ניצני העמק בע"מ

קונסטרוקציות פלדה, גשרים, בנייה, יזמות ונדל"ן

ניצני העמק בע"מ
אייקון פרופיל

פרופיל חברה

תחום: קונסטרוקציות פלדה, גשרים, בנייה, יזמות ונדל"ן
טלפון: 04-6042244
פקס: 04-6042245
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: https://www.n-emek.co.il
אייקון הנהלה

מנהלים

 • איליא חכים

  איליא חכים

  מנכ"ל

  ניצני העמק בע"מ

  עוד על איליא חכים

  איליא חכים
 • נאורס חכים

  נאורס חכים

  סמנכ"ל

  ניצני העמק בע"מ

 • רמי פאר

  רמי פאר

  סמנכ"ל כספים

  ניצני העמק בע"מ

מנהלים נוספים

  דוד גלמן סמנכ"ל שיווק
  כרמית צרפתי סמנכ"לית פיתוח עסקי
אייקון אודות

אודות ניצני העמק בע"מ

קבוצת ניצני העמק היא חברה העוסקת בתכנון, ייצור וביצוע עבודות פלדה וקונסטרוקציות בניין. הקבוצה מתמחה בבניית מגדלי פלדה, הרחבות ותוספות בניה לגובה, גשרים, שימור מבנים, הקמת מפעלים ועבודות קונסטרוקציה מורכבות. בבעלות הקבוצה מפעל ייצור קונסטרוקציות מהגדולים באזור הצפון, בעל כושר ייצור של 9,000-10,000 טון בשנה. הקבוצה פועלת במתכונת של One Stop Shop המספקת ליזמים וחברות בנייה מובילות שירות מקיף בתחום עבודות הפלדה, החל משלבי התכנון המוקדמים, עד לתכנון מפורט (SD) ייצור, בניה והתקנה, ומסירת המבנה לשביעות רצונו המלאה של הלקוח.
החברה הוקמה לפני כ–20 שנה ע"י המשפחה, וכיום עומדים בראשה האחים חכים, כאשר איליא חכים משמש בתפקיד מנכ"ל הקבוצה ואחיו נאורס חכים משמש בתפקיד סמנכ"ל הקבוצה, שניים מבין הדמויות הבולטות בענף הפלדה הישראלי, שהיכרותם המעמיקה עם תחום הפלדה והבניין החלה עוד מגיל צעיר והקנתה להם ניסיון ומומחיות ללא מתחרים.
החברה עומדת בתקנים המחמירים ביותר ולה סיווגים קבלניים בענפים ייחודיים, לרבות ענפי הבנייה 100 (בנייה), 150 (קונסטרוקציות פלדה), 320 (גשרים) ו–430 (ייצור מיכלי לחץ). החברה מעסיקה כ–80 עובדים מיומנים בעלי מומחיות בתחומי הניהול, הייצור, ניהול הפרויקטים, ההנדסה, האדמיניסטרציה, הלוגיסטיקה והתפעול.

חוד החנית של מהפכת הפלדה בענף הבנייה בישראל

תחום קונסטרוקציות הפלדה צומח במהירות הודות לטכנולוגיות חדשניות אשר מאפשרות תכנון, ייצור והתקנה של מבני פלדה באופן שמאפשר חיסכון משמעותי בזמן ההקמה והתמודדות עם דרישות אדריכליות מורכבות ואתגרים בשטח. עם זאת, נדרשות מומחיות וניסיון רבים, כמו גם השקעות טכנולוגיות, על מנת ליישם בהצלחה את המעבר לבניה באלמנטי פלדה תוך ניצול יתרונותיהם הפוטנציאליים. המומחיות, הניסיון והטכנולוגיה העומדים לרשותה של קבוצת ניצני העמק מאפשרים להבטיח יישום נכון ומוצלח של קונסטרוקציות פלדה תוך ניצול מלוא היתרונות הטמונים בתחום.

מקצועיות ויעילות שחוסכות ללקוחות זמן וכסף

היכולות המקצועיות, הניסיון הרב והציוד המתקדם של החברה מאפשרים לה לבצע עבודות באופן מדויק, יעיל ומהיר, עם הפרעה מינימלית לפעילות הרציפה בסביבת אתרי הבנייה ותוך חיסכון משמעותי של כסף וזמן ליזם. החברה מכירה בחוזקות שלה ומטפחת אותן לטובת
צמיחתה העסקית ויצירת ערך מוסף ללקוחותיה:
משפחתיות ואמינות: כחברה משפחתית ותיקה, ניצני העמק מקפידה על מעורבות של הבעלים בפרטי הפרטים של הפרויקט, בתכנון, בייצור ובביצוע, עם רמות אמינות ומקצועיות גבוהות.
טכנולוגיות מתקדמות: מפעל החברה מרושת במכונות CNC מהמתקדמות בעולם וכולל מערך רובוטי היחיד מסוגו בישראל לעיבוד וחיתוך פלדה, המסוגל לבצע עבודות ייחודיות בהתאמה אישית ובעלות כלכלית כדאית. בנוסף, החברה משתמשת במערכת ממחושבת המבצעת מעקב אחר כל חלק וחלק משלב התכנון ועד התקנתו בשטח, כדי לאפשר השתלבות יעילה וחלקה בתהליך העבודה הרציף.
מקצועיות וניסיון: השילוב של עובדים מקצועיים ומנוסים, שרשרת ייצור יעילה ומדויקת ומערכת ניהול ממוחשבת מאפשרת לנתב את העבודות ולנהל את הייצור וכוח האדם בצורה מדויקת וחסכונית ולדאוג שברגע האמת בשטח יעמדו לרשות מנהלי החברה ולקוחותיה כלל המשאבים הנדרשים למטרת הקמת המבנים.
אופטימיזציה ואיכות: מחלקת התכנון המיומנת של ניצני העמק משתפת פעולה עם יועצי היזם כבר בשלב התכנון כדי לבחון לעומק את צרכי הפלדה של הפרויקט, ומבצעת אופטימיזציה כדי לחסוך משמעותית בחומרי הגלם וזמן העבודה בלי להתפשר על איכות, חוזק ויציבות לאורך שנים רבות. מערך בקרת האיכות המקיף של החברה פועל משלב התכנון ועד ההרכבה והמסירה כדי לוודא שכלל החלקים עומדים בדרישות האיכות באופן מלא.

תחומי פעילות ופרויקטים נבחרים

תשתיות
החברה מבצעת מגוון רחב של פרויקטים להקמת מגדלי פלדה, גשרים מורכבים מפלדה, שימור מבנים, מנהרות, תמיכות קרקע ופרויקטים גדולים מורכבים, כגון:
מגדלי משרדים מול חוף וילג': תכנון וביצוע 2 מגדלי פלדה 24 קומות מעל קניון פעיל בהיקף של כ-48,000 מ"ר. התכנון היה חסכוני ובוצע ע"י פתרון קורות קאסטלייטד לצורך הקטנה משמעותית של המשקל העצמי של המבנה וכל זה על גבי היסודות הקיימים.
נמל המפרץ: תכנון וביצוע נמל חיפה החדש. פרויקט בהיקף של למעלה מ–2,500 טון עם שטח בנוי של קרוב ל–50,000 מ"ר. הפרויקט להקמת תשתיות הפלדה של הנמל בוצע עבור חברת SIPG, וחייב סטנדרטים מאוד גבוהים של בקרת איכות, דיוק, ותיאום לכל אורך הדרך, לרבות עמידות בתנאי אקלים קיצוניים.
גשר טיילת איילנד: פרויקט מאתגר אדריכלית והנדסית להרכבת גשר פלדה לפיר מעלית בתוואי שטח חולי ומורכב עם דרישות בטיחות מחמירות.

בנייה
החברה מתמחה בעבודות קונסטרוקציה פלדה מורכבות, לרבות תוספת קומות מעל מבנים קיימים ופעילים באמצעות היערכות ותכנון נכונים וייצור מראש של אלמנטי הפלדה במפעל, תוך כדי המשך פעילות רציפה מלאה במבנים.
מתחם מסחרי סטוצי ראשל"צ: באזור הומה ובתוואי שטח מאוד צפוף, בוצעה עבודת תוספת קומות עם עבודות מסביב למבנה, פרויקט בהיקף אדיר של 2,300 טון עם מפתחים ארוכים ביותר, שבוצע תוך 18 יום, תוך המשך עבודה רציפה של המרכז המסחרי.

שימור
אחד השלבים הקריטיים בפרויקטי שימור אדריכלי רבים הוא תליית המעטפת המקורית של המבנה למטרת חפירה תחתיה וביצוע פעולות שימור ובנייה שונות. לחברה יש ניסיון רב בייצור והתקנת מתלי פלדה למבנים מכל הסוגים, בתנאי שטח מורכבים ותוך המשך תנועה ופעילות רציפות בסביבת העבודה.

תעשייה
לחברה מומחיות במבני תעשייה מכל הסוגים: הקמת מפעלים ומתקני ייצור, תחנות כוח, מתקני מחזור, מרלו"גים ועוד.