מטבחי סמל

עיצוב וייצור מטבחים

אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 1981
תחום: עיצוב וייצור מטבחים
כתובת: רח' חידקל 2, אזור התעשייה יבנה
טלפון: 08-9709616 
פקס: 08-9326555
אתר החברה: http://www.semel-kitchens.co.il
Facebook: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

 • סברינה תותחני, מטבחי סמל

  סברינה תותחני

  פיתוח ועיצוב דגמי החברה ושותפות בסניפי סמל

  מטבחי סמל

 • ויקי שדה, מטבחי סמל

  ויקי שדה

  פיתוח ועיצוב דגמי החברה ושותפות בסניפי סמל

  מטבחי סמל

מנהלים בכירים

  ברטו מוהדב מייסד ומנכ"ל
אייקון אודות

אודות מטבחי סמל

מטבחי סמל מתמחה מזה 37 שנים בעיצוב וייצור מטבחים. החברה, המתהדרת בהיותה כחול-לבן, נחשבת כיום לחברה המובילה את ענף המטבחים בישראל ומובילת טרנדים עיצוביים, בארץ ובעולם.
סמל מייצרת מטבחים מותאמים אישית לכל לקוח כל המטבחים ללא יוצא מן הכלל מיוצרים ברמה טכנולוגית גבוה תוך שימוש בחומרי גלם מתקדמים ואיכותיים.
בין סדרות המטבחים הבולטות ניתן למנות:
סדרת מטבחי ה-S - מטבחים מודרניים המאופיינים בקווים נקיים וישרים בשילוב חומרי גלם מעולים ומגוונים.
סדרת מטבחי העץ - המגולפים מעץ מסוגים רבים ובטקסטורות שונות.
סדרת המטבחים הלבנים - מטבחים יוקרתיים, נקיים, מוארים ואופנתיים.
סדרת המטבחים הקלאסיים - מתוכננים ומעוצבים בהשראה ויקטוריאנית, שבה הפרטים הקטנים וביניהם הקישוטים, הגימורים והפיתוחים, עשויים בעבודת יד אמן מוקפדת. 
על לקוחות החברה נמנים אישי ציבור ממערכות החוק והשלטון, ידוענים, אדריכלים ומעצבים רבים.

האהבה לעיצוב בהשראת אם המשפחה

מטבחי סמל הוקמה על ידי המנכ"ל והמייסד ברטו מוהדב ואימו סימה מוהדב ז"ל. סימה, היגרה לפני שנים רבות ממצרים, ארץ הולדתה, לאיטליה שבה החלה לעסוק בעיצוב וסיתות בשיש. לאחר שנים של למידה והתנסות, היא עלתה לישראל ועל אף שטרנד העיצוב היה אז בחיתוליו היא המשיכה לעסוק בתחום והנחילה את אהבתה לעיצוב לילדיה.
בשנת 1981 פתח ברטו את מפעלה הראשון של החברה בראשון לציון ובמשך השנים הצטרפו לחברה אחיותיו של ברטו, ויקי שדה וסברינה תותחני, המשמשות כיום כמעצבות החברה ושותפות באולמות התצוגה.
תחילתה של מטבחי סמל בנגרייה קטנה של 50 מ"ר בבית גירון בראשון לציון. ברבות הזמן צמחה הנגרייה הקטנה למפעל בגודל 300 מ"ר ולאחר מכן, עם צמיחתה, עברה החברה לקומה שלמה בת 1500 מ"ר במבנה התעשייתי.
בהמשך הדרך, עם הביקוש הגדל והולך למטבחיה, עברה החברה לאזור התעשייה של יבנה בו היא ממוקמת עד היום, בתחילה למפעל של 2,800 מ"ר וכיום מפעל החברה צמח עוד יותר והוא בגודל 7,000 מ"ר.
נוכח צמיחתה המואצת של מטבחי סמל כל העת, מחפשים כעת בחברה מפעל גדול יותר שיתאים לצרכיה והצפי הוא כי בתוך 3-4 שנים הקרובות המעבר הנדרש ייצא לפועל.

רעיונות פורצי דרך

אחד הרעיונות הראשונים בהם התבלטה החברה, אשר הצעיד אותה לצמרת חברות המטבחים היה שימוש בפורמייקה מעוגלת (פוסט פורמינג) עבור דלתות למטבחים. את הרעיון הביא ברטו מחו"ל והיישום הראשוני שלו בישראל היכה את הענף בתדהמה ומיצב את החברה כמובילה ובולטת בתחומה. מאז ועד היום החברה ממשיכה להתבלט בחומרים ושיטות עבודה יצירתיות ופעמים רבות מקדימה בכך את ענף המטבחים בישראל ואף בעולם.
מפעל ומטה מטבחי סמל נמצא באזור התעשייה של יבנה, ולחברה יש 4 אולמות תצוגה: חיפה, ראשון לציון, רמת השרון ונמל ת"א. החברה מייצרת מאות מטבחים, בהתאמה אישית מדי חודש, והיא מונה קרוב ל-400 עובדים. כחברה מובילה בתחומה היא מחזיקה בתו תקן ישראלי לייצור מטבחים.

חומרים ייחודיים ושיטות עבודה מתקדמות

כחלק מחזונה להתחדש ולהוביל טרנדים עיצוביים בענף נמצאת החברה באופן מתמיד בחיפוש אחרי חומרים ייחודיים ובלתי שגרתיים לדגמי המטבחים שלה.
בין החומרים בהם עושה שימוש: עץ תלת שכבתיות, אלומיניום מושחם, פלטין- חומר הדומה לפורמייקה אך עם רמת עמידות גבוהה מאוד, מטאלוק - חומר המורכב מ3- שכבות של עץ אלון אשר בניהן ישנן 2 שכבות אלומיניום ועוד.
מערך הצביעה של החברה הוא חדשני במיוחד ומבוסס על רובוט הקורא כל חלק, מצלם אותו ויודע כיצד להתיז את הצבע בצורה המושלמת ביותר ללא מגע יד אדם.מערך הצבע נלקח מעולם רכבי היוקרה והינו פיתוח ייחודי של החברה.

מוצרים משלימים

במטבחי סמל מאמינים כי עליהם להיות one-stop-shop בתחום המטבחים ולצורך כך הוקמה מחלקה מקצועית למוצרים נלווים המאפשרת ללקוחות לרכוש מוצרי חשמל, כיורים, ברזים, ריצופים וחיפויים הנלווים למטבח – זאת במטרה להקל עליהם בבחירת המוצרים הטובים, האיכותיים והמתאימים ביותר. נכון להיום מחזור העסקים של תחום המוצרים הנלווים מתחיל להשתוות למחזור העסקים של החברה במכירת מטבחים והמחלקה צפויה לגדול משמעותית.

הובלת ענף המטבחים בישראל

סמל חרתה על דגלה להוביל את ענף המטבחים בישראל ועל כן מנהלי ומעצבי החברה לא עוצרים לרגע ועושים מאמצץ ללמוד כל העת ולשאוב השראה מטרנדים וחידושים עולמיים, לא רק בתחום המטבחים אלא גם מתחום הריהוט ואף מתחום האופנה.
מוטו החברה הוא להמציא את עצמה כל פעם מחדש ועל כן מושם דגש רב על פיתוח טרנדים עיצוביים חדשים לגמרי, הסוחפים אחריהם את שאר החברות בענף.העיצובים פורצי הדרך איכות המטבחים והצבעים הייחודיים לחברה הם אלו שהבליטו וממשיכים להבליט את מטבחי סמל עד היום.

בנוסף אולי יעניין אותך

 • "הנזק מהגודש בכבישים הוא כ – 40 מיליארד שקלים והוא מעיב על הצמיחה הפוטנציאלית בצריכה הפרטית, זו בעיה שחייבים לפתור"

  השבוע התקיים במשרדי דן אנד ברדסטריט פורום DUN'S 100 של בכירי ענף הרכב והתחבורה בישראל. כמדי שנה התאספו בכירי הענף לדיון פתוח על האתגרים העומדים בפני הענף ועל הפתרונות האפשריים. השיח התמקד בהתפתחויות הטכנולוגיות בתחום ובהשפעות שלהן על גורמי השלטון והרגולטורים, וכן על בעיית הגודש בכבישים והפתרונות האפשריים.

  "הנזק מהגודש בכבישים הוא כ – 40 מיליארד שקלים והוא מעיב על הצמיחה הפוטנציאלית בצריכה הפרטית, זו בעיה שחייבים לפתור"

 • זכות בלתי הדירה במקרקעין, האומנם?

  מבית מדרשו של משרד עו"ד קוהלי יצאה הלכה חדשה ומעניינית שניתנה ע"י כב' ביהמ"ש העליון לפיה זכות בלתי הדירה* הסתיימה ע"י פיצוי מחצית משווי הערכת שמאי שייבחן עלות בניית הנכס בלבד.

  זכות בלתי הדירה במקרקעין, האומנם?

 • אנרגיה סולרית: גם אתם יכולים כיום לייצר חשמל בעצמכם

  לאחרונה פרסמה רשות החשמל הסדרה בנוגע לייצור חשמל ומכירתו בהיקפים שונים באמצעות מערכות סולריות ● דב קוטלר, מנכ"ל חברת סולגל, מקבוצת ח.י. , מסביר כיצד התקנות הללו ישפיעו על הצרכנים: "למעשה, כל בעל בית פרטי בישראל יכול להתקין מערכת סולרית על גג ביתו ולייצר חשמל לצריכה עצמית לאחר השקעה ראשונית לא גדולה"

  אנרגיה סולרית: גם אתם יכולים כיום לייצר חשמל בעצמכם

 • היגיון הפוך בקביעת תושבות – גרסת רשות המיסים

  היגיון הפוך בקביעת תושבות – גרסת רשות המיסים