סמגל

ייצור ושיווק מטבחים. ייבוא, ושיווק מוצרי חשמל ביתיים

סמגל
אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 1968
תחום: ייצור ושיווק מטבחים. ייבוא, ושיווק מוצרי חשמל ביתיים
כתובת: רח' שלמה בן יוסף 17, צק פוסט חיפה
טלפון: 04-6158601
דוא"ל: samgaloffice@gmail.com
אתר החברה: http://www.samgal.co.il
אייקון הנהלה

מנהלים

 • ערן סייג, סמגל

  ערן סייג

  מנכ"ל

  סמגל

 • אלעד סייג, סמגל

  אלעד סייג

  משנה למנכ"ל

  סמגל

אייקון אודות

אודות סמגל

סמגל היא אחת מחברות המטבחים ומוצרי החשמל הביתיים הוותיקות והמובילות בישראל. ראשיתה של הקבוצה בשנת 1968, אז נוסדה כחברה למוצרי חשמל ולימים הפכה לחברה המייצרת תנורי אפייה. הודות לניהול המדויק והמסור של מייסדה, גבריאל סייג ז"ל, החברה צמחה בהתמדה והרחיבה את היצע המוצרים וקהל הלקוחות שלה. בשנת 1995 נוסד ענף המטבחים של החברה, מהלך טבעי אשר התבסס על הידע וההיכרות המעמיקים שרכשה החברה בשנות פעילותה הרבות הן בתחום המטבחים והן בתחום הייצור. החברה צמחה בהתמדה בתחומי פעילותה וכיום מנוהלת על ידי שני בניו. סמגל פועלת בשתי חטיבות סינרגטיות: Samgal Kitchens, הנמצאת בחוד החנית של עולם עיצוב המטבחים בישראל, ו-Samgal Electric, המתמחה בשיווק מוצרי חשמל ביתיים מתקדמים באיכות גבוהה וייבוא מותג Sonar המיוצר בחמישה מפעלים ייעודיים באיטליה.

ההתאמה והשילוב בין החטיבות מאפשרים לספק ללקוחות מטבחים טובים והרמוניים יותר אשר תפורים בדייקנות על פי מידותיהם, תוך חיסכון בזמן ויתרונות לוגיסטיים משמעותיים. אולמות התצוגה של החטיבות סמוכים זה לזה ועובדי החברה מיומנים ומנוסים ביישום היתרונות המשולבים של החטיבות כדי להציע מטבחים אינטגרליים יותר ללקוחות.

לקבוצה שלושה אולמות תצוגה של חטיבת המטבחים, שלושה אולמות תצוגה של חטיבת מוצרי החשמל, ואולם תצוגה נוסף המוקדש למותג הפרטי שלה, Sonar, חנות קונספט בנמל תל אביב.

Samgal Kitchens

חטיבת המטבחים של סמגל היא אחת מספקיות המטבחים הגדולות בישראל, והיא מספקת מטבחים ללקוחות פרטיים כמו גם לפרויקטים רבים של חברות בנייה ויזמות מובילות, וביניהן גינדי, מנרב, שיכון ובינוי, אשטרום, אשדר, עץ השקד, י.ח. דימרי ויוסי אברהמי.

התרבות הארגונית של סמגל חיה ונושמת את עולמות העיצוב והמטבחים, והחטיבה מקפידה להישאר בחזית עולם עיצוב המטבחים הן מההיבט העיצובי והן מההיבט הטכנולוגי. מנהלי ומעצבי החברה משתתפים דרך קבע בתערוכות ופעילויות עיצוב עילית ברחבי העולם, ומביאים לארץ את הסגנונות, החומרים והטכנולוגיות המתקדמים ביותר בתחום. למפעל החדיש של החברה יכולות ייצור נרחבות ומגוונות ביותר, החל מייצור בהיקפים גדולים של מטבחים בסיסיים ועד לייצור פרטני של מטבחים העומדים בדרישות התובעניות של שפים מובילים והאלפיון העליון, במגוון גדלים, רמות וסגנונות. כלל המטבחים היוצאים מהמפעל עומדים בתקנים ובדרישות האיכות הקפדניות של החברה, עם תשומת לב לחומרי הגלם, לתכנון החכם והיעיל, לגימור ולבטיחות, ומותקנים על ידי המתקינים המוסמכים והמנוסים של החברה.

הקו העיצובי הנוכחי של החברה מאופיין בשילוב של חומרי גלם חדישים ומסורתיים, שילוב בלתי נראה של מוצרי חשמל במשטחי המטבח, מראה איכותי, טבעי ומודרני ויישום טכנולוגיות חדשניות לרבות מגירות מופעלות מגע, מערכות אחסון וסידור מזון חכמות ותשומת לב למהפך שחל בתפקידו של המטבח בבית – מאזור תחום לבישול לכדי נקודת מפגש משפחתית מרכזית.

השותפות של החברה בתנופת הבנייה בישראל - החל מהרחבות קהילתיות, דרך מחיר למשתכן ועד לפרויקטים היוקרתיים ביותר – בונה באופן מתמיד את יכולותיה, כאשר היא משכילה לתרגם את הקשרים היומיומיים הנרחבים שלה עם אדריכלים, מעצבים, קבלנים, יזמים ולקוחות לכדי ידע מעשי וקונקרטי המונחל לכלל עובדי החברה ומאפשר יצירת מטבחים מותאמים, יפים, בטוחים, עדכניים, וחדשניים יותר.

Samgal Electric

חטיבת מוצרי החשמל של סמגל מספקת פתרונות יעילים ויצירתיים לאתגרי מוצרי חשמל העולים מתוך תהליך עיצוב המטבח של חטיבת המטבחים ומתוך הצרכים של לקוחות חדשניים. החטיבה מציעה מגוון רחב של מוצרי חשמל לבית של מותגי העל , והיא גם מייבאת ומשווקת את מוצרי המותג הפרטי של החברה, SONAR, הזוכים להערכתם של יודעי-דבר ומובילי דעה בעולם הבישול ועיצוב הבית הישראלי. המוצרים מיוצרים באיטליה במפעלים ותיקים המקפידים על איכות ועיצוב במיטב המסורת האיטלקית, על פי מפרטים קפדניים, סקרי שוק והתאמות שמבצעת החברה כדי להתאימם לטעם ולשוק המקומיים. המותג כולל מגוון רחב של מוצרי חשמל יוקרתיים בעיצוב אקסקלוסיבי, לרבות קולטי אדים, כיריים, מקררים, טוחני אשפה ותנורים, עם שירות ללא תחרות והתאמה מושלמת למוצרי החטיבה-האחות, וכך תומך בהגשמת מטבח החלומות של הלקוח.

לרשות סמגל רשת חנויות בוטיק, הפרוסות ברחבי הארץ המציגות ומשווקות את מותגי העל במוצרי החשמל, תוך ליווי מקצועי של הלקוחות עד שלב ההתקנה והדרכה בבית הלקוח בפן העיצובי והטכני.

בנוסף אולי יעניין אותך