מ.ג.א.ד בניין והשקעות בע"מ

בנייה, ניהול ויזמות פרויקטים

אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 1980
תחום: בנייה, ניהול ויזמות פרויקטים
כתובת: חיפה 36, כפר ברא
טלפון: 03-9383529
פקס: 03-9387658
דוא"ל: [email protected]
אייקון הנהלה

מנהלים

 • רשאד עאסי

  רשאד עאסי

  מנכ"ל ובעלים

  מ.ג.א.ד בניין והשקעות בע"מ

 • מורד עאסי

  מורד עאסי

  מנכ"ל ובעלים

  מ.ג.א.ד בניין והשקעות בע"מ

 • חיאת עאסי

  חיאת עאסי

  סמנכ"לית כספים

  מ.ג.א.ד בניין והשקעות בע"מ

 • מיכה שוורץ

  מיכה שוורץ

  סמנכ"ל הנדסה

  מ.ג.א.ד בניין והשקעות בע"מ

אייקון אודות

אודות מ.ג.א.ד בניין והשקעות בע"מ

מגאד בניין והשקעות בע"מ הינה חברת בניה הפועלת בתחום הבנייה והיזמות קרוב ל-40 שנה. החברה בעלת הסיווג הקבלני הגבוה ביותר – ג' 5, ובמהלך שנות פעילותה ביצעה מגוון רחב של פרויקטים החל מפרויקטים קטנים ועבודות גמר וכלה בבניית מגדלי מגורים יוקרתיים.

מגאד הינה חברה בת בקבוצת הבנייה והיזמות רשמ"ד הכוללת בנוסף למגאד בניין והשקעות בע"מ – חברה המבצעת פרויקטים רחבי היקף, מגדלים ומבני ציבור גם את מגאד ניהול והשקעות בע"מ – חברה המבצעת פרויקטים בהיקפים קטנים יותר ותמ"א 38 שביזמות הקבוצה, וכן את חברת עורק טופ העוסקת ביזמות בנייה ברחבי הארץ.

בעלי החברה –האחים מורד וראשד עאסי

רשאד עאסי – את דרכו התחיל ראשד כקבלן ריצוף ועבודות גמר ובמרוצת השנים ולאחר מספר תפקידי שטח וניהול רבים התקדם וביצע עבודות בניה מגוונות. בעזרת הניסיון והידע שצבר מנהל כיום ראשד יחד עם אחיו מורד את החברה במקביל לפעילותו בתחומי החברה והקהילה.

מורד עאסי - מורד התחיל את דרכו בענף הבניה בגיל 18 ולאחר שצבר ניסיון ייסד מסביבו מספר קבוצות של קבלני גמר ושלד ולאחר זמן קצר ייסד חברה בתחום הבניה. בעשור האחרון מורד הוא הבעלים והמנכ"ל של חברת בניה שמעסיקה כ - 200 עובדים בעלת רישיון ג'5. מגאד בניהולו של מורד בנתה אלפי יחידות דיור ושטחי מסחר בכל רחבי הארץ.

פרויקטים בולטים

פרויקטים שהסתיימו:

• אאורה 300 - בחולון ברח' ההדס 50 יח"ד, עבור אאורה ישראל

• SMART TOWERS ברמת גן, רח' החולה - 168 יח"ד עבור קבוצת כנען

• BOUTIQE ICON TOWER בקרית אונו רח' יצחק רבין - 91 יח"ד עבור אורן הסלע

• בחולון, רח' גולדה מאיר – 92 יח"ד  עבור אאורה ישראל

• הבית בשרון בכפר יונה רח' שושנה דמארי  – 112 יח"ד עבור קבוצת יצחקי

• מוטה גור 1 בחולון – 23 יח"ד

• MINRAV TOWER בחולון – 111 יח"ד עבור חברת מנרב

• ART TOWER בחולון – 124 יח"ד עבור אאורה ישראל ומשולם לוינשטיין

• משכנות נחלים בפתח תקווה – 116 יח"ד עבור משהב

• מגדלי רוקח באשדוד – 54 יח"ד עבור רוקח חברה לבניין בע"מ

• BOUTIQUE בבאר יעקב, רח' האודם  – 70  יח"ד עבור חברת בורק וינר

• SMART בחולון – 39 יח"ד עבור יובל לוי וקבוצת יובלים.

פרויקטים נבחרים שעדיין בבנייה או לקראת סיום ומסירה:

• גני תקווה רח' דרך התקווה – 140 יח"ד עבור חברת רותם שני

• הגנים התלויים ביהוד, רח' מקלב - 300 יח"ד עבור אאורה ישראל

• פינוי בינוי ברעננה, רח' ברנדס - 136 יח"ד, עבור רותם שני

התחדשות עירונית

לצד פעילותה העיקרית כחברה מבצעת, קיימת בחברה זרוע התחדשות עירונית המתמחה בהוצאה לפועל של פרויקטי תמ"א משלב גיבוש הפרויקט הובלת המהלך המשפטי בין הדיירים ניהול התחום הסטטוטורי לכדי קבלת היתר ועד ביצוע ומסירת הפרויקט. החברה ביצעה פרויקט ברחוב הנביאים בבת ים ומסיימת בימים אלו פרויקט ברחוב תל חי בראשון לציון, לחברה מספר פרויקטים בהתהוות בשלבים מתקדמים.

יורדים לפרטים הקטנים ביותר

חברת מגאד היא חברה משפחתית קטנה וחמה המנוהלת על-פי ערכי איכות מקצועיים תוך מעורבות אישית וירידה לפרטים הקטנים ביותר בכל פרויקט ופרויקט. הבעלים והסמנכ"לים אינם מנהלים את החברה "מלמעלה", אלא נוכחים ומנהלים את העבודה בשטח, בכל שלב ושלב.

מתוך אותה מעורבות אישית הם רואים עצמם מחויבים ואחראים לרמת הביצוע והגימור הגבוהה ביותר, לאיכות ולבטיחות המבנה, הצוות והדיירים. האחים עאסי צברו לאורך הזמן מוניטין רב ועל לקוחות החברה ניתן למנות כיום את חברות הבנייה והיזמות הגדולות במשק. "אנו יודעים כי מילת המפתח היא איכות, וכי רק עבודה מקצועית ושימוש בידע מקיף ואנשים מנוסים – יביאו לרמת הגימור הגבוהה ביותר.

כח אדם ייחודי

לחברת מגאד יתרון משמעותי בענף, במיוחד בכל הקשור לכח האדם: החברה מחזיקה בפעילות כח אדם בלעדית לענף הבנייה ובמסגרת זו מנהלת באופן ישיר כ-200 פועלים מקצועיים המתמחים בתחומי עבודות שלד וגמר. כח האדם הייחודי העומד לרשותה מעניק לחברה ערכים מוספים רבים לרבות  התאמה לפרויקטים בהיקפים שונים, אספקת פועלים מידית, מחיר עבודה אטרקטיבי הקפדה יתרה על איכות העבודה, פיקוח אישי על העבודה באתרים השונים תוך מתן פתרונות מהירים לבעיות מקצועיות ותקלות לו"ז ועמידה בזמנים קצובים.

ערכי היסוד

צוות עובדי ומנהלי החברה כולל נשים וגברים, יהודים וערבים העובדים כתף לצד כתף ובהרמוניה מלאה. בחברה  מאמינים כי הפסיפס האנושי הזה מהווה את אחד מנקודת החוזקה של החברה ומתכוונים לטפח זאת. החברה שמה לה את ערך כבוד האדם כבסיס לפעילותה ומנהליה מאמינים  כי דירה היא לא רק חלום שהתגשם עבור הדייר הרוכש אותה אלא גם הישג ליזם המקים אותה, ולחם עבור הפועל הבונה אותה.

תרומה לקהילה

חברת מגאד תומכת בפעילויות קהילה נרחבות, כולל מתן חסויות ספורט ותרומות כספיות וחברתיות למען הקהילה. 

חזון לעתיד

מגאד שמה לעצמה כמטרה להוביל ולקדם את עולם הבניה האיכותית והמקצועית בישראל. את הסלוגן "מכוונים גבוה" אנו מייחסים לכל תחומי החברה.

את דרכם לניהול החברה עשו ראשיה מורד וראשד מהשטח תוך צמיחה מהיסודות והבנה מעמיקה בכל תחומי הבניה והניהול ותוך כדי עבודה בשטח, בניה בעשר אצבעות ולמידה דרך הרגליים ללא פשרות וקיצורי דרך ובמקביל גידול ופיתוח ההון האנושי  תוך אמונה שהוא המשאב העיקרי בחברה.

מנהלים

חיאת עאסי, סמנכ"לית כספים – יועצת מס עם ניסיון של מעל 22 שנה בתחום הכספים והייעוץ, ומומחית למיסוי ובניית מחלקות ניהול כספים בחברות גדולות.

מיכה שוורץ, סמנכ"ל הנדסה - מהנדס בניין, בוגר הטכניון ובעל נסיון של מעל 20 שנה בניהול ופיתוח פרוייקטים רחבי היקף ברחבי הארץ. מיכה מנוסה בניהול צוותי עובדים גדולים ומחויב למעורבות אישית ומקצועית בכל פרויקט, תוך הקפדה על הפרטים הקטנים ביותר.

 

בנוסף אולי יעניין אותך

 • על ארבעה סוגי סרבנים דיברה תורת ההתחדשות העירונית

  "אחוזי ההצלחה של פרויקטים בהתחדשות עירונית תלויים בכמה בעלי הדירות מאוגדים. הסיבות לסרבנות הדיירים מגוונות", מסביר עו"ד ינקי עפרוני, שותף מייסד במשרד 'יוריסט עפרוני' המתמחה בייצוג בעלי דירות בפרויקטים להתחדשות עירונית, "האתגר הגדול ביותר הוא יצירת האמון עם בעלי הדירות"

  על ארבעה סוגי סרבנים דיברה תורת ההתחדשות העירונית

 • איך המשקיעים המתוחכמים מצליחים לייצר תשואה גם כשהשווקים נופלים?

  אחרי תקופה ארוכה שהמשקיעים נהנו מהגאות שאפיינה את השווקים הפיננסיים, נראה כי ההשלכות הכלכליות שהנחיתה מגפת הקורונה מאיימות שוב לשנות את חוקי המשחק ולהכניס את השווקים לתקופה של סיכון גובר ותנודתיות עמוקה. עבור מי שמחפש להימנע מהרפתקאות ולהתאים את תמהיל ההשקעות למציאות החדשה, עולם ההשקעות האלטרנטיביות מסתמן כחלופה אטרקטיבית ויציבה שמייצרת תשואה נאה גם כשהשווקים רועדים

  איך המשקיעים המתוחכמים מצליחים לייצר תשואה גם כשהשווקים נופלים?

 • מחפשים את האיזון

  האם לעבוד מהבית או מהמשרד? האם יש להמשיך את השימוש בטכנולוגיות לטובת קידום הליכים משפטיים ועל חשבון המפגש הבין אישי? האם תקנות סדר הדין האזרחי החדשות יועילו או יזיקו למערכת המשפט? כיצד צריכה לנהוג המערכת על רקע ההתקפות החוזרות ונשנות עליה מצד גורמים פוליטיים? ענף המשפט נחשב כשמרן ועורכי הדין אינם אוהבים זעזועים ושינויים חדים, אולם השנה החולפת הייתה מלאה בהם. השבוע נפגשו בכירי עורכי הדין בישראל למפגש פורום בכירי ענף המשפט של DUN’S 100 בכדי להיחשף לדירוג של המשרדים המובילים בישראל, וגם כדי להבין לאן צועד הענף במציאות החדשה שנוצרה, ועודנה נוצרת, בעקבות תהליכים משמעותיים שהשפיעו על עולם המשפט בשנה האחרונה

  מחפשים את האיזון

 • פוטנציאל השבחה של עשרות אחוזים

  מגורים לצד נוף ירוק או כחול מובילים לזינוק של עשרות אחוזים במחירי הנדל"ן

  פוטנציאל השבחה של עשרות אחוזים