מוסך דיזל חסן שהואן בע"מ

מוסך למשאיות ואוטובוסים

מוסך דיזל חסן שהואן בע"מ
אייקון פרופיל

פרופיל חברה

שנת הקמה: 1980
תחום: מוסך למשאיות ואוטובוסים
כתובת: כפר איכסאל, ת.ד 673 מיקוד 16920
טלפון: 04-6560357
פקס: 04-6463995
אייקון הנהלה

מנהלים

 • חסן שהואן

  חסן שהואן

  מייסד

  מוסך דיזל חסן שהואן בע"מ

 • תאופיק שהואן

  תאופיק שהואן

  מנכ"ל

  מוסך דיזל חסן שהואן בע"מ

 • בילאל שהואן

  בילאל שהואן

  מנהל חשבונות

  מוסך דיזל חסן שהואן בע"מ

 • מחמוד שהואן

  מחמוד שהואן

  מנהל מוסך

  מוסך דיזל חסן שהואן בע"מ

 • מוניר שהואן

  מוניר שהואן

  מנהל מחסן ראשי

  מוסך דיזל חסן שהואן בע"מ

אייקון אודות

אודות מוסך דיזל חסן שהואן בע"מ

מוסך דיזל חסן שהואן בע"מ נמנה על אחד ממוסכי הצמרת בישראל לתיקון וטיפול מקיף  של משאיות ואוטובוסים. החברה נחשבת לחדשנית, עדכנית ומתקדמת והיא משמשת כמוסך מורשה של החברות וולוו, רנו ו- MAN (מכשירי תנועה ומשאיות). מוסך דיזל חסן שהואן הוקם בשנת 1980 על ידי המייסד חסן שהואן וכיום הוא מנוהל על ידי שלושת האחים וממשיכי דרכו של האב – תאופיק, מחמוד ובילאל. לאור השם  הטוב והמקצועי של החברה מגיעים למוסך לקוחות מכל רחבי הארץ, מדן ועד אילת.

צמיחה והתפתחות לאורך השנים

בראשית הדרך פעל המוסך ממתחם קטן בסמוך לבית המשפחה בכפר איכסאל שבעמק יזרעאל ועם ההצלחה והגידול במספר הלקוחות עברה החברה באמצע שנות ה80 למוסך גדול יותר אשר מוקם ביציאה מהכפר. החברה פעלה במקום זה עד סוף שנות ה-90 ולאור המוניטין שצברה במרוצת השנים המשיכה לגדול ולהתפתח עד אשר עברה למקום משכנה כיום באזור התעשייה של איכסאל. נכון להיום משתרעים שטחי המוסך ומחסני החברה על שטח של כ30 דונם.

One stop shop

מוסך דיזל חסן שהואן מעניק את מכלול השירות המקיף ביותר ללקוחותיו – החל  מתיקוני מכונאות כללית, דרך תיקוני חשמל, מיזוג אוויר ודיאגנוסטיקה וכלה בפחחות וצבע. החברה פועלת 24/7 מבוקר עד ערב ומועסקים בה כ-80 עובדים מיומנים ומקצועיים אשר עוברים  הכשרות, הדרכות והשתלמויות בארץ ומעבר לים – על רכבי החברות וולוו, רנו ו- MAN. בנוסף לשירותי התיקון והטיפול החברה מחזיקה במחלקת מלאי וחלפים רחבת היקף, ובמסגרת זו רוכשת  משאיות ואוטובוסים לפירוק. הדבר מגדיל את מגוון החלפים והפריטים שהחברה מציעה ללקוחותיה, מקטן ועד גדול. בנוסף לכל אלו, החברה עוסקת גם בשיפוץ ותיקון משאיות ואוטובוסים המגיעים אליה באמצעות חברות הביטוח, לאחר תאונות שונות. עבור כלי רכב שאינם יכולים להגיע פיזית למוסך, בעיקר בשל תקלות מכניות, החברה מפעילה צוות של שירותי דרך הפועל בפריסה ארצית ומספק שירותי טיפולי חירום ללקוחות החברה. ניידת החירום של החברה מצוידת בכל הציוד הנדרש לתיקון בעיות שאינן מצריכות טיפול יסודי במוסך.

חדשנות וטכנולוגיה

 מוסך דיזל חסן שהואן מתאפיין בחדשנות ובהבנה טכנולוגית מעמיקה של כל מערכות כלי הרכב בהם החברה מטפלת. הדבר נובע מן העובדה שככל שהשנים עוברות הופכים הרכבים הכבדים ליותר משוכללים ויותר מבוססי מערכות מחשב, ועל כן העובדים נדרשים למיומנויות גבוהות בטיפול במחשבי הרכבים, בעדכוני תוכנה, וכן הלאה. כתוצאה מהמפרט "ההייטקיסטי" של הרכבים החדשניים, מועסקים בחברה מהנדסים והנדסאי רכב מיומנים,  מלבד כח האדם הקלאסי יותר המונה מוסכניקים כלליים, פחחים, צבעים, מומחי מיזוג אוויר, מומחי חשמל ועוד.

מקצועיות, יעילות, ומהירות עבודה

נוכח הבנת החברה כי לקוחותיהה מפסידים הון רב  כל זמן שהמשאית או האוטובוס עומדים לתיקון, החברה חרטה על דגלה לספק את השירות המקצועי ביותר, במינימום הזמן האפשרי. כך, רכבים העוברים תיקון במוסך החברה, יוצאים לעיתים עוד באותו יום, בחזרה לעבודה בכבישים.

לקוחות החברה

על לקוחות החברה נמנים חברות אוטובוסים וחברות תובלה וכן חברות מסקטורים שונים המחזיקות בציי רכבים כבדים הזקוקים לטיפול ושיפוץ לאורך כל ימות השנה. מדי יום נכנסים למוסכי החברה כ-50 כלי רכב, כאשר בסופי שבוע כמות זו גדלה משמעותית ובימי שישי רושמת החברה כ-130 כניסות של כלי רכב.

 

בנוסף אולי יעניין אותך

 • תמחור מופרז – האומנם?

  תמחור מופרז – האומנם?

 • עליית מחירי הדירות – עובדה מוצקה

  מה שגורם לעליית מחירי הנדל"ן הוא לא אינטרסים של בעלי עניין, אלא תהליך ומחסור אמיתי בדירות לאוכלוסיית ישראל. המחסור החריף מושך את המחירים מעלה

  עליית מחירי הדירות – עובדה מוצקה

 • פורום בכירי ענף המשפט בתחום ההייטק 2022

  ביום ד' ה-9.3.22 נערך במלון רויאל ביץ' תל אביב פורום Duns 100 השנתי של בכירי ענף המשפט בישראל בתחום ההייטק בהשתתפות בכירי דן אנד ברדסטריט בישראל, עמי אפלבום, יו"ר רשות החדשנות והמדען הראשי במשרד הכלכלה ובהנחיית גדעון אוקו.

  פורום בכירי ענף המשפט בתחום ההייטק 2022

 • גלובל רוטו שקע – ממשבר עמוק להצלחה מפוארת

  גלובל רוטו שקע – ממשבר עמוק להצלחה מפוארת