תומר הררי, מפטגון (Meptagon)
תומר הררי

תומר הררי

מנכ”ל ובעלים

מפטגון (Meptagon)
קבוצת מפטגון מספקת סל שירותים הכוללים ניהול, תכנון והנדסה, הקמה ואחזקת מפעלים ומערכות, החל מאלמנט בודד ועד לאחריות כוללת (Turn Key).
שנת לידה: 1970
דוא"ל: [email protected]
תפקיד: מנכ”ל ובעלים
תפקידים קודמים: מנהל פרויקטים, מנהל סניף, מנהל פיתוח עסקי.
ותק בתפקיד: 4 שנים
השכלה: הנדסאי.

מהו המהלך המשמעותי שהובלת לאחרונה?

לאחר 55 שנים שביצענו עשרות פרויקטים הכוללים הנדסה והבנה עמוקה של מרכיבי הפרויקט, הוחלט על הקמה של מחלקת תכנון והנדסה. במחלקת תכנון והנדסה הטמענו מערכת ניהול ותכנון BIM- Building Information Modellingמערכת זו עובדת על בסיס נתונים המכיל את כל הפרמטרים ההנדסיים למפעל וכולל תוכנת תלת מימד ומודל הממוחשב ברמה המתקדמת ביותר בעלם.

מהן החוזקות המשמעותיות של המשרד בעינייך?

המנהלים והעובדים בכל הדרגות. לחברה ותק רב שנים וצוות מנהלים ועובדים קבוע המונה מעל 250 איש, הניסיון המצטבר בניהול, תכנון וביצוע פרויקטים הינו מהגדולים בעולם. היכולת לקחת את הניסיון המצטבר וליישם אותו בכל פעם מחדש ובכל פרויקט חדש.

מהם המהלכים המרכזיים שנעשו לאחרונה ויובילו להתחזקות המשרד בשנים הקרובות?

החברה עברה שינוי אסטרטגי ובעקבותיו חולקה החברה למרכזי רווח, בכל מרכז רווח עומד מנהל מקצועי. כמו כן לאחר שנים של פרויקטים ברחבי העולם פתחנו סניפים בהודו ובאירלנד.

מה חשוב לזכור גם בזמנים קשים?

לכל חברה ישנם מספר גורמים המשפעים על חוזקה, החשובים ביותר הם לקוחות ועובדים. יש לזכור כי גם אלו חווים תקופות חוזק וקושי, יש לעבוד עמם כשותפים מלאים להצלחתנו.