עודד פסקל, עו"ד עודד פסקל משרד עורכי-דין ונוטריון
עודד פסקל

עודד פסקל

בעלים

שנת לידה: 1970
דוא"ל: [email protected]
Facebook: לחץ לצפייה
תחומי התמחות: דיני משפחה וגירושין, צוואות וירושה.
תפקיד: בעלים
ותק בתפקיד: 20 שנה.
השכלה: תואר ראשון LL.B; תואר שני LL.M מטעם אונ' תל אביב (סיום בהצטיינות).
חבר בארגונים: לשכת עורכי הדין בישראל.
דרגה צבאית: סמ"ר (במיל').
שפות: עברית, אנגלית, רומנית.

מהו המהלך המשמעותי שהובלת לאחרונה?
ניצחון משפטי מוחץ בתיק משמורת מורכב בו יצג המשרד את האב. פסק הדין שניתן לאחרונה לאחר מאבק ממושך, קבע את משמורתם הקבועה של כל 3 הקטינים בידי אביהם. כמו כן, זכה משרדי בתיק רכושי רחב היקף, בו התוצאה הייתה איזון לא שוויוני לטובת האישה.

מהן החזקות המשמעותיות של המשרד בעינייך ?
הרמה הגבוהה ביותר של אנושיות ורגישות כלפי חייו וענייניו של כל אחד ואחת מן הלקוחות הפוקדים את המשרד. היכולת להעניק יחס אישי ומסור תוך זמינות מלאה ומענה מיידי לכל לקוח. כל אלו רק מתווספים לטיפול המקצועי והמוקפד אותו מעניק משרדנו, לחשיבה האסטרטגית והמקורית תוך תכנון מהלכים ארוכי טווח, למציאת הפתרונות המתאימים לכל לקוח, תוצר של היכרות עמוקה ורבת שנים עם עולם דיני המשפחה.

מהם המהלכים המרכזיים שנעשו לאחרונה ויובילו להתחזקות המשרד בשנים הקרובות?
הקפדה על התעדכנות קבועה בחידושים שבעולם המשפט. לצורך כך הן מעביר עו"ד פסקל הרצאות בתחום דיני המשפחה לעורכי דין וטוענים רבניים במסגרת כנסים וימי עיון, והן נוטל המשרד חלק משמעותי בהשתלמויות, ימי עיון וכנסים בתחום המשפחה והירושה ובתחומים נוספים הנושקים לו. כמו כן, קיום ישיבות שוטפות לצורך בניית אסטרטגיית טיפול בכל תיק ותיק, תוך מציאת פתרונות יצירתיים לסוגיות השונות העולות מהם.

מהם האתגרים המרכזיים של המשרד בשנים הקרובות?
להמשיך לתת ללקוחות המשרד את היחס אישי והטיפול הרגיש לו הם זקוקים. לדבוק בגישת המשרד לפיה סיום תיק בדרכי שלום הינו האידאל, אך אין משמעות הדבר להימנע ממאבק משפטי ככל שיידרש לצורך השגת המטרה. להמשיך ולזכות בתקדימים בסוגיות משפטיות חשובות ומשמעותיות בתחום דיני המשפחה.

מהן המלצותיך לעו"ד בתחילת דרכו?
להקפיד בראש ובראשונה על מקצועיות- היכרות עם החקיקה והפסיקה, קריאת חומר משפטי ועדכונים שוטפים מעולם המשפט. להבין שלהיות עו"ד (בפרט בתחום דיני המשפחה) משמעו לטפל בחייו וענייניו האישיים של האדם ולכן, המקצועיות חייבת להיות שזורה באנושיות, רגישות וסבלנות.

מה חשוב לזכור גם בזמנים קשים?
"כל סוף הוא התחלה של משהו חדש". רבים מלקוחות המשרד מגיעים בתקופה הקשה ביותר בחייהם וזקוקים, מעבר לרמה המקצועית בניהול התיק, לאוזן קשבת, לעידוד ולתמיכה נפשית ומורלית. ברגעים של משבר חשוב לזכור שהתקופות החשוכות ביותר מובילות בסופו של יום אל האור, וכי עצם ההחלטה להגיע למשרדנו מלמדת על הרצון והצורך בשינוי. החלטה זו כשלעצמה הינה ראויה להערכה ומהווה דרך חדשה.