נ.ר.ש.א. חברה לבניין והשקעות בע"מ (נרשא)

בונים היום את המחר

נ.ר.ש.א. חברה לבניין והשקעות בע"מ (נרשא)
אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 1996
תחום: בנייה, יזמות ותשתיות
כתובת: כפר ירכא, מיקוד 24967 ת.ד. 1132
טלפון: 04-9562611
פקס: 04-9562610
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: http://www.narsha.co.il
Facebook: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

 • אמין רמאל

  אמין רמאל

  מנכ"ל ובעלים

  נ.ר.ש.א. חברה לבניין והשקעות בע"מ (נרשא)

אייקון אודות

אודות נ.ר.ש.א. חברה לבניין והשקעות בע"מ (נרשא)

נ.ר.ש.א. חברה לבניין והשקעות בע"מ (נרשא) יוזמת ומבצעת פרויקטי מגורים איכותיים ורחבי היקף ומבצעת עבודות נרחבות ומורכבות לחברות ומשרדי ממשלה. החברה הוקמה ב-1996 כחברת בנייה לפרויקטי מגורים מקומיים, וצמחה בהתמדה במספר ובהיקף הפרויקטים, באיכות ההנהלה ובמספר העובדים. עם הזמן, החברה החלה לפעול במקביל גם כקבלנית משנה בפרויקטי בניה מגוונים עבור משרדי ממשלה, ובשנת 2001 הפכה לקבלן מוכר לעבודות ממשלתיות והחלה לעבוד ישירות מול משרד הביטחון, וב–2002 החלה לפעול ישירות מול רפאל. החברה נחשבת מאז ועד היום כ–"קבלן הדגל" של רפאל.
החברה מעסיקה כ–70 עובדים, מתוכם 12 מהנדסים ו–19 מנהלי עבודה, כולם מורשים ומתוכם שני ממוני בטיחות, וכן אנשי מקצוע מגוונים מכלל התחומים, וקבלני משנה שנבחרו בקפידה העובדים עם החברה שנים רבות.
ברשות החברה 3 משאיות מנוף, 2 עגורנים, 4 מלגזות מניטו, צי של משאבות בטון, תבניות ברנוביץ ותבניות רגילות, ומגדלי אקרו (פיגומי תמיכה) לשטח כולל של- כ-17,000 מ"ר.

חזון וערכים

חזון החברה הוא להיות הבחירה הראשונה של לקוחותיה ועובדיה בהיותה חברה מבוססת ויציבה, הדואגת ללקוחותיה ולמשאב האנושי, ומעודדת מצוינות, מקצועיות וחדשנות בענף הבניה.
הבעלים והמנכ"ל, מר אמין רמאל, צמח מהשטח ומאמין שחברה צריכה להיות משאב שכולם רוצים ליהנות ממנו- העסק צריך להיות טוב ללקוחותיו, לספקיו ולעובדיו. הוא מאמין שהמפתח להצלחה הוא בהצבת האנשים הנכונים במקומות הנכונים, לדעת כיצד לנהל אותם נכונה ולהקפיד על איכות כוח האדם בכל מחיר, תוך שילוב של ידע מקצועי ואקדמי עם ניסיון בשטח.

ניהול מסודר, איתן ויעיל עם פיזור סיכונים, למידה מתמדת ודגש על בטיחות

החברה מתנהלת באופן מאורגן ויעיל, כשפעילויותיה מנוהלות באמצעות נהלי עבודה כתובים ומסודרים המיושמים בקפידה.
על מנת לספק יציבות כלכלית והגנה מפני מיתון בענף מסוים, החברה מפזרת את פעילויותיה, כשהיא פועלת הן כקבלן משנה לחברות ייזום, פיתוח ובנייה מובילות ובטוחות, הן בייזום וביצוע של פרויקטי מגורים ומוסדות סיעודיים, הן בביצוע פרויקטים למשרד הביטחון ורפאל כקבלן ראשי, והן בפינוי מוקשים (כשהיא מהחברות הבודדות בישראל בעלות ההרשאות והידע הייחודי להתמודדות עם תחום זה).
החברה מקיימת תהליכי למידה מובנים, עם למידה והסקת מסקנות מכל פרויקט ודיונים חודשיים ושבועיים באתרים, על מנת ללמוד, להשתפר ולהתייעל.
הודות לניהול המאורגן ולידע והניסיון הנרחבים שלה, החברה עומדת בהתמדה בלוחות הזמנים ובתקציבים של הפרויקטים, ומסוגלת לשלב בחוכמה בנייה טרומית וקונבנציונלית כדי להשיג שילוב אופטימלי בין מהירות, יעילות ואיכות הבנייה.

פרויקטים נבחרים למגורים – ביצוע כקבלנית משנה

שכונת מגורים בטבריה: החברה מבצעת כיום פרויקט מגורים חמש-שלבי בהיקף של 1,200 יחידות דיור, עבור נוף כנרת פוריה. הפרויקט כולל דירות 4-6 חדרים במגוון גדלים, לרבות דירות גן ופנטהאוזים. השלב ראשון, הכולל 7 מגדלים, הושלם ונמסר. השלב השני, אשר כולל גם הוא 7 מגדלים, נמצא לקראת השלמת בנייה. בשלב השלישי – 12 מגדלים – הושלמו כבר מעל 60% ביצוע. שני השלבים הנוספים נמצאים כיום בהליכי קבלת היתר.
מחיר למשתכן, מעלות: 247 יחידות ב–12 מגדלים, עבור חברת מובילי הורדים.
השכונה הדתית בעכו: במיקום אטרקטיבי בעכו עם קהילה תורנית צעירה הוקמו 153 יחידות צמודות קרקע במפרט גבוה. 

פרויקטי נבחרים בביצוע - ממשלתיים

הקמת בסיס פיקוד העורף ברמלה: תכנון וביצוע של פרויקט הדגל של פיקוד העורף, פרויקט בהיקף של מעל 130 מיליון ₪.
הקמת בסיס חיל האוויר בנבטים: נרשא שימשה כקבלן ביצוע משמעותי בהקמת הבסיס, בפרויקט בהיקף של כ–100 מיליון ₪ שכלל מגוון אלמנטים ייחודיים ומורכבים.

פעילות יזמית

נרשא נכנסה לפעילות יזמות עצמית בשנת 2011, בהתבסס על תפיסת השירות הקיימת שלה, שלפיה לקוח מרוצה מהווה את כלי השיווק הטוב ביותר של החברה. גישה זו נושאת פירות בדמות לקוחות רבים אשר חוזרים ומפנים את בני משפחתם וחבריהם לרכוש דירות ביוזמה ובביצוע של החברה.
בפעילות היזמות, החברה מבצעת את הפרויקט לכל אורכו, מהתכנון ועד מסירת מפתח, וממשיכה ללוות את הדיירים שנים רבות לאחר האכלוס ותום הבדק. בפרויקטים ניתן דגש חזק על האיכות, כיאה ליזם שהוא גם חברת הביצוע.

עם הפרויקטים הנבחרים בתחום ניתן למנות את:

ארט מוצקין 1 וארט מוצקין 2, קרית מוצקין: 2 מגדלי מגורים בסטנדרט בנייה גבוה, עם סך של 44 דירות. הפרויקט הושלם ונמסר.
אופקים החדשה: תשעה בניינים עם 43 יחידות דיור שבנייתן הושלמה ונמסרות בימים אלו.
נרשא גרין, נאות פרס, חיפה: 52 יחידות בשני מגדלים יפהפיים בנאות פרס בחיפה. בפרויקט דירות 3-4.5 חדרים עם גינה/ מרפסת שמש ופנטהאוזים עם מרפסות לנוף מרהיב. כל דירה נהנית משתי חניות ומחסן בטאבו ומפרט יוקרתי, ומהקרבה לפארק ירוק ורחב במיוחד.
נרשא על הפארק בעכו: פרויקט הדגל של פעילות היזמות של נרשא יכלול 318 דירות בארבעה מגדלי יוקרה, כשמתוכן 184 יחידות מחיר למשתכן. הפרויקט יכלול דירות 3-6 חדרים, לרבות דירות גן ופנטהאוזים גדולים. המיקום המצוין של הפרויקט משלב איכות חיים ונוחות, ליד הגן הבוטני והגנים הבהאיים, אגם מלאכותי, גני שעשועים וביה"ס החדש המתוכנן, וסמוך לרכבת, למכללה ולצירי תנועה מרכזיים. סטנדרט הבנייה של הפרויקט הוא מהגבוהים ביותר, כשכל דירה תקבל מחסן וחניה תת קרקעית, והדיירים ייהנו מהלובי הרחב ומהשטחים הפתוחים והירוקים הנרחבים בין המגדלים 

תרומה לקהילה

החברה אימצה את מפעל מ.ס.ה. ירכא בע"מ – שהיה מפעל אלקטרוניקה שהעסיק נשים בלבד ועמד בפני פשיטת רגל ופיטורי כלל העובדות. החברה הבריאה את המפעל, וכיום הוא רווחי ומעסיק מעל 100 נשים מהמגזר בשילוב של 20 אנשי מקצוע ותיקים ששולבו על מנת להבריא ולקדם את העסק. בנוסף, נרשא נותנת הזדמנויות לאנשים שלא הייתה להם ההזדמנות ללמוד ואנשים עם מוגבלויות. החברה ראשונה לתמוך ולעזור בכל צורך המתעורר בקהילה, לנזקקים ובספורט המקומי.

אייקון פרוייקטים

פרוייקטים

בנוסף אולי יעניין אותך

 • בג"ץ: בינתיים לא יצמצמו מספר תאגידי המים

  בית המשפט הוציא החלטה המורה למדינה להשיב כיצד בכוונתה לטפל בסוגיות שונות הכרוכות במיזוג כגון קביעת קריטריונים, כללים ואבני דרך בנושאים שונים הכרוכים במיזוג

  בג"ץ: בינתיים לא יצמצמו מספר תאגידי המים

 • הסכמי אברהם הם סימן נוסף – הגיע זמן לעדכן את חוק הבוררות כך שיתאים לבוררויות בינלאומיות

  לבוררות בינלאומית יתרונות רבים: היא מאפשרת ייצוג על-ידי עורכי דין ישראלים גם כשהבוררות נערכת במדינה זרה, דבר שלא מתאפשר כאשר הסכסוך נדון שם בבית-משפט, ולכן היא תהיה בהכרח זולה, גמישה ויעילה יותר בהשוואה להליך שנדון בבית משפט

  הסכמי אברהם הם סימן נוסף – הגיע זמן לעדכן את חוק הבוררות כך שיתאים לבוררויות בינלאומיות

 • שירותים מוניציפאליים באגודה

  האם אגודה רשאית לפעול להוספה ושדרוג של השירותים המוניציפאליים שמעניק הוועד המקומי, ולגבות תשלום עבורם מהתושבים גם במקרה שהוועד המקומי אינו פועל כלל למתן השירותים?

  שירותים מוניציפאליים באגודה

 • הורה בגיל השלישי המתנכר לבנו/בתו – בחירה חופשית או השפעה בלתי הוגנת?

  תופעה קשה ולא מספיק מדוברת בחברה הישראלית היא התופעה שבמסגרתה הורים בגיל השלישי לחייהם מתנכרים לילדיהם

  הורה בגיל השלישי המתנכר לבנו/בתו – בחירה חופשית או השפעה בלתי הוגנת?