סיון כהן חברת עורכי דין

דיני משפחה וירושות

סיון כהן חברת עורכי דין
אייקון פרופיל

פרופיל חברה

שנת הקמה: 2008
תחום: דיני משפחה וירושות
כתובת: בר כוכבא 23, (מגדל v-tower), בני ברק
טלפון: 03-5447788 050-3644228
פקס: 03-5448879
דוא"ל: [email protected]
אייקון הנהלה

מנהלים

 • סיון כהן

  סיון כהן

  בעלים ומייסדת

  סיון כהן חברת עורכי דין

  עוד על סיון כהן

  סיון כהן
אייקון אודות

אודות סיון כהן חברת עורכי דין

סיון כהן חברת עורכי דין הינו משרד בוטיק מוביל בתחומי המעמד האישי והירושה אשר הוקם בשנת 2008. המשרד עוסק בדיני משפחה וירושות, לרבות הסכמי גירושין, תביעות משמורת, אלימות במשפחה, מזונות, כתובות, הוכחת אבהות, עריכת צוואות, התנגדות לצוואות, אפוטרופסות, ידועים בציבור, משפחה גאה, שלום בית, חלוקת רכוש, כינוסי נכסים, מקרקעין, הליכי הורות משותפת, הסכמים בין יורשים, ייפוי כח מתמשך, ועוד. בראש המשרד עומדת עו"ד סיון כהן, משפטנית מנוסה בעלת ניסיון רב של למעלה מ-18 שנה המלווה ומפקחת על כלל התיקים המלווים על ידי המשרד. במהלך שנות פעילותו הצליח המשרד למצב את עצמו כמשרד השואף לפתור תיקי גירושין, ירושות ועיזבונות בדרך של גישור המיטיבה עם כלל הצדדים. יחד עם זאת במקרים בהם לא ניתן להגיע לגישור, המשרד פועל במקצועיות רבה ותוך שימוש בבקיאות משפטית עשירה ויכולות ליטיגציה וחקירה מביא לניצחונות משפטיים עבור לקוחותיו.

אודות עו"ד סיון כהן

עורכת הדין כהן מייסדת המשרד הינה בוגרת תואר ראשון במשפטים בהצטיינות במסלול האקדמי של המכללה למנהל ובעלת תואר שני במשפטים מאוניברסיטת תל אביב. כמו כן היא מחזיקה בתעודת מגשרת מוסמכת מטעם "אמות גישור" - המרכז ליישוב סכסוכים של אוניברסיטת תל אביב, והיא מאמינה גדולה בפתרון סכסוכים בהידברות ובדרכי נועם. את התמחותה עשתה אצל השופטת בדימוס חנה ריש-רוטשילד בבית המשפט לענייני משפחה ברמת גן. לאחר שהוסמכה כחברה בלשכת עורכי הדין בשנת 2005, עבדה כעורכת דין שכירה במשרדים מובילים בתחום תוך שהיא אחראית לתיקים בולטים ומשמעותיים. עו"ד כהן עסקה כל חייה המקצועיים בתחום המעמד האישי בלבד וזאת הודות לאמונתה כי עורך דין טוב צריך להתמקצע בתחום אחד ולהכיר אותו על בוריו לטובת לקוחותיו.

מומחיות ייחודית בתחום "המשפחה החדשה"

המשרד בעל מומחיות ייחודית בייצוג תובעים ונתבעים מקרב קהילת הלהט"ב והוא מתמחה בגיבוש הסכמי הורות בין זוגות חד מיניים, אימוץ ילדים ופירוד הזוגיות. עורכת הדין כהן ליוותה ומלווה תיקים משמעותיים רבים מתחום המשפחה החדשה ובכלל זה כאלו הנוגעים להסכמי הורות משותפת, הסכמי ממון, הסכמי ידועים בציבור, הסכמי זוגיות, פונדקאות ועוד.

ליווי הוליסטי

המשרד מוגדר כמשרד בוטיק וככזה עורכת הדין סיון כהן מייעצת בעצמה ללקוחותיה ומלווה אותם ברגעי המשבר אותם הם חווים תוך שהיא מהווה עבורם אוזן קשבת לכל אורך התהליך.
בכל תיק אותו מלווה עו"ד כהן היא לומדת את התיק לפרטי פרטיו על מנת לקבל את התמונה הרחבה ביותר והיא מחשבת את צעדיה לאורך כל התהליך בשקיפות מלאה עם הלקוח, במטרה להביא להישג המשפטי הטוב ביותר עבורו.

גיבוש הסכמים הצופים פני עתיד

המשרד מקבל לקוחות המגיעים אליו בהסכמה לצרכי גישור וכמו כן מלווה לקוחות שיצאו בהוראת בית משפט להליך גישור חיצוני.
בכלל ההסכמים, אם במסגרת גישור ואם במסגרת הליך משפטי המגיע לכדי הסכם, המשרד מקפיד מאוד לצפות פני עתיד ומגבש הסכמים מפורטים ביותר המכסים כל תרחיש אפשרי שעלול לעלות בעתיד. כעיקרון אסטרטגי המשרד מעדיף להגיע להסכמים ופשרות בתיקים המובאים לפתחו אך אם למרות הרצון הטוב נראה כי בתחילת הדרך אין פרטנר להסכם והצד השני מסתגר בעמדתו, המשרד נאבק לניצחון עבור בן הזוג המיוצג על ידו תוך הגעה להישגים משפטיים מרשימים ביותר.

יצירתיות וחשיבה מחוץ לקופסא

נוכח ניסיונה הרב של עורכת הדין סיון כהן והעובדה כי היא חיה ונושמת את תחום המעמד האישי תוך התעדכנות מתמדת בפסקי דין והלכות מנחות חדשות, מצליח המשרד לפתור סוגיות מורכבות באמצעות יצירתיות וחשיבה מחוץ לקופסא.

הישגים משפטיים פורצי דרך

צו הורות פסיקתי שנים לאחר הלידה - המשרד עוסק בשלוש השנים האחרונות בתיק בו זוג גברים הומוסקסואלים שחיו יחד במשך עשור שנים הביאו לעולם ילדה בהליך פונדקאות. מסיבותיהם שלהם לא חתמו השניים על הסדר צו הורות פסיקתי טרם אימוץ הילדה ורצה הגורל וכשהילדה הייתה בת 3 וחצי הם נפרדו תוך שהאב הביולוגי מנתק את בן זוגו לשעבר לחלוטין מהילדה.
המשרד מלווה את בן הזוג אשר נותק מביתו וכתוצאה מהפעילות המשפטית בה נקט המשרד קיבל האב אישור לראות את ביתו בהדרגה וכיום הוא מקיים הסדרי שהות של פעם בשבוע למספר שעות עם סיום המסגרת החינוכית. השאלה העקרונית שעלתה בתיק זה הייתה האם ניתן להורות על צו הורות פסיקתי כשהאב הביולוגי מתנגד לכך וכשהצו לא ניתן סמוך ללידה.
המשרד הצליח להביא לכך שבאופן תקדמי השירות למען הילד, האחראי על צווי ההורות הפסיקתי, תמך בעמדתו ובסופו של יום בית המשפט לענייני משפחה קיבל גם הוא את עמדת המשרד וניתן צו הורות פסיקתי וזמני שהות מודולריים עד כדי שווים. בהמשך האב הביולוגי ערער לבית המשפט המחוזי וערעורו נדחה. הוא המשיך והגיש בקשת רשות ערעור לבית המשפט העליון וכעת ממתינים הצדדים לפסיקתו.

הפחתת מזונות רטרואקטיבית – המשרד ייצג אב גרוש אשר הגיש תביעה להפחתת מזונות עקב שינוי נסיבות אישיות. במרבית המקרים הפסיקה בעניין הפחתת מזונות חלה מיום מתן פסק הדין ובתיק זה קיבל לקוח המשרד הפחתה רטרואקטיבית של שנה וחצי. ההפחתה ניתנה רטרואקטיבית לאור העובדה שהמשרד הגיש בקשה עם תחילת ההליכים להפקיד סכום מסויים בקופת ביהמ"ש, על מנת שלא תשמע טענה אח"כ שהכספים נאכלו.

קביעת זמני שהות שווים לילד שהורחק מאביו - המשרד עסק בתיק בו בני זוג לא נשואים שהתגוררו למרכז הביאו ילד משותף לעולם וכשהגיע הפעוט לגיל 8 חודשים נעלמה האישה בין לילה עם הילד ועברה להתגורר בצפון הארץ. המשרד ייצג את האב וניהל הליכים נוקבים בבית המשפט לענייני משפחה. לבסוף האב זכה בתביעה ולאחר שנתיים וחצי ניתן פסק דין שחייב את האם לחזור להתגורר בקרבת מקום מגוריו תוך קביעת זמני שהות שווים עם הילד.

אייקון פרסומים

פרסומים

אייקון מאמרים

מאמרים מאת סיון כהן חברת עורכי דין

בנוסף אולי יעניין אותך

 • רישום זכויות פטנט על נוגדנים בארה"ב ובאיחוד האירופי

  לטיפולים ביולוגיים מבוססי נוגדנים תפקיד מרכזי ברפואה, ושמירה על הקניין הרוחני היא קריטית על מנת לאפשר לחברה המפתחת להפיק את היתרונות הכספיים מטיפולים אלה.

  רישום זכויות פטנט על נוגדנים בארה"ב ובאיחוד האירופי

 • גלובל רוטו שקע – ממשבר עמוק להצלחה מפוארת

  גלובל רוטו שקע – ממשבר עמוק להצלחה מפוארת

 • עליית מחירי הדירות – עובדה מוצקה

  מה שגורם לעליית מחירי הנדל"ן הוא לא אינטרסים של בעלי עניין, אלא תהליך ומחסור אמיתי בדירות לאוכלוסיית ישראל. המחסור החריף מושך את המחירים מעלה

  עליית מחירי הדירות – עובדה מוצקה

 • תמחור מופרז – האומנם?

  תמחור מופרז – האומנם?