סי אמ אס - CMS
אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 1779
תחום: משרד עורכי דין
כתובת: Cannon Place, 78 Cannon Street
London, EC4N 6AF
טלפון: 44-207-367-3000+
אתר החברה: http://cms.law
אייקון הנהלה

מנהלים

 • אנדרו בסר, סי אמ אס - CMS

  אנדרו בסר

  שותף, CMS

  סי אמ אס - CMS

 • לואיס גלאס, סי אמ אס - CMS

  לואיס גלאס

  שותף, CMS

  סי אמ אס - CMS

אייקון אודות

אודות סי אמ אס - CMS

CMS הוא משרד עורכי דין גלובלי עם ראייה לעתיד, המוכר כאחד מעשרת המשרדים המובילים בעולם. משרדנו כולל את כל הנדרש על מנת לסייע ללקוחות להתמודד עם אתגרים ולנצל הזדמנויות בביטחון. אנו מניחים את האינטרסים של לקוחותינו בלב העשייה שלנו. הפירמה כוללת למעלה מ75 משרדים מקומיים בלמעלה מ40 משרדים בבריטניה, אירופה, מזרח התיכון, אסיה ודרום אמריקה. עם יותר מ -1,000 שותפים ו -4,500 עורכי דין אנו עובדים בצוותים חוצי גבולות כדי לספק איכות ועצות מעשיות, גם בסוגיות המורכבות ביותר.

הדסק הישראלי של CMS מסייע ללקוחות ישראליים המעוניינים להשקיע בחו"ל ובנוסף גם בכל הקשור לניהול סיכונים והגנה על נכסיהם. אנו גם מסייעים לעסקים ומשקיעים מעבר לים המבקשים לעשות את אותו הדבר בישראל. המחלקה מורכבת משותפים המחלקים את זמנם בין ישראל למקומות נוספים, דוברי עברית שוטפת ועורכי דין בעלי נסיון עשיר בעבודה מול לקוחות ישראלים ועמיתים ישראלים.


בעולם שעובר שינויים מואצים יותר מאי פעם, אנו מתמידים בגישת "הלקוח במרכז" בין היתר אנו מקפידים שהלקוח שלנו יוכל לקבל הכוונה והנחייה משפטית בשפה שלו.

משרדנו הוא בית לחלק מהמוחות המשפטיים המבריקים והיצירתיים ביותר בסביבה ואנו מובילים את השוק בשמונה מגזרים עיקריים – טכנולוגיה ותקשורת; אנרגיה; שירותים פיננסיים; בתי מלון ונופש, תשתיות ומימון פרויקטים; מדעי החיים ופארמה; נדל"ן. בניית המשרד שלנו סביב המגזרים השונים הוא חלק מרכזי באסטרטגיה שלנו, באופן המבטיח שהמומחיות המשפטית שלנו מותאמת למציאות של השווקים שבו הלקוחות שלנו פועלים.

משרדנו מספק שירות רב-תחומי במגוון תחומים, לרבות: חברות, מיזוגים ורכישות והייטק, בנקאות ופיננסים, מסחר, תחרות & איחוד אירופי, מוצרי צריכה, פתרון סכסוכים, תעסוקה & פנסיה, בתי מלון & פנאי, תשתיות & מימון הפרויקט, ביטוח וקרנות, קניין רוחני, הון פרטי, מקרקעין ובינוי ומס. 

אנו תמיד מכוונים קדימה ומסתכלים לעתיד - אנו מאמצים טכנולוגיות חדשות ומחוייבים לרעיונות חדשים שמאתגרים את הדרכים המסורתיות, והכל במטרה להטיב עם הלקוחות שלנו ולספק להם את הפתרונות הטובים ביותר. המטרה שלנו היא תמיד לצפות דברים מראש ולברוא עתיד יציב ומתגמל ללקוחות שלנו, לאנשים שלנו ולקהילות שלנו.

כאחד המשרדים המובילים והבולטים ביותר במגזר הטכנולוגי, אנו נהנים מקשרים עם קרנות הון סיכון מקומיים ובינלאומיים, כמו גם חברות הון סיכון לתאגידים "ביתיים". בנוסף, אנו מציעים את ,equIP תוכנית ייעודית לחברות הזנק בתחום ההיי-טק, שכיום נותנת שירות למעל 100 חברות צעירות.

אייקון מאמרים

מאמרים מאת סי אמ אס - CMS

בנוסף אולי יעניין אותך

 • האם חוק חדלות פרעון ה"חדש", מתאים לטיפול במגפת הקורונה?

  או האם יש סיכוני חדלות לחוק החדלות?

  האם חוק חדלות פרעון ה"חדש", מתאים לטיפול במגפת הקורונה?

 • מי הם עורכי הדין הטובים בישראל

  דירוג DUN’S 100 מדרג זו השנה ה־16 את משרדי עורכי הדין הטובים בישראל לפי 43 תחומי פעילות. השנה נוספו לראשונה תחומי הקנאביס הרפואי, דיני צבא וביטחון, תחבורה וגישור

  מי הם עורכי הדין הטובים בישראל

 • ניהול סכסוכי גירושין במשבר הקורונה

  הגשת תביעות בבית המשפט, הסדרי ראיה ומזונות ילדים

  ניהול סכסוכי גירושין במשבר הקורונה

 • שיווק נדל"ן בימי הקורונה

  שוק הנדל"ן הופתע פעמיים בתקופה האחרונה. בפעם הראשונה מפריצת משבר הקורונה, ובפעם השנייה מהמהירות שבה השוק מתאושש ממנו. גיל גורביץ', סמנכ"ל שיווק ומכירות בחברת 'אזורים', בפודקאסט המפרט על השפעת הקורונה על ענף הבניה, על קצב המכירות המוגבר מאז הסרת הסגר, ועל השינויים ששוק הדיור חווה ויחווה כתוצאה מהופעת נגיף הקורונה בחיינו

  שיווק נדל"ן בימי הקורונה