מטבחי סמל

עיצוב וייצור מטבחים

מטבחי סמל
אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 1981
תחום: עיצוב וייצור מטבחים
כתובת: רח' חידקל 2, אזור התעשייה יבנה
טלפון: 08-9326326
פקס: 08-9326324
אתר החברה: http://www.semel-kitchens.co.il
Facebook: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

 • סברינה תותחני, מטבחי סמל

  סברינה תותחני

  פיתוח ועיצוב דגמי החברה ושותפות בסניפי סמל

  מטבחי סמל

 • ויקי שדה, מטבחי סמל

  ויקי שדה

  פיתוח ועיצוב דגמי החברה ושותפות בסניפי סמל

  מטבחי סמל

מנהלים בכירים

  ברטו מוהדב מייסד ומנכ"ל
אייקון אודות

אודות מטבחי סמל

סמל מטבחים מובילה את תחום מטבחי היוקרה בארץ, ויוצרת יום יום לאלפי לקוחות בישראל חווית בישול ואירוח יוצאת דופן.
אנו, בסמל מטבחים, שואפים להביא אליכם את המוצר הטוב ביותר, מבחינה עיצובית, טכנולוגית וחומרית. העיקרון המרכזי המנחה אותנו הוא תמורה מקסימלית ללקוח, ולכן אנו מייצרים את המטבחים ברמת האיכות, העיצוב והטכנולוגיה הגבוהים ביותר, במחירים נגישים ומשתלמים.
לאורך השנים מובילה סמל מטבחים בייצור טרנדים בעולם המטבחים המקומי, וזוקפת לזכותה את הראשוניות בהבאת דגמים חדשים ומהפכניים לעולם המטבחים.
לסמל מטבחים מפעל ייצור מהמתקדמים בעולם, מאחר והחברה דואגת להתעדכן במיכון המתקדם בעולם- בכדי להשיג את התוצאה המושלמת עבור הלקוח. לאחרונה, שודרג תהליך ייצור מטבחי הצבע של חברת סמל ע"י הקמת מערך צבע ייחודי מסוגו בעולם. ע"י שימוש בטכנולוגיה מתקדמת, המגיעה מעולם ייצור הרכבים, הצליחה סמל להפוך את תהליך צביעת המטבח לאיכותי, מדויק ומהיר הרבה יותר. תהליך זה מאריך את חייו של המטבח ואף מוזיל את עלותו ללקוח.
האתגר הגדול ביותר העומד בפני החברה הוא לחדש ולעניין את הצרכן, למרות המגוון והעושר העומדים בפניו. אחת הדרכים ליצור מטבחים מיוחדים בסטנדרט עולמי, היא ע"י שימוש בחומרים החדשניים ביותר בעולם, ולשלב ביניהם, ליצירת מטבח יחיד מסוגו. מבין החומרים שחברת סמל משתמשת בהם ניתן למצוא את כל סוגי העץ - מעץ מיושן ועד עץ בטקסטורות וגימורים שונים, מתכות לסוגיהן, אבנים טבעיות, חומרים תעשייתיים ועוד.
אנו גאים להציג את החידוש האחרון של חברת סמל, המהווה עידן חדש בעולם המטבחים- המטבח עם הדלת הדקה. מיוצרת בטכנולוגיה המתקדמת ביותר, המאפשרת לייצר דלת ארון דקה יותר, חזקה יותר, ישרה, מפולסת וקלה הרבה יותר.
בנוסף, במטבחי סמל ניתן לרכוש את כל המוצרים המשלימים, באיכות גבוהה ושירות מקצועי ואדיב. אצלנו תוכלו למצוא את מוצריהן של החברות המובילות והאיכותיות בעולם- במחירים יוצאי דופן.
על ידי רכישת המוצרים בסמל ניתן להבטיח התאמה מלאה בין המטבח למוצרים המשלימים, ולחסוך זמן יקר וכסף. מתוקף היותה חברה בעלת נפח רכישות רחב, מחזיקה סמל בהסכמים עם החברות הגדולות ביותר בשוק, דבר המבטיח את קבלת המחירים הטובים ביותר ללקוח.
השילוב בין איכות גבוהה, עיצוב מרהיב וטכנולוגית יצור יוצאת דופן הם אלו המייחדים את חברת מטבחי סמל בנוף עולם המטבחים, והופכים אותה לחברה המובילה בישראל.

בנוסף אולי יעניין אותך