נטו משווקים פיננסים סוכנות לביטוח בע"מ

תכנון פיננסי הוליסטי

אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 1993
תחום: תכנון פיננסי הוליסטי
כתובת: משרד ראשי
רח' בעלי מלאכה 18, חיפה
משרד תל אביב
רח' המלאכה 3, תל אביב
טלפון: 03-6209344
פקס: 03-6209347
טלפון: 04-8608000
פקס: 04-8640007
דוא"ל: sherutneto@neto-financae.co.il
אתר החברה: http://www.neto-finance.co.il
אייקון הנהלה

מנהלים

 • אילן בן ישי, נטו משווקים פיננסים סוכנות לביטוח בע"מ

  אילן בן ישי

  יו"ר

  נטו משווקים פיננסים סוכנות לביטוח בע"מ

 • עידן כץ, נטו משווקים פיננסים סוכנות לביטוח בע"מ

  עידן כץ

  מנכ"ל

  נטו משווקים פיננסים סוכנות לביטוח בע"מ

 • קרין בוזלי, נטו משווקים פיננסים סוכנות לביטוח בע"מ

  קרין בוזלי

  משנה למנכ"ל, סמנכ"ל תפעול ושירות לקוחות

  נטו משווקים פיננסים סוכנות לביטוח בע"מ

 • נדב שוורץ, נטו משווקים פיננסים סוכנות לביטוח בע"מ

  נדב שוורץ

  משנה למנכ"ל, סמנכ”ל תחום פיננסים ומנהל סוכנים

  נטו משווקים פיננסים סוכנות לביטוח בע"מ

 • מייק לביא, נטו משווקים פיננסים סוכנות לביטוח בע"מ

  מייק לביא

  מנהל משרד נטו ת”א

  נטו משווקים פיננסים סוכנות לביטוח בע"מ

אייקון אודות

אודות נטו משווקים פיננסים סוכנות לביטוח בע"מ

נטו תכנון פיננסי (נטו) היא חברת התכנון הפיננסי הגדולה בישראל, החברה מספקת תכנון פיננסי הוליסטי (כולל) לאלפי לקוחות בכל רחבי הארץ, באמצעות רשת של יותר מ–80 מתכננים פיננסיים, בעלי רשיון פנסיוני ובנוסף סגל תמיכה אדמיניסטרטיבי ומקצועי. החברה פועלת ממשרדיה הראשיים בחיפה וממשרדה הנוסף במרכז תל אביב.
נטו נוסדה בשנת 1993 כחברה להחזרי מס הכנסה. הצלחתה בפעילות זו הובילה להתרחבות בפעילויותיה, כשבשנת 2001 הוקמה זרוע הביטוח והפיננסים של החברה, שהתבססה על מאגר הלקוחות הקיים והגדילה את הצעת הערך של החברה. בשנים שחלפו מאז, הציגה החברה צמיחה מהירה הן בהיקפי הפעילות והן ברווחיות ובשנת 2020 היקף הנכסים המנוהלים שלה יגיע לסך של 10 מיליארד ₪. הגודל המשמעותי והניסיון הרב של החברה מאפשרים ללקוחותיה להנות ממגוון רחב של אפשרויות השקעה פיננסיות, תכנון פיננסי להקטנת תשלומי מס הכנסה, טיפול בפורשים, צוואות, ועדות רפואיות, הלוואות, משכנתאות, בדיקה וניתוח תיקי ביטוח, ביטוחים אלמנטריים, הוזלת עלויות וגישה לטכנולוגיות וידע עדכניים ומקיפים, בניהול כלל היבטי החיים הפיננסיים שלהם.

המשאב האנושי בלב החברה

נטו רואה באיכות המשאב האנושי גורם קריטי בהצלחתה. החברה מיישמת מודל צמיחה in-house לסוכניה ומנהליה, כשרוב הסוכנים והמנהלים החלו את דרכם בחברה במשרות בסיסיות וטיפסו בסולם ההיררכיה המקצועית והניהולית מתוך הכרה בכישרונותיהם, במרצם ובתרומתם לחברה. החברה מקפידה על שמירת הידע והרמה המקצועית הגבוהה של כל עובדיה באמצעות השתלמויות בכלל ההיבטים של עולם התכנון הפיננסי והרגולציה בתחום הפנסיוני. התכנון הפיננסי הינו תחום רחב היקף, שנוגע בכל היבטי החיים של הפרט והמשפחה ומצריך הבנה מקצועית רחבה והתעדכנות שוטפת בכל השינויים המקצועיים והרגולטוריים. נטו מקפידה להנגיש לסוכניה את מיטב המרצים מהארץ ומהעולם, לדאוג לקורסי הכשרה בנושאי תכנון פיננסי, ולקיים ישיבות ומפגשי פיתוח עם מנהלי השקעות מובילים, כדי לוודא שהסוכנים שלה נמצאים בחוד החנית של תחום התכנון הפיננסי במדינת ישראל.
המודל התפעולי של החברה מתבסס על סוכנים עצמאיים הנהנים מהפלטפורמה של נטו, ובכלל זה מרמה מקצועית גבוהה של הצוות המשרדי התומך, כוח מיקוח, מערכות טכנולוגיות מתקדמות ומותג מוכר מחד, ומאחריות, מוטיבציה חזקה להצלחה והזדמנות לחקור ולפתח מומחיות בתחומים חדשים מאידך.
הודות להשקעה במשאב האנושי ולאווירה המשפחתית, נטו נהנית מנאמנות ויציבות של כוח הסוכנים המוכשר שלה ומהזדהות גבוהה שלהם עם החברה, מנהליה וערכיה ואלו מסייעים לשמור על הרמה המקצועית הגבוהה, היושרה והאפקטיביות הניהולית של החברה.

ניהול יעיל, מאורגן ומתקדם טכנולוגית

צוות ההנהלה המנוסה של נטו, בראשות אילן בן ישי היו"ר, עידן כץ המנכ"ל וקרין בוזלי, סמנכ"לית התפעול ושירות הלקוחות, צמח מהשטח ומכיר היטב את כל רבדי עולם הפיננסים הישראלי. החברה מתנהלת על פי נהלי עבודה מסודרים כשכלל תהליכי העבודה מובנים ומאורגנים ונתמכים על ידי טכנולוגיות ניהוליות מתקדמות וממשקים ממוחשבים. מההיבט הרגולטורי, החברה מלווה על ידי משרד עו"ד ג'ון גבע, אחד המשרדים המובילים בתחום בישראל, ומקפידה להנחיל את ההנחיות העדכניות של משרד המפקח על הביטוח בקרב עובדיה וסוכניה.

תחומי פעילות

תכנון פיננסי - נטו מספקת תכנון פיננסי הוליסטי (כולל) שמקיף את מלוא הצרכים הפיננסיים של כל משק בית בישראל. הפתרון המקיף מתבסס על תהליך ליבון צרכים מפורט המוביל להבנה של היעדים, השאיפות, התוכניות המשפחתיות והאישיות, המשאבים והכספים הפנויים, מצבו וגילו של הלקוח ורמת הסיכון המתאימה לו. מתוך הבנה מעמיקה זו, הסוכנים המנוסים של החברה בונים תוכנית פיננסית יסודית ומותאמת אשר תשמש כשביל של משק הבית לעבר עתיד פיננסי שקט, צמיחה וביטחון כלכלי.
תיקי השקעות וחסכונות - נטו מציעה ללקוחותיה גישה למגוון אפיקי השקעה וחסכון, לרבות קופות גמל, קרנות השתלמות, ניהולי תיקים, קרנות אלטרנטיביות ופוליסות חיסכון פיננסי, עם תכנון מקצועי זהיר ואפקטיבי ועדכונים שוטפים על ביצועי התיק ועל אירועים משמעותיים, תוך חיסכון משמעותי בעלויות הניהול.
תכנון פרישה - תכנון הפרישה, מהווה חלק בלתי נפרד מתהליך התכנון הפיננסי, מותאם ומיועד לפורשים ולגמלאים העומדים בפני צומת דרכים משמעותי. להחלטות הכלכליות המתקבלות בעת הזו, יש השפעה גורלית על איכות החיים בגיל השלישי. תהליך תכנון הפרישה המבוצע על ידי אנשי המקצוע של נטו כולל בין היתר קיבוע זכויות ותיקון 190, טיפול במענקי פרישה מול מס הכנסה ותכנון ירושה לדור הבא.
מחלקת פרימיום - בכל הקשור לתכנון פיננסי והשקעות, מקובל להבדיל את השכבה המבוססת ביותר של האוכלוסייה, אשר קיבלה מהרשות לניירות ערך הגדרה נפרדת של 'משקיעים כשירים' (Accredible Investor). בזכות הגדרה זו, נחשבים משקיעים כשירים כאילו היו גופים מוסדיים, במובן זה שמתאפשר להם להשתתף בהשקעות שאינן מאושרות למשקיעים רגילים. מחלקת ה'פרימיום' של נטו, מתמחה בפלח זה של האוכלוסייה, חשיפה של לקוחות אלו למוצרי השקעה ייחודיים ואטרקטיביים, ומתן שירותי יוקרה פיננסים מקיפים על-פי מודל 'Family Office'.
הגנות פיננסיות - נטו מציעה מגוון רחב של מוצרי ביטוח והגנות פיננסיות אשר נועדו להגן על הפרט מאירועים פיננסיים בלתי צפויים, לרבות ביטוחי חיים, בריאות, סיעוד ואלמנטרי.
השקעות אלטרנטיביות - על מנת לשפר את הגיוון בתיקי ההשקעות של הלקוחות ולאפשר להם להשתתף בתהליך הגלובלי שבמסגרתו עולה הנתח של השקעות אלטרנטיביות בתמהיל ההשקעות של המשקיעים המוסדיים והפרטיים כאחד, נטו מציעה ללקוחותיה מגוון השקעות אלטרנטיביות שאינן רגישות באופן ישיר לתנודות בשווקי ההון בארץ ובעולם. בכך, החברה מנגישה אפיקי השקעה מתוחכמים גם ל–"גברת כהן מחדרה". חלק ניכר מהפעילות בתחום מתבצעת דרך חברת הבת (Wealthstone 50% החזקות), המהווה את זרוע ההשקעות האלטרנטיביות של נטו.
בין אפיקי ההשקעות האלטרנטיביות ניתן למנות:
חשיפה לנדל"ן בארץ ובעולם, תשתיות אנרגיה בארץ ובעולם, קרנות הון סיכון המתמחות בקנביס, היי טק וביו טק מבית 'סיטרין', קרנות גידור אשר מנוהלות ע"י מר ירון פיטארו, מומחה בעל שם לשוקי ההון והפיננסים הגלובליים, בתי אבות ובתי חולים סיעודיים, תיירות וכו'.

בנוסף אולי יעניין אותך

 • אפשר לקיים עסקים מניבים ורווחיים מבלי לוותר על ערכים בפן האנושי

  בראיון מיוחד לרגל זכייתו באות מצוינות אישית בתחום הבניה של DUN'S 100, משתף אלדד בן-משה את תפיסתו הניהולית אשר הובילה את חברת 'אינרום' להצליח, "הזכייה באות המצוינות היא ארגונית ולא אישית, ללא העובדים, מנכ"ל לא יכול להצליח לאורך זמן". בן-משה אשר יכנס בקרוב לתפקיד מנכ"ל 'נשר' גם מציב מטרות עתידיות, "נשר תהיה מקור לגאווה עצומה"

  אפשר לקיים עסקים מניבים ורווחיים מבלי לוותר על ערכים בפן האנושי

 • "נשים הן בעלות רגישות גבוהה לסביבה ובהכרח בעלות אינטליגנציה רגשית מפותחת יותר"

  היא חברה בשדולת הנשים בישראל, הקימה את עמותת 'אחת אחת' למען עצמאות כלכלית ומנהיגות נשית, יזמה את פורום נשות הנדל"ן, ומשמשת כמשנה למנכ"ל קבוצת רפאלי וכמנכ"ל חברת 'ראדקו התחדשות עירונית'. ננה חן מוכיחה כבר שנים רבות שנשים מתאימות ויכולות להוביל את עולם הנדל"ן. בראיון לרגל יום האישה הבינלאומי מסבירה ננה את תפיסת העולם שלה לגבי נשים ככלל, ונשים בעולם הנדל"ן בפרט

  "נשים הן בעלות רגישות גבוהה לסביבה ובהכרח בעלות אינטליגנציה רגשית מפותחת יותר"

 • חידושים והתפתחויות בתחום הנאמנויות בעולם

  נאמנויות בינלאומיות וניהול הון משפחתי עולם חדש של שקיפות ורגולציה

  חידושים והתפתחויות בתחום הנאמנויות בעולם

 • שטיינמץ עמינח: "אולי מוטב להמשיך את תוכנית 'גילוי מרצון' באופן קבוע"

  יש לכם נכסים או הכנסות שאינם מדווחים? לפי משרד רואי החשבון שטיינמץ עמינח, כדאי לכם לנצל את הליך גילוי מרצון של רשות המיסים, היות והמדינה עדיין אינה נכונה לעשות את המובן מאליו

  שטיינמץ עמינח: "אולי מוטב להמשיך את תוכנית 'גילוי מרצון' באופן קבוע"