מושלי-אלדר אדריכלים

בינוי ערים, תכנון אדריכלי של מבנים: רפואה, משרדים, תעשיה עתירת ידע, פארמה, אוניברסיטאות, מבני מחקר, בתי חולים, בתי מלון, בתי אבות, מגורים ומסחר

אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 1972
תחום: בינוי ערים, תכנון אדריכלי של מבנים: רפואה, משרדים, תעשיה עתירת ידע, פארמה, אוניברסיטאות, מבני מחקר, בתי חולים, בתי מלון, בתי אבות, מגורים ומסחר
כתובת: רח' הנביאים 18, מגדל ארמון, חיפה 3350121
דרך מנחם בגין 114, תל אביב 6701309
טלפון: 04-8311191, 03-6488793
פקס: 04-8311198, 03-6488794
אימייל: office@mochly-eldar.com
אתר החברה: http://www.mochly-eldar.com
אייקון הנהלה

מנהלים בחברה

 • דגן מושלי

  דגן מושלי

  נשיא ומנכ"ל

  מושלי-אלדר אדריכלים

אדריכלים עמיתים

  דוד לנדמן
  דרור סדומי
  זיוה עילם
  גוסטבו רבינוביץ
  אסיה קרימוב
  ראובן קרימוב
  עופר זייד
  קרינה ורטנוב
  אורית קרין
  איתי ריבה
  משה גייניס
  מארק עזריאלי
אייקון אודות

אודות מושלי-אלדר אדריכלים

משרד אדריכלות ובינוי ערים מושלי-אלדר אדריכלים נוסד בשנת 1972 ונמנה בין המשרדים המובילים בארץ עם פעילות ענפה בארץ ובחו"ל.

המשרד מתכנן מגה פרויקטים במגוון תחומים: תעשיית ההיי-טק, מעבדות מחקר, בתי חולים, אוניברסיטאות, מרכזים מסחריים, מגדלי משרדים, ועוד.

סניפי המשרד ממוקמים בחיפה, ת"א, מוסקבה ובייג'ין וכוללים צוות כולל של מעל 70 עובדים.

שרותי התכנון האדריכלי כוללים: אדריכלות, עיצוב פנים, אדריכלות נוף ותכנון ערים. תהליכי התכנון במשרד משלבים מענה פונקציונאלי לפרוגרמה מפורטת של פרויקטים ומציגים תכנון חכם העונה לצרכי הלקוח.

 

תפיסת עולם ושיטת העבודה

המפגש בין ארכיטקטורה, טכנולוגיה ומדע הוא נקודת המוצא בתהליכי התכנון של המשרד היוצר סביבת עבודה מעוררת השראה. תהליכי התכנון משלבים זרימה בין הפנים לחוץ, תוך מיקוד בצרכים הפרקטיים ודרישות הלקוח. תרבות העבודה במשרד כוללת שיתוף, למידה והעשרה התומכת בקבוצות התכנון השונות.

צוות המשרד מספק שרות כולל, החל משלב הכנת הפרוגרמה דרך אישור תוכניות בינוי, ועד התכנון האדריכלי על כל מרכיביו.

התמחויות ופרויקטים מרכזיים

תכנון מבנים טכנולוגיה, בריאות ומחקר: המשרד מתכנן מתחמי פארקים של תעשיות הייטק, כדוגמת פארק בסין בשטח של 200,000 מ"ר בנוי, פארק מת"מ חיפה, מתחמים בחברת טבע, אלביט מערכות, מפעלים לייצור שבבים בתחום המיקרואלקטרוניקה בקרית גת, מפעלי הדיו של HP, מפעלי תרופות כגון רפא, תרו, מתחמים לאומיים, מכון וייצמן, הטכניון, אוניברסיטת בן גוריון, האוניברסיטה העברית בירושלים, אוניברסיטת בר אילן ועוד.

המשרד תכנן מבנים ומפעלים רבים של חברות בחזית המדע והידע בארץ בארה"ב, סין, בצ'כיה והודו. המשרד בעל ניסיון בתכנון בתי חולים: בית חולים במוסקבה, בי"ח העמק בעפולה, בי"ח כרמל, בי"ח רמב"ם וקריה רפואית גדולה בקווקז ובסין.

תכנון מבנים ומתחמי ציבור - פורטפוליו הפרויקטים העשיר של המשרד מאפשר הובלת פרויקטים ציבוריים בהיקפיים לאומיים. המשרד תכנן בשיתוף עם משרד S.O.M ומשרד משה ספדי, את החלק היבשתי של נתב"ג 2000 בהיקף של 100,000 מ"ר והרחבה נוספת בהיקף של 40,000 מ"ר.

תכנון מבני תעשייה - תכנון מבני תעשיית Tech Low: מפעל מתכת רשפים באשקלון, מפעלי נגב קרמיקה בירוחם. מרכזים לוגיסטיים: מפעלי נייר חדרה במודיעין, ריינס, גב ים ועוד.

תכנון מתחמי תשתיות - המשרד שותף לתכנון 5 תחנות כוח, מתקן התפלה באשקלון, מתקן סינון ארצי של מקורות, מבני בקרה ומבני תשתיות נפט ואנרגיה, חברת חשמל, תחנות רכבת ועוד.

תכנון ערים ואדריכלות נוף - למשרד חברה אחות הנקראת מקום, לה שותף ד"ר בני שדמי, אדריכל נוף. עיסוק המשרד בתכנון עיר ברוסיה הכוללת 135,000 תושבים, לצד פרויקטים נוספים בסין וישראל.

תכנון אתרים תיירותיים – תכנון מתחם חמת גדר, הסבת מלון הולידיי אין לקראון פלאזה חיפה, מלון שומכר במושבה הגרמנית בחיפה ועוד. המשרד מתכנן כיום פרויקט תיירות גדול בשוויץ הכולל אתר סקי ומלונות.

תכנון ושימור אתרים היסטוריים - למשרד ניסיון רב בתכנון מבנים ומתחמים לשימור: בניין הטכניון ההיסטורי, שימור מגדל צדק בראש העין, שימור קלעת נמרוד, בית הכנסת בברעם, אולמות האבירים בעכו העתיקה, שיקום ושימור החומה העתיקה של עכו, בית כנסת הרמח"ל, החמאם התורכי בעכו ועוד.

בניה ירוקה

משלבי התכנון הראשוניים המשרד שם דגש על עקרונות בניה ירוקה בת-קיימא, הוא הוביל להסמכה וקבלת LEED GOLD עבור מבנה בתחום המיקרואלקטרוניקה בשטח כולל של 50,000 מ"ר בחיפה וכמו-כן להסמכה וקבלת SILVER LEED עבור מפעל הדיו HP בקרית גת ולאחרונה מבנה מו"פ לרמת פלטינה.

אייקון מאמרים

מאמרים מאת מושלי-אלדר אדריכלים

 • משרד העתיד:

  משרד העתיד: "הבניין החכם"

  מחקר מ-2010 חשף כי אנשים העובדים בסביבה משרדית עם טמפרטורה של כ-25 מעלות צלזיוס מייצרים תפוקה של למעלה מפי שתיים ממקביליהם העובדים ב-21 מעלות

  משרד העתיד: "הבניין החכם"

בנוסף אולי יעניין אותך

 • יתרונות הגישור בסכסוכים עסקיים ומשפחתיים

  בעוד ההתדיינות בבתי המשפט אורכת זמן, עולה כסף רב ותוצאותיה אינן וודאיות, הליך הגישור מאפשר לצדדים לפתור את הסכסוך במהירות, תוך חיסכון ניכר בעלויות ושמירת סודיות

  יתרונות הגישור בסכסוכים עסקיים ומשפחתיים

 • העסקה מגוונת – האתגר הבא של תעשיית הטכנולוגיה

  בחודש יוני האחרון הטיל המדען הראשי פצצה: דוח החדשנות שהוגש לראש הממשלה קבע כי בעשור הקרוב תסבול תעשיית ההייטק המקומית ממחסור של לא פחות מ-10,000 מהנדסים, וכי אותות המשבר ניכרים כבר היום. המחסור במהנדסים הוא החסם המשמעותי ביותר שעומד בפני התעשייה הישראלית, קבע המדען הראשי, ואם הוא לא יטופל תתקשה ישראל לשמור על מעמדה כמובילה עולמית בחדשנות הטכנולוגית.

  העסקה מגוונת – האתגר הבא של תעשיית הטכנולוגיה

 • על מגמות שנת 2016 בתעשיית ההון סיכון הישראלית

  שנת 2016 מסתמנת כאחת השנים הברוכות שידע ההיי-טק הישראלי בשני העשורים האחרונים. הברכה המשתקפת בהיקפי הכספים העצומים שהושקעו בחברות טכנולוגיה מקומיות, מביאה עמה שינוי בחלק מהלכי הרוח להם הורגלנו בעסקאות הון סיכון מקומיות. היא גם מסייעת להגברת השפעתן של מגמות המאפיינות את שוק הון הסיכון האמריקאי על השוק הישראלי.

  על מגמות שנת 2016 בתעשיית ההון סיכון הישראלית

 • DUN'S 100 2017 – דירוג חברות החיתום המובילות

  על פי דירוג DUN'S 100, המדרג את חברות החיתום על-פי סך היקף ההנפקות ומספר הנפקות בהפצה ראשית, עולה כי פועלים אי.בי.אי מובילה השנה את הרשימה

  DUN'S 100 2017 – דירוג חברות החיתום המובילות