מעוף ייזום ובנייה בע"מ

מתמחה בפרויקטי התחדשות עירונית לצד יזמות, רכישת קרקעות ופיתוח פרויקטים

אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 2012
תחום: מתמחה בפרויקטי התחדשות עירונית לצד יזמות, רכישת קרקעות ופיתוח פרויקטים
כתובת: אריאל שרון 4 גבעתיים, מגדל השחר
טלפון: 074-7006666
אתר החברה: http://www.maoff.co.il
אייקון הנהלה

מנהלים

 • אבי טנא

  אבי טנא

  בעלים ומנכ"ל החברה

  מעוף ייזום ובנייה בע"מ

 • מני בניש

  מני בניש

  בעלים

  מעוף ייזום ובנייה בע"מ

אייקון אודות

אודות מעוף ייזום ובנייה בע"מ

מאחורי כל פרויקט נדל"ן מצליח, עומדים אבא ואמא איתנים. מעוף ייזום ובניה בע"מ, מקבוצת בניש גרופ, עוסקת במגוון תחומי הנדל"ן ומתמחה בפרויקטי התחדשות עירונית לצד יזמות, רכישת קרקעות ופיתוח פרויקטים.

לחברה יתרון ברור של חוסן כלכלי ומקצועי רב, המאפשר יציבות מלאה לאורך כל פעולותיה ומירב הביטחונות הנדרשים לקיומן. המוניטין לו זוכה החברה, הינו הכוח המוביל אותה והיא פועלת להעצמתו מתוך ההבנה כי הלקוח הסופי הינו שגריר, שותף מלא ופעיל בעשייתה, וכפועל יוצא משקיעה משאבים רבים במתן שירות ללא דופי, בסטנדרטים הגבוהים ביותר.

קשת פעילות רחבה ומבוססת במגוון תחומי הנדל"ן

תמ"א 38
אנו סבורים כי בהיעדר היצע לקרקעות זמינות באזורי ביקוש ליזמי נדל"ן, תהליכי ההתחדשות העירונית הינם תחליף רצוי והכרחי, אשר ימשיך לעמוד במרכז העשייה הנדל"נית. אנו עדים לשינוי מגמות נוכחיות, עת יחליפו הפרויקטים הגדולים ומתחמי מגורים את הבניינים הבודדים שהיו נחלתנו בעשור האחרון. החברה נערכת לשנויים אלה ומצויה בימים אלה בתחילת התקשרויות עם פרויקטים של פינוי בינוי.

אנו פועלים ומובילים את תחום ההתחדשות העירונית על גווניו השונים, תוך הצבת סטנדרטים גבוהים והעמדת צרכי הדיירים במקום ראשון במרכזו של כל פרויקט ופרויקט.

ניסיון רב שנים בייזום, הקמה ושיווק של פרויקטים בהיקף של מאות יחידות דיור בארץ ובחו"ל, מבטיח התנהלות תקינה ויעילה מול גופי התכנון, הרישוי והביצוע, כמו גם מיומנות מקצועית גבוהה בפרויקטים מסוג תמ"א 38 ותהליכי עבודה יעילים של החברה המאפשרים שמירה על שגרת חיים תקינה בתקופת הבנייה ותוך זמן קצר יחסית, הנאה מבית משודרג, בטוח ועמיד יותר.

ייזום ובניה
החברה פועלת רבות לאיתור נכסים ופרויקטים רווחיים, תוך ראיה עסקית עתידית, השבחה ופוטנציאל תמורה גבוה ומציאת שווקים מבטיחים להשקעה בארץ ובחו"ל.

החברה בעלת יתרון ברור של חוסן כלכלי ומקצועי המאפשר יציבות מלאה לאורך כל פעולותיה. החברה מקדמת כיום פרויקטים מגוונים ואטרקטיביים בישראל ובאירופה. שימוש בידע, בוותק ובניסיון רב השנים לתועלת כלל הפרויקטים שלנו, מובילים למיקסום ויעילות תכנונית-ביצועית.

ערכי החברה

מקצועיות - שימוש בידע, בוותק ובניסיון רב השנים לתועלת כלל הנוגעים בפרויקטים השונים, מובילה למקסום ויעילות תכנונית-ביצועית.

איכות ושקיפות - התנהלות ישרה ושקופה לכל אורך התהליך ואנשי מקצוע מובחרים בכלל המישורים- סטנדרטים, תקינה, בקרה, שרות ועוד.

תכנון מיטבי - עבודה עם המתכננים הטובים ביותר למיצוי איכותי, יעיל, קפדני ונכון של הבניין וסביבתו, לתועלת הדיירים ובמטרה להפיק את מירב הזכויות וההטבות.

שירות - התנהלות ישירה ואוזן קשבת לכל פניה ושאלה ומתן פתרון מהיר לשביעות רצון מלאה. חוות הדעת מדיירינו בפרויקטים קודמים של החברה הן גאוותנו, ואנו מקפידים כי כך תמשיך להתנהל עבודתנו בכלל פעילויות החברה.

ביטחון וחוסן פיננסי - חוסנה הכלכלי האיתן של החברה, המוניטין שצברה החברה בעבודה מול רשויות, גורמי תכנון ומוסדות בנקאיים, מאפשרים ללקוחותינו, ליהנות מערבויות ובטחונות הוגנים ומלאים, תכנון אופטימלי ומיצוי ההטבות להן אתם זכאים.

בכל אחד ואחד מהפרויקטים שלנו עמדנו בהבטחותינו, בלוחות הזמנים ובאיכות בנייה בלתי מתפשרת ויעידו על כך מאות לקוחות מרוצים.

אנו מזמינים גם אתכם להצטרף לעשייה וליהנות מיזמות נדל"ן איכותית, בטוחה ומניבה.

 

בנוסף אולי יעניין אותך

 • רוחות של תקווה

  השבוע נערך פורום DUN'S 100 לבכירי שוק ההון של חברת דן אנד ברדסטריט. האירוע התקיים זו הפעם ה-13 ונכחו בו בכירי שוק ההון בישראל. הבכירים השתתפו בדיון שסיכם את שנת 2020 על היבטיה השונים והתבצעו הערכות לגבי שנת 2021. רבים מהמבכירים מגלים אופטימיות זהירה ומאמינים כי גם בשנה הנוכחית ימשיך שוק ההון לשגשג

  רוחות של תקווה

 • לבטל את תמ"מ 3/21 – ועכשיו!

  פוטנציאל למאות אלפי יחידות דיור במרכז הארץ

  לבטל את תמ"מ 3/21 – ועכשיו!

 • בקרוב: דירוג הרופאים המומחים הטובים בישראל

  בקרוב: דירוג הרופאים המומחים הטובים בישראל

 • "תקופת הקורונה אתגרה את מוקדי השירות של החברות הגדולות, אנחנו ראינו בתקופה הזאת הזדמנות להצטיין, ואני שמח שהצלחנו"

  כחודש לאחר זכיית קבוצת ח.י. במקום הראשון בקטגוריית 'השירות כשותף אסטרטגי בחברות מתחת ל 1000 עובדים', מסביר מני דהן, מנהל תחום חווית לקוח ודיגיטל בקבוצת ח.י., איך הופכים את לקוחות הקבוצה ללקוחות מרוצים וחוזרים, "הלקוח חייב להיות במרכז. בכל פעולה שנעשית במהלך מסע הלקוח, צריך לראות ולהבין אותו. לתפיסתי, הכלל החשוב ביותר בשירות לקוחות הוא שצריך לתת את הכי טוב שלך עבור הלקוח ולא בשביל לקבל בחזרה הוקרה, אלא כדי ליהנות מזה שאתה עושה טוב לאחר"

  "תקופת הקורונה אתגרה את מוקדי השירות של החברות הגדולות, אנחנו ראינו בתקופה הזאת הזדמנות להצטיין, ואני שמח שהצלחנו"