נמורה לבניה בע"מ

קבלנות ביצוע

נמורה לבניה בע"מ
אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 2012
תחום: קבלנות ביצוע
כתובת: ביל"ו סנטר (בנין תדמור) ת.ד 67 קרית עקרון
טלפון: 08-9153641
פקס: 08-6582469
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: http://www.namora.co.il
אייקון הנהלה

מנהלים

 • איאד נמורה, נמורה לבניה בע"מ

  איאד נמורה

  מייסד, בעלים ומנכ"ל

  נמורה לבניה בע"מ

אייקון אודות

אודות נמורה לבניה בע"מ

נמורה לבניה בע"מ הינה חברה הפועלת בתחומי הביצוע והניהול לבנייה למגורים, מבני ציבור, מסחר ותעשיה וכמו כן התחדשות עירונית. החברה בעלת סיווג קבלני ג'2. במהלך שנות פעילותה ביצעה החברה מגוון רחב של פרויקטים החל מפרויקטים קטנים ועבודות גמר וכלה בבניית מגדלי מגורים יוקרתיים. נוכח צמיחתה המרשימה לאורך השנים הגדילה החברה בצורה משמעותית את היקף הפרויקטים בהם היא עוסקת ונכון להיום היא אחראית לבנייתן של לא פחות מ-1500 יחידות למגורים בדרום הארץ ומרכזה. מניות החברה מוחזקות ב-50% על ידי איאד נמורה מייסד החברה וב-50% על ידי נביל זרו. משרדי החברה ממוקמים בביל"ו סנטר. לאורך השנים צברה החברה מוניטין רב ועל לקוחותיה נמנות כיום חברות הבנייה והיזמות הגדולות במשק.
יחס משפחתי וחם הן בקרב העובדים והן מול הלקוחות, נמורה לבנייה בע"מ הינה חברה בוטיקית ומשפחתית המעניקה ללקוחותיה, והדבר מתבטא גם בקרב העובדים, יחס חם ואוזן קשבת לכל עניין ובקשה. החברה מושתתת על ההון האנושי שלה ומנהלי העבודה המועסקים בה צמחו לתפקידי הניהול מתפקידי שטח מגוונים אותם ביצעו לפני כן. למנהלי העבודה של החברה ניסיון עשיר מאוד וותק רב המאפשרים להם לבצע כל פרויקט, מורכב ככל שיהיה. יתרונותיה אלו של החברה גורמים לכך שמרבית הפרויקטים שלה מתבססים על לקוחות חוזרים המרוצים מאיכות העבודה ומשירות הלקוחות המעולה. החברה מבצעת את הפרויקטים שלה בסטנדרט הגבוה ביותר תוך היצמדות ללוחות הזמנים, כאשר לעיתים היא אף מצליחה לסיים את הבנייה בזמן קצר מהמתוכנן וזאת מבלי לפגוע כהוא זה בבנייה עצמה ובירידה העמוקה לפרטים התכנוניים.

כח אדם ייחודי

לנמורה לבנייה בע"מ קיים יתרון משמעותי בענף הבא לידי ביטוי בכח האדם הגדול העומד לרשותה: החברה מנהלת באופן ישיר כ-350 עובדי בניין פלשתינאים, רובם ככולם מהכפר דורא בו מתגורר איאד, המתמחים בתחומי עבודות השלד והגמר. כח אדם ייחודי ורחב היקף זה מעניק לחברה את הגמישות לגשת לכל פרויקט, גדול כקטן, לספק פועלים בצורה מידית, להקפיד על איכות העבודה ולפקח באופן אישי על העבודה באתרים השונים תוך מתן פתרונות מהירים לבעיות מקצועיות ותקלות הנובעות מלוחות זמנים. מרבית עבודתה של החברה ממוקדת כיום בעיקר בערי הדרום אך לאורך השנים היא בנתה רבות בשפלה ומרכז הארץ.

איאד נמורה - מייסד, בעלים ומנכ"ל

איאד מייסד החברה ומי שמוביל אותה מאז הקמתה מגיע מתחום הבנייה ובעבר התמחה בתחום הטפסנות, ובהמשך בתחום הלוגיסטיקה לבניין. בשנת 2012 החליט איאד לפתוח את נמורה לבנייה בע"מ וכיום החברה נחשבת לאחת מחברות הביצוע הצומחות בישראל. עם השנים העניק איאד לנביל זרו יד ימינו בחברה 50 אחוזים ממניות החברה. איאד נחשב לדמות מוכרת מאוד בכפר דורא, הוא תורם ומעורב מאוד בקהילת הכפר ונחשב לאחד המעסיקים הגדולים והמכובדים באזור.
פרויקטים בולטים
"קהילת כרמי גת" – החברה מקימה שכונה חדשה בכרמי גת, 22 בנייני מגורים, בנייה צמודת קרקע ורוויה, כ-364 יח"ד מתוכן דירות 3,4,5 חדרים, קוטג'ים, דירות גן, פנטהאוזים ודופלקסים עם גינה, סטנדרט הדירות גבוה ועשיר. הפרויקט צפוי להיות כפרויקט הנדל"ן הלאומי של ישראל.
פרויקט "מצפה האלה", רמת בית שמש ד'3 – פרויקט בשיתוף תכנית "מחיר למשתכן", פרויקט של 6 בנינים בני 6-9 קומות, הכוללים 160 יח"ד, במפרט מיוחד. השכונה מתאפיינת באיכות חיים גבוהה ובמיקום מעולה הפונה אל נופי עמק האלה הירוקים.
פרויקט "סיגליות", באר שבע – החברה בונה 8 בנייני מגורים בעלי 288 יח"ד בסך הכל, בשכונת סיגליות החדשה בבאר שבע, שכונה המתוכננת להיות ליבה החדש והדינאמי של בירת הנגב.
פרויקט גבעת האהבה, רחובות – החברה בנתה בשכונת גבעת האהבה הייחודית ברחובות מגדל מגורים יוקרתי בעיצוב יפהפה וחדשני. הבניין כולל 17 קומות ו-50 יח"ד מתוכן דירות מרווחות של 3,4,5 חדרים ופנטהאוזים עם מרפסות ענקיות. הפרויקט זוכה לשבחים מכל אנשי המקצוע בשל מראהו, איכות הבנייה והעיצוב הייחודי.
פרויקט טאצ', באר שבע – פרויקט המגורים טאצ' באר שבע הינו מתחם מגורים רחב ידיים ומעוצב בו מתוכננות להיבנות כ-800 יח"ד בגדלים שונים כולל דירות גן ענקיות ודופלקסים רחבים ומרהיבים. החברה לוקחת חלק בפרויקט ואחראית על בנייתם של 4 בנייני מגורים עם כ-143 יח"ד.
M TOWER, באר שבע – החברה נמצאת בסיומו של בניית מגדל משרדים ועסקים המתנשא לגובה 33 קומות בבאר שבע. המגדל, מהיוקרתיים והמרהיבים הנבנים כיום בישראל, ממוקם בסמוך לקריית הממשלה בעיר והוא נבנה בהתאם לעקרונות בנייה ירוקה בסטנדרט מודרני ובינלאומי. המגדל יציע לפוקדים אותו שטחי משרדים בגדלים שונים כמו גם שטחי מסחר ומאות מקומות חניה.

עובדים בהרמוניה מלאה

צוות עובדיה ומנהליה של החברה כולל גברים ונשים, יהודים וערבים העובדים אחד לצד השני בהרמוניה מלאה ותוך יחס משפחתי וחם. בחברה מאמינים כי הדבר מהווה את אחד מחוזקותיה ומטפחים את ערכי ההדדיות האלו.

רואים פני עתיד

החברה רשמה וממשיכה לרשום צמיחה שנתית מרשימה מאז הקמתה בשנת 2012, והיקף יחידות הדיור העצום אותה היא בונה כיום מעיד על עוצמתה זו יותר מכל. לאור הצמיחה האינטנסיבית שמה לה החברה כיעד להתרחב גם לתחום היזמות ולשם כך הקימה את חברת איאד נמורה פרויקטים ויזמות בע"מ אותה היא מתעתדת להפעיל במהלך השנה.

בנוסף אולי יעניין אותך

 • שינוי כללי המשחק: הליכי בוררות בינלאומיים צפויים להיות יעילים ומהירים יותר

  כללי הבוררות של לשכת המסחר הבינלאומית (ICC) עברו מתיחת פנים שנועדה לאפשר הליכי בוררות יעילים יותר – ומותאמים יותר לעולם פוסט-קורונה

  שינוי כללי המשחק: הליכי בוררות בינלאומיים צפויים להיות יעילים ומהירים יותר

 • שוק ההון הבינלאומי לחברות ישראליות

  סיכום שנת 2020, ניתוח ומגמות

  שוק ההון הבינלאומי לחברות ישראליות

 • הכלים המשפטיים להורשה – אינם עומדים על הצוואה לבדה

  רבים בטוחים כי הסדרת ההורשה נעשית באמצעות הצוואה לבדה, ואינם מודעים לעובדה כי הורשה נעשית גם באמצעות הסדרים משפטיים ספציפיים עליהם הם חתומים, מבלי שכלל היו מודעים לכך. דרך המלך להסדרת ההורשה באופן שייצר וודאות משפטית וימנע סכסוך משפחתי או כל התדיינות משפטית עתידית בתוך המשפחה - הינו באמצעות ראייה רחבה וכוללת של כלל ההסדרים המשפטיים בהם מעורב המוריש, אשר הצוואה היא רק חלק מהם

  הכלים המשפטיים להורשה – אינם עומדים על הצוואה לבדה

 • ארבעים זה העשרים החדש? לא בפרטיות

  לרגל 40 שנה לחוק הגנת הפרטיות בישראל; מהם האתגרים שזימנה שנת ה – 40 לחוק, ומה צפוי לחוק בחגיגות השנה ה–41

  ארבעים זה העשרים החדש? לא בפרטיות