ניו ארה יזמות נדל"ן וניהול פרויקטים בע"מ

יזמות נדל"ן, התחדשות עירונית

ניו ארה יזמות נדל"ן וניהול פרויקטים בע"מ
אייקון פרופיל

פרטי התקשרות

שנת הקמה: 2008
תחום: יזמות נדל"ן, התחדשות עירונית
כתובת: רח' אריאל שרון 4, מגדל השחר, גבעתיים
טלפון: 03-9513953
פקס: 03-9744460
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: http://www.new-era.co.il
Facebook: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

 • אולג לוקינסקי

  אולג לוקינסקי

  מייסד ומנכ"ל

  ניו ארה יזמות נדל"ן וניהול פרויקטים בע"מ

  עוד על אולג לוקינסקי

  אולג לוקינסקי
 • רעות זנו

  רעות זנו

  מנהלת תפעול ופיתוח עסקי

  ניו ארה יזמות נדל"ן וניהול פרויקטים בע"מ

 • יפעת איתן

  יפעת איתן

  אחראית כספים

  ניו ארה יזמות נדל"ן וניהול פרויקטים בע"מ

אייקון אודות

אודות ניו ארה יזמות נדל"ן וניהול פרויקטים בע"מ

ניו ארה הינה קבוצה מובילה המתמחה בייזום, תכנון, פיתוח והקמת פרויקטים בתחום ההתחדשות העירונית, תוך ראיית התחום כהזדמנות ליצור השפעה חברתית, בדגש על קידום קהילתיות ושיתופיות, בכל פרויקט אותו היא מובילה.

קבוצת ניו ארה מבצעת פרויקטים בתחום ההתחדשות העירונית זה למעלה מעשור, תוך הקפדה על מצוינות מקצועית בתחום הבניה, ושימת לב לשינוי המרקם האנושי שעתיד להתקיים בפרויקטים עליהם היא אמונה. זאת, מתוך חזון הקבוצה, הרואה את המרקם האנושי כמפתח להצלחת כל פרויקט.

צוות הקבוצה, הרואה את הקשר עם הדיירים והרוכשים כערך המוביל את כל פעילויותיו, מקפיד על תקשורת בין-אישית ראשונה במעלה, תוך שימת דגש על שירותיות אישית, מסורה ובלתי מתפשרת.

קבוצת ניו ארה נהנית מאיתנות פיננסית, ורכשה מוניטין מצוין, לאור ההצלחות המוכחות שבאות לידי ביטוי בעשרות פרויקטים עליהם היא אמונה זה למעלה מעשור. הפרויקטים של קבוצת ניו ארה פרוסים בערים מרכזיות בכל רחבי הארץ, בהן כפר סבא, נתניה, בת-ים, חולון ובאר שבע.

שקיפות, אמינות וערך מוסף

קבוצת ניו ארה רואה לנגד עיניה את ערכי השקיפות, האמינות, ומתן ערך גבוה ללקוחותיה בכל עת. הקבוצה מאמינה בקהילתיות ובשיתופיות, ושאיפתה המתמדת היא להעניק ללקוחותיה את בית חלומותיהם, בכל פרויקט, תוך שיפור איכות חייהם.

הגב הכלכלי האיתן, ממנו נהנית קבוצת ניו ארה, מאפשר לקבוצה להעניק ללקוחותיה את הערך המוסף של שקט נפשי לכל אורך הפרויקט, עד למסירת המפתחות.

השקיפות והאמינות בהן מוכרת קבוצת ניו ארה מהוות את הבסיס לפרויקטים של הקבוצה בתחום ההתחדשות העירונית-החברתית. הסינרגיה שנוצרת בין ערכים אלה, לאורם פועלת הקבוצה, לבין ראיית הקהילתיות והשיתופיות בכל פרויקט, ובנוסף, לאיתנותה הפיננסית של הקבוצה, יוצרת את החוזקה הייחודית של קבוצת ניו ארה, ממנה נהנים לקוחותיה.

הצלחות מוכחות לאור מצוינות מקצועית

מכיוון שפרויקטים בתחום ההתחדשות העירונית מהווים מיזמים מורכבים במיוחד בתחום הנדל׳׳ן, קבוצת ניו ארה מקפידה על ליווי מקצועי של עשרות יועצים מומחים בתחומים שונים, בכל פרויקט עליו היא אמונה. קבוצת ניו ארה בוחרת באופן קפדני את הצוות המיומן והמקצועי שלה, תוך שימת דגש תמידי על מצוינות אנשי ונשות המקצוע, ולכן בוחרת הקבוצה באנשי ונשות המקצועי המובילים בתחומי התמחותם בישראל.

קבוצת ניו ארה מובילה עשרות פרויקטים של בניה בתחום ההתחדשות העירונית בהצלחה יתרה, הממוקמים הן ברחבי הארץ, והן מעבר לים.

שינוים אורבניים כהשפעה חברתית

קבוצת ניו ארה רואה לנגד עיניה את ההשפעה החברתית שנובעת מן השינויים האורבניים שנוצרים כתוצאה מתהליכי ההתחדשות העירונית. התחדשות עירונית יוצרת שינויים במרקם החברתי, תוך עידוד השתלבות אוכלוסייה צעירה, יזמית ואיכותית בסביבה החדשה, הנוצרת והמתפתחת לאור המיזמים הנבנים. קבוצת ניו ארה מקפידה על חיזוק הקהילה הקיימת תוך השבחת האזור המתחדש. בנוסף, הצוות המקצועי והמיומן של הקבוצה מוודא תמיד שכל משתתפי ומשתתפות כל פרויקט אותו היא מובילה מקבלים שירות אישי ומסור, תוך דגש על תקשורת פתוחה בין כל החברים והחברות. זאת, מכיוון שקבוצת ניו ארה מבינה שכאשר היא עוסקת בבתים, היא למעשה מתמקדת קודם כל באנשים המתגוררים בבתים אלה.

קבוצת ניו ארה רואה את תחום ההתחדשות העירונית כהזדמנות ליצור ולקדם שיפור חברתי-סביבתי בסביבה המתהווה. בנוסף לאיכות הראשונה במעלה בה מוכרת הקבוצה, היא אף מתמחה בהובלת תהליכים של התפתחות וצמיחה חברתית. זאת, בכדי לשפר את איכות החיים של לקוחותיה, בין אם רוכשים חדשים או דיירים קיימים.

ערכי השקיפות והאמינות המובילים את עשייתה של הקבוצה באים לידי ביטוי גם בתחום זה, עת הקבוצה מאפשרת לשותפיה גישה למידע אודות תהליכי הבניה באופן שוטף. זאת, תוך הקפדה על אנשי ונשות קשר האמונים על הענקת שירות אישי בסטנדרט אירופאי, בתחושת הקירבה הישראלית. קבוצת ניו ארה פועלת באופן זה בכדי להבטיח את השקט הנפשי ללקוחותיה, מכיוון שהקבוצה רואה בלקוחותיה שותפים לדרך.

בנייה בטוחה בסביבה בריאה

קבוצת ניו ארה בונה בתים בטוחים בסביבה בריאה. הקבוצה רואה את השמירה על איכות הסביבה כערך המוביל את כל פעילויותיה, ומקפידה על איכות הסביבה לכל אורך תהליך הבניה, ועל יישום ערכי הקיימות בשימושי הבניין לאחר הקמתו. לאור זאת, הקבוצה מקפידה לצמצם את הפחמן הנפלט במסגרת תהליכי בנייה באופן משמעותי, תוך עמידה בתקנים המחמירים ביותר.

 

אייקון פרוייקטים

פרוייקטים

אייקון פרסומים

פרסומים

בנוסף אולי יעניין אותך

 • גלובל רוטו שקע – ממשבר עמוק להצלחה מפוארת

  גלובל רוטו שקע – ממשבר עמוק להצלחה מפוארת

 • עליית מחירי הדירות – עובדה מוצקה

  מה שגורם לעליית מחירי הנדל"ן הוא לא אינטרסים של בעלי עניין, אלא תהליך ומחסור אמיתי בדירות לאוכלוסיית ישראל. המחסור החריף מושך את המחירים מעלה

  עליית מחירי הדירות – עובדה מוצקה

 • פורום בכירי ענף המשפט 2022

  בתאריך ה- 23.2.22 קיימנו את פורום Duns 100 לבכירי ענף המשפט.

  פורום בכירי ענף המשפט 2022

 • פורום בכירי ענף המשפט בתחום ההייטק 2022

  ביום ד' ה-9.3.22 נערך במלון רויאל ביץ' תל אביב פורום Duns 100 השנתי של בכירי ענף המשפט בישראל בתחום ההייטק בהשתתפות בכירי דן אנד ברדסטריט בישראל, עמי אפלבום, יו"ר רשות החדשנות והמדען הראשי במשרד הכלכלה ובהנחיית גדעון אוקו.

  פורום בכירי ענף המשפט בתחום ההייטק 2022