נאמן זקן ושות', חברת עורכי דין

חדלות פירעון, ליטיגציה מסחרית ואכיפת חיובים

אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 2004
תחום: חדלות פירעון, ליטיגציה מסחרית ואכיפת חיובים
כתובת: רח' יד חרוצים 12, תל אביב
טלפון: 03-5251270
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: http://www.n-z-law.co.il
אייקון אודות

אודות נאמן זקן ושות', חברת עורכי דין

נאמן את זקן עורכי דין הינו משרד עורכי דין מוביל בעל ניסיון של קרוב ל-20 שנה בתחומי חדלות הפירעון, ליטיגציה מסחרית ואכיפת חיובים. המשרד מתאפיין באווירה צעירה ודינמית המאפשרת לו לטפל בלקוחותיו בצורה מהירה, שירותית, יעילה  נגישה וממוכנת. צוות עורכי הדין במשרד מנוסה, יודע לצפות פני עתיד ומשתמש בכלים המשפטיים העומדים לרשותו באפקטיביות מירבית אגב חיסכון בעלויות מיותרות, מתח וזמן מצד הלקוח

תחומי הפעילות

המשרד מתמחה בליווי חברות, הסדרת מחלוקות מסחריות, ניהול הליכי חדלות פירעון, ניהול הליכי גביית חוב, תביעות, ליטיגציה מסחרית וכן בגיבוש הסכמי מימון ורגולציה לחברות העוסקות במתן אשראי חוץ בנקאי. המשרד תומך בפעילות השוטפת של לקוחותיו העסקיים הן ברמת הציות לתקנות ועמידה בהוראות רגולטוריות, הן לעניין רישוי והן לעניין ניהול הסיכונים השונים בהתאם לדרישות הדין.

ליווי חברות – לצוות המשרד יש את כל הכלים, הקשרים העסקיים והניסיון המשפטי הכרוכים בליווי שוטף וניהול יומיומי של כל לקוח. המשרד מלווה את לקוחותיו, בעלי העסקים, בעריכת הסכמים מסחריים מגוונים - בין היתר הסכמי מכר, השכרת נכסים, שיווק והפצה, מימון, מכירת פעילות עסקית, מתן זיכיונות, ועוד. למשרד קשרים ענפים עם כלל משרדי עורכי הדין המקצועיים ביותר בארץ, ובתחומים משלימים של מיסוי ורגולציה, הוא פועל בשיתוף פעולה פורה עם משרדים מהשורה הראשונה המתמחים בנושאים אלו. בכך מהווה המשרד one stop shop ללקוחותיו המקבלים במשרד ייצוג מעטפת מקיף ביותר.

הסדרת מחלוקות מסחריות - המשרד פועל בנחישות על מנת לפתור מחלוקות מסחריות תוך ליווי וייצוג לקוחותיו במשאים ומתנים מול לקוחות, ספקים ורשויות שונות. המשרד חותר לקבלת הסכם שיהיה מקובל על שני הצדדים תוך שהוא חוסך מלקוחותיו הליכי ליטיגציה משפטיים שלא רק שאורכים זמן ממושך אלא גם כרוכים בעלויות יקרות ומיותרות.

ניהול הליכי חדלות פירעון - למשרד ניסיון רב שנים בניהול הליכי חדלות פירעון (פירוקים, הקפאות הליכים והסדרי נושים ופשיטות רגל) והוא בעל כלים וניסיון למצוא פתרונות יצירתיים גם במקרים שנראים על פניו כאבודים מראש. צוות המשרד מנהל מאות הליכים של פשיטות רגל, תיקי פירוק, הסדרי נושאים והקפות תהליכים, ובמקביל גם פועל כנושה במאות ואלפי תיקי פשיטות רגל, ומייצג חייבים בתיקים מורכבים.

ליווי בהליכי גביית חוב – המשרד בעל ניסיון עשיר ביותר בגביית חובות עבור לקוחותיו והוא נוקט בגישה כלכלית בריאה המביאה לתשלום החובות מצד החייבים, תוך חיסכון בהוצאות יקרות עבור לקוחותיו. מודל הגבייה במשרד מחולק לשלוש זרועות : גבייה משרדית טרום משפטית, ניהול משפטי של התיק ומיצוי הליכי ההוצאה לפועל. התהליך מתנהל בשקיפות מלאה כך שהלקוחות יכולים להתעדכן בכל רגע נתון באמצעות מערכת הדיווחים של המשרד מהו סטטוס גביית החוב. ראוי לציין כי מחלקת הגבייה הטרום משפטית המקצועית והמיומנת של המשרד פועלת בנחישות רבה בכדי לצמצם ככל הניתן את הצורך בניהול הליך משפטי כנגד החייבים – תוך קבלת דמי החוב לשביעות רצון הלקוחות התובעים.

תביעות וליטיגציה מסחרית – הצוות המקצועי של המשרד מתמחה בניהול הליכים אזרחיים, תביעות כספיות, תביעות למתן צווי עשה וכן המרצות פתיחה לסעדים הצהרתיים והליכי ביניים, לפי מידת הצורך. המשרד יודע להתאים לכל לקוח את האסטרטגיה המשפטית המתאימה לו נקודתית, באופן מהיר, נבון ויעיל.

הסכמי מימון ורגולציה של חברות אשראי חוץ בנקאי – בשנים האחרונות מלווה המשרד בשנים גופים וחברות בעלי רישיון למתן שירותי אשראי, וכמו כן פלטפורמות לתיווך באשראי מכוח חוק הפיקוח על שירותים פיננסים (שירותים פיננסיים מוסדרים). במסגרת זו פיתח המשרד התמחות בליווי החברות, בהקמתן, בהסדרת פעילותן ועמידה בהנחיות הרגולטוריות החלות עליהן מכוח הרישיון, ובכלל זאת סיוע בניהול סיכוני אשראי וסיכוני הלבנת הון.

הנהלת המשרד

עו"ד קרן זקן, שותפה מייסדת
עו"ד זקן היא שותפה ומייסדת המשרד, בעלת ניסיון עשיר בתחום הגבייה וההוצאה לפועל. עד היום ניהלה קרן עשרות אלפי תיקים עבור לקוחות מתחומים מגוונים והיא האחראית במשרד על ניהול הליכי הגבייה בצורה האופטימאלית ביותר הן בשלב הטרום המשפטי והן בשלב המשפטי באמצעות לשכות ההוצאה לפועל.

עו"ד ערן נאמן, שותף מנהל
עו"ד נאמן בעל ניסיון של כ-20 שנה בתחום המשפט המסחרי, דיני חדלות הפירעון וגביית חובות. בעברו שימש כיועץ משפטי ושותף בהקמתו של אגף הגבייה של בנק דיסקונט לישראל בע"מ ומלבד עיסוקו המשפטי הוא בעלים ומנהל של שתי חברות העוסקות במתן אשראי לגופים עסקיים ואנשים פרטיים. ערן מכהן במשרד כמנהל בפועל ואחראי על התחום המסחרי ותחום חדלות הפירעון תוך ליווי לקוחות בעריכת חוזים מסחריים, בליטיגציה מסחרית, בפתרון סכסוכים עסקיים, וניהול הליכי חדלות פירעון על כלל היבטיהם. בהשכלתו הוא בעל תואר ראשון במשפטים מאוניברסיטת שפילד שבאנגליה וכן בוגר השתלמות בניתוח דוחות כספיים והערכת שווי חברות, מאוניברסיטת תל אביב.

לקוחות המשרד

נאמן את זקן עורכי דין שם דגש רב על הבנה מעמיקה של העסקים אותם הוא מייצג תוך בניית פתרונות משפטיים אופטימליים תפורים אישית לכל לקוח. על לקוחות המשרד נמנים תאגידים גדולים, חברות בינוניות ובעלי עסקים קטנים מסקטורים שונים כגון הבנקאות, המימון החוץ בנקאי, הביטוח, כרטיסי האשראי, הליסינג והמימון לרכב, היזמות והבנייה, משרדים ממשלתיים, חברות סלולר ואינטרנט. על לקוחות המשרד בעבר ובהווה ניתן למנות בין היתר את בנק דיסקונט, חברת מגדל, כלל, אלבר, UMI, אלבר קרדיט, מימון ישיר, פמ"א מימון לרכב, קרסו נדל"ן, בזק בינלאומי, בוני התיכון, י.ח דימרי, YES, אופטיקנה, ועוד.

 

בנוסף אולי יעניין אותך

 • משלמים מס בחו"ל? הקלות והטבות למניעת כפל מס אינן בגדר המלצה

  תושבי ישראל מחויבים במס בישראל בגין הכנסותיהם בכל מקום בעולם, ובנוסף עשויים לחוב במס במדינה שבה הפיקו את ההכנסות. הדין הפנימי בישראל כמו גם אמנות המס שנחתמו בין המדינות השונות, מחילים כללים שנועדו להטיב עם נישומים ולוודא שגם כאשר קיימת זיקת מיסוי ליותר ממדינה אחת, הכנסתו של נישום לא תתחייב בכפל מס. אלא שיש לזכור ולחדד, שהקלות אלה, אינן בגדר המלצה ואינן נתונות ליישום וולונטרי. אי הפעלתן מול רשויות המס במדינה הזרה - עשוי בהחלט להוביל למצב של תשלום מס כפול ב"התנדבות"

  משלמים מס בחו"ל? הקלות והטבות למניעת כפל מס אינן בגדר המלצה

 • ניסיון להסדרת המערב הפרוע בתחום הברוקראז' בישראל

  בישראל תחום תיווך העסקאות בניירות ערך מצוי במשך שנים רבות ללא כל פיקוח או הסדרה, ועדיין מלא בסדקים משפטיים, וזאת בניגוד לחקיקה הקיימת ברוב מדינות העולם המערבי

  ניסיון להסדרת המערב הפרוע בתחום הברוקראז' בישראל

 • האם לשירביט מותר לשלם דמי כופר?

  מתקפת הסייבר על חברת שירביט מדגימה את חוסר הוודאות שהמזכר האמריקאי משית על הגורמים המעורבים באירועי סייבר

  האם לשירביט מותר לשלם דמי כופר?

 • הפינטק הישראלי שפסח על ישראל

  בריחת החברות הפיננסיות אל מעבר לים מעלה תמיהה במיוחד לאור הצהרות קודמות של הרגולטורים השונים ובכלל זה מסלולי תמיכה של רשות ניירות ערך ורשות החדשנות בחברות פינטק

  הפינטק הישראלי שפסח על ישראל