נטו משווקים פיננסים סוכנות לביטוח בע"מ

תכנון פיננסי הוליסטי

אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 1993
תחום: תכנון פיננסי הוליסטי
כתובת: משרד ראשי
בעלי מלאכה 18 חיפה
משרד תל אביב
המלאכה 3 תל אביב
טלפון: 03-6209344
פקס: 03-6209347
טלפון: 04-8608000
פקס: 04-8640007
דוא"ל: sherutneto@neto-financae.co.il
אתר החברה: http://www.neto-finance.co.il
אייקון הנהלה

מנהלים

 • אילן בן ישי, נטו משווקים פיננסים סוכנות לביטוח בע"מ

  אילן בן ישי

  יו"ר

  נטו משווקים פיננסים סוכנות לביטוח בע"מ

 • עידן כץ, נטו משווקים פיננסים סוכנות לביטוח בע"מ

  עידן כץ

  מנכ"ל

  נטו משווקים פיננסים סוכנות לביטוח בע"מ

 • קרין בוזלי, נטו משווקים פיננסים סוכנות לביטוח בע"מ

  קרין בוזלי

  סמנכ"ל תפעול ושירות לקוחות

  נטו משווקים פיננסים סוכנות לביטוח בע"מ

אייקון אודות

אודות נטו משווקים פיננסים סוכנות לביטוח בע"מ

נטו תכנון פיננסי (נטו) היא חברת התכנון הפיננסי הגדולה בישראל, החברה מספקת תכנון פיננסי הוליסטי (כולל) לאלפי לקוחות שכירים ועצמאיים בכל רחבי הארץ, באמצעות רשת של יותר מ–60 מתכננים פיננסיים, רובם המכריע גם בעלי רשיון פנסיוני וחברי לשכת סוכני -ביטוח בישראל ובנוסף סגל תמיכה אדמיניסטרטיבי ומקצועי רחב. החברה פועלת ממשרדיה הראשיים בחיפה וממשרדה הנוסף במרכז תל אביב .

נטו נוסדה בשנת 1993 כחברה להחזרי מס הכנסה. הצלחתה בפעילות זו הובילה להתרחבות בפעילויותיה, כשבשנת 2001 הוקמה זרוע הביטוח והפיננסים של החברה, שהתבססה על מאגר הלקוחות הקיים והגדילה את הצעת הערך של החברה. בשנים שחלפו מאז, הציגה החברה צמיחה מהירה הן בהיקפי הפעילות והן ברווחיות ובשנת 2018 היקף הנכסים המנוהלים שלה הגיע לסך של 7 מיליארד ₪. הגודל המשמעותי והניסיון הרב של החברה מאפשרים ללקוחותיה להנות ממגוון רחב של אפשרויות פיננסיות, תכנון מס הכנסה, בדיקה וניתוח תיקי ביטוח, ביטוחים אלמנטריים, טיפול בפורשים, צוואות, ועדות רפואיות, הלוואות, משכנתאות, כוח מיקוח משופר, הוזלת עלויות וגישה לטכנולוגיות וידע עדכניים ומקיפים, בניהול כלל היבטי החיים הפיננסיים שלהם. 

המשאב האנושי בלב החברה

נטו רואה באיכות המשאב האנושי גורם קריטי בהצלחתה. החברה מיישמת מודל צמיחה in-house לסוכניה ומנהליה, כשרוב הסוכנים והמנהלים החלו את דרכם בחברה במשרות בסיסיות וטיפסו בסולם ההיררכיה המקצועית והניהולית מתוך הכרה בכישרונותיהם, במרצם ובתרומתם לחברה. החברה מקפידה על שמירת הרמה המקצועית הגבוהה והידע העדכני של כל עובדיה באמצעות השתלמויות בכלל ההיבטים של עולם התכנון הפיננסי והרגולציה בתחום הפנסיוני. התכנון הפיננסי הינו תחום רחב היקף, שנוגע בכל היבטי החיים של הפרט והמשפחה ומצריך הבנה מקצועית רחבה והתעדכנות שוטפת בכל השינויים המקצועיים והרגולטוריים. נטו מקפידה להנגיש לסוכניה את מיטב המרצים מהארץ ומהעולם, לדאוג לקורסי הכשרה בנושאי תכנון פיננסי, ולקיים ישיבות ומפגשי פיתוח עם מנהלי השקעות מובילים, כדי לוודא שהסוכנים שלה נמצאים בחוד החנית של תחום התכנון הפיננסי במדינת ישראל.
המודל התפעולי של החברה מתבסס על סוכנים עצמאיים הנהנים מהפלטפורמה של נטו, ובכלל זה מרמה מקצועית גבוהה של הצוות המשרדי התומך, כוח מיקוח, מערכות טכנולוגיות מתקדמות ומותג מוכר מחד, ומאחריות, מוטיבציה חזקה להצלחה והזדמנות לחקור ולפתח מומחיות בתחומים חדשים מאידך. החברה מעודדת את כלל אנשי הסגל שלה ללמוד ולגלות יוזמה בפיתוח תחומים חדשים באופן מתמיד, על מנת ליצור הצעת ערך מקיפה ועדכנית ככל האפשר בשוק התכנון הפיננסי הדינמי.
הודות להשקעה במשאב האנושי ולאווירה המשפחתית, נטו נהנית מנאמנות ויציבות של כוח הסוכנים המוכשר שלה ומהזדהות גבוהה שלהם עם החברה, מנהליה, וערכיה ואלו מסייעים לשמור על הרמה המקצועית הגבוהה, היושרה, והאפקטיביות הניהולית של החברה.

ניהול יעיל, מאורגן ומתקדם טכנולוגית

צוות ההנהלה המנוסה של נטו, בראשות אילן בן ישי היו"ר, עידן כץ המנכ"ל וקרין בוזלי, סמנכ"לית התפעול ושירות הלקוחות, צמח מהשטח ומכיר היטב את כל רבדי עולם הפיננסים הישראלי. החברה מתנהלת על פי נהלי עבודה מסודרים כשכלל תהליכי העבודה מובנים ומאורגנים ונתמכים על ידי טכנולוגיות ניהוליות מתקדמות וממשקים ממוחשבים. לקוחות וספקי החברה נהנים מגישה לידע של אנשי הסגל וכן מדיווחים מקוונים ונגישות למידע עדכני בזמן אמת. מההיבט הרגולטורי, החברה מלווה על ידי משרד עו"ד ג'ון גבע, אחד המשרדים המובילים בתחום בישראל, ומקפידה להנחיל את ההנחיות העדכניות של משרד המפקח על הביטוח בקרב עובדיה וסוכניה. 

תחומי פעילות

תכנון פיננסי
נטו מספקת תכנון פיננסי הוליסטי (כולל) שמקיף את מלוא הצרכים הפיננסיים של כל משק בית בישראל. הפתרון המקיף שמציעה החברה ללקוחותיה מתבסס על תהליך ליבון צרכים מפורט המוביל להבנה של היעדים, השאיפות, התוכניות המשפחתיות והאישיות, המשאבים והכספים הפנויים, מצבו וגילו של הלקוח ורמת הסיכון המתאימה לו. מתוך הבנה מעמיקה זו, הסוכנים המנוסים של החברה בונים תוכנית פיננסית ומיסויית יסודית ומותאמת אשר תשמש כשביל של משק הבית לעבר עתיד שקט, צמיחה וביטחון כלכלי.

תיקי השקעות וחסכונות
נטו מציעה ללקוחותיה גישה למגוון אפיקי השקעה וחסכון, לרבות ניירות ערך, קופות גמל, קרנות השתלמות, ניהולי תיקים, קרנות גידור ופוליסות חיסכון פיננסי, עם ייעוץ מקצועי, ניהול תיקי השקעות זהיר ואפקטיבי ועדכונים שוטפים על ביצועי התיק ועל אירועים משמעותיים, תוך חיסכון משמעותי בעלויות הניהול.

חיסכון וביטוח פנסיוני
נטו רואה חשיבות עליונה בחיסכון וביטוח פנסיוני ככלי המאפשר להנות מאיכות חיים ולחיות בכבוד גם בגיל השלישי, ואנשי המקצוע שלה מסייעים ללקוחות לבחור בקפידה את אפיקי החיסכון הפנסיוני שלהם, לרבות קרנות פנסיה וביטוחי מנהלים, ותוך התחשבות בשאיפות לעתיד, המצב המשפחתי, הגיל והיבטי המיסוי של כל חוסך וחוסכת.

הגנות פיננסיות
נטו מציעה מגוון רחב של מוצרי ביטוח והגנות פיננסיות אשר נועדו להגן על הפרט מאירועים בלתי צפויים מההיבט הכלכלי, בצורה המקיפה והחסכונית ביותר, לרבות ביטוחי חיים, בריאות, סיעוד ורכב.

השקעות אלטרנטיביות
על מנת לשפר את הגיוון בתיקי ההשקעות של הלקוחות ולאפשר להם להשתתף בתהליך הגלובלי שבמסגרתו עולה הנתח של חברות הזנק וחדשנות בתמהיל ההשקעות של לקוחות מוסדיים ופרטיים כאחד, נטו מציעה ללקוחותיה מגוון השקעות אלטרנטיביות שאינן רגישות באופן ישיר לתנודות בשווקי ההון בארץ ובעולם. בכך, החברה מנגישה אפיקי השקעה מתוחכמים גם ל – "גברת כהן מחדרה". הפעילות בתחום מתבצעת דרך חברת הבת (Wealthstone 50% החזקות), המהווה את זרוע ההשקעות האלטרנטיביות של נטו.
עם אפיקי ההשקעות האלטרנטיביות ניתן למנות.
חשיפה לנדל"ן במודל התחדשות עירונית: באמצעות וולת'סטון נדל"ן, אשר מציעה ללקוחותיה חשיפה לתחום דרך הלוואות ליזמים במודל של שותפויות מוגבלות.

הון סיכון: החברה מציעה, באמצעות שלוש קרנות מבית Wealthstone - סיטרין היי-טק, סיטרין קנאביס וסיטרין ביו-טק - חשיפה למגוון רחב של סטארט-אפים וחברות עתירות ידע וטכנולוגיה בישראל ובעולם. החברה נכנסה גם לתת-התחום מהיר צמיחה של פעילויות הסייבר באמצעות הקרן סינרג'י.

קרנות גידור: בתחילת 2019, החברה צפויה להתחיל לשווק ללקוחותיה את קרנות הגידור של Wealthstone, אשר ינוהלו ע"י מר ירון פיטארו, מומחה בעל שם לשוקי ההון והפיננסים הגלובליים.

בנוסף אולי יעניין אותך