סייברביט
אייקון פרופיל

פרופיל חברה

שנת הקמה: 2015
תחום: סייבר
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: http://www.cyberbit.com
Facebook: לחץ לצפייה
Twitter: לחץ לצפייה
Linkedin: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

 • עדי דר

  עדי דר

  מנכ"ל

  סייברביט

מנהלים בכירים

  עדי דר מנכ"ל
אייקון אודות

אודות סייברביט

אנשי חברת סייברביט לקחו על עצמם משימה לא שגרתית עבור חברת סייבר: לטפל בגורם האנושי ולהביא אותו ליכולת שיא בהגנה על הארגון. החברה משדרגת את יכולות הארגון לעמוד בהתקפות, בעזרת מוצר SaaS, אשר בוחן ומנתח את כישורי צוותי הסייבר בארגון, ובונה את היכולות שלהם באמצעות תרגילי סימולציה מתקדמים שמדמים, אחד לאחד, התקפה על הרשת. החברה יצרה תחום חדש בתעשייה, והיא כיום המובילה העולמית בתחום. לכן, למי שמצטרף לסייברביט יש הזדמנות להיות חלק מקבוצה שבונה מוצר בהתהוות, ולהשפיע ישירות על יכולות מהותיות של המוצר.

מעל חצי מיליון משימות ותרגילי סייבר בשנה

השוק מגיב במהירות לחזונה של החברה, וכיום הפלטפורמה של סייברביט מריצה מעל 500,000 משימות ותרגילי סייבר בשנה עבור צוותי סייבר של בנקים, חברות טלקום, מדינות ועוד. אוניברסיטאות ומוסדות חינוך מהמובילים בעולם אף אימצו את המוצר כדי להכשיר בוגרים לתפקידים באבטחת מידע. בוגרים אלו מגיעים עם יתרון עצום – הם כבר ראו את ההתקפות "על אמת" ובאים מוכנים מראש. החברה צומחת בצורה מטאורית כאשר יותר ויותר חברות מבינות שזה הזמן לטפח את הגורם האנושי בסייבר, וסייברביט נמנית על אחת החברות הבודדות בעולם אשר נותנות לכך מענה אמיתי. עדות לאמון שהשוק רוחש למוצר ניתן לראות באמצעות גיוסי ההון של החברה - עד היום גייסה סייברביט 100 מיליון דולר בשני סבבים מהקרנות Claridge ו-CharlesBank והיא ממשיכה לצמוח ולגדול.

דנ"א ייחודי של שיתוף פעולה, שקיפות ותרומה לקהילה

כחברה שמטרתה לשפר את איכות החיים של אלפי צוותי סייבר בעולם, ברור לראשי החברה שההצלחה באה בזכות הצוות, וכך גם לגבי עובדי החברה עצמה. סייברביט יצרה תרבות ארגונית שבנויה על תמיכה הדדית, שיתוף פעולה, תקשורת, מחויבות, ותרומה לקהילה. העובדים נהנים מאינספור הטבות, אירועים וכל מה שרק אפשר כדי לעשות כיף לעובדים, אבל חשוב מכך, בחברה "רואים" כל אחד ואחד, עוזרים ותומכים בכל בעיה או צורך אישי, כך שאת סביבת העבודה בסייברביט ניתן להגדיר כמשפחתית.

מקום לגדול ולהתפתח

בסייברביט המטרה היא לעזור לכל אחד לגדןל, ולהתפתח לתפקיד הבא בין אם ברוחה הארגון או לתפקיד ניהולי. בחברה מאמינים, וגם רואים בשטח, שמנהלים שצמחו בארגון הם הטובים ביותר. לכן בחברה מטפחים כל  עובד ומוכנים להעניק הכשרה ככל שתתבקש, בכדי שכל עובד ומנהל יוכל לצמוח ולהתקדם, כל אחד לעבר המטרות שלו.

לעבוד בסביבת עבודה מתקדמת

ולבסוף, אחרי שסיפרנו רבות על ההוויה החברתית והמקצועית בסייברביט, חשוב להזכיר גם את סביבת העבודה. סביבה זו, נחשבת לאחת מסביבות העבודה המתקדמות שיש, כך לדוגמא, עובדי החברה מפתחים סימולציות של רשתות אמת והתקפות סייבר בסביבות AWS ו Azure, ובונים סביבן תרגילים מתקדמים. למי שחשוב לו לקום בבוקר בכיף לעבודה, סייברביט היא המקום. ולמי שלא מאמין – תשאלו את העובדים של החברה.

בנוסף אולי יעניין אותך

 • רישום זכויות פטנט על נוגדנים בארה"ב ובאיחוד האירופי

  לטיפולים ביולוגיים מבוססי נוגדנים תפקיד מרכזי ברפואה, ושמירה על הקניין הרוחני היא קריטית על מנת לאפשר לחברה המפתחת להפיק את היתרונות הכספיים מטיפולים אלה.

  רישום זכויות פטנט על נוגדנים בארה"ב ובאיחוד האירופי

 • תמחור מופרז – האומנם?

  תמחור מופרז – האומנם?

 • עליית מחירי הדירות – עובדה מוצקה

  מה שגורם לעליית מחירי הנדל"ן הוא לא אינטרסים של בעלי עניין, אלא תהליך ומחסור אמיתי בדירות לאוכלוסיית ישראל. המחסור החריף מושך את המחירים מעלה

  עליית מחירי הדירות – עובדה מוצקה

 • פורום בכירי ענף המשפט 2022

  בתאריך ה- 23.2.22 קיימנו את פורום Duns 100 לבכירי ענף המשפט.

  פורום בכירי ענף המשפט 2022