סינאל מלל פייוויי

פתרונות תוכנה משולבי חומרה לניהול המשאב האנושי בארגון, נוכחות ומשאבי אנוש, הפקת שכר, סליקה פנסיונית וניהול מערכי אבטחה ארגונית

אייקון פרופיל

פרופיל חברה

שנת הקמה: 1991
תחום: פתרונות תוכנה משולבי חומרה לניהול המשאב האנושי בארגון, נוכחות ומשאבי אנוש, הפקת שכר, סליקה פנסיונית וניהול מערכי אבטחה ארגונית
כתובת: הנהלה, שיווק, מרכז פיתוח:
רח' המדע 2, בית סינאל
יקנעם עלית 2066719
טלפון: 04-9596777
פקס: 04-9890484
www.synel.com
[email protected]
שירות לקוחות ומכירות ישראל:
רח' התדהר 3, בית המילניום,
א.ת רעננה 4366505
טלפון: 09-7750428
פקס: 09-7447742
www.synel.co.il
[email protected]
מערכי אבטחה וביטחון:
ANTECO מבית SYNEL SECURITY
רח' משה אביב 6, אור יהודה 6037128
טלפון: 03-7354000
פקס: 03-6346366
[email protected]
www.anteco-security.co.il
טלפון: 04-9596777
פקס: 04-9890484
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: http://www.synel.com
אייקון הנהלה

מנהלים

 • גבי בוגנים

  גבי בוגנים

  מנהל עסקים ראשי

  סינאל מלל פייוויי

 • ארז בוגנים

  ארז בוגנים

  מנכ"ל ואחראי שיווק ושווקי חו"ל

  סינאל מלל פייוויי

  עוד על ארז בוגנים

  ארז בוגנים
אייקון אודות

אודות סינאל מלל פייוויי

סינאל מלל PayWay הינה אחת מקבוצות המחשוב הארגוני המובילות בישראל. החברה מספקת מגוון רחב של פתרונות תוכנה משולבי חומרה לניהול המשאב האנושי בארגון באמצעות הפקה ועיבוד שכר העובד, ניהול זמן ונוכחות, סליקת כספי פנסיה בעבור המעביד לטובת העובד וכן ניהול ואנליטיקה חכמה של מערכי אבטחה פיזיים. כמו כן, מספקת סינאל הדרכות ושירותי ייעוץ מקצועיים וטכנולוגיים בתחום דיני העבודה והשכר המסייעים למעסיקים ולמנהלים להתמודד עם סוגיות ארגוניות קריטיות בצורה יעילה, חסכונית ורווחית לארגון.

סינאל החלה את דרכה בשנת 1991, כאשר מנהל העסקים הראשי של החברה - גבי בוגנים, הוביל מהלך של מיזוג סינרגטי בין חברות תוכנה ליצירת החברה הנוכחית. תחת הנהגתו של בוגנים, החברה צמחה מחברה קטנה ופורצת דרך בתחום ניהול זמן ונוכחות העובד בצורה ממוכנת לקבוצת חברות טכנולוגיה מגוונת ובעלת נוכחות בינלאומית, המרחיבה בהתמדה את היקפי ותחומי פעילותה. סינאל מובילה כיום במגוון מגזרים בתחום פתרונות התוכנה משולבי חומרה לניהול המשאב האנושי בארגון. מערכותיה מותקנות בעשרות אלפי ארגונים ברחבי העולם, כאשר יותר מ–2 מיליון מהעובדים במשק הישראלי פוגשים ומשתמשים לפחות פעמיים ביום במערכות פרי פיתוחה.

בשנת 2000 הונפקה החברה בבורסת ת"א, ובראשית שנת 2012 הצטרף לסינאל מנכ"ל החברה, עו"ד ארז בוגנים, אשר אחראי אף על שווקי חו"ל, השיווק הבינלאומי והפיתוח העסקי של הקבוצה. במהלך השנים 2012–2000 וטרם הצטרפותו להנהלת קבוצת סינאל, ייסד ארז בוגנים משרד עו"ד אשר התמחה במתן פתרונות בינלאומיים בתחומי המשפט האזרחי והמסחרי במסגרתו ליווה את קבוצת סינאל במתן ייעוץ עסקי ומשפטי ביישום עסקאות, מיזוגים ורכישות שביצעו סינאל וחברות הבת בתחומי הטכנולוגיה והנדל"ן בארץ ובעולם. כיום, מכהן עו"ד ארז בוגנים כמנכ"ל סינאל ומוביל יחד עם הנהלת החברה את ניהול עסקי החברה בארץ ובעולם תוך חיזוק הפעילויות הקיימות והתגוונות לתחומים חדשים באמצעות צמיחה אורגנית ורכישות.

לאורך השנים טיפח ארז את בניית המותגים סינאל אקדמי וסינאל פנסיה וכן הוביל מהלכים שיווקיים המציבים את סינאל בחזית חברות ההייטק.

במסגרת תפקידיו הציבוריים מכהן עו"ד ארז בוגנים כחבר הנהלה באיגוד החברות הציבוריות הנסחרות בבורסה לני"ע שבת"א, כחבר בוועד הנשיאות של איגוד ההייטק הישראלי מטעם התאחדות התעשיינים בישראל, כחבר בוועדה למשפט מדע וטכנולוגיה וכן בוועדה לזכויות בע"ח שבלשכת עורכי הדין.

סינאל מלל PayWay פעילה בשלושה מוקדים בישראל ובעולם. הנהלת החברה, המחקר והפיתוח, הפיתוח העסקי והשיווק, הכספים והפרויקטים ממוקמות ביקנעם. זרוע מכירות ישראל ושירות הלקוחות ממוקמים ברעננה וזרוע ניהול מערכי האבטחה, סינאל סקיוריטי, ממוקמת ביקנעם ובאור יהודה. החברה פועלת בכ–34 מדינות באמצעות החברה הבת בלונדון, אנגליה – Synel UK והחברה הבת בפיניקס, אריזונה – Synel Americas. אלה מקנות לה זמינות גבוהה במתן שירות ללקוח בשפות שונות ובאזורי זמן שונים. לסינאל סוכנים ושותפים עסקיים המייצגים אותה ביבשות דרום אמריקה, אסיה, אירופה ואפריקה.

סינאל מלל PayWay פועלת כחברה רב לאומית תחת תקנים בינלאומיים והיא מוסמכת לתקן ISO 9001. מוצרי החומרה של החברה נושאים תווי תקן של UL ,TUV ו–CE. כמו כן, החברה הינה שותפה טכנולוגית של ORACLE והוסמכה כ–Microsoft Gold Partner.

במישור הטכנולוגי, הארגוני והרגולטורי החברה מצוידת ביכולות פיתוח נרחבות ובידע מעמיק, המאפשרים לה לפתח מערכות מורכבות ואמינות המתממשקות עם מגוון תוכנות וטכנולוגיות ארגוניות תוך הבנת תהליכים ארגוניים מורכבים ודרישות משאבי אנוש ייחודיות. מאפיינים אלו מאפשרים ניתוח מדויק של צרכי הלקוח והתאמה אופטימלית של המערכות לצרכיו.

כתוצאה מכך, זכתה סינאל במכרז החשב הכללי בישראל להתקנת מסופי דיווח נוכחות ותוכנה בכל משרדי הממשלה וביחידות הסמך שלהם. סינאל הינה החברה היחידה בישראל בתחום ניהול ותפעול ממוחשב ודיגיטלי של המשאב האנושי בארגון אשר כתוצאה מניסיונה בפעילותה הבינלאומית ובשוק הצפון אמריקאי, בפרט באמצעות חברות הבת בלונדון, אנגליה ובפניקס אריזונה ורשת מפיציה העולמית, מנגישה ומספקת לשוק המקומי בישראל יכולות וניסיון ייחודיים ובכך מקדימה את זמנה בכ–4 שנים לעומת המתחרים. כך ניתן לראות יישום טכנולוגי על ידי סינאל וקידום של נושאי ה-(Employee Experience (EX וה–Employee Engagement בישראל על בסיס ניסיונה בארה"ב.

תחומי פעילות

ניהול המשאב האנושי בארגון – סינאל מספקת פתרונות כוללים לניהול מחזור חיי העובד בארגון החל משלב הראיונות והקליטה, דרך הניהול היומיומי בארגון (בקרת כניסה וניהול נוכחות, ארוחות, הטבות, סידור עבודה וכו'), ניהול הוותק וההכשרות, ניהול והפקת תלושי שכר וכן סליקת כספי העובד לתוכניות פנסיה, השקעה וחסכון כל חודש בעבור המעסיק. הפתרון מוצע דרך תוכנת הדגל של החברה, "הרמוני" – מערכת הוליסטית וגמישה בעלת בסיס נתונים אחד (המספק ללקוח יכולת בחירה מודולרית בהתאם לאופי הארגון וצרכיו המשתנים). המערכת יכולה לפעול בענן, על שרתי הלקוח או באופן היברידי, תוך מענה להמשכיות, לשרידות עסקית ולאבטחת מידע והיא מתממשקת עם מגוון רחב של מערכות וטכנולוגיות.

ניהול בטיחות ואבטחה פיזית – פתרונות החברה בתחום משתמשים בטכנולוגיות מתקדמות לאיסוף נתונים ולכריית מידע כדי לרכז ולנהל את הקלט ממכשירי בקרה ואזעקה כגון: בקרי כניסה, מצלמות במעגל סגור, גדרות חיות, אזעקות, מערכות גילוי אש וגלאי עשן. הפתרונות מאפשרים למנהלים ולקציני ביטחון לזהות, למנוע ולהגיב בזמן אמת למגוון אירועים כגון: גניבות, שריפות, פריצות, תקלות קריטיות. כל זאת, תוך הצלת חיי אדם ומניעת פשיעה פנים וחוץ ארגונית באמצעות אנליטיקה חכמה של אירועים.

ניהול מבקרים בארגון – החברה מסייעת לארגונים גדולים ורגישים להתמודד בהצלחה עם איומי אבטחת מידע. זאת, תוך התנהלות יומיומית תקינה מול קבלנים, ספקים, עובדי חוץ ומבקרים אחרים בארגון, באמצעות ניהול חכם של הרשאות גישה וכניסה לעובדים ומבקרים במגוון ממשקים, לרבות זיהוי ביומטרי, זיהוי פנים, כרטיסים חכמים, כרטיסי קרבה, זיהוי רכבים ועוד.

סליקה פנסיונית – לאור היכרות מעמיקה של סינאל עם תחום רגולציית השכר ולאור השינויים הרגולטוריים בתחום שיושמו בראשית שנת 2016, החברה מספקת למעסיקים שירותי סליקה פנסיונית בסוף כל חודש בעבור עובדיהם. המערכת מתממשקת עם כלל גופי הפנסיה, החיסכון וההשקעה במדינת ישראל ומאפשרת לבצע דרכה ביקורת נתונים, תיקונים, היזונים חוזרים וכיו"ב. הפתרון מקיף ומאובטח ותואם את דרישות הרגולציה. הפתרון המלא והמוניטין של החברה אפשרו לה להשיג נתח שוק משמעותי בתחום זה בישראל תוך זמן קצר ביותר.

סינאל אקדמי – החברה ממנפת את הידע המקצועי, מערך ההדרכה ונוכחות השוק שלה כדי לבצע הכשרות שוטפות (ימי עיון לחשבי שכר) וקורסי הסמכה לתעודת חשב שכר המספקים לבוגריהם, בנוסף לידע חשבונאי וטכני, גם ידע מעשי בשימוש בתוכנת "הרמוני שכר", שהינו בעל ערך רב בשוק התעסוקה לנוכח תפוצתה הנרחבת. מוסד הלימודים מפוקח ומוסמך על ידי לשכת רואי חשבון בישראל ומשרד התמ"ת.

מסוף סינרג'י – דור העתיד של מסופי הנוכחות פרי פיתוחה של סינאל מתבסס על פלטפורמת חומרה – תוכנה מתקדמת ואינטואיטיבית אשר מטשטשת את הגבולות בין סביבת הארגון הפיזית ובין עולמו המקצועי והווירטואלי של העובד. פלטפורמה עתידנית זו מאפשרת גישה מאובטחת לנתונים, מעודדת מעורבות עובדים (Employee Engagement) בסביבת הארגון, משפרת את הבקרה הניהולית ומחזקת את ההזדהות הארגונית של העובדים והמנהלים. הפלטפורמה מאפשרת לארגון להפעיל את תפיסת חוויית העובד

(Employee Experience - EX) – תפיסה שסינאל נושאת את דגלה בשוק הישראלי. מוצרי הדגל של החברה בתחום זה הינם "סינרג'י טאצ'" – מסוף נוכחות חכם המביא את החדשנות וההייטק למסך מגע איכותי של 10 אינצ' המבוסס על אפליקציית הנוכחות, "הרמוני סמארט" של סינאל. מוצר הדגל הנוסף הינו מסוף ה"סינרג'י X" – קשיח וחזק עם מסך מגע עתידני ועדין.

בעקבות הנחיות התו הסגול לעסקים הנובעות מהתפרצות נגיף הקורונה, ביצעה סינאל פיתוחים חדשים למסוף המרכזי, "סינרג'י A" וצירפה לו מצלמה טרמית למדידת חום העובד. הפיתוח מאפשר לעובד להצהיר על בריאותו במעמד החתמת הנוכחות, בכניסה למקום העבודה. הדיווח לא ייקלט במידה שהעובד אינו מודד את חומו באמצעות המסוף או שהמסוף מזהה כי חומו עולה מעל ל-38 מעלות ו/או שהעובד אינו מאשר עפ"י חוק את הצהרת הבריאות בחתימה דיגיטלית.

דורסל – חברת בת של סינאל, הנסחרת בבורסה לניירות ערך בת"א, משמשת כזרוע הנדל"ן של החברה ומתמקדת בנכסי נדל"ן משרדי/מסחרי/לוגיסטי מניבים. הודות לניהול מדויק וזהיר, החברה נהנית משיעורי תפוסה גבוהים, דיירים איכותיים, רווחיות ואיתנות. חברת הדירוג מעלות S&P אישרה מחדש את דירוג האג"ח של החברה ברמת “A-“ עם תחזית דירוג יציבה. לחברה 9 נכסים מניבים בפריסה ארצית ובשטח כולל של כ-100,000 מ"ר.

אנטקו – אנטקו היא חברת בת בקבוצת סינאל המהווה חלק מפעילות סינאל סקיוריטי – זרוע ניהול מערכי האבטחה הפיזיים בארגון של קבוצת סינאל. אנטקו עוסקת ביבוא, שיווק ותמיכה במערכות מתח נמוך, כדוגמת טלוויזיה במעגל סגור, בקרות כניסה, אינטרקום, מערכות כריזה, רכזות גילוי וכיבוי אש, סבסבות וקרוסלות מאובטחות לכניסה לארגונים. אנטקו הינה יבואנית של מותגים מובילים כגון: Samsung ,Kedacom וכן יבואנית בלעדית של מותגי העל:  Fermax ,Dahua Teletek ,Bentel. התמחותה העיקרית של אנטקו היא מערכות הקלטה דיגיטליות ומערכות ניהול וידיאו לצד מערכות גילוי אש ועשן מתקדמות.

קבוצת סינאל מלל PayWay חרתה על דגלה חדשנות מתמדת. כיום אחד משלושה ארגונים בישראל משתמש בסינאל, הטכנולוגיות המתקדמות והנפוצות ביותר של סינאל בישראל ובעולם כוללות:

"הרמוני חישוב שכר" – תוכנת חישוב השכר, "הרמוני" היא תוכנה פופולרית הנפוצה כיום אצל רבים מהארגונים הבינוניים והגדולים במשק הישראלי. התוכנה מעניקה מענה מגוון ומקיף באמצעי קליטה, דיווח, בקרה וניהול בזמן אמת של המשאב האנושי בארגון לכל הדרגים ומקבלי ההחלטות בארגון. תוכנת חישוב השכר, "הרמוני" מיועדת לעבודה שוטפת של חשבי השכר בארגון ומאפשרת להם לשלוט בצורה הטובה ביותר בכל הפרמטרים המורכבים המלווים את חישוב השכר על היבטם המשפטי, המעשי והפיננסי.

המערכת בעלת פיתוח דינאמי וכוללת התאמות שוטפות בהתאם לדרישות חוקי הביטוח הלאומי ומס הכנסה.

"הרמוני משאבי אנוש" – מערכת "הרמוני שכר" כוללת בתוכה גם מודול משאבי אנוש ותיק מידע אישי לכל עובד. תיק המידע כולל בתוכו אירועים עדכניים והיסטוריים לרבות מכתבים, טפסים, מסמכים סרוקים וממשקים מובנים לאופיס, ניהול השתלמויות והדרכות, חוות דעת, ראיונות ועוד. באמצעות מנוע החיפוש של המערכת ניתן לבצע שליפת מידע בקלות ובמהירות, כולל אירועים אישיים בתחומי התעסוקה, השתייכות ארגונית ותנאי העסקה. מודול משאבי אנוש כולל בתוכו גם עץ היררכיה ארגונית הכולל תקן מצבת עובדים ובקרת סעיפים תקציביים. "מודול תהליכים" - מאפשר ביצוע דיגיטציה בתהליכי משאבי האנוש. המודול מאפשר השתתפות בתהליכי ניהול משאבי האנוש לכל עובד בהתאם לרמת ההרשאה שלו ומלווה תהליכים בארגון כגון קליטת עובד, הלוואה לעובד, מסירת רכב, מתן טלפון נייד ועוד - בצורה ממוחשבת.

"הרמוני נוכחות" – כלי עבודה מקיף ומגוון המאפשר דיוק ויעילות בניהול נתוני זמן נוכחות/היעדרות העובדים בארגון והעברתם למודול עיבוד שכר "הרמוני שכר". המערכת אוספת את כל דיווחי הנוכחות, מפלטפורמות דיווח מגוונות הכוללות נתונים מהרמוני ענן, ממסופי הנוכחות ואפליקציית הנוכחות בהתאם להסכמי עבודה קבועים או מזדמנים תוך חישוב ועיבוד שעות העבודה בהתאם לצורך תשלום השכר. המערכת אף מאפשרת לעובדים לדווח על ניידות בין מחלקות במהלך יום עבודה ולחשב עלויות עבודה לפי סעיפים תקציביים ועוד.

למודול הנוכחות קיימת אפליקציית סלולר משלימה – "הרמוני סמארט" - המאפשרת דיווח נוכחות מכל מקום תוך מתן מיקום מדויק על גבי מפה. האפליקצייה מעניקה חווית משתמש גבוהה ותצוגה גרפית נוחה הנותנת תמונה מלאה של שעות וימי עבודה שנספרו במהלך החודש הקלנדרי.

"הרמוני חיוב לקוחות" – מודול חיוב הלקוחות מאפשר למשתמשי "הרמוני נוכחות" להגדיר ולנהל את שעות העבודה לחיוב ללקוח בדומה לדרך שבה מנהלים ומנתחים את השעות לתשלום לעובד. אלגוריתם השיבוץ החכם של המערכת מבוסס על אופטימיזציית אילוצים תוך התחשבות בדרישות מצד החברה והלקוח ומיקסום משאבי כוח האדם הקיימים המאפשרים השגת שביעות רצון גבוהה מצד העובדים ולקוחות הארגון גם יחד. חיוב הלקוח/הפרויקט על ידי הארגון מתבצע באופן ישיר לרווחיות שנקבעה ביחס לפרויקט אצל לקוח הארגון.

"הרמוני חיוב לפי שכר" - מודול חיוני עבור חברות כח אדם וניקיון המאפשר להגדיר תחשיב לחיוב לקוח לחברות כח אדם על בסיס פרויקט. המודול  מאפשר להגדיר "אחוז העמסה" על תעריף העובד, תקופת וותק ועוד לחישוב ופרמטרים נוספים. בהתאם לכך, מועברות פקודות יומן למערכת הנפקת חשבוניות מס לחיוב בצורה אוטומטית.

"הרמוני ענן" – בהמשך ל"הרמוני נוכחות", תוכנת "הרמוני ענן" לניהול נוכחות העובדים בסביבת הענן מאפשרת צפייה בנוכחות העובדים ובביצוע משימותיהם באמצעות האינטרנט בצורה נגישה ופשוטה. התוכנה מאפשרת דיווח מכל מקום, ממגוון פלטפורמות תוך ניהול ובקרה של שעות העבודה ושעות ההיעדרות של העובדים בחברה, בין אם מדובר בעובדי משרד או בעובדים הנמצאים בשטח. לאחרונה בוצע חיבור מסוף זיהוי פנים להרמוני בענן, כך שמתאפשר דיווח נוכחות וארוחות באמצעות זיהוי פנים בלבד. כמו כן, המערכת מאפשרת לעובד לבצע דיווח הוצאות יומי (קופה קטנה) הכולל צירוף קבלות ואישור מנהל. התוכנה מעניקה פתרון יעיל ביותר לניהול העובדים בכל סוג וגודל של ארגון. בשל תשלום המוגדר לפי מספר עובדים, גם חברות קטנות יכולות להתייעל בעזרתו.

"הרמוני אבטחה" – מערכת זו כוללת מודול בקרת כניסות וניהול מערכי אבטחה המאפשרים את התאמתה למגוון רחב של לקוחות. המערכת מאפשרת להגביל בזמן אמת גישה לאזורים המותאמים לימי עבודה וחופשה בהתאם ללוח השנה. הבקרה נעשית באמצעות בקרי כניסה תוצרת סינאל התומכים בטכנולוגיות מתקדמות רבות וכוללים זיהוי ביומטרי (פנים, אצבע ועוד) כמו גם תגי עובדים. מודול בקרת כניסה וניהול מערכי אבטחה מאפשר בזמן אמת הגבלת גישה לאזורים ספציפיים, תמונה מלאה של כל גורם באזורים הגיאוגרפיים של הארגון, תוך ניתוח אירועים ונתונים לפי מיקום, תנועה וליקויים חשודים. לאחרונה, השלימה סינאל מהלך של איחוד מערכת הנוכחות עם מודול בקרת הכניסה בענן – דבר המאפשר לבצע בקרה והרשאות כניסה כחלק ממערכת הנוכחות באמצעות אותו הדאטה בייס תוך חיסכון משמעותי ללקוח בעת ההצטיידות במערכת בקרת הכניסה.

"הרמוני פרויקטים" – מערכת זו מהווה עבור לקוחות החברה אמצעי חשוב לניהול עבודה בארגון ועשויה לייעל במידה רבה תהליכים וקבלת החלטות בעקבות הערכה נכונה ומושכלת המבוססת על נתונים הנאספים במישרין ע”י צוותי העובדים. מודול פרויקטים/סעיף תקציבי הינו כלי יעיל המאפשר שליטה, בקרה ומעקב אחר פרויקטים או סעיפים תקציביים, ובין היתר, ניהול תקציבים של חברות וארגונים מבוססי מענקי מדען (המדען הראשי/רשות החדשנות). מודול תמחור הפרויקטים של המערכת מאפשר שליטה וחישוב נכונים של שעות העבודה המושקעות על פי תקציב תמחירי או משימות.

"הרמוני סידור עבודה" – מודול סידור עבודה מהווה פתרון כלל ארגוני שבאמצעותו יכולים הלקוחות להתייעל בתכנון וסידור המשמרות ושיבוץ כוח האדם המתאים, המתבצעים כיום באופן ידני. המודול  מאפשר למנהלי העבודה לבצע סידור עבודה לכל שבוע כולל קבלת מידע במהלך הסידור לגבי כמות שעות שבועיות של העובד וכמות כוללת של המחלקה. במסגרת סידור העבודה ניתן לשבץ עובד לפרויקט ו/או סעיף תקציבי או לשייכו להסכם שונה ביום מסוים. המערכת אף מספקת דו"חות סידור עבודה וסידור מול ביצוע ברמת פרויקט או מחלקה.

מקבילות בעולם ל"הרמוני" – לפלטפורמת התוכנה "הרמוני" בישראל מקבילות באירופה ובארה"ב המוכרות

כDayTrack לשווקי אמריקה הצפונית והלטינית תחת החברה הבת, Synel Americas וכ–Time Log Web לשוק EMEA תחת החברה הבת, Synel UK. התוכנות הן רב לשוניות ותומכות בעברית, צרפתית, ספרדית, אנגלית ושפות רבות אחרות.

אייקון מאמרים

מאמרים מאת סינאל מלל פייוויי

 • איך יתמודד שוק העבודה עם המהפכה שמחכה לו מעבר לפינה?

  איך יתמודד שוק העבודה עם המהפכה שמחכה לו מעבר לפינה?

  לדברי ארז בוגנים, מבעלי קבוצת סינאל הנסחרת בבורסה בתל-אביב, המספקת פתרונות מחשוב ארגוני לאלפי מעסיקים בעולם ואשר באמצעות מסופיה מדווחים בכל יום עשרות מיליוני עובדים ברחבי העולם: "זאת מהפכה שלא - תפרוץ ביום שמעבר לפינה, אלא מורגשת כבר כעת בכל תחומי ניהול המשאב האנושי"

  איך יתמודד שוק העבודה עם המהפכה שמחכה לו מעבר לפינה?

 • האם אתם מוכנים לכלכלת הפרילנס?

  האם אתם מוכנים לכלכלת הפרילנס?

  בשנים האחרונות מתחזקת התפישה כי פרילנסרים מספקים לחברות גם ידע עשיר וייחודי שעולה לעתים על אלה של עובדים במשרה מלאה

  האם אתם מוכנים לכלכלת הפרילנס?

 • כך תוכל אומת הסטארט אפ לחולל טרנספורמציה דיגיטלית במשק

  כך תוכל אומת הסטארט אפ לחולל טרנספורמציה דיגיטלית במשק

  הטרנספורמציה הדיגיטלית - הכרח המציאות לצורך צמיחה כלכלית

  כך תוכל אומת הסטארט אפ לחולל טרנספורמציה דיגיטלית במשק

בנוסף אולי יעניין אותך

 • פוסט טראומה

  פוסט טראומה

 • פורום בכירי ענף המשפט בתחום ההייטק 2022

  ביום ד' ה-9.3.22 נערך במלון רויאל ביץ' תל אביב פורום Duns 100 השנתי של בכירי ענף המשפט בישראל בתחום ההייטק בהשתתפות בכירי דן אנד ברדסטריט בישראל, עמי אפלבום, יו"ר רשות החדשנות והמדען הראשי במשרד הכלכלה ובהנחיית גדעון אוקו.

  פורום בכירי ענף המשפט בתחום ההייטק 2022

 • גלובל רוטו שקע – ממשבר עמוק להצלחה מפוארת

  גלובל רוטו שקע – ממשבר עמוק להצלחה מפוארת

 • פורום בכירי תחום המיסוי 2022

  בתאריך ה- 7.2.22 קיימנו את פורום Duns 100 לבכירי תחום המיסוי.

  פורום בכירי תחום המיסוי 2022