מיכה גדרון - משרד עורכי דין

תכנון ובניה

תמונה ראשית מיכה גדרון - משרד עורכי דין
אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 2014
תחום: תכנון ובניה
כתובת: דרך מנחם בגין 7, רמת גן 5268102
טלפון: 03-5288746
פקס: 03-5288745
אימייל: office@gidron-law.com
אתר החברה: http://www.gidron-law.com
אייקון הנהלה

מנהלים

 • מיכה גדרון, מיכה גדרון - משרד עורכי דין

  עו"ד מיכה גדרון

  שותף מייסד

  מיכה גדרון - משרד עורכי דין

  לפרופיל המלא

  מיכה גדרון
אייקון אודות

אודות מיכה גדרון - משרד עורכי דין

עו"ד מיכה גדרון הינו משרד בוטיק אשר מתמחה בתחום התכנון והבנייה על כל רבדיו, והוא נמנה עם המשרדים המובילים בתחום. עו"ד מיכה גדרון, העומד בראש המשרד, שימש במשך כשבע שנים כיו"ר ועדת הערר המחוזית לתכנון ובנייה של מחוז תל אביב, ונחשב בר סמכא בתחום התמחותו.

משרד עו"ד מיכה גדרון מעניק ללקוחותיו שירותי יעוץ וייצוג משפטי מן המעלה הראשונה בכל תחומי התכנון והבנייה ובכלל זה, ייצוג של לקוחות בפני מוסדות התכנון השונים; בפני המועצה הארצית לתכנון ובנייה, בפני הועדות המחוזיות, בפני ועדות מקומיות וועדות ערר לתכנון ובנייה. כמו כן, המשרד מייצג לקוחות בהליכים השונים בתחום התכנון ובנייה בבתי המשפט. בנוסף, משרד עו"ד מיכה גדרון מתמחה בתחום היטל ההשבחה ותביעות פיצויים בגין פגיעה במקרקעין.

משרד עו"ד מיכה גדרון מספק חוות דעת בנושאי תכנון ובנייה ומלווה יזמים, קבלנים ובעלי נכסים בהליכים התכנוניים. למשרד התמחות מיוחדת בתחום של תמ"א 38 והתחדשות עירונית, והוא מלווה פרויקטים רבים בתחום. המשרד מעניק שירותי יעוץ ראשונים במעלה בנושא זה, חוות דעת, ייצוג בפני ועדות מקומיות, ליווי פרויקטים, וייצוג בעררים בפני ועדות הערר המחוזיות.

תחום התכנון והבנייה הינו תחום מורכב, ודורש התמחות מיוחדת המתבססת על ידע ונסיון. לפיכך החליט משרד עו"ד מיכה גדרון להעניק את שירותיו המשפטיים, כמשרד בוטיק, בתחום זה, בו הוא נהנה מיתרון ניכר לאור הידע והנסיון הרב של עו"ד גדרון, וצוות עורכי הדין העובדים במשרד, בכל קשת הנושאים הקשורים בתכנון ובנייה.

משרד עו"ד מיכה גדרון מעניק ללקוחותיו שירותי יעוץ, ליווי משפטי והתמודדות עם ההליכים המורכבים, ולעיתים תכופות המתישים והסיזיפיים, בדרך לקבלת היתר בנייה, או לאישור תכנית .תוך כך מייצג המשרד את לקוחותיו, ובין היתר יזמים, קבלנים, בעלי נכסים ולקוחות פרטיים, בפני מוסדות התכנון השונים, כגון המועצה הארצית לתכנון ובנייה, ועדות מחוזיות וועדות מקומיות.

משרד עו"ד מיכה גדרון מייצג את לקוחותיו אף בעררים על החלטות של הועדות המקומיות בפני ועדות הערר המחוזיות לתכנון ובנייה. כמו כן המשרד מייצוג לקוחות בעתירות וערעורים לבתי משפט בנושאי תכנון ובנייה, היטלי השבחה ותביעות בגין פגיעה במקרקעין. מעבר לכך, המשרד מתמחה בתחום היטל ההשבחה ותביעות פיצויים בגין פגיעה במקרקעין, לרבות ייצוג בפני שמאים מכריעים, ועדות הערר לפיצויים והיטלי השבחה וערעורים מנהליים.

עו"ד מיכה גדרון


עו"ד גדרון כתב, יחד עם פרופ' אהרון נמדר, את הספר "תמ"א 38", שהוא הספר המוביל בתחום, והוא נחשב כאורים ותומים בתחום ההתחדשות העירונית ותמ"א 38.

השנים הרבות בהן שימש עו"ד מיכה גדרון כיו"ר ועדת הערר המחוזית לתכנון ובנייה של מחוז תל אביב, תורמות רבות ליכולות המקצועיות המובילות של המשרד בכלל, ובייצוג לקוחות בפני ועדות הערר בפרט.

כיו"ר ועדת הערר המחוזית חתום עו"ד מיכה גדרון על החלטות רבות אשר מהוות את אבני היסוד של תחום זה.

עו"ד גדרון משמש כיו"ר (משותף) של ועדת התכנון והבנייה של לשכת עורכי הדין.

כמו כן, עו"ד גדרון מלמד דיני תכנון ובנייה בתואר שני ללימודי מקרקעין במכללה האקדמית נתניה.

בנוסף אולי יעניין אותך

 • DUN'S 100 2017 – דירוג קבוצות הביטוח לשנת 2017

  על-פי דירוג קבוצות הביטוח של Dun's 100, קיימת יציבות בדירוג בהשוואה לשנה שעברה ■ הפניקס, שבשנה שעברה מוקמה במקום הרביעי, עלתה השנה שלב בדירוג ועקפה את מנורה מבטחים

  DUN'S 100 2017 – דירוג קבוצות הביטוח לשנת 2017

 • המהפכה בדיני התכנון המשפחתי העתידי

  העדפת רצון האדם על פני טובת האדם והמעבר במשפט הישראלי לשיח של שיוויון ואוטונומיה הובילו סוף סוף את המחוקק הישראלי למהפכה של ממש בדיני התכנון המשפחתי העתידי. מעתה יכול כל אדם לתכנן את עתידו בשליטה מלאה שלו למקרה חלילה של מצב בו יהיה תלוי פיזית, רגשית או מנטלית באחרים.

  המהפכה בדיני התכנון המשפחתי העתידי

 • אליפות של אישה

  רגע לפני שאלונה ברקת מקבלת את אות "אישה פורצת דרך" בטקס הענקת אותות המצוינות של דן אנד ברדסטריט, שיערך ב 28.5 במוזיאון תל אביב, האישה שמיישמת את חזונו של בן גוריון בבירת הנגב, מעניקה ראיון מיוחד לאתר 100 DUN’S ומספרת על ההצלחה המקצועית החברתית והקהילתית של קבוצת הפועל באר שבע.

  אליפות של אישה

 • האם מ'עילה בת עוולה' תצמח זכות תביעה?

  מה יקרה כאשר רוצח שכיר יגיש תביעה כנגד מי ששכר את שירותיו, לשלם לו את תמורת שירותיו על פי החוזה שביניהם? מה יקרה כאשר נערת ליווי תתבע את מי שסירסר בשירותיה, לשלם לה כספים שהתקבלו עבור שירותיה אותם הוא נמנע מלשלם לה?

  האם מ'עילה בת עוולה' תצמח זכות תביעה?