משרד עו"ד גיל פרידמן

משפט פלילי

משרד עו"ד גיל פרידמן
אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 2006
תחום: משפט פלילי
כתובת: רח' מצדה 7, בני ברק, מגדל ב.ס.ר 4
טלפון: 03-7742010
פקס: 03-7742040
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: http://www.gil-friedman.zapages.co.il
אייקון הנהלה

מנהלים

 • גיל פרידמן

  עו"ד גיל פרידמן

  שותף מייסד

  משרד עו"ד גיל פרידמן

  עוד על גיל פרידמן

  גיל פרידמן
 • מלכי בליטנטל

  מלכי בליטנטל

  עורכת דין

  משרד עו"ד גיל פרידמן

  עוד על מלכי בליטנטל

  מלכי בליטנטל
אייקון אודות

אודות משרד עו"ד גיל פרידמן

גיל פרידמן עורכי דין הינו אחד המשרדים המובילים בישראל בתחום הפלילי, במיוחד בתיקי הסגרה, צווארון לבן ופשע חמור. המשרד מתמחה בתחום הפלילי על כל היבטיו החל משלב החקירה הראשונית, עבור בייצוג בהליכי המעצר וכלה בכל שלבי ההליך הפלילי עד לסיומו. המשרד הוקם בשנת 2007 על ידי עו"ד גיל פרידמן, עורך דין וותיק ומנוסה אשר רשם במהלך שנות עבודתו הצלחות והישגים חסרי תקדים, וזאת, בזכות ניסיון מצטבר של למעלה מ-25 שנה הן כחוקר משטרתי והן כעורך דין, יכולות חשיבה מחוץ לקופסא, נחישות וחתירה לניצחון והתמצאות בכל רזי וסעיפי החוק.

ייצוג בקשת רחבה של עבירות תוך התמקדות בתיקי הוכחות מורכבים

המשרד מלווה לקוחות בקשת העבירות הרחבה של המישור הפלילי לרבות תיקי צווארון לבן, אלימות, רצח, עבירות מין,  סמים וגרימת מוות ברשלנות (בעיקר בתחום עבירות הבנייה). כמו כן המשרד בעל מומחיות ייחודית בתיקי הסגרה, בעיקר מול ארה"ב, ובפעילותו זו הוא משתף פעולה עם ה- FBI, ה- FDA ורשויות משטרתיות ורגולטוריות נוספות. במהלך השנים ייצג עו"ד פרידמן בכלל הערכאות המשפטיות, לרבות בית המשפט העליון תיקים בעלי הד תקשורתי גדול כגון תיק רוני רון, תיק האונס בהרצליה, תיק אלעל, ועוד. כן ניהל פרידמן בהיותו חוקר משטרתי חקירות מסועפות ומורכבות, בין היתר את חקירת גרגורי לרנר, אשר נחשד בשוחד,  חקירת שר החוץ דאז, אריאל שרון, חקירות נגד עמותת "גשר עלייה", בניהולו של מנכ"ל ראש הממשלה דאז אביגדור ליברמן, ועוד. המשרד מעניק שירות מעולה ויחס אישי, טיפול כוללני תוך מקצועיות ויסודיות ובשנים האחרונות הוא מתמקד בניהול תיקי הוכחות גדולים ומורכבים במיוחד.

יכולת עיבוד וניתוח ייחודית גם בהיקפים עצומים של חומר משפטי

אחד מיתרונותיו של המשרד נוגע ליכולתו של עו"ד פרידמן להשתלט על היקפים עצומים של חומר משפטי ולהגיע בתיקים אלו להחלטה הנכונה עבור הלקוח, האם ללכת לעסקת טיעון או להמשיך את המאבק בבית המשפט. פעמים רבות הייתה יכולת זו ההבדל החד בין הפסד לניצחון בתיק.

עו"ד פרידמן (רפ"ק בדימוס), מייסד ובעלים

טרם הקמת משרדו הפרטי שימש עו"ד פרידמן במשך 13 שנה כראש משרד חקירות בשלוש תחנות במרחב שרון (פתח תקווה, כפר סבא וראש העין). במהלך שנותיו כחוקר הוא טיפל באלפי תיקי חקירה מורכבים בכל קשת העבירות הפליליות (רבות מהן בתחום הצווארון הלבן) ואף שימש כמפקד בקורס קציני חקירות.  ניסיונו העשיר כחוקר מקנה לעו"ד פרידמן כסנגור פרטי יכולת התמודדות עם תיקי חקירה רחבי היקף וראייה מעשית לדרך התנהלות החקירות של המשטרה והשיקולים לפתיחתן. מגוון תפקידים והכשרות אלו הקנו לעו"ד פרידמן גם ניסיון רב בכל הקשור לשיקולי המשטרה, בעת סגירת תיקים ומחיקת הרישום הפלילי. לאחר פרישתו מהמשטרה ייצג עו"ד פרידמן בעיקר אנשים שנתקלו בפעם הראשונה בחייהם במערכת החוק כאשר בשנים האחרונות כאמור מתמקד המשרד  בניהול הוכחות בתיקים גדולים ומורכבים. בהשכלתו האקדמאית עו"ד פרידמן הוא בוגר תואר ראשון במשפטים אוניברסיטת בר אילן ובעל תואר שני במשפטים במגמה מסחרית באוניברסיטת בר אילן.

עו"ד מלכי בליטנטל

עו"ד מלכי בליטנטל, בוגרת תואר ראשון במשפטים בהצטיינות יתרה.
אחר לימודיה, התמחתה עו"ד מלכי בליטנטל בפרקליטות מחוז מרכז- פלילי וכעת סנגורית בעולם הפלילי, על כל רבדיו. בין היתר מתמחה במעצרים, ערעורים, ערערים, שינוי עילות סגירות תיקים, מחיקת רישומים פלילים, שימוע טרם הגשת כתב אישום ודיני תעבורה.

התמחותה בפרקליטות מאפשרת לה להבין ולנתח את נקודת המבט של הפרקליט ומהוה יתרון נוסף בעת ייצוג הלקוחות.

תיקים בולטים ומתוקשרים

הונאות

פרשת "הולילנד" – ייצוגו של  אליהו חסון, החשב של החברה שבנתה את הפרויקט, בפרשת השחיתות אשר נסבה סביב בניית מתחם הולילנד השוכן בדרום ירושלים.

הסדר טיעון בפרשת עוקץ הנדל"ן של גיא מונסונגו – עו"ד פרידמן ייצג את מונסונגו  והצליח להביא להסדר טיעון מקל עבורו. במסגרת ההסדר הודה והורשע גיא בביצוע הונאה של משקיעי נדל"ן בהיקף של כ-16 מיליון שקל ובביצוע עבירות של קבלת דבר במרמה בנסיבות מחמירות, הונאת נושים, רישום כוזב במסמכי תאגיד ועבירות נוספות.

הסדר טיעון בפרשת הסחיטה באתר "בחרדי חרדים" – ייצוגו של מנכ"ל האתר לשעבר, גיא כהן, אשר הורשע בכך שניהל את האתר תוך שנהג לסחוט כספים מלקוחות תמורות הסרת פרסומים מכפישים אודותם באתר. במסגרת הסדר הטיעון חלק גדול מהעבירות צומצמו והמנכ"ל נשלח לכלא לחודשים ספורים.

פרשת רצח הילי סובול – עו"ד פרידמן ייצג את שירי סובול שהואשמה בשידול לרצח אחותה התאומה הילי סובול. לאחרונה קוצר עונשה של סובול והיא השתחררה לאחר 4 שנות מאסר בלבד.

פרשת מארי פיזם – ייצוגו של רוני רון הנאשם ברציחתה של נכדתו מארי פיזם בפרשה שזעזעה את המדינה.

תיק רפי רפאלי – ייצוגו של רפי רפאלי, אביה של הדוגמנית בר רפאלי, בתיק בו  נחשד בתקיפת שוטרות שבאו לטפל בתלונה על רעש מבית המשפחה בהוד השרון.

פרשת האונס בשרון – עו"ד פרידמן ייצג את שלושת הנערים שהואשמו באונס ומעשי סדום של נערה בגן ציבורי בהרצליה.

אייקון פרסומים

פרסומים

בנוסף אולי יעניין אותך

 • המטבעות הדיגיטליים שוברים שיאים האם כדאי גם לנו להשקיע בהם?

  המטבעות הדיגיטליים זינקו בחודשים האחרונים. ריכזנו עבורכם את ההיבטים המרכזיים שיעזרו לכם להחליט האם משקיעים

  המטבעות הדיגיטליים שוברים שיאים האם כדאי גם לנו להשקיע בהם?

 • משרד שטיינמץ עמינח: הדרכים לכיסוי גרעון המדינה – בלי להעלות מסים

  שר האוצר הצהיר כי לא תתבצע העלאת מסים עד סוף 2021, אך ההיסטוריה מלמדת שבסופו של דבר האזרח הוא זה שמשלם את המחיר. המדינה יכולה להשתמש בשיטות אחרות על מנת להכניס כספים ולצאת מהמיתון - בשטיינמץ עמינח בטוחים שרק צריך לחשוב "מחוץ לקופסה"

  משרד שטיינמץ עמינח: הדרכים לכיסוי גרעון המדינה – בלי להעלות מסים

 • "תעשיית הקריפטו מתבגרת"

  לצד עיסוקיו בצד המשפטי מסחרי ובהשקעות בין לאומיות בחברות טכנולוגיה, עו"ד גיל סולומון מסתמן כיום כאחד מעו"ד המובילים בתחום מטבעות הקריפטו, "אנחנו נראה בשנים הקרובות שיותר ויותר מוסדות וגופים יאמצו את מטבעות הקריפטו החזקים. כבר היום אנו רואים שהשחקנים בתעשיית הקריפטו למדו איך להעריך מיזם, לסנן רעשים, לראות מה הוא החזון של המטבע והטכנולוגיה מאחוריו ומהי הצעת הערך -Value Proposition - של החברה ואם קיימת האפשרות ליישומם. כתוצאה מכך הם יודעים היום במה שווה להשקיע ובמה לא"

  "תעשיית הקריפטו מתבגרת"

 • כבר לא זר – על עבירות השוחד לעובדי ציבור זרים

  הרשעתו של שטיינמץ בשוויץ מדגישה את החשיפה לאחריות פלילית במגזר העסקי גם בעבירות המבוצעות בחו"ל

  כבר לא זר – על עבירות השוחד לעובדי ציבור זרים