מרקמן את טומשין, משרד עורכי דין

משרד עורכי דין המתמחה בדיני נזיקין, ביטוח לאומי, רשלנות רפואית, משרד הביטחון, תביעות ייצוגיות, מקרקעין וליטיגציה אזרחית

אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 1964
תחום: משרד עורכי דין המתמחה בדיני נזיקין, ביטוח לאומי, רשלנות רפואית, משרד הביטחון, תביעות ייצוגיות, מקרקעין וליטיגציה אזרחית
כתובת: טלפון ראשי: 8332*
סניף רחובות:
מרכז רורברג, אגף איינשטיין, קומה ה'
רח' פקריס 3, פארק ת.מ.ר, רחובות
סניף אשדוד:
בניין K-TOWER קומה שלישית, משרד 324
שד' ירושלים 18, אשדוד 77523
סניף פתח תקווה:
רח' מוטה גור 2, קומה 9
סניף באר שבע:
בית כינור דוד, רח' בן צבי 12, קומה 1
שלוחות נוספות:
אילת
צפת
חיפה
עפולה
נתניה
ירושלים
טלפון: 08-9393100
פקס: 08-9393101
אימייל: mail@mt-law.co.il
אתר החברה: http://www.mt-law.co.il
אייקון הנהלה

מנהלים

 • גלעד מרקמן, מרקמן את טומשין, משרד עורכי דין

  גלעד מרקמן

  בעלים ושותף בכיר

  מרקמן את טומשין, משרד עורכי דין

  לפרופיל המלא

  גלעד מרקמן
 • ליאור טומשין, מרקמן את טומשין, משרד עורכי דין

  ליאור טומשין

  בעלים ושותף בכיר

  מרקמן את טומשין, משרד עורכי דין

  לפרופיל המלא

  ליאור טומשין
אייקון אודות

אודות מרקמן את טומשין, משרד עורכי דין

משרד עורכי הדין מרקמן את טומשין הוא אחד ממשרדי עורכי הדין המובילים בישראל המתמחה בתחומי המשפט הנזיקי ובמיוחד בתחומי תביעות המוסד לביטוח לאומי תאונות דרכים, תאונות עבודה, רשלנות רפואית, ביטוח לאומי, סיעוד, תביעות משרד הביטחון - קצין תגמולים תביעות נפגעי איבה, תאונות ספורט, תאונות תלמידים ועוד. בנוסף, עוסק המשרד בליטיגציה אזרחית, צוואות וירושות, תביעות ייצוגיות, במקרקעין ובתחומי התמ”א 38 וכן מעניק אישורי נוטריון.

משרד עורכי הדין מרקמן את טומשין הוקם בשנות ה–60 על ידי דב מרקמן ז”ל. בשנת 1995, לאחר שירות בפרקליטות הצבאית, הצטרף למשרד בנו של דב, עו”ד גלעד מרקמן. בשנת 1997 הצטרף עו”ד ליאור טומשין, ששירת אף הוא בפרקליטות הצבאית. כיום, עו”ד גלעד מרקמן ועו”ד ליאור טומשין הם בעלי המשרד ושותפיו הבכירים.

תחומי התמחות

במהלך שנות פעילותו, רכש המשרד ידע מקצועי חסר תקדים וזכה להערכה רבה מצד מערכות המשפט השונות בארץ. למשרד התמחות ייחודית בניהול תיקים העוסקים בקשר שבין התקפי לב, אירועים מוחיים, מחלות מקצוע ומחלות סרטניות לבין הכרתן כתאונות עבודה. המשרד הוא אחד ממשרדי עורכי הדין המשפיעים בארץ, האחראים לתקדימים משפטיים משמעותיים בתחום המשפט והרפואה. כחלק מהתמקצעות המשרד בתחום הביטוח הלאומי כתבו השותפים יחד עם עו"ד ניר גנאינסקי ספר משפטי מקיף בתחום- "תאונות עבודה ומחלות מקצוע" בהוצאת "נבו", אשר משמש מרצים בכירים באקדמיה ושופטים רבים העוסקים בתחום.

לקוחות המשרד

עם השנים בחרו מרבית ארגוני העובדים והגמלאים בישראל, לקבל את כל שירותיהם בתחום בעיות רפואיות, פציעות ומחלות עובדיהם מהמשרד. במסגרת זו המשרד מייצג את עובדי וגמלאי הארגונים הבאים: קופת חולים כללית, קופת חולים מאוחדת, גמלאי חברת החשמל, תעשיה האוירית, אגד, דן, אל-על, קמ"ג, בזק, רשות שדות התעופה, מפעלי ים המלח, מכון ויצמן, נמלי אשדוד ואילת, הסתדרות עובדי התחבורה, הסתדרות עובדי המתכת, החשמל והאלקטרוניקה, הסתדרות עובדי הבניין והעץ, הסתדרות הלאומית, עיריות רחובות, אשדוד, נס ציונה, ת"א, יבנה ועוד. זו חלק מרשימת לקוחותיו של המשרד אשר זוכים לייצוג משפטי מוביל לאורך כל שלבי התיק. בנוסף, המשרד מייצג את חיילי צה"ל, נפגעי שירותי הביטחון ונפגעי פעולות איבה.

צוות עורכי הדין המומחים במשרד

במשרד פועלים 43 עורכי דין ו–4 מתמחים. לצד השותפים הבכירים עו"ד מרקמן ועו"ד טומשין, פועלים השותפים עו"ד בועז דרנס המרכז את תחום הביטוח הלאומי ועו"ד שרון עומסי, המרכז את תחום הנזיקין והליטיגציה.

הכשרה מקצועית מתמשכת לצוות המשרד

כהמשך ישיר לחתירת המשרד למקצוענות בלתי מתפשרת, מועברות לצוות הרצאות בנושאים רפואיים מעמיקים על ידי מנהלי מחלקות בתי חולים ורופאים בכירים. הידע המקצועי יקר הערך אותו רוכש הצוות מאפשר לו להמשיך ולספק ללקוחותיו את המענה המשפטי המקצועי, האיכותי והרלוונטי ביותר.

תפיסת עולם שנשענת על מימוש ומיצוי זכויות

עורכי הדין במשרד פועלים על פי תפיסת עולם ייחודית המבקשת למצות בעבור כל אדם את זכויותיו המגיעות לו על פי חוק. עורכי הדין עוסקים בקידום ההכרה בזכויותיהם של לקוחותיהם על ידי תהליכי עבודה מיומנים בסטנדרטים הגבוהים ביותר. אחת ממטרותיו של המשרד היא לקדם את הקמתן של פונקציות ארגוניות לטיפול בפגיעות עובדים ובמצבם הרפואי בכל גוף בישראל.

מעטפת שלמה של שירותים משפטיים מקצועיים

הנחת היסוד של צוות המשרד היא כי ניתן לסייע לכל אדם או עובד שחלה או נפצע בהיבטי שיקומו מבחינת ההטבות לו הוא זכאי ומהבחינה הכספית ואכן, המשרד מעניק ללקוחותיו את מעטפת השירותים המקיפה והמקצועית ביותר בתחום - החל מייעוץ משפטי ראשון, דרך הופעות בוועדות הרפואיות ועד לייצוג התיק בבתי המשפט, בתי הדין לעבודה ובוועדות הערר השונות. הידע המקצועי הרב והמיומנות הגבוהה של עורכי הדין מאפשרים להם להשיג עבור כל לקוח ולקוח את התוצאות המשפטיות המיטביות. המשרד עובד בפריסה ארצית ומעניק שירותים בכל הארץ. משרדיו הראשיים הינם ברחובות, אשדוד, פתח-תקווה ובאר שבע אך יחד עם זה מפעיל המשרד שלוחות פעילות בערים- צפת, חיפה, אילת, עפולה נתניה, ירושלים  ותל  אביב.

הישגים בולטים בתחום המשפט

המשרד נבחר בעבר על ידי מוסד הביטוח הלאומי לייצוג תביעות שיבוב כנגד חברות הביטוח. אולם לאחר מספר שנים המשרד בחר שלא לייצג את המוסד אלא את אוכלוסיית העובדים. בנוסף, המשרד משמש כאחד משני המשרדים המייצגים את מדינת ישראל בתביעות נזיקין באזור הדרום.

לזכותו של המשרד נזקפים הישגים בולטים רבים, ביניהם:

 • זכיה בתביעה ייצוגית הגדולה בתולדות המדינה כנגד חברת החשמל, בגין גביית יתר (כ- 10 מיליארד שקלים), מציבור צרכני החשמל (התיק נמצא כיום בערעור חברת חשמל לבימ"ש עליון).
 • פסק הדין ששינה את מדיניות מעצר החיילים בצה"ל: לראשונה בתולדות מדינת ישראל, ביטל בית המשפט העליון בהרכב של 11 שופטים את חוק הכנסת אודות משך זמן מעצרם הממושך של חיילי צה"ל קודם הבאתם לדין (בג"ץ צמח). זהו מקרה ראשון של ביטול סעיף חוק על ידי הרשות השופטת, שהוביל לקיצור תקופת מעצר חיילים טרם משפט מ- 25 ימים ל- 48 שעות.
 • הכרת עבודתם של כבאים בשירותי הכבאות כעבודה בעלת סיכון לתחלואת מחלות סרטניות, ושינוי עמדת משרד הבריאות שהחל משנת 2010 מכיר בעבודה זו כגורם סיכון למחלת הסרטן.
 • פסק דין בית המשפט המחוזי בירושלים בפרשת אמזלג: פסק הדין היחיד במדינת ישראל שקבע עוולה חוקתית והכיר בכך שעובדת הגלייתו של אמזלג מהווה עוולה ברת פיצוי בנזיקין.
 • זכיה בתביעה ייצוגית נגד המוסד לביטוח לאומי, שגבה עשרות מיליוני שקלים בשנה, כדמי בריאות מקצבאות נכים בניגוד לחוק, והשבת סכומי עתק לנכים.
 • שינוי נוהל חיוב משפחות שכולות להסכמתן לניתוח שלאחר המוות כתנאי להכרה בחייל שנפל כחלל צה"ל.
 • פיצוי משפחות חללי אסון השייטת לאחר קבלת בג"ץ את עתירת התובעים.
 • הוכחת רשלנות ופיצוי משפחות הרוגי פיגוע הטרור בנמל אשדוד.
 • שינוי שיטת חישוב אחוזי הנכות לנכי צה"ל.
 • זכיה בתביעה ייצוגית ראשונה בישראל נגד פייסבוק.
 • פסק דין של בית המשפט העליון בעניין משט המרמרה, שקובע תקדימית, כי חייל שנפצע באירוע ונגרם לו נזק שאינו גופני, יוכל להגיש שתי תביעות נפרדות בגין מכלול נזקיו.

תרומה לקהילה ופרויקטים מיוחדים

המשרד מטפל בהתנדבות בתביעות בתחום ילדים נכים במוסד לביטוח לאומי. עו"ד מרקמן וטומשין, בצוותא עם עו"ד גנאינסקי מהמשרד כתבו את הספר "תאונות עבודה ומחלות מקצוע", הוצאת נבו המהווה ספר הלימוד המוביל בתחום. עו"ד טומשין כותב טור שבועי במוסף השבת של "גלובס", הופיע באופן קבוע בתוכנית הטלווזיה "עושים שינוי", כמומחה בתחום נזקי גוף וביטוח לאומי, לדיון בסוגיות בהן עוסקת התוכנית. לעו"ד טומשין תוכנית רדיו שבועית ב- 103FM בה הוא משיב לשאלות מאזינים בתחום נזקי הגוף, ומחבר ספר "מסתכל על כולם מהצד", הוצאת צבעונים.

בנוסף אולי יעניין אותך

 • המהפכה בדיני התכנון המשפחתי העתידי

  העדפת רצון האדם על פני טובת האדם והמעבר במשפט הישראלי לשיח של שיוויון ואוטונומיה הובילו סוף סוף את המחוקק הישראלי למהפכה של ממש בדיני התכנון המשפחתי העתידי. מעתה יכול כל אדם לתכנן את עתידו בשליטה מלאה שלו למקרה חלילה של מצב בו יהיה תלוי פיזית, רגשית או מנטלית באחרים.

  המהפכה בדיני התכנון המשפחתי העתידי

 • DUN'S 100 2017 – דירוג נדל"ן מלונאות

  רשת פתאל מפעילה כיום 17.5 אלף חדרים בבתי מלון, וסך ההכנסות השנתי שלה עומד על 3.1 מיליארד שקל - כמעט פי שלושה מהכנסות של רשת ישרוטל או מלונות דן

  DUN'S 100 2017 – דירוג נדל"ן מלונאות

 • DUN'S 100 2017 – דירוג עורכי הפטנטים לשנת 2017: ריינהולד–כהן עדיין בראש

  אקזיט מוצלח כמו שביצעה מובילאיי ממחיש את חשיבותם של עורכי הפטנטים בהצלחת המוצר מבוסס הפטנט | לפי דירוג Dun's 100, בצמרת רשימת משרדי עורכי הפטנטים נשמרה יציבות; ובמקומות 2 ו-3, כמו אשתקד, נמצאים פרל-כהן וארליך אנד פנסטר

  DUN'S 100 2017 – דירוג עורכי הפטנטים לשנת 2017: ריינהולד–כהן עדיין בראש

 • DUN'S 100 2017 – דירוג חברות שילוח ועמילות מכס

  גם השנה ממשיכה חברת פלייניג קרגו (DHL) להוביל את דירוג Dun's 100 לחברות שילוח

  DUN'S 100 2017 – דירוג חברות שילוח ועמילות מכס