מחאמיד תופיק - חברה לבנין ופיתוח בע"מ

בנייה ויזמות

מחאמיד תופיק - חברה לבנין ופיתוח בע"מ
אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 1984
תחום: בנייה ויזמות
כתובת: ת.ד. 4384 אום אל פחם
טלפון: 04-6115300
פקס: 04-6115311
דוא"ל: office1@m-tawfik.com
אתר החברה: http://www.mtawfik.co.il
אייקון הנהלה

מנהלים

 • מחאמיד תופיק, מחאמיד תופיק - חברה לבנין ופיתוח בע"מ

  מחאמיד תופיק

  מייסד

  מחאמיד תופיק - חברה לבנין ופיתוח בע"מ

 • מחאמיד מחמוד, מחאמיד תופיק - חברה לבנין ופיתוח בע"מ

  מחאמיד מחמוד

  מנכ"ל

  מחאמיד תופיק - חברה לבנין ופיתוח בע"מ

 • מחאמיד אחמד, מחאמיד תופיק - חברה לבנין ופיתוח בע"מ

  מחאמיד אחמד

  יו"ר דירקטוריון

  מחאמיד תופיק - חברה לבנין ופיתוח בע"מ

 • מחאמיד מוחמד, מחאמיד תופיק - חברה לבנין ופיתוח בע"מ

  מחאמיד מוחמד

  חשב

  מחאמיד תופיק - חברה לבנין ופיתוח בע"מ

מנהלים בכירים

  מחאמיד איברהים מנכ"ל
  מחאמיד חסן מנכ"ל
אייקון אודות

אודות מחאמיד תופיק - חברה לבנין ופיתוח בע"מ

חברת מחאמיד תופיק בע"מ הינה חברת בנייה ותיקה ומובילה, בעלת ניסיון של 35 שנה בתחום הבנייה, האמונה על פרויקטים רבים בכל רחבי הארץ. החברה הוקמה בשנת 1984 על ידי מחאמיד תופיק, ועוסקת זה שנים רבות בקשת רחבה של פרויקטי בנייה רחבי-היקף, בהם קמפוסים, תחנות רכבת ויישובים שלמים.

35 שנות ניסיון ומצוינות מקצועית

חברת מחאמיד תופיק מתמחה בבניה ציבורית, קריות חינוך, בתי ספר והיכלי ספורט, קמפוסים לאוניברסיטאות, מכללות, תחנות רכבת, בנייה רוויה, צמודי קרקע וגורדי שחקים, בפרויקטים הממוקמים בצפון הארץ, במרכזה ובדרומה. עם ניסיונה הרב של החברה ניתן למנות יישובים שלמים הכוללים דיור, מבני ציבור, מבני עזר ועוד. כיום עומלת החברה על קרוב ל–40 פרויקטים פעילים, הממוקמים בכל רחבי הארץ. 

טובי המומחים, הספקים ומנהלי הפרויקטים

חברת מחאמיד תופיק מעסיקה את המומחים הטובים בתחומי התמחותם, בהם מהנדסים, מנהלי פרויקטים, מנהלי עבודה ועובדים ועובדות. החברה מעסיקה קבלנים ובעלי עסק רשומים בעלי תעודות רישום מוכרות מהמדינה, ומקפידה לעבוד עם טובי הספקים, להם תו תקן של איכות מוצרים מובילים, הן בשוק הארצי והן בשוק הבינלאומי. בנוסף, מעסיקה החברה מנהלי פרויקטים בכל נושאי ההתמחות בתחום ההנדסה האזרחית, החשמל, התברואה והמיזוג, בין היתר. החברה מחזיקה בכלים כבדים במגוון רחב של סוגים, בהם באגרים, מחפרונים ומנופים, בין היתר.

בקרת איכות וסטנדרטים גבוהים

לאור הקפדתה היתרה על איכות הבניה ותהליכי הביצוע מסודרים, הקימה חברת מחאמיד תופיק אגף להבטחת ובקרת איכות. זאת, בכדי להמשיך ולעמוד בסטנדרטים הגבוהים בהם מוכרת החברה, ומהם נהנים לקוחותיה זה שנים רבות. החברה אף מקפידה על כללי הבטיחות בעבודה באמצעות חברת ממוני בטיחות מקצועיים, תוך שימוש במודלים ייחודיים שיצרה ומעקבים יומיים על עמידה בכללי הבטיחות.

תחומי התמחות

בניה תחנות רכבת
לחברה ניסיון רב-שנים בתכנון, בניה ופיתוח של תחנות רכבות הפרוסות בכל רחבי הארץ. לאור זכייתה במכרזים של רכבת ישראל, עמלה החברה על הפרויקטים במסירות, באמינות ובמקצועית, לשביעות רצון לקוחותיה.

בתי ספר
לחברה ניסיון רב עם הדרישות הייחודיות הכרוכות בבנייה בתוך בית הספר, והכרות מעמיקה עם החוקים והרפורמות השונים בבית הספר, בכיתות, במגרשי ואולמי הספורט ובלובי של בית הספר, תוך דגש על נושא הנגישות לבעלי צרכים מיוחדים.

בנייה ופיתוח של מכללות
לחברת מחאמיד תאופיק הכרות רבת-שנים עם צרכי הבנייה הייחודיים העולים מבנייה בתוך מכללות, בכיתות, במגרשי ואולמי הספורט, בלובי של המכללה ובנושא הנגישות לבעלי צרכים מיוחדים.

בניית היכלי תרבות ומתנסים
החברה בעלת ניסיון רב בבניית היכלי תרבות עבור לקוחות רבים, בהם עיריות ואגודות.

בניית אולמות ספורט
לחברה ניסיון בבניית אולמות ומגרשי ספורט לכלל הצרכים של לקוחותיה, בהם אגודות, עמותות, בתי ספר, גני ילדים, מכללות ועיריות, בין היתר.

בנייה רוויה
החברה מתמחה בבניה רוויה, המחייבת צורך באקוסטיקה ראשונה במעלה, בכדי לשלב בין פרטיות לשכנות טובה לאורך חיים שלמים.

פרויקטים נבחרים
החברה מתמחה בבניית פרויקטים בקשת רחבה של תחומים. בין היתר, ניתן למנות את מגדל אירופה, אולם הספורט ביקנעם, ספריית יוקנעם, פרויקט הרכבת בעפולה, המרכז האקדמי רופין, מכללת אלקאסמי בבקה אל-גרבייה, פרויקט בית הספר בשוהם, פרויקט הרכבת באופקים, פרויקט הרכבת בנהריה, פרויקט בתי ספר בנתניה, פרויקט בתי ספר במגזר, בתי ספר בבאקה אל-גרבייה, פרויקט קיבוץ נען, פרויקט קיבוץ המעפיל, פרויקטים בקיבוץ רגבים, פרויקט הבנייה בחריש, פרויקט הבנייה בקריית גת ופרויקט בנייה בירושלים. 

הנהלת החברה

תופיק מחאמיד - נשיא החברה
מייסד החברה, מחאמיד תאופיק, הקים את החברה בשנת 1984. לאחר ששימש כאיש חשבונות ויועץ מס, החל תופיק לעבוד כפועל בתחום הבנייה במרכז הארץ. בהמשך שימש כמנהל בנייה במחלקת בקיבוץ וכמרכז אזורי במחלקת הבנייה בכל הקיבוצים. לאחר מכן הפך לקבלן משנה. עם הניסיון המקצועי שצבר בתחום, הקים, כאמור, את חברת מחאמיד תופיק בשנת 1984.

אחמד מחאמיד - ראש הדירקטוריון
אחמד, בעל תואר שני בניהול פרויקטים, החל את דרכו המקצועית בחברה כעובד מן המניין, תוך שלמד הנדסה וכלכלה באוניברסיטת חיפה. עם סיום לימודיו באקדמיה, היה אחמד אחראי על נושא הספקים וקבלני המשנה. כיום מכהן אחמד כיושב ראש הדירקטוריון בחברה, ואחראי על אתרים פעילים במהלך ביצוע הפרויקטים.

מחמוד מחאמיד– מנכ"ל
מחמוד החל את דרכו כטפסן וכבנאי בלוקים, תוך שילוב בין עבודתו והאקדמיה, עת למד הנדסה באוניברסיטה. כיום אחראי מחמוד על כל סוגי הביטוחים בחברה, כמו גם על כל המכרזים של החברה.

חסן מחאמיד – סמנכ"ל
חסן התחיל את עבודתו כמפעיל מחפרון, ובמקביל החל בלימודי ניהול עבודה והנדסה. בהמשך דרכו, מונה חסן לאחראי לעבודת התשתיות בחברה. לאחר שסיים תואר באבטחת איכות, מונה חסן לאחראי על בקרת האיכות בחברה.

אבראהים מחאמיד – סמנכ"ל
אבראהים החל את דרכו בחברה כעובד תוך שילוב לימודי חשבונאות וכלכלה. כיום אבראהים משמש כאחראי על תחום החשבונות והכספים בחברה. בנוסף, הוא אחראי על הקשר עם המוסדות הבנקאיים, הרשויות וכלל הגופים הממשלתיים.

מוחמד מחאמיד – סמנכ"ל

בנוסף אולי יעניין אותך