נמורה לבניה בע"מ

קבלנות ביצוע

נמורה לבניה בע"מ
אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 2012
תחום: קבלנות ביצוע
כתובת: ביל"ו סנטר (בנין תדמור) ת.ד 67 קרית עקרון
טלפון: 08-9153641
פקס: 08-6582469
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: http://www.namora.co.il
אייקון הנהלה

מנהלים

 • איאד נמורה

  איאד נמורה

  מייסד, בעלים ומנכ"ל

  נמורה לבניה בע"מ

 • נביל זרו

  נביל זרו

  שותף

  נמורה לבניה בע"מ

 • עיסא שנדי

  עיסא שנדי

  סמנכ"ל ביצוע

  נמורה לבניה בע"מ

 • ארנון מדר

  ארנון מדר

  סמנכ"ל הנדסה

  נמורה לבניה בע"מ

 • עדן שנבי

  עדן שנבי

  סמנכ"לית תפעול

  נמורה לבניה בע"מ

 • נטליה חייקוב

  נטליה חייקוב

  סמנכ"לית כספים

  נמורה לבניה בע"מ

אייקון אודות

אודות נמורה לבניה בע"מ

נמורה לבניה בע"מ הינה חברה הפועלת בתחומי הביצוע והניהול לבנייה למגורים, מבני ציבור, מסחר ותעשיה וכמו כן התחדשות עירונית. במהלך שנות פעילותה ביצעה החברה מגוון רחב של פרויקטים החל מפרויקטים קטנים ועבודות גמר וכלה בבניית מגדלי מגורים יוקרתיים. נוכח צמיחתה המרשימה לאורך השנים הגדילה החברה בצורה משמעותית את היקף הפרויקטים בהם היא עוסקת ונכון להיום היא אחראית לבנייתן של לא פחות מ-1500 יחידות למגורים בדרום הארץ ומרכזה. מניות החברה מוחזקות ב-50% על ידי איאד נמורה מייסד החברה וב-50% על ידי נביל זרו. משרדי החברה ממוקמים בביל"ו סנטר. לאורך השנים צברה החברה מוניטין רב ועל לקוחותיה נמנות כיום חברות הבנייה והיזמות הגדולות במשק.

יחס משפחתי וחם הן בקרב העובדים והן מול הלקוחות, נמורה לבנייה בע"מ הינה חברה בוטיקית ומשפחתית המעניקה ללקוחותיה, והדבר מתבטא גם בקרב העובדים, יחס חם ואוזן קשבת לכל עניין ובקשה. החברה מושתתת על ההון האנושי שלה ומנהלי העבודה המועסקים בה צמחו לתפקידי הניהול מתפקידי שטח מגוונים אותם ביצעו לפני כן. למנהלי העבודה של החברה ניסיון עשיר מאוד וותק רב המאפשרים להם לבצע כל פרויקט, מורכב ככל שיהיה. יתרונותיה אלו של החברה גורמים לכך שמרבית הפרויקטים שלה מתבססים על לקוחות חוזרים המרוצים מאיכות העבודה ומשירות הלקוחות המעולה. החברה מבצעת את הפרויקטים שלה בסטנדרט הגבוה ביותר תוך היצמדות ללוחות הזמנים, כאשר לעיתים היא אף מצליחה לסיים את הבנייה בזמן קצר מהמתוכנן וזאת מבלי לפגוע כהוא זה בבנייה עצמה ובירידה העמוקה לפרטים התכנוניים.

כח אדם ייחודי

לנמורה לבנייה בע"מ קיים יתרון משמעותי בענף הבא לידי ביטוי בכח האדם הגדול העומד לרשותה: החברה מנהלת באופן ישיר כ-350 עובדי בניין פלשתינאים, רובם ככולם מהכפר דורא בו מתגורר איאד, המתמחים בתחומי עבודות השלד והגמר.

כח אדם ייחודי ורחב היקף זה מעניק לחברה את הגמישות לגשת לכל פרויקט, גדול כקטן, לספק פועלים בצורה מידית, להקפיד על איכות העבודה ולפקח באופן אישי על העבודה באתרים השונים תוך מתן פתרונות מהירים לבעיות מקצועיות ותקלות הנובעות מלוחות זמנים. מרבית עבודתה של החברה ממוקדת כיום בעיקר בערי הדרום אך לאורך השנים היא בנתה רבות בשפלה ומרכז הארץ.

איאד נמורה, מייסד, בעלים ומנכ"ל

איאד מייסד החברה ומי שמוביל אותה מאז הקמתה מגיע מתחום הבנייה ובעבר התמחה בתחום הטפסנות, ובהמשך בתחום הלוגיסטיקה לבניין. בשנת 2012 החליט איאד לפתוח את נמורה לבנייה בע"מ וכיום החברה נחשבת לאחת מחברות הביצוע הצומחות בישראל. עם השנים העניק איאד לנביל זרו יד ימינו בחברה 50 אחוזים ממניות החברה. איאד נחשב לדמות מוכרת מאוד בכפר דורא, הוא תורם ומעורב מאוד בקהילת הכפר ונחשב לאחד המעסיקים הגדולים והמכובדים באזור.

פרויקטים בולטים

"קהילת כרמי גת" - החברה מקימה שכונה חדשה בכרמי גת, 22 בנייני מגורים, בנייה צמודת קרקע ורוויה, כ-364 יח"ד מתוכן דירות 3,4,5 חדרים, קוטג'ים, דירות גן, פנטהאוזים ודופלקסים עם גינה, סטנדרט הדירות גבוה ועשיר. הפרויקט צפוי להיות כפרויקט הנדל"ן הלאומי של ישראל.
פרויקט "בית שמש" - החברה נמצאת בסיומו של הפרויקט, הכולל 9 בניינים בוטיק, סה"כ 177 יח"ד. נבנה בשכונה חדשה באזור ד' שעתידה לבנות 8,000 יח"ד.
פרויקט "ELLA" מודיעין - פרויקט במסגרת המחיר למשתכן, הכולל 4 בניינים מדורגים בני 15-12 קומות. הדירות בעלות מפרט עשיר, סה"כ 155 יח"ד.
פרויקט "FEEL" כרמי גת - החברה בעיצומה של הפרויקט הכולל 282 יח"ד 6 בניינים נמוכים בעלי 6 קומות, 2 מגדלים בני 19 קומות וכ-4000 מ"ר שטחי מסחר. הפרויקט משווק במסגרת מחיר למשתכן.
פרויקט "סיגליות" באר שבע - החברה בנתה 8 בנייני מגורים בעלי 288 יח"ד בסך הכל, בשכונת סיגליות החדשה בבאר שבע, שכונה המתוכננת להיות ליבה החדש והדינאמי של בירת הנגב.
פרויקט "גבעת האהבה" רחובות - החברה בנתה בשכונת גבעת האהבה הייחודית ברחובות מגדל מגורים יוקרתי בעיצוב יפהפה וחדשני. הבניין כולל 17 קומות ו-50 יח"ד מתוכן דירות מרווחות ופנטהאוזים עם מרפסות ענקיות. הפרויקט זוכה לשבחים מכל אנשי המקצוע בשל מראהו, איכות הבנייה והעיצוב הייחודי.
M TOWER, באר שבע - החברה בנתה מגדל משרדים ועסקים המתנשא לגובה 33 קומות בבאר שבע. המגדל, מהיוקרתיים והמרהיבים הנבנים כיום בישראל, ממוקם בסמוך לקריית הממשלה בעיר והוא נבנה בהתאם לעקרונות בנייה ירוקה בסטנדרט מודרני ובינלאומי. המגדל יציע לפוקדים אותו שטחי משרדים בגדלים שונים כמו גם שטחי מסחר ומאות מקומות חניה.

עובדים בהרמוניה מלאה

צוות עובדיה ומנהליה של החברה כולל גברים ונשים, יהודים וערבים העובדים אחד לצד השני בהרמוניה מלאה ותוך יחס משפחתי וחם. בחברה מאמינים כי הדבר מהווה את אחד מחוזקותיה ומטפחים את ערכי ההדדיות האלו.

רואים פני עתיד

החברה רשמה וממשיכה לרשום צמיחה שנתית מרשימה מאז הקמתה בשנת 2012, והיקף יחידות הדיור העצום אותה היא בונה כיום מעיד על עוצמתה זו יותר מכל. לאור הצמיחה האינטנסיבית שמה לה החברה כיעד להתרחב גם לתחום היזמות ולשם כך הקימה את חברת איאד נמורה פרויקטים ויזמות בע"מ אותה היא מתעתדת להפעיל במהלך השנה.

אייקון פרוייקטים

פרוייקטים

אייקון מאמרים

מאמרים מאת נמורה לבניה בע"מ

בנוסף אולי יעניין אותך

 • גמול בחדלות פירעון לנושה "הפעיל"/ "היעיל"/ "החרוץ"

  ביהמ"ש העליון הכיר במתן גמול לנושה הפעיל, המשקיע בהגדלת נכסי החייב בהליך חדלות פירעון, באופן שכלל הנושים מפיקים תועלת ממאמציו, כחריג לעיקרון השוויון

  גמול בחדלות פירעון לנושה "הפעיל"/ "היעיל"/ "החרוץ"

 • ברזל: בעיה אמיתית או סוס טרויאני של יבואנים?

  האם "משבר מחירי הברזל" איננו אלא תירוץ של יבואנים לזעוק "תחזיקו אותי", זאת שעה שבפועל עקב החלשות הדולר המשמעותית, יתכן שמחירו כלל לא עלה

  ברזל: בעיה אמיתית או סוס טרויאני של יבואנים?

 • פריצות דרך של נשים במדע

  במהלך השנים בישראל ובקהילה הבינלאומית נעשו מאמצים רבים לקדם נשים בתחומי המדעים. היום הבינלאומי לנשים ונערות במדע הוא הזדמנות לבחון מדוע הפערים המגדריים ברישומי הפטנטים הם כה גדולים ומי הן המדעניות שעשו זאת ובגדול

  פריצות דרך של נשים במדע

 • לבחור את היזם הנכון

  בשנים האחרונות אנו עדים לריבוי עצום של אנשים המגדירים עצמם כיזמי התחדשות עירונית. אלו משכנעים דיירים בתמורות הגבוהות שיוכלו להשיג עבורם וחותמים על חוזים כאשר אין להם כמעט רקע מקצועי בבניה. מקרים אלו מסתיימים לא אחת בפשיטות רגל ועוגמת נפש רבה לדיירים, ועל כן מומלץ מאוד לפנות לחברות יזמות מוכרות וידועות, ובמיוחד כאלו הפועלות גם כקבלניות ביצוע

  לבחור את היזם הנכון