סיון כהן חברת עורכי דין

סיון כהן חברת עורכי דין
אייקון פרופיל

פרופיל החברה

כתובת: בר כוכבא 23, (מגדל v-tower), בני ברק
טלפון: 03-5447788 050-3644228
פקס: 03-5448879
דוא"ל: [email protected]
אייקון הנהלה

מנהלים

 • סיון כהן

  סיון כהן

  בעלים ומייסדת

  סיון כהן חברת עורכי דין

  עוד על סיון כהן

  סיון כהן
אייקון אודות

אודות סיון כהן חברת עורכי דין

סיון כהן חברת עורכי דין הינו משרד בוטיק מוביל בתחומי המעמד האישי והירושה אשר הוקם בשנת 2008. המשרד עוסק בדיני משפחה וירושות, לרבות הסכמי גירושין, תביעות משמורת, אלימות במשפחה, מזונות, כתובות, הוכחת אבהות, עריכת צוואות, התנגדות לצוואות, אפוטרופסות, ידועים בציבור, משפחה גאה, שלום בית, חלוקת רכוש, כינוסי נכסים, מקרקעין, הליכי הורות משותפת, הסכמים בין יורשים, ייפוי כח מתמשך, ועוד. בראש המשרד עומדת עו"ד סיון כהן, משפטנית מנוסה בעלת ניסיון רב של כ-15 שנה המלווה ומפקחת על כלל התיקים המלווים על ידי המשרד. במהלך שנות פעילותו הצליח המשרד למצב את עצמו כמשרד השואף לפתור תיקי גירושין, ירושות ועיזבונות בדרך של גישור המיטיבה עם כלל הצדדים. יחד עם זאת במקרים בהם לא ניתן להגיע לגישור, המשרד פועל במקצועיות רבה ותוך שימוש בבקיאות משפטית עשירה ויכולות ליטיגציה וחקירה מביא לניצחונות משפטיים עבור לקוחותיו.

אודות עו"ד סיון כהן

עורכת הדין כהן מייסדת המשרד הינה בוגרת תואר ראשון במשפטים בהצטיינות במסלול האקדמי של המכללה למנהל ובעלת תואר שני במשפטים מאוניברסיטת תל אביב. כמו כן היא מחזיקה בתעודת מגשרת מוסמכת מטעם "אמות גישור" - המרכז ליישוב סכסוכים של אוניברסיטת תל אביב, והיא מאמינה גדולה בפתרון סכסוכים בהידברות ובדרכי נועם. את התמחותה עשתה אצל השופטת בדימוס חנה ריש-רוטשילד בבית המשפט לענייני משפחה ברמת גן. לאחר שהוסמכה כחברה בלשכת עורכי הדין בשנת 2005, עבדה כעורכת דין שכירה במשרדים מובילים בתחום תוך שהיא אחראית לתיקים בולטים ומשמעותיים. עו"ד כהן עסקה כל חייה המקצועיים בתחום המעמד האישי בלבד וזאת הודות לאמונתה כי עורך דין טוב צריך להתמקצע בתחום אחד ולהכיר אותו על בוריו לטובת לקוחותיו.

מומחיות ייחודית בתחום "המשפחה החדשה"

המשרד בעל מומחיות ייחודית בייצוג תובעים ונתבעים מקרב קהילת הלהט"ב והוא מתמחה בגיבוש הסכמי הורות בין זוגות חד מיניים, אימוץ ילדים ופירוד הזוגיות. עורכת הדין כהן ליוותה ומלווה תיקים משמעותיים רבים מתחום המשפחה החדשה ובכלל זה כאלו הנוגעים להסכמי הורות משותפת, הסכמי ממון, הסכמי ידועים בציבור, הסכמי זוגיות, פונדקאות ועוד.

ליווי הוליסטי

המשרד מוגדר כמשרד בוטיק וככזה עורכת הדין סיון כהן מייעצת בעצמה ללקוחותיה ומלווה אותם ברגעי המשבר אותם הם חווים תוך שהיא מהווה עבורם אוזן קשבת לכל אורך התהליך.
בכל תיק אותו מלווה עו"ד כהן היא לומדת את התיק לפרטי פרטיו על מנת לקבל את התמונה הרחבה ביותר והיא מחשבת את צעדיה לאורך כל התהליך בשקיפות מלאה עם הלקוח, במטרה להביא להישג המשפטי הטוב ביותר עבורו.

גיבוש הסכמים הצופים פני עתיד

המשרד מקבל לקוחות המגיעים אליו בהסכמה לצרכי גישור וכמו כן מלווה לקוחות שיצאו בהוראת בית משפט להליך גישור חיצוני. בכלל ההסכמים, אם במסגרת גישור ואם במסגרת הליך משפטי המגיע לכדי הסכם, המשרד מקפיד מאוד לצפות פני עתיד ומגבש הסכמים מפורטים ביותר המכסים כל תרחיש אפשרי שעלול לעלות בעתיד. כעיקרון אסטרטגי המשרד מעדיף להגיע להסכמים ופשרות בתיקים המובאים לפתחו אך אם למרות הרצון הטוב נראה כי בתחילת הדרך אין פרטנר להסכם והצד השני מסתגר בעמדתו, המשרד נאבק לניצחון עבור בן הזוג המיוצג על ידו תוך הגעה להישגים משפטיים מרשימים ביותר.

יצירתיות וחשיבה מחוץ לקופסא

נוכח ניסיונה הרב של עורכת הדין סיון כהן והעובדה כי היא חיה ונושמת את תחום המעמד האישי תוך התעדכנות מתמדת בפסקי דין והלכות מנחות חדשות, מצליח המשרד לפתור סוגיות מורכבות באמצעות יצירתיות וחשיבה מחוץ לקופסא.

הישגים משפטיים פורצי דרך

צו הורות פסיקתי שנים לאחר הלידה - המשרד עוסק בשלוש השנים האחרונות בתיק בו זוג גברים הומוסקסואלים שחיו יחד במשך עשור שנים הביאו לעולם ילדה בהליך פונדקאות. מסיבותיהם שלהם לא חתמו השניים על הסדר צו הורות פסיקתי טרם אימוץ הילדה ורצה הגורל וכשהילדה הייתה בת 3 וחצי הם נפרדו תוך שהאב הביולוגי מנתק את בן זוגו לשעבר לחלוטין מהילדה. המשרד מלווה את בן הזוג אשר נותק מביתו וכתוצאה מהפעילות המשפטית בה נקט המשרד קיבל האב אישור לראות את ביתו בהדרגה וכיום הוא מקיים הסדרי שהות של פעם בשבוע למספר שעות עם סיום המסגרת החינוכית. השאלה העקרונית שעלתה בתיק זה הייתה האם ניתן להורות על צו הורות פסיקתי כשהאב הביולוגי מתנגד לכך וכשהצו לא ניתן סמוך ללידה. המשרד הצליח להביא לכך שבאופן תקדמי השירות למען הילד, האחראי על צווי ההורות הפסיקתי, תומך בעמדתו וכעת ממתין המשרד לפסק דין בעניין.

הפחתת מזונות רטרואקטיבית – המשרד ייצג אב גרוש אשר הגיש תביעה להפחתת מזונות עקב שינוי נסיבות אישיות. במרבית המקרים הפסיקה בעניין הפחתת מזונות חלה מיום מתן פסק הדין ובתיק זה קיבל לקוח המשרד הפחתה רטרואקטיבית של שנה וחצי. ההפחתה ניתנה רטרואקטיבית לאור העובדה שהמשרד הגיש בקשה עם תחילת ההליכים להפקיד סכום מסויים בקופת ביהמ"ש, על מנת שלא תשמע טענה אחכ שהכספים נאכלו.

חיוב גבר לשלם לבת זוגו לשעבר מדור לכל ימי חייה - המשרד עסק בתיק בו בני זוג שאינם נשואים חתמו על הסכם לחיים משותפים, במסגרתו הוכנס סעיף בו נקבע כי אם אי פעם הגבר ימכור את הדירה בה הם מתגוררים או יפנה את האישה הוא יצטרך לשלם לה מדור (שכ"ד) לכל ימי חייה. ההסכם לא אושר בבית משפט ולימים הם אכן נפרדו והאישה פנתה למשרד לצורך ייצוג. המשרד הגיש בשם האישה תביעה לאכיפת ההסכם ובית המשפט תמך בטיעונים שהועלו בתיק ופסק לטובת האישה כך שהגבר חויב בצורה תקדימית לשלם לה מדור לכל ימי חייה.

 

אייקון פרסומים

פרסומים

אייקון מאמרים

מאמרים מאת סיון כהן חברת עורכי דין

בנוסף אולי יעניין אותך

 • האם השינוי בהרכב המשכנתאות באמת עובד לטובת הציבור?

  משכנתא בשני שליש פריים – האם היא מומלצת או שעלולה להוות בעיה?

  האם השינוי בהרכב המשכנתאות באמת עובד לטובת הציבור?

 • SOC–OT מהו ולשם מה הוא?

  כל החפץ בהמשך ייצור תקין שמתנהל ללא חריקות, חייב לטפל בניטור והגנת סייבר במערכות הייצור

  SOC–OT מהו ולשם מה הוא?

 • בג"ץ: בינתיים לא יצמצמו מספר תאגידי המים

  בית המשפט הוציא החלטה המורה למדינה להשיב כיצד בכוונתה לטפל בסוגיות שונות הכרוכות במיזוג כגון קביעת קריטריונים, כללים ואבני דרך בנושאים שונים הכרוכים במיזוג

  בג"ץ: בינתיים לא יצמצמו מספר תאגידי המים

 • גישורים – חובת ההתחדשות

  הצגת פרקטיקה גישורית המיישמת גישה מעודכנת להתנהלות הליכי הגישור בכלל ובתיקי נזיקין בפרט

  גישורים – חובת ההתחדשות