מגה סל תקשורת

סלולר, חשמל ואודיו

אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 2009
תחום: סלולר, חשמל ואודיו
כתובת: רח' ז'בוטינסקי 28, רמת גן
טלפון: 03-5106026
פקס: 077-4448554
דוא"ל: office@megacell.co.il
אתר החברה: http://www.megacell.co.il
אייקון הנהלה

מנהלים

 • יניב בנדר, מגה סל תקשורת

  יניב בנדר

  מייסד ובעלים

  מגה סל תקשורת

מנהלים בכירים

  אמיר חודורוב מנהל תפעול וסחר
  קטי חזות מנהלת משרד ראשית
אייקון אודות

אודות מגה סל תקשורת

מגה סל תקשורת הינה חברה ותיקה ומובילה המתמחה בתחום הסלולר, החשמל והאודיו, במוצרים כגון רמקולים, אוזניות ומקרני קול, המפיצה מוצרים אלו הן לרשתות שיווק גדולות והן לחנויות פרטיות.
חברת מגה סל עוסקת בייבוא מוצרי סלולר וייבוא מוצרי אלקטרוניקה, והיא הזכיינית הבלעדית של מותג Altec lansing, אחת החברות המובילות בארצות הברית לייצור ומכירת מוצרי סאונד, רמקולים ואוזניות.
חברת מגה סל, הנהנית מניסיון עשיר בתחום הייבוא, מייבאת את המוצרים האיכותיים ביותר בדגש על קידום הנאת הצרכנים הישראלים מן העושר הטכנולוגי המיוצר על ידי חברות מובילות ברחבי העולם, תוך הקפדה על מחירים אטרקטיביים.

נסיון רחב ויתרון ייחודי

חברת מגה סל הוקמה בשנת 2013 ובמהרה הפכה לאחת מהחברות המובילות בתחום ייבוא מכשירי סלולר לישראל.
החברה הוקמה על ידי יניב בנדר, שנכנס לתחום הסלולר עוד בשנת 2007.
שוק הסלולר בישראל צומח מדי שנה בכ-15-20 אחוז, ולחברת מגה סל חלק גדול בכך, וניסיון רחב בתחום, הדורש הן מצוינות מקצועית והן ידע רב.
לחברת מגה סל יכולות גבוהות בהן יכולות תמרון והתעדכנות מתמדת, המהוות יתרון ייחודי בשוק תנודתי זה.
מגה סל שואפת להתפתח ולהעמיק את מגוון המותגים המובילים מעבר לעולם הסלולר בו היא מוכרת.
החברה פועלת במטרה להרחיב ולמקסם את ערכי השירות ללקוח הסופי, מכיוון שהיא רואה את לקוחותיה במרכז ואת שירות הלקוחות כערך מוביל.
מכיוון שכיום המכשירים הסלולריים הפכו לחלק בלתי נפרד מחיינו, המרכזים את כל המידע שברשותנו ואת כל הפרטים להם אנו זקוקים, מגה סל מקפידה להתעדכן, להתחדש ולעמוד בחוד החנית של הטכנולוגיה, בכדי להעניק ללקוחותיה את המוצרים הטובים והעדכניים ביותר בשוק.
בין לקוחותיה של חברת מגה סל ניתן למנות רשתות מובילות בהן רשת אופיס דיפו, רמי לוי תקשורת, פלאפון, הוט מובייל, עזריאלי ECOMMERCE.
בנוסף, החברה עוסקת בשיווק ומכירה למאות חנויות פרטיות.

זכיינות בלעדית של Altec lansing

חברת מגה סל, הנמצאת בצמיחה מתמדת, אף משמשת כזכיינית הבלעדית של מוצרי Altec lansing  האמריקאית בישראל.
חברת Altec lansing נוסדה בשנת 1936 ומתמחה בתחום האודיו.
Altec lansing נמצאת בחזית הטכנולוגיה, וכיום היא מאפשרת למיליוני משתמשים ברחבי העולם ליהנות מעולם עשיר של סאונד איכותי, בו כל צליל נשמע בחדות מירבית באוזניות האלחוטיות או ברמקולים הניידים המשמשים גם כמטענים לטלפונים החכמים.
מכשיריה השונים של החברה שזורים בהיסטוריה המוזיקלית של ארצות הברית: בשנת 1973, הרמקולים של Altec lansing, נבחרו להיות הרמקולים הרשמיים של פסטיבל וודסטוק ההיסטורי.
אולפני ההקלטות הגדולים ביותר בעולם עושים שימוש במכשירים של החברה דרך קבע, ובנוסף, תחנת העגינה הראשונה של האייפוד והאייפון הייתה פרי פיתוחה של החברה.

יניב בנדר – מומחה בשוק הסלולר בישראל

מכיוון ששוק הסלולר בישראל שונה מאוד משווקים אחרים בעולם, ושיעור המכשירים המתקדמים והסמארטפונים גבוה באופן משמעותי בהשוואה למדינות אחרות בעולם, נדרשות יכולות מקצועיות רבות לעוסקים במלאכה בישראל כמו יניב בנדר, בהן יכולות תמרון, היכרות עם הטעם של הקהל הישראלי, הבנה בשערי המטבע וכמובן, אחריות גדולה.
יניב בנדר הוא המנכ"ל והבעלים של החברה.
הוא משווק בכיר בענף הסלולר בישראל.
העיסוק בתחום הסלולר דורש ידע רב והתאמה לשוק, הנחשב לתנודתי מאוד, וכראייה, 1.7 מיליארד מכשירים נמכרו רק בשנת 2016.
את הניסיון בתחום הסלולר צבר יניב, שנכנס אל התחום לפני כעשר שנים, במרוצת השנים, לרבות בשנתיים בהן התגורר במזרח, שם הרחיב אף יותר את אופקיו בתחום זה.
בהמשך דרכו החל לעסוק יניב בייבוא מכשירים סלולריים לישראל, עד שהפך לאחד היבואנים המובילים בתחום הסלולר בארץ.
אחרי מספר שנים בתחום הקים יניב את חברת מגה סל, שצמחה במהירות וכיום נחשבת לאחת מן החברות המובילות לייבוא מכשירים סלולריים ואלקטרוניים במשק הישראלי.

בנוסף אולי יעניין אותך