מ.ג.א.ד בניין והשקעות בע"מ

בנייה, ניהול ויזמות פרויקטים

אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 1980
תחום: בנייה, ניהול ויזמות פרויקטים
כתובת: חיפה 36, כפר ברא
טלפון: 03-9383529
פקס: 03-9387658
דוא"ל: office@mgad.co.il
אייקון הנהלה

מנהלים

 • רשאד עאסי, מ.ג.א.ד בניין והשקעות בע"מ

  רשאד עאסי

  מנכ"ל ובעלים

  מ.ג.א.ד בניין והשקעות בע"מ

 • מורד עאסי, מ.ג.א.ד בניין והשקעות בע"מ

  מורד עאסי

  מנכ"ל ובעלים

  מ.ג.א.ד בניין והשקעות בע"מ

 • חיאת עאסי, מ.ג.א.ד בניין והשקעות בע"מ

  חיאת עאסי

  סמנכ"לית כספים

  מ.ג.א.ד בניין והשקעות בע"מ

 • מיכה שוורץ, מ.ג.א.ד בניין והשקעות בע"מ

  מיכה שוורץ

  סמנכ"ל הנדסה

  מ.ג.א.ד בניין והשקעות בע"מ

 • איתן מור, מ.ג.א.ד בניין והשקעות בע"מ

  איתן מור

  סמנכ"ל תפעול

  מ.ג.א.ד בניין והשקעות בע"מ

אייקון אודות

אודות מ.ג.א.ד בניין והשקעות בע"מ

מגאד בניין והשקעות בע"מ הינה חברת בניה הפועלת בתחום הבנייה והיזמות קרוב ל-40 שנים. החברה בעלת הסיווג הקבלני הגבוה ביותר – ג' 5, ובמהלך שנות פעילותה ביצעה מגוון רחב של פרויקטים החל מפרויקטים קטנים ועבודות גמר וכלה בבניית מגדלי מגורים יוקרתיים. מגאד הינה חברה בת בקבוצת הבנייה והיזמות רשמד הכוללת בנוסף גם את מגאד בניין והשקעות בע"מ – חברה המבצעת פרויקטים רחבי היקף, מגדלים ומבני ציבור;  מגאד ניהול והשקעות בע"מ – חברה המבצעת פרויקטים בהיקפים קטנים יותר ותמ"א 38 שביזמות הקבוצה, וכן את חברת עורק טופ העוסקת ביזמות בנייה ברחבי הארץ.

בעלי החברה –האחים מורד וראשד עאסי

רשאד עאסי – ראשד החל את דרכו כקבלן ריצוף, עבודות גמר ובניה ובמרוצת השנים ניהל צוותי פועלים מקצועיים במגוון פרויקטים מורכבים. עם הזמן ולאחר תפקידי שטח וניהול התקדם לתפקיד קבלן ראשי וביצע עבודות חיוניות במסגרת זו. מאז ייסוד החברה מנהל אותה ראשד יחד עם אחיו מורד בעזרת הניסיון והידע שהשניים צברו בתחום. לרשאד פעילות עניפה בסקטור הציבורי, והוא מעורב ותורם לקהילה.

מורד עאסי
- מורד פעיל בענף הבנייה מגיל 18. הוא  קבלן גמר ושלד עם נסיון רב בניהול צוותים בפרויקטים רבים. כמו כן, מורד בוגר קורסים מקיפים ומקצועיים בהנדסה ובמנהל עסקים, שילוב המחזק את יכולותיו הן כמנהל והן כאיש עבודה. למורד מחויבות אישית ותרומה כלכלית לענפי ספורט, הכוללים תמיכה בקבוצות כדורגל.

פרויקטים בולטים

פרויקטים שבוצעו והסתיימו
פרויקט מנרב טאוור חולון – 111 יחידות דיור, פרויקט משכנות נחלים פתח תקווה של חברת משה"ב – 116 יחידות דיור, פרויקט מגדלי סמארט חולון של היזם יובל לוי 41 יחידות דיור, פרויקט ארט טאוור בחולון של אאורה ולוינשטיין - 124 יחידות דיור, פרויקט הבית בשרון כפר יונה של קבוצת יצחקי – 114 יחידות דיור, פרויקט  שיינקין תל אביב – 12 יחידות דיור ועוד.

פרויקטים בביצוע
פרויקט אאורה 300 חולון – 50 יחידות דיור, אייקון טאוור קריית אונו של אורן הסלע - 91 יחידות דיור, סמארט טאוור רמת גן של קבוצת כנען - 168 יחידות דיור, פרויקט אאורה פריים 92 יחידות דיור,פרויקט בורק וינר באר יעקב  - 70 יחידות דיור, פרויקט הגנים התלויים יהוד של אאורה - 300 יחידות דיור, פרויקט ברנדייס רעננה של היזם רותם שני - 144 יחידות דיור, ועוד.

התחדשות עירונית

לצד פעילותה העיקרית כחברה מבצעת, קיימת בחברה זרוע התחדשות עירונית המתמחה בהוצאה לפועל של פרויקטי תמ"א משלב גיבוש הפרויקט הובלת המהלך המשפטי בין הדיירים ניהול התחום הסטטוטורי לכדי קבלת היתר ועד ביצוע ומסירת הפרויקט. החברה ביצעה פרויקט ברחוב הנביאים בבת ים והתחילה פרויקט ברחוב תל חי בראשון לציון, לחברה מספר פרויקטים בהתהוות בשלבים מתקדמים.

יורדים לפרטים הקטנים ביותר

חברת מגאד היא חברה משפחתית קטנה וחמה המנוהלת על-פי ערכי איכות מקצועיים, תוך מעורבות אישית וירידה לפרטים הקטנים ביותר, בכל פרויקט ופרויקט. הבעלים והסמנכ"לים אינם מנהלים את החברה "מלמעלה", אלא נוכחים ומנהלים את העבודה בשטח, בכל שלב ושלב. מתוך אותה מעורבות אישית הם רואים עצמם מחויבים ואחראים לרמת הביצוע והגימור הגבוהה ביותר, לאיכות ולבטיחות המבנה, הצוות והדיירים. האחים עאסי צברו לאורך הזמן מוניטין רב ועל לקוחות החברה ניתן למנות כיום את חברות הבנייה והיזמות הגדולות במשק. "אנו יודעים כי מילת המפתח היא איכות, וכי רק עבודה מקצועית ושימוש בידע מקיף ואנשים מנוסים – יביאו לרמת הגימור הגבוהה ביותר.

כח אדם ייחודי

לחברת מגאד יתרון משמעותי בענף, במיוחד בכל הקשור לכח האדם: החברה מחזיקה בפעילות כח אדם בלעדית לענף הבנייה ובמסגרת זו מנהלת באופן ישיר כ-200 פועלים מקצועיים המתמחים בתחומי עבודות שלד וגמר. כח האדם הייחודי העומד לרשותה מעניק לחברה ערכים מוספים רבים לרבות  התאמה לפרויקטים בהיקפים שונים, אספקת פועלים מידית,  מחיר עבודה אטרקטיבי הקפדה יתרה על איכות העבודה, פיקוח אישי על העבודה באתרים השונים תוך מתן פתרונות מהירים לבעיות מקצועיות ותקלות לו"ז ועמידה בזמנים קצובים.

ערכי היסוד

צוות עובדי ומנהלי החברה כולל נשים וגברים, יהודים וערבים העובדים כתף לצד כתף ובהרמוניה מלאה. בחברה  מאמינים כי הפסיפס האנושי הזה מהווה את אחד מנקודת החוזקה של החברה ומתכוונים לטפח זאת. החברה שמה לה את ערך כבוד האדם כבסיס לפעילותה ומנהליה מאמינים  כי דירה היא לא רק חלום שהתגשם עבור הדייר הרוכש אות אלא גם הישג ליזם המקים אותה, ולחם עבור הפועל הבונה אותה.

תרומה לקהילה

חברת מגאד תומכת בפעילויות קהילה נרחבות, כולל מתן חסויות ספורט ותרומות כספיות וחברתיות למען הקהילה.

חזון לעתיד

מגאד שמה לעצמה כמטרה להוביל ולקדם את עולם הבניה האיכותית והמקצועית בישראל. את הסלוגן "מכוונים גבוה"  הם מייחסים לכל תחומי החברה, את דרכם לניהול החברה עשו ראשיה מורד וראשד מהשטח תוך צמיחה מהיסודות והבנה מעמיקה בכל תחומי הבנייה לניהול החברה עשינו בשטח, צמחנו מהיסודות, בנינו בידינו, למדנו דרך הרגליים, ולרגע לא התפשרנו על הלמידה או חיפשנו קיצורי דרך.

מנהלים

חיאת עאסי, סמנכ"לית כספים – יועצת מס עם ניסיון של מעל 22 שנה בתחום הכספים והייעוץ, ומומחית למיסוי ובניית מחלקות ניהול כספים בחברות גדולות.

מיכה שוורץ, סמנכ"ל הנדסה - מהנדס בניין, בוגר הטכניון ובעל נסיון של 15 שנה בניהול ופיתוח פרוייקטים רחבי היקף ברחבי הארץ. מיכה מנוסה בניהול צוותי עובדים גדולים ומחויב למעורבות אישית ומקצועית בכל פרויקט, תוך הקפדה על הפרטים הקטנים ביותר.

איתן מור, סמנכ"ל תפעול - מעל 20 שנות ניסיון בתאגידים גלובאליים. שימש כסמנכ"ל פיתוח עסקי בחברת eSave אנרגיה. עד שנת 2013 היה חבר בצוות מיזוגים ורכישות גלובאלי בחברת סיסקו וכן ניהל את תחום התפעול והתשתיות בישראל. בשנים 2009/10 ניהל את תחום התפעול והתשתיות ב BMC SOFTWARE באירופה ולפני כן עבד באינטל מעל 15 שנה במגוון תפקידי אחזקה, הנדסה וניהול פרויקטים בישראל ובארה"ב.

בנוסף אולי יעניין אותך