויהודים המתגוררים באירופה ובארה"ב. למשרד קשרים טובים עם משרדי עורכי דין מובילים  המתייעצים תדיר בנושא הדין הקיים בישראל ונעזרים בשירותי המשרד לטובת לקוחותיהם. למשרד ניסיון רב בליווי לקוחות מישראל המבקשים להגיש תביעות בענייני ירושה בחו"ל כגון: הוצאת צווי ירושה וצווי קיום צוואה, ניהול עיזבונות ועוד. המשרד מטפל גם בישראלים הנדרשים לנהל הליכים משפטיים הקשורים בתביעות משמורת והסדרי שהות, חטיפת ילדים והגירת חוץ.

גישור
עו"ד בן שטרית-כץ הנה מגשרת, בעלת ניסיון רב ביישוב מחלוקות וסכסוכים, ומוכרת על ידי בתי המשפט בישראל כמומחית בתחום.
עו"ד בן שטרית-כץ מאמינה כי פנייה להליכי גישור היא הדרך היעילה, המקלה והטובה ביותר לסיום סכסוכים משפטיים, במיוחד בתחום דיני המשפחה והמעמד האישי, ורואה במקצוע עריכת הדין שליחות ציבורית. כל פעולותיה הן תוצר של רצון כן ואמיתי להביא מזור למשפחות ולזוגות, על ידי פתרון המשבר בדרך הטובה והאפקטיבית ביותר עבורם.
נסיונה הרב בתחום דיני המשפחה הקנה לה את הכישורים והידע הנדרשים בכדי למצות את הפוטנציאל הטמון בכל פגישת גישור, ובכך להביא בסופו של יום לסיום הסכסוך.
עו"ד בן שטרית-כץ מוערכת ביותר בקרב שופטי בתי המשפט, המפנים אליה דרך קבע זוגות רבים מדי יום.
מתוך הכרה בכך שדיני המשפחה משקפים את הלך הרוח בחברה המשתנה כל העת, עברה עו"ד בן שטרית-כץ השתלמויות רבות בתחום דיני המשפחה והמעמד האישי, במטרה להתמקצע ולהישאר מעודכנת כל הזמן בחידושים שבחוק ובהתפתחויות הפסיקה בתחום.

ירושות וצוואות
המשרד מעניק שירותים מן המעלה הראשונה בתחומי ירושות וצוואות, ומתמחה בתחום זה בכדי למנוע סכסוכי יורשים עתידיים. המשרד מקפיד על שירות אישי, מקצועי ודיסקרטי בכל עת, תוך ראיית טובת הלקוח כערך עליון.

ידועים בציבור
המשרד מטפל בנושא ידועים בציבור בכדי להעניק לזוגות שאינם נשואים באופן רשמי את אותן חובות וזכויות משל היו כאלה.

אפוטרופסות
המשרד מלווה משפחות בתהליך מינוי אפוטרופוס ודואג לעריכת כל ההסדרים על מנת לצמצם את האפשרות לסכסוך משפחתי. שילוב הערכים המקצועיים של המשרד הבאים לידי ביטוי בכל שלב בתהליך, יוצרים מצב בו יש כתובת המטפלת בענייני החסוי.

הסכמים
המשרד מעניק שירותים משפטיים ראשונים במעלה בנושא הסכמים, לרבות הסכמי שלום בית, הסכמי ממון, הסכמי גירושין, הסכמי הלוואה, הסכמים בין ידועים בציבור.

אייקון פרוייקטים

מן העיתונות

בנוסף אולי יעניין אותך

 • מה חושבים בכירי עו"ד על סוגיות הליבה הרלוונטיות בעולם המשפט

  כיצד משקמים את מעמדה של לשכת עו"ד? אילו נושאים צריכים לעמוד בראש סדר העדיפויות של שר/ת המשפטים הבא/ה? ומה דעתם על חוק הפקטור? את השאלות הללו הצגנו בפני כמה מבכירי עו"ד בישראל: עו"ד אלי זהר, יו"ר גולדפרבזליגמן, עו"ד תמי פירון – סמורודינסקי, שותפה בכירה, ראש מחלקת תשתיות, מימון פרויקטים ונדל"ן במשרד מ. פירון ושות', וד"ר דוד תדמור, שותף מנהל ויו"ר משותף במשרד תדמור לוי ושות' .התשובות בכתבה

  מה חושבים בכירי עו"ד על סוגיות הליבה הרלוונטיות בעולם המשפט

 • האם הנדל"ן המניב בישראל מחשב מסלול מחדש?

  האם הנדל"ן המניב בישראל מחשב מסלול מחדש?

 • חיי הנישואים כניהול עסק

  חיי הנישואים כניהול עסק

 • שטיינמץ עמינח: "מידע פיננסי רגיש יופיע במחשבי מס הכנסה עקב יישום הסכם ה–CRS"

  בעקבות הסכם ה-CRS, פרטי מידע על חשבונות בנק זרים של ישראלים יועברו לרשות המיסים בישראל, ולהפך, לצורך אכיפת מס. לפי משרד רואי חשבון שטיינמץ עמינח: "מצב זה עלול לפגוע בפרטיות האזרחים, ולגרום לדליפת מידע סודי"

  שטיינמץ עמינח: "מידע פיננסי רגיש יופיע במחשבי מס הכנסה עקב יישום הסכם ה–CRS"