נקסט אינשורנס

פוליסות ביטוח דיגיטליות לעסקים

נקסט אינשורנס
אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 2016
תחום: פוליסות ביטוח דיגיטליות לעסקים
כתובת: רח' עתיר ידע 1, כפר סבא
טלפון: 09-8990809
אתר החברה: http://www.nextinsurance.com/careers
אייקון הנהלה

מנהלים

 • גיא גולדשטיין, נקסט אינשורנס

  גיא גולדשטיין

  שותף מייסד

  נקסט אינשורנס

 • ניסים טפירו, נקסט אינשורנס

  ניסים טפירו

  שותף מייסד

  נקסט אינשורנס

 • אלון חורי, נקסט אינשורנס

  אלון חורי

  שותף מייסד

  נקסט אינשורנס

אייקון אודות

אודות נקסט אינשורנס

נקסט אינשורנס (Next Insurance) היא סטארטאפ מצליח המוביל את שוק הביטוח הדיגיטלי לעסקים קטנים בארה״ב. החברה מגדירה מחדש את עולם הביטוח לעסקים קטנים עם מוצר פשוט, מקוון, משתלם ומותאם לעצמאים מסוגים שונים. החברה מציעה פוליסות שניתן לרכוש און ליין תוך פחות מ- 10 דקות ומספקת גישה באמצעות הנייד לשירותים כמו תעודות ביטוח, הוספת מבוטחים נוספים ועוד, 24/7 וכל זאת ללא עמלות. נקסט אינשורנס יוצרת מהפיכה אמיתית בתעשיית הביטוח המיושנת, תוך שימוש בבינה מלאכותית. כיצד? היא מפשטת את תהליך הרכישה ומוזילה את העלויות בשיעור דרמטי בהשוואה לפוליסות המסורתיות.

יזמים מנוסים שהקימו בעבר את חברת Check

החברה הוקמה על ידי המנכ"ל, גיא גולדשטיין, סמנכ"ל הטכנולוגיות, ניסים טפירו, וסמנכ"ל הצמיחה והחדשנות, אלון חורי, ב-2016. לפני שייסדו את נקסט אינשורנס השלושה הקימו יחד את חברת Check, שפיתחה אפליקציה למעקב אחר חשבונות הבנק של משתמשים. ב-2014 צ'ק נמכרה ל-Intuit האמריקאית תמורת 360 מיליון דולר במזומן, וזמן קצר לאחר מכן הקימו השלושה את נקסט. החברה ממוקמת  בפאלו אלטו, כפר סבא ואוסטין והיא זכתה להכרה בתחומים כמו צמיחה, חדשנות, תרבות ארגונית וחווית לקוח יוצאת מן הכלל על ידי Forbes, JMP Securities InsurTech 50, CB Insights ו-Real Simple.

המוצר הביטוחי של העתיד

היסטורית, ביטוח לעסקים קטנים ניתן על ידי חברות גדולות המציעות מוצר ביטוחי אחיד וגנרי השואף להתאים לכל צרכי הביטוח המסחריים, האישיים וביטוח הרכב. מוצרים אלו אינם מדויקים לצרכים הספציפיים של העסקים הזעירים והקטנים. פוליסות כלליות אלו מכבידות על תזרים המזומנים של העסקים ולא נותנות מענה לדרישות הייחודיות של קבלן, אדריכל או בוטיק קטן. נקסט אינשורנס בונה את סל המוצרים הדיגיטלי שלה באמצעות בינה מלאכותית, כריית נתונים ושיטות מודרניות לטיפול בלקוחות. כל זאת כדי לספק חוויית ביטוח חדשנית, נעימה, מותאמת אישית ומשתלמת.

למעלה מ-100,000 לקוחות, ופוליסות ליותר מ-1300 סוגי עסקים

לחברה כבר למעלה מ-100,000 לקוחות, זאת בזכות סל הביטוחים הרחב שהיא מעניקה לעסקים קטנים תחת קורת גג אחת ויצירת חוויית לקוח מודרנית, פשוטה ומהירה. נכון להיום, נקסט אינשורנס מציעה פוליסות ליותר מ-1,300 סוגי עסקים ב-50 מדינות בארצות הברית ומספקת שישה סוגים של כיסוי ביטוחי כגון: אחריות כללית, אחריות מקצועית, כיסוי רכב מסחרי, אובדן כושר עבודה, כולם תחת קורת גג אחת.

גיוס של 250 מיליון דולר

לאחרונה גייסה החברה  250 מיליון דולר בסבב מימון רביעי (Round D) בהובלת קפיטל G,  קרן ההשקעות העצמאית של אלפאבית ובהשתתפות FinTLV, קרן הון סיכון גלובלית מובילה, המתמחה בטכנולוגיית הביטוח, והמשקיעה הקיימת  Munich RE Group.  סבב זה מגיע שנה בדיוק לאחר שהשלימה נקסט סבב נוסף בסך 250 מיליון דולר בהובלת Munich Re Group. יחד עם סבב זה, נקסט אינשורנס גייסה סכום כולל של 631 מיליון דולר. נכון להיום שווה החברה מעל שני מיליארד דולר.

המקום הכי טוב לעבוד בו

כחברה המפתחת פתרונות דיגיטליים מבוססי בינה מלאכותית (AI), מהווה נקסט אינשורנס אבן שואבת למפתחים, אנשי דאטה ואנשי AI הנחשבים למובילים בתחומם בעולם הפיתוח. בחברה ניתן כמו כן מקום להטמעת שפות פיתוח חדשות, וסבבי הפיתוח שלה קצרים יחסית כך שיש אחריות אישית לכל עובד לעמידה ביעדים. שיטות העבודה של החברה מבוססות על זיהוי החוזקות של כל עובד ודחיפתו המקצועית במעלה סולם הקריירה, והודות לשקיפות המלאה השוררת בחברה, העובדים הופכים להיות חלק אינטגרלי מההצלחות ומהאתגרים.

מלבד האתגר הטכנולוגי והשקיפות המאפיינות אותה, נקסט אינשורנס משקיעה רבות ברווחת עובדיה ובחברה מאמינים בערכי השירות הפנומנלי לעובדים וללקוחות כאחד. הדבר בא לידי ביטוי לא רק במשכורות תחרותיות לשוק אלא גם בימי כיף, פינוקים שונים, וכן בתקציב פיתוח מקצועי ייעודי הכולל שוברים לקניית ספרים בתקציב בלתי מוגבל, בהרצאות וכנסים לעובדים בנושאים מקצועיים, ימי חופשה ייעודיים ללמידה על חשבון החברה ועוד. כל אלו הביאו לכך שנקסט אינשורנס הגדילה את מספר עובדיה ב-50% רק בשנת 2020 והיא מעסיקה כיום כ- 350 עובדים ( 170 מהם בישראל). החברה מתכננת לגייס 200 עובדים נוספים במהלך 12-18 החודשים הקרובים במשרדים בפאלו אלטו, אוסטין וישראל.

חזון החברה

החברה מנגישה מוצרי ביטוח שונים לעצמאים ועסקים קטנים המהווים את מנוע הצמיחה החשוב ביותר של הכלכלה האמריקאית - באופן המותאם עבורם ובמחירים אטרקטיביים. בזכות היכולת הטכנולוגית של נקסט אינשורנס החברה מצליחה להפחית את עלויות הביטוח עבור עסקים בעד 30% ביחס לפוליסות ביטוח בחברות המסורתיות.

 

בנוסף אולי יעניין אותך

 • ירושות בינלאומיות– חלק שני

  מתי יש סמכות לבית משפט ישראלי לדון בירושה של תושב חוץ, איך אפשר לאכוף צוואה שנעשתה בחו"ל, פסק ירושה זר

  ירושות בינלאומיות– חלק שני

 • האם הקורונה תהפוך את הנדל"ן להייטק של העשור הקרוב

  הפתרון - הכשרת רבבות צעירים אקדמאים למקצועות ענף הבנייה

  האם הקורונה תהפוך את הנדל"ן להייטק של העשור הקרוב

 • ניסיון להסדרת המערב הפרוע בתחום הברוקראז' בישראל

  בישראל תחום תיווך העסקאות בניירות ערך מצוי במשך שנים רבות ללא כל פיקוח או הסדרה, ועדיין מלא בסדקים משפטיים, וזאת בניגוד לחקיקה הקיימת ברוב מדינות העולם המערבי

  ניסיון להסדרת המערב הפרוע בתחום הברוקראז' בישראל

 • "זום" in – צוואות בצל משבר הקורונה

  האם בעידן בו הטכנולוגיה השתלטה על חיינו ושיחות ה-zoom הפכו לחלק בלתי נפרד משגרת החיים, ניתן לערוך צוואה און ליין?

  "זום" in – צוואות בצל משבר הקורונה