מיכה גדרון - משרד עורכי דין

תכנון ובניה

תמונה ראשית מיכה גדרון - משרד עורכי דין
אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 2014
תחום: תכנון ובניה
כתובת: דרך מנחם בגין 7, רמת גן 5268102
טלפון: 03-5288746
פקס: 03-5288745
אימייל: office@gidron-law.com
אתר החברה: http://www.gidron-law.com
אייקון הנהלה

מנהלים

 • מיכה גדרון, מיכה גדרון - משרד עורכי דין

  עו"ד מיכה גדרון

  שותף מייסד

  מיכה גדרון - משרד עורכי דין

  לפרופיל המלא

  מיכה גדרון
אייקון אודות

אודות מיכה גדרון - משרד עורכי דין

עו"ד מיכה גדרון הינו משרד בוטיק אשר מתמחה בתחום התכנון והבנייה על כל רבדיו, והוא נמנה עם המשרדים המובילים בתחום. עו"ד מיכה גדרון, העומד בראש המשרד, שימש במשך כשבע שנים כיו"ר ועדת הערר המחוזית לתכנון ובנייה של מחוז תל אביב, ונחשב בר סמכא בתחום התמחותו.

משרד עו"ד מיכה גדרון מעניק ללקוחותיו שירותי יעוץ וייצוג משפטי מן המעלה הראשונה בכל תחומי התכנון והבנייה ובכלל זה, ייצוג של לקוחות בפני מוסדות התכנון השונים; בפני המועצה הארצית לתכנון ובנייה, בפני הועדות המחוזיות, בפני ועדות מקומיות וועדות ערר לתכנון ובנייה. כמו כן, המשרד מייצג לקוחות בהליכים השונים בתחום התכנון ובנייה בבתי המשפט. בנוסף, משרד עו"ד מיכה גדרון מתמחה בתחום היטל ההשבחה ותביעות פיצויים בגין פגיעה במקרקעין.

משרד עו"ד מיכה גדרון מספק חוות דעת בנושאי תכנון ובנייה ומלווה יזמים, קבלנים ובעלי נכסים בהליכים התכנוניים. למשרד התמחות מיוחדת בתחום של תמ"א 38 והתחדשות עירונית, והוא מלווה פרויקטים רבים בתחום. המשרד מעניק שירותי יעוץ ראשונים במעלה בנושא זה, חוות דעת, ייצוג בפני ועדות מקומיות, ליווי פרויקטים, וייצוג בעררים בפני ועדות הערר המחוזיות.

תחום התכנון והבנייה הינו תחום מורכב, ודורש התמחות מיוחדת המתבססת על ידע ונסיון. לפיכך החליט משרד עו"ד מיכה גדרון להעניק את שירותיו המשפטיים, כמשרד בוטיק, בתחום זה, בו הוא נהנה מיתרון ניכר לאור הידע והנסיון הרב של עו"ד גדרון, וצוות עורכי הדין העובדים במשרד, בכל קשת הנושאים הקשורים בתכנון ובנייה.

משרד עו"ד מיכה גדרון מעניק ללקוחותיו שירותי יעוץ, ליווי משפטי והתמודדות עם ההליכים המורכבים, ולעיתים תכופות המתישים והסיזיפיים, בדרך לקבלת היתר בנייה, או לאישור תכנית .תוך כך מייצג המשרד את לקוחותיו, ובין היתר יזמים, קבלנים, בעלי נכסים ולקוחות פרטיים, בפני מוסדות התכנון השונים, כגון המועצה הארצית לתכנון ובנייה, ועדות מחוזיות וועדות מקומיות.

משרד עו"ד מיכה גדרון מייצג את לקוחותיו אף בעררים על החלטות של הועדות המקומיות בפני ועדות הערר המחוזיות לתכנון ובנייה. כמו כן המשרד מייצוג לקוחות בעתירות וערעורים לבתי משפט בנושאי תכנון ובנייה, היטלי השבחה ותביעות בגין פגיעה במקרקעין. מעבר לכך, המשרד מתמחה בתחום היטל ההשבחה ותביעות פיצויים בגין פגיעה במקרקעין, לרבות ייצוג בפני שמאים מכריעים, ועדות הערר לפיצויים והיטלי השבחה וערעורים מנהליים.

עו"ד מיכה גדרון


עו"ד גדרון כתב, יחד עם פרופ' אהרון נמדר, את הספר "תמ"א 38", שהוא הספר המוביל בתחום, והוא נחשב כאורים ותומים בתחום ההתחדשות העירונית ותמ"א 38.

השנים הרבות בהן שימש עו"ד מיכה גדרון כיו"ר ועדת הערר המחוזית לתכנון ובנייה של מחוז תל אביב, תורמות רבות ליכולות המקצועיות המובילות של המשרד בכלל, ובייצוג לקוחות בפני ועדות הערר בפרט.

כיו"ר ועדת הערר המחוזית חתום עו"ד מיכה גדרון על החלטות רבות אשר מהוות את אבני היסוד של תחום זה.

עו"ד גדרון משמש כיו"ר (משותף) של ועדת התכנון והבנייה של לשכת עורכי הדין.

כמו כן, עו"ד גדרון מלמד דיני תכנון ובנייה בתואר שני ללימודי מקרקעין במכללה האקדמית נתניה.

בנוסף אולי יעניין אותך

 • בתי הדין הרבניים אל מול בתי המשפט לענייני משפחה –הבדלים במהות ובפרוצדורה

  במאמר זה נעמוד על הדומה והשונה במספר נושאים ספציפיים הן בפן המהותי והן בפן הפרוצדרלי בין בתי הדין הרבניים לבין בתי המשפט לענייני משפחה ,הבדלים הרי גורל אשר יש בהם כדי להגיע לתוצאות הפוכות לעיתים בין ערכאות בתי הדין הרבניים לבין בתי המשפט לענייני משפחה באותו תיק המובא בפניהם ולעיתים אף ימנע אזרח מלפנות לערכאה זו או אחרת נוכח ההבדלים המשמעותיים כפי שיפורטו להלן:

  בתי הדין הרבניים אל מול בתי המשפט לענייני משפחה –הבדלים במהות ובפרוצדורה

 • השימוש בילדים ככלי נשק בהליך הגירושין

  לא פעם בסכסוכי גירושין קשים, אנו נתקלים בתופעה חמורה במיוחד והיא תופעת ה"ניכור ההורי". מפתיע עד כמה מעט ידוע לציבור הרחב על התופעה ונדמה לי שיש חשיבות עליונה להכיר בתופעה הזאת לא רק על מנת להציף את הבעיה אלה גם מאחר וידיעה מסייעת במניעה. ומתוך תקווה כי גם אם מערכת היחסים של בני זוג שהינם הורים, הגיעה אל סופה לא יגררו אליה את ילדיהם.

  השימוש בילדים ככלי נשק בהליך הגירושין

 • שחיתות שלטונית

  עיני הציבור מופנות בחודשים האחרונים לסוגיה הבוערת, שעניינה שחיתות שלטונית לרבות חקירת ראש ממשלה מכהן בהקשר לשחיתות שלטונית.

  שחיתות שלטונית

 • תובענה ייצוגית במיסים עקיפים – המדינה נותרה חשופה והעוסקים במילכוד

  תובענה ייצוגית במיסים עקיפים – המדינה נותרה חשופה והעוסקים במילכוד