יואל אבן, מוריה - חברה לפיתוח ירושלים בע"מ
יואל אבן

יואל אבן

מ"מ מנכ"ל

מוריה - חברה לפיתוח ירושלים בע"מ
ניהול, תכנון וביצוע פרוייקטים של תשתיות ובניה למען פיתוחה של העיר ירושלים
דוא"ל: yoel@moriah.co.il
תפקיד: מ"מ מנכ"ל
תפקידים קודמים: סמנכ”ל הנדסה ומנהל פרויקטים בכיר, חברת דוד אקרשטיין בע”מ; אינטגרטור ומנהל תכנון והסדרי תנועה, פרויקטט הרכבת הקלה בירושלים - חברת אשטרום בע”מ; מנהל פרויקטים בכיר, חברת גדיש בע”מ.
ותק בתפקיד: 3 שנים
השכלה: אינג’, תואר ראשון .B.Sc, הנדסה אזרחית, הטכניון.

מהו המהלך המשמעותי שהובלת לאחרונה?

אחד מהמהלכים אותם הובלתי באגף ההנדסה בחברה הינו הסדרת והטמעת תורת העבודה ההנדסית ברמת הבקרה והשליטה על הפרויקטים, הן בשלב התכנון והן בשלב הביצוע. המהלך משמעותי לאור האתגרים והצמיחה העתידית הצפויה בחברה, הדורשת הסדרה ושליטה מיטבית בתהליכים השונים המבוצעים על ידה.

מהן החוזקות המשמעותיות של החברה בעינייך ?

החברה ניחנת מחד בתהליכי עבודה יעילים וזריזים המאפשרים לה להגיב במהירות לשינויים ולדרישות העולות בתהליך העבודה, ומאידך שומרת על רמת שליטה ובקרה גבוהה בכל פרויקט ופרויקט ואינה מוותרת על רמת האיכות והעמידה ביעדים. לראיה, בשנים 2012 ו-2013 החברה הצליחה לבצע בהצלחה פרויקטים רבים ומורכבים ואף לעבור את היעדים השאפתניים שהציבה לעצמה.

מהם המהלכים המרכזיים שנעשו לאחרונה ויובילו להתחזקות החברה בשנים הקרובות?

תהליך שיפור מערכת היחסים עם כלל השותפים ומזמיני העבודה העיקריים של החברה וכן שיפור ביצועיה ואיכות ניהול הפרויקטים והעמידה ביעדים הובילו את החברה לגדילה בהיקף ונפח הפרויקטים אותם היא מנהלת.

מהם האתגרים המרכזיים של החברה בשנים הקרובות?

הגידול המשמעותי הצפוי בהיקף תכנית העבודה ובכללה מספר ונפח הפרויקטים אותם עתידה החברה לנהל מהווים את אחד האתגרים הגדולים לשנים הבאות.

מהן המלצותיך למנהל בתחילת דרכו?

חשוב להמשיך ולשמור על הרגלי העבודה שהובילו אותך לתפקיד הניהולי ולייצר סביבת עבודה מפרגנת שתוביל את החברה ועובדיה להישגים ולתפוקות עבודה גבוהות.