סרטל, סהראי, לזר משרד עורכי דין

צווארון לבן

אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 2018 (2010)
תחום: צווארון לבן
כתובת: רח' דוד המלך 1 תל אביב 6495301
טלפון: 03-6932044
פקס: 03-6932043
אתר החברה: http://www.ssllaw.co.il
אייקון הנהלה

מנהלים

 • ינון סרטל, סרטל, סהראי, לזר משרד עורכי דין

  עו"ד ינון סרטל

  שותף

  סרטל, סהראי, לזר משרד עורכי דין

 • ציון סהראי, סרטל, סהראי, לזר משרד עורכי דין

  עו"ד ציון סהראי

  שותף

  סרטל, סהראי, לזר משרד עורכי דין

 • ניר לזר, סרטל, סהראי, לזר משרד עורכי דין

  עו"ד ניר לזר

  שותף

  סרטל, סהראי, לזר משרד עורכי דין

אייקון אודות

אודות סרטל, סהראי, לזר משרד עורכי דין

משרד עורכי הדין סרטל, סהראי, לזר עוסק בעיקר בליטיגציה פלילית (צווארון לבן) וכן בליטיגציה אזרחית ומנהלית.
לשותפי המשרד ניסיון רב (למעלה מ–20 שנה) בתחום התמחותו העיקרי של המשרד. עו"ד ינון סרטל הנו יוצא פרקליטות המדינה אשר ייצג את המדינה בהליכים פליליים בעבירות כלכליות עת שימש כסגן לפרקליטת המדינה במחלקה הפלילית והכלכלית בפרקליטות המדינה.
עורכי הדין ינון סרטל וציון סהראי שותפים משנת 2011 ובשנת 2018 הצטרף כשותף במשרד עורך דין ניר לזר.
המשרד מתמחה בייצוג חשודים ונאשמים (בכל הערכאות) בעבירות צווארון לבן (עבירות הלבנת הון, מרמה, גניבה, שוחד, זיוף, עבירות מס, עבירות הימורים, עבירות מנהלים בתאגיד, עבירות ניירות ערך, עבירות הגבלים עסקיים, רשלנות, בנייה ועוד) וכן בעבירות משמעת בפני בתי דין משמעתיים (לשכת עורכי הדין, נציבות שירות המדינה, משטרת ישראל, משרד הבריאות ועוד).
למשרד ניסיון והתמחות בהליכי הסגרה לישראל וממנה.
עם קבלת הייצוג זוכה הלקוח לייעוץ, ליווי וייצוג משפטי מקיף, הן בליווי החקירה המשטרתית (או של כל רשות חוקרת אחרת),ייצוג בבית המשפט בדיוני המעצר ובדיונים הנוגעים לרכוש שנתפס על ידי הרשויות, ייצוג הלקוח בהליכי שימוע בפני רשויות האכיפה (לרוב פרקליטות) וייצוג בבית המשפט לאחר הגשת כתב אישום, ככל ומוגש. המשרד שם דגש על זמינות מלאה עבור הלקוח מתוך הבנת המצב אליו נקלע והצורך במתן מענה בכל עניין. המשרד דוגל בגישה של חדשנות ויצירתיות משפטית במטרה לסייע לעניינו של הלקוח ולהוביל אותו לחוף מבטחים בשעה הקשה בה הוא מצוי.

שלב החקירה: בשלב זה המשרד שם דגש על מתן ייעוץ משפטי ללקוח, לרבות בנוגע לזכויותיו בשלב החקירה מתוך ידיעה וניסיון שהתנהלות נכונה בשלב החקירה תורמת רבות להמשך ניהול התיק, לעיתים עד כדי סגירתו על ידי הגוף החוקר. בשלב זה, המשרד מלווה את הלקוח גם בדיוני המעצר והדיונים בנוגע לחילוט ותפיסה זמניים של רכוש מכוח החוק לאיסור הלבנת הון או פקודת סדר הדין הפלילי (ככל וישנם). המשרד עושה כל מאמץ לשמור על דיסקרטיות כדי למזער את הפגיעה בשמו של הלקוח.

שלב השימוע: עם סיום החקירה מועבר התיק לגוף התובע (ברוב המקרים פרקליטות). בשלב זה, הגוף התובע צריך להחליט האם להגיש כתב אישום כנגד הלקוח או לסגור את התיק. ככל ומתגבשת כוונה להגשת כתב אישום ומדובר בעבירה מסוג פשע, יישלח למשרד מכתב ובו פירוט החשד המיוחס ללקוח והוא יוזמן להשמיע את טענותיו בפני הגוף התובע.
בשלב זה, מקבל המשרד לעיונו, לראשונה, חומר חקירה שנאסף במהלך החקירה. המשרד שם דגש, ללא פשרות, על לימוד מעמיק ויסודי של כל חומר החקירה שנמסר לעיונו, בידיעה שרק הכרה יסודית ומלאה של חומר החקירה והמצב המשפטי יכולה לסייע ללקוח בעניינו. למשרד היכרות מעמיקה עם גורמי התביעה והכרה של הליך קבלת ההחלטות אצלם. השילוב של היכרות יסודית של התיק עם הניסיון רב השנים בעבודה מול גופי התביעה ויצירתיות וחדשנות משפטיים מוביל תמיד לתוצאה מיטבית עבור הלקוח.

שלב המשפט: למשרד ניסיון רב שנים בייצוג לקוחות בהליכים פליליים המתנהלים נגדם בבתי המשפט, הן בחקירת עדים, הן בהליכי ביניים והן בהשמעת טיעונים משפטיים ועובדתיים. גם כאן, הקו המנחה את המשרד הוא בהיכרות יסודית ומעמיקה של התיק על כל רבדיו (העובדתיים והמשפטיים) ובהבנה של צרכי הלקוח. המשרד מנהל את התיק בבית המשפט באופן מקצועי ומדויק ומקדיש מחשבה מעמיקה להגנה על האינטרס של הלקוח. במהלך השנים ייצגו עורכי הדין השותפים במשרד במרבית התיקים והפרשות המרכזיים בתחום עבירות הצווארון הלבן, ביניהם נבחרי ועובדי ציבור, אנשי עסקים ובעלי מקצועות חופשיים.

המשרד מייצג לקוחות בתביעות אזרחיות המתנהלות בבתי המשפט, בהליכי בוררות (תביעות חוזיות, סכסוכים כספיים ועוד) וכן בעתירות מנהליות.

פעילות ציבורית

עו"ד ינון סרטל מרצה בקורסים להכשרת דירקטורים בתחום האחריות הפלילית והאזרחית של הדירקטורים והדירקטוריון, קורסים ליועצי בטיחות בנוגע לעבירות רשלנות ומשמש כתובע בבתי דין משמעתיים לאנשי סגל במוסדות אקדמאיים.

עו"ד ציון סהראי משמש כיו"ר הוועדה לאיסור הלבנת הון במחוז מרכז של לשכת עורכי הדין וכן כחבר בוועדה הארצית לאיסור הלבנת הון. כמו כן, מרצה בהשתלמויות של לשכת עורכי הדין ומוסדות אקדמיים. עו"ד ציון סהראי משמש כחבר בבית הדין המשמעתי של מחוז תל אביב בלשכת עורכי הדין. 

תחומי עיסוק

עבירות צווארון לבן
למשרד ניסיון רב בייצוג לקוחות בתיקי צווארון לבן (שוחד, מרמה, הפרת אמונים, גניבה, זיוף, הימורים ועוד) החל משלב החקירה ואילך.

הלבנת הון
למשרד התמחות מיוחדת בתחום איסור הלבנת ההון והוא נחשב לפורץ דרך בתחום. שותפי המשרד הופיעו בבית המשפט העליון במספר תיקים תקדימיים בתחום זה, והצליחו להביא להחזרת רכוש בהיקפים משמעותיים ללקוחותיו. עו"ד ציון סהראי מרצה בהשתלמויות לעורכי דין בנושא הלבנת הון וכן כמרצה אורח בפקולטה למשפטים ומשמש סגן יו"ר וועדת איסור הלבנת הון של מחוז מרכז וחבר הוועדה הארצית לאיסור הלבנת הון בלשכת עורכי הדין.

עבירות רשלנות
למשרד ניסיון רב בתיקי רשלנות וזכה להצלחה רבה בתחום זה, הן בליווי החקירות באופן שהסתיימו ללא הגשת כתבי אישום והן בהבאה לזיכויים של נאשמים לאחר הליכים פליליים (גרם מוות ברשלנות ועבירות רשלנות נוספות).

עבירות מס
המשרד מייצג לקוחות בעבירות על פקודת מס הכנסה, חוק מס ערך מוסף ועבירות מס נוספות (העלמת הכנסות, חשבוניות פיקטיביות, מכס, מס קניה ועוד) ואף פועל מול רשויות המס האזרחיות לצמצום שומות המס.

עבירות הגבלים עסקיים
לעורכי הדין במשרד ניסיון רב בייצוג לקוחות החשודים ונאשמים בעבירות על חוק ההגבלים העסקיים.

עבירות תכנון ובנייה
למשרד ניסיון רב בייצוג לקוחות המואשמים בעבירות על חוק התכנון והבנייה ובהם מהנדסי ערים וחברות בניה מובילות בארץ.

דין משמעתי
המשרד מייצג נאשמים בהליכי משמעת בבתי דין משמעתיים במשטרת ישראל, בבית הדין המשמעתי של נציבות שירות המדינה, לשכת עורכי הדין ומשרד הבריאות. כמו כן, המשרד משמש תובע משמעתי בבית הדין למשמעת במוסדות אקדמאיים שונים.

וועדות כופר/וועדות עיצומים
המשרד מייצג לקוחות בפני וועדת הכופר של רשות המיסים וכן בפני וועדות עיצומים מכוח החוק לאיסור הלבנת הון.

אייקון פרסומים

פרסומים

בנוסף אולי יעניין אותך

 • התחדשות עירונית בתקופת הקורונה – אסור לוותר על המבוגרים והמתקשים טכנולוגית

  האתגרים המקוונים באים לידי ביטוי גם בתחום ההתחדשות העירונית, אך הבנתם מאפשרת הזדמנויות. עו"ד אלי אשל ממשרד AYR מציג ארגז כלים לגיוס יעיל ונכון של דיירים

  התחדשות עירונית בתקופת הקורונה – אסור לוותר על המבוגרים והמתקשים טכנולוגית

 • קביעת קריטריונים לבחירת זוכה במכרז לאחר המועד להגשת הצעות

  האם ניתן לאחר פתיחת מעטפות המציעים במכרז לקבוע לראשונה קריטריונים לבחירת זוכה במכרז?

  קביעת קריטריונים לבחירת זוכה במכרז לאחר המועד להגשת הצעות

 • זכויות עובדים ומעסיקים– לקראת סגר שני בחגים מה חשוב לדעת?

  הסגר השני הינו עובדה מוגמרת ובמסגרתו יוצאו שוב אלפי עובדים לחל"ת והפעם גם יפוטרו אלפים. למה זכאי עובד שיוצא בפעם השנייה לחל"ת? מה קורה עם החל"ת מגיע במקביל לחופשה מרוכזת של החגים? מהן זכויות עובד שכבר לא ישוב למקום עבודתו ויפוטר? שאלות ותשובות

  זכויות עובדים ומעסיקים– לקראת סגר שני בחגים מה חשוב לדעת?

 • יום שישי השחור של כ"ט בנובמבר

  בעיית הבעיות אכן איננה הנחות של מאה או מאתיים שקלים במבצעי יום שישי השחור, אלא מאות אלפי שקלים ולמעלה מכך שחסרים לרבים מאותם קונים "מאושרים", זאת על מנת שיוכלו לקבל את המפתח לדירה הנכספת ולבנות את עתידם על אמת

  יום שישי השחור של כ"ט בנובמבר