נקדימון קיסר משרד עורכי דין

המשרד עוסק בליטיגציה ובמתן ייעוץ משפטי וחוות-דעת בתחומי משפט מרכזיים

אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 2013
תחום: המשרד עוסק בליטיגציה ובמתן ייעוץ משפטי וחוות-דעת בתחומי משפט מרכזיים
כתובת: ויצמן 2, מגדל אמות השקעות, ק-13 תל אביב 6423902
טלפון: 03-6833010
פקס: 03-6833011
דוא"ל: office@kbnlaw.co.il
אתר החברה: http://www.kbnlaw.co.il
אייקון הנהלה

מנהלים

 • ישגב נקדימון, נקדימון קיסר משרד עורכי דין

  עו"ד ד"ר ישגב נקדימון

  שותף

  נקדימון קיסר משרד עורכי דין

  לפרופיל המלא

  ישגב נקדימון
 • שרון קיסר, נקדימון קיסר משרד עורכי דין

  עו"ד שרון קיסר

  שותפה

  נקדימון קיסר משרד עורכי דין

  לפרופיל המלא

  שרון קיסר
 • אריאל בנדור, נקדימון קיסר משרד עורכי דין

  עו"ד פרופ' אריאל בנדור

  יועץ

  נקדימון קיסר משרד עורכי דין

  לפרופיל המלא

  אריאל בנדור
אייקון אודות

אודות נקדימון קיסר משרד עורכי דין

משרד עורכי הדין נקדימון, קיסר הוא משרד בוטיק, העוסק בייצוג בתיקים מורכבים בבתי-המשפט ובפני רשויות שלטוניות בתחומי המשפט המינהלי (לרבות דיני מכרזים, דיני שלטון מקומי, דיני תכנון ובנייה ואכיפה מינהלית), עבירות צווארון לבן, דיני תקשורת ואינטרנט (לרבות דיני לשון הרע, הגנת הפרטיות ורגולציה), והמשפט האזרחי והמסחרי (לרבות דיני קניין רוחני ודיני עבודה). המשרד מציע, בכל תחומי התמחותו, חשיבה אסטרטגית, יצירתית, מעמיקה ויסודית, אשר מבוססת על שליטה מוחלטת בפרטים יחד עם ראייה של תמונה רחבה, הנובעות בין היתר ממומחיות השותפים ומניסיונם העשיר בתחומי משפט רבים המשיקים ומשלימים זה את זה. בכל תיק מטפל לכל הפחות שותף אחד, המלווה את התיק, בקיא בכל פרטיו ועוסק בכל שלביו באופן אישי, מראשיתו ועד סופו, ללא אצילת סמכויות. כל זאת, במטרה להשיג עבור הלקוחות את התוצאות הטובות ביותר. 

השותפים במשרד, עו"ד שרון קיסר ועו"ד ד"ר ישגב נקדימון, והיועץ עו"ד פרופ' אריאל בנדור, הם בעלי ניסיון עשיר ומקיף. עו"ד קיסר ועו"ד ד"ר נקדימון כיהנו כשופטים ועו"ד פרופ' בנדור משרת כשופט במילואים. הם מקפידים על יריעה רחבה מבחינה משפטית, על רקע עיוני מעמיק בכל תיק ועל מחקר משפטי רחב.

המשרד דורג בין משרדי עורכי הדין הבולטים בתחום לשון הרע בדירוג "DUN'S 100" לשנים 2015 ו-2016.

 

השותפים

לקוחות המשרד נהנים משירותים משפטיים אישיים מן המעלה הראשונה הניתנים על-ידי השותפים. שותפי המשרד מקפידים על הכנה דקדקנית של התיקים וחוות-הדעת – הן בפן המעשי והן מבחינת הרקע העיוני והמחקרי, המסייע רבות בהשגת תוצאות מוצלחות.

עו"ד שרון קיסר, האמונה על תחומי עבירות הצווארון הלבן והרגולציה, כיהנה כשופטת ואף כתובעת וכסנגורית. היא מציעה ללקוחות המשרד את היכולות המקצועיות הייחודיות הנובעות מניסיונה המקצועי, המקיף את כלל צדדי המשפט בתחומי התמחותה. לעו"ד קיסר היכרות עמוקה וייחודית עם עבודת השופטים, התובעים והחוקרים, ועם תהליכי קבלת ההחלטות ברשויות אכיפת החוק. בתפקידיה השונים עו"ד קיסר טיפלה בכל מגוון התיקים הפליליים ובין היתר בתיקים כלכליים מורכבים, בתיקי מיסים, במעצרים ובתיקי תכנון ובנייה, כמו גם במגוון תיקים אזרחיים.

עו"ד ד"ר ישגב נקדימון הוא מעורכי הדין המובילים בארץ בתחום דיני התקשורת והאינטרנט, לשון הרע והגנת הפרטיות. הוא מייצג את חברת החדשות של ערוץ 2 (כיום חברת החדשות של ערוצים 12 ו-13) ולקוחות רבים נוספים בתחומים אלה. עו"ד ד"ר נקדימון הוא יוצא משרדו של המשנה לנשיאת בית-המשפט העליון, השופט חנן מלצר (בעת ששימש כעורך דין פרטי), והוא מייצג בתיקים רבים בתחום המשפט המינהלי. לעו"ד ד"ר נקדימון מומחיות גם בתחום ההגנה מן הצדק, המשלב בין המשפט הפלילי לבין המשפט המינהלי והחוקתי, ובדיני חסיונות. עו"ד ד"ר נקדימון הינו מחברו של הספר הגנה מן הצדק, שהוא החיבור המשפטי המרכזי בנושא ההגנה מן הצדק בישראל, אשר צוטט במאות פסקי-דין של בית-המשפט העליון ושל בתי-משפט אחרים. הוא ליווה את החקיקה בכנסת בנושא הגנה מן הצדק ומטפל בתיקי המשרד בנושא. עוד ראה אור מפרי עטו הספר חיסיון עיתונאי, המבוסס על עבודת הדוקטור שלו ואשר צוטט אף הוא בפסקי-דין של בית-המשפט העליון.

עו"ד פרופ' אריאל בנדור, יועץ המשרד המוביל את הייצוג ומתן חוות-הדעת בתחומי המשפט המינהלי, הוא דיקן בית-הספר ללימודים מתקדמים של אוניברסיטת בר-אילן, פרופסור מן המניין בפקולטה למשפטים של האוניברסיטה ולשעבר דיקן הפקולטה למשפטים ודיקן הסטודנטים באוניברסיטת חיפה. הוא מתמחה כעורך דין בליטיגציה ובמתן חוות-דעת בתחומי המשפט הציבורי במובנו הרחב. הוא שימש כפרופסור או כחוקר אורח, בין היתר, בבתי-הספר למשפטים של אוניברסיטת ייל, אוניברסיטת מרילנד ואוניברסיטת יורק בטורונטו (אוסגוד הול). עו"ד פרופ' בנדור שימש כיושב-ראש העמותה למשפט ציבורי בישראל, וכיהן כיו"ר וכחבר בשורה של ועדות ציבוריות, לרבות ועדת האיתור לפרקליט המדינה. עו"ד פרופ' בנדור הוא מחברם של שלושה ספרים וכ-80 מאמרים מחקריים בתחומי המשפט המינהלי, החוקתי והפלילי, שפורסמו בכתבי-עת משפטיים בארץ ובעולם.

 

תחומי התמחות

המשרד מתמחה בייצוג נאשמים וחשודים במגוון רחב של עבירות כלכליות ועבירות צווארון לבן, לרבות עבירות הגבלים עסקיים, עבירות הלבנת הון, עבירות ניירות ערך, עבירות מס, עבירות מנהלים ועבירות של עובדי ציבור. המשרד מעניק ליווי וייעוץ לנאשמים, חשודים ועדים בכל שלבי ההליך הפלילי, החל משלב ההיוועצות לפני חקירה, עבור בליווי החקירה ובהליכי שימוע, וכלה בניהול התיק בבית המשפט. כמו כן, המשרד נותן חוות-דעת בנושאים שונים בתחום המשפט הפלילי ובין היתר בנושא ה"הגנה מן הצדק", דיני הסגרה ועוד.

בתחום המשפט המינהלי המשרד מתמחה בייצוג בעתירות לבית-המשפט הגבוה לצדק ולבתי-המשפט לעניינים מינהליים, בהליכי שימוע בפני רשויות ציבוריות ובפני מבקר המדינה, ובמתן חוות-דעת משפטיות בנושאים שונים של משפט ציבורי, לרבות דיני מכרזים, דיני שלטון מקומי, דיני תכנון ובנייה, רגולציה והליכי אכיפה מינהלית. המשרד מייצג אנשים וגופים פרטיים, כמו גם רשויות ציבוריות, בהליכים שבין האזרח לרשות ובהליכים שבין רשויות ציבוריות (במיוחד רשויות מקומיות) לבין המדינה ורשויות אחרות.

בתחום דיני התקשורת והאינטרנט ודיני קניין רוחני המשרד מתמחה בייצוג תובעים ונתבעים בהליכים משפטיים בעילות של פרסום לשון הרע, פגיעה בפרטיות, הפרת זכויות יוצרים, חופש המידע וצווי איסור פרסום. כמו כן, המשרד עוסק במתן ייעוץ משפטי לגופים שונים ולאנשים פרטיים לגבי פרסומים שברצונם לעשות, במטרה לצמצם את חשיפתם לתביעות, ולגבי פרסומים שנעשו עליהם, במטרה לבחון את דרכי הפעולה העומדות בפניהם. המשרד אף נותן חוות-דעת משפטיות בנושאים אלה.

בתחומי המשפט האזרחי והמסחרי המשרד מתמחה בייצוג בתביעות ייצוגיות, בתביעות חוזיות, בתביעות נזיקיות ובדיני עבודה, לרבות בנושאים מורכבים המעוררים גם שאלות מתחומי המשפט המינהלי והפלילי.

פרסומים

עו”ד ד”ר ישגב נקדימון

עו"ד ד"ר ישגב נקדימון פרסם שני ספרים וכן רשימות בבטאונים מקצועיים, בנוסף לשורה של מאמרים בעיתונות.

ספרים - הגנה מן הצדק (מהדורה ראשונה, 2003; מהדורה שנייה, 2009).

חיסיון עיתונאי (2013).

רשימות בביטאונים מקצועיים

"מהפכת ההגנה מן הצדק" עורך הדין 9, עמ' 10 (2010).

"זאת יש לדעת" עורך הדין 13, עמ' 96 (2011).

"העיתונות מאותגרת, הגנת החיסיון מתגברת" עורך הדין 18, עמ' 64 (2013).

"היש משמעות לחיסיון עיתונאי בעידן "האח הגדול"?" המשפט ברשת: זכויות אדם – מבזקי הארות פסיקה 15, עמ' 24 (2013).

עו”ד פרופ' אריאל בנדור

עו”ד פרופ' אריאל בנדור פרסם וערך מספר ספרים בנוסף לעשרות רבות של מאמרים בכתבי-עת וכן בביטאונים מקצועיים ובעיתונות.

ספרים

מחבר

 1. חוקי-יסוד (צפוי להתפרסם)
 2. עושה הכובעים – שיחות עם אהרן ברק (2009) – עם זאב סגל
 3. חוק-יסוד: הצבא (2000) – עם מרדכי קרמניצר עורך
 4. ספר מרדכי קרמניצר (2017) – עם חאלד גנאים ואילן סבן
 5. ספר יצחק זמיר על משפט, ממשל וחברה (2006)– עם יואב דותן

מאמרים

כ-80 מאמרים בכתבי עת משפטיים אקדמיים בארץ ובחו"ל, וכן מספר רב של מאמרים בביטאונים מקצועיים ובעיתונות

עו"ד שרון קיסר

עו"ד שרון קיסר פרסמה מאמרים בבטאונים מקצועיים ובעיתונות.

בנוסף אולי יעניין אותך

 • ענף הבניה והנדל"ן

  בשנים 2015-2016 ננקטו מספר צעדים רגולטוריים על ידי הממשלה והבנקים במטרה להשפיע על הביקוש וההיצע בענף. כך ננקטו צעדים מרסני ביקוש כלפי זוגות צעירים (העלאת הריבית על המשכנתאות מצד הבנקים) והן כלפי משקיעים (מצד הממשלה העלאת מס רכישה על דירות להשקעה והטלת מס על דירה שלישית). בצד ההיצע – הורחבה תכנית "מחיר למשתכן", במסגרתה הוחל שיווקן של עשרות אלפי יחידות דיור במחיר מופחת לזכאים.

  ענף הבניה והנדל"ן