עומר ל. הנדסה אזרחית

בנייה, יזמות ותשתיות

אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 2004
תחום: בנייה, יזמות ותשתיות
כתובת: רח' לוז 18, ראשון לציון 7591269
טלפון: 03-9509644
פקס: 03-9509645
דוא"ל: omeroffice@omerl.com
אתר החברה: http://www.omerl.com
אייקון הנהלה

מנהלים

 • צחי לביא, עומר ל. הנדסה אזרחית

  צחי לביא

  מנכ"ל ובעלים

  עומר ל. הנדסה אזרחית

  לפרופיל המלא

  צחי לביא

מנהלים בכירים

  צחי לביא מנכ"ל ובעלים
אייקון אודות

אודות עומר ל. הנדסה אזרחית

עומר ל. הנדסה אזרחית נוסדה בשנת 2004 על ידי המהנדס צחי לביא, וברזומה המקצועי שלה ניתן למצוא מאות פרויקטים של בנייה, יזמות ותשתיות, שבוצעו בהצלחה לאורך השנים. החברה נמנית על צמרת חברות הייזום והביצוע האיכותיות והאמינות ביותר בענף הבנייה בישראל.

ערכי החברה

ערכיה המובילים של החברה מהווים למעשה את ה-DNA הארגוני שלה. עובדי ומנהלי עומר ל. הנדסה אזרחית הם הגורמים המביאים לאיכות הבנייה הידועה של החברה, כמו גם לשביעות רצון לקוחותיה. המבנה הניהולי של החברה מורכב מבעלי תפקידים, מומחים בתחומם, צוות מסור של מהנדסים ומנהלים בעלי רקע וניסיון עשירים בעולם הבנייה. כל אלו יחד יוצרים מערכת תמיכה מקסימלית באנשי הביצוע הפועלים באתרי הבנייה השונים של החברה.

חזון החברה

חזון החברה משמש כמצפן לעשייה של אנשיה, החל מהמנכ"ל, דרך מטה החברה וכלה באנשי המקצוע באתרי הבנייה. חזון החברה כפי שגובש על ידי עובדיה, קורם עור וגידים מדי יום בשטח: חברת בנייה מובילה ארצית שעבורה כל פרויקט הינו פסגה הנדסית ואנושית המהווה מופת של מקצוענות, חברה בעלת פריסה גלובלית המטפחת ערכים של חדשנות ומצוינות ומהווה מודל לחיקוי, וחברה צומחת, רווחית ויציבה המטפחת את עובדיה ומהווה עבורם בית חם ומקור לעוצמה וגאווה.

מצוינות, איכות ואמינות

החברה שמה לה למטרה לעמוד בפרמטרים של מצוינות וחדשנות, לרבות: עמידה קפדנית בתקנים המחייבים בעולם הבנייה, שמירה על סטנדרטים מהגבוהים ביותר בענף, שאיפה מתמדת למצוינות הכוללת בתוכה פיתוח כלים ושיטות ניהוליות וביצועיות ייחודיות, ביצוע פרויקטים באיכות ובזמן שיא תוך שמירה מתמדת על סטנדרטים מקצועיים גבוהים ביותר, פעילות המבוססת על מערכת נהלים ייחודית שגובשה על בסיס הניסיון רב השנים של החברה, עמידה בלוחות זמנים שמירה על מסגרת תקציבית, ופיקוח קפדני על ביצוע כל שלב בפרויקט באמצעות מערכת בקרה הנבחנת בכל נקודת זמן. מדיניות האיכות של החברה מושתתת על עמידה קפדנית בתקנים המחייבים בעולם הבנייה ואחד הביטויים לאיכות מעולה זו הינו זכייתה במקום הראשון בתחום המצוינות בבנייה לשנת 2018. את הפרס היוקרתי קיבלה החברה על פועלה והישגיה בביצוע פרויקט ייחודי לשימור מבנה בתל אביב. 

השירות כערך עליון

עומר ל. הנדסה אזרחית הינה חברה השמה את לקוחותיה בעדיפות ראשונה ומציבה את שביעות רצונם כמטרה הנמדדת מדי יום. חווית לקוח חיובית הינה ערך מוסף ומשמעותי עבור החברה הרואה בלקוחותיה את הנכס המרכזי שלה. ככזו ניתן להגדירה כארגון מכוון לקוח. אנשי החברה פועלים יחדיו כצוות מחייב ומסור מתוך כבוד והערכה רבה ללקוחות הבוחרים לתת בה את אמונם לאורך השנים.

מבנה החברה

חטיבת הייזום
חטיבת הייזום של החברה מטפלת בכל שרשרת הערך ללקוח, החל מתהליכי התכנון והרישוי ועד לשלב מסירת הדירה ללקוח. המיקוד האסטרטגי המרכזי של החטיבה הינו בתחום המגורים וכמו כן היא מובילה גם בתחום ייזום פרויקטי ההתחדשות העירונית.
יתרונה של החברה מתבטא בכך שהיא יוזמת, מתכננת ומבצעת את הפרויקטים השונים, הכל תחת קורת גג אחת. 

חטיבת הביצוע
חטיבת הביצוע של החברה נחשבת לאחת המובילות בענף. החטיבה מבצעת פרויקטים הן עבור עומר ל. הנדסה אזרחית והן עבור יזמים אחרים בשוק הנדל"ן. יכולותיה הגבוהות והמקצועיות של החטיבה, תוך שמירה על סטנדרטים מקצועיים גבוהים ביותר, הפכו ברבות השנים לשם דבר ומודל לחיקוי בענף כולו. 

ניהול בעומר ל.

הפן הניהולי בחברה מושתת על מגוון רחב ועשיר של שיטות, כלים ותהליכים, המובילים ותומכים בבנייה בפועל.
כחברה איתנה בעלת מערכת תרבות ניהולית המהווה את הבסיס לעשייה בכל תחומי פעילותה, משמשת תפיסתה הניהולית כמצפן הארגוני המסמן את דרכה של החברה לאורך כל שנות קיומה. 

חוסן כלכלי

הנתונים הפיננסיים של החברה מעידים על איתנות כלכלית ובסיס הון יציב.
לאורך כל שנותיה מתנהלת החברה באופן שקול (תוך בחינה עקבית מקיפה ומתן יסודות כלכליים יציבים לפרויקטים המגוונים שלה).
עומר ל. הנדסה אזרחית נהנית ממוניטין רב מצד הגופים הפיננסיים המלווים אותה והיא מחזיקה ביכולות גיוס הון משמעותיות המסייעות לה ליזום ולבצע פרויקטים רחבי היקף בזמני שיא, תוך שהיא הופכת חזון למציאות.

פרויקטים נבחרים

על פרויקטיה הנבחרים והייחודיים של החברה ניתן למנות את הבאים:

פרויקטים בביצוע - בנין מגורים ברחוב רקפת 7 - כפר סבא; בניין מגורים ברחוב בית אל 2 - תל אביב; בנין מגורים ברחוב בן יהודה 149 - תל אביב; בניין מגורים ברחוב זמנהוף 40 - תל אביב; פרויקט גרין - בניין משרדים בן 5 קומות; הקמת תחנת טיפת חלב בשכונת נחלת יהודה - ראשון לציון; הקמת מקווה אורפלי – ראשון לציון; בניית בית ספר רובע ז' – אשדוד; עבודות תשתית עבור עיריית ירושלים – אחזקת עבודות פיתוח ותשתיות; ופרויקטים עבור משרד הביטחון – בנייה בכל רחבי הארץ.

פרויקטים ביזמות - פרויקט תמ"א 1 ברחוב יאיר 10 – אשדוד; בניין מגורים ברחוב המעיין 15 - גבעתיים; פרויקט תמ"א 1 ברחוב הורקנוס בתל אביב; בנין מגורים בשכונת נווה יהושע ברמת גן; בנין מגורים ברחוב בזל בתל אביב; ובניין משרדים באזור התעשייה "הייטק עומר" - מבנה משרדים בן 8,300 מ"ר.

תרומה לקהילה

"על שלושה דברים העולם עומד - על התורה, על העבודה ועל גמילות חסדים." מיום היווסדה שומרת החברה על מחוייבות חברתית ותרומה לקהילה. כך, החברה גאה לתמוך במועדון הספורט הפועל ראשל"צ - כדוריד, בעמותה לשיקום וחינוך ילדים בעלי צרכים מיוחדים ובעמותת חיל התקשוב והאלקטרוניקה של צה"ל.

אייקון פרוייקטים

פרוייקטים

אייקון מאמרים

מאמרים מאת עומר ל. הנדסה אזרחית

בנוסף אולי יעניין אותך

 • "נשים הן בעלות רגישות גבוהה לסביבה ובהכרח בעלות אינטליגנציה רגשית מפותחת יותר"

  היא חברה בשדולת הנשים בישראל, הקימה את עמותת 'אחת אחת' למען עצמאות כלכלית ומנהיגות נשית, יזמה את פורום נשות הנדל"ן, ומשמשת כמשנה למנכ"ל קבוצת רפאלי וכמנכ"ל חברת 'ראדקו התחדשות עירונית'. ננה חן מוכיחה כבר שנים רבות שנשים מתאימות ויכולות להוביל את עולם הנדל"ן. בראיון לרגל יום האישה הבינלאומי מסבירה ננה את תפיסת העולם שלה לגבי נשים ככלל, ונשים בעולם הנדל"ן בפרט

  "נשים הן בעלות רגישות גבוהה לסביבה ובהכרח בעלות אינטליגנציה רגשית מפותחת יותר"

 • עיכוב ביצוע בתיקי ירושה

  האם הם מן מן השמים או יש תקווה לבאים בימים

  עיכוב ביצוע בתיקי ירושה

 • כנס עו"ד הזרים החמישי (!) בישראל

  זוהי ההזדמנות שלכם ליטול חלק בכנס המשפטי הגדול מסוגו במדינת ישראל, בנוכחותם של מאות עורכי דין ונציגים בכירים מהפירמות המובילות בעולם.

  כנס עו"ד הזרים החמישי (!) בישראל

 • קהילת ההיי–טק משתפת פעולה עם אוניברסיטת סטנפורד כדי לראות יותר נשים בתחום מדע הנתונים כדוברות בכנסים טכנולוגיים

  לכנס הטכנולוגי WiDS בתחום מדע הנתונים, שנערך השבוע ביוזמת ובהובלת Intuit Israel ו- PyData Tel Aviv הוזמנו מקצוענים ממדע הנתונים מכל המגדרים, אך הדוברות היו נשים בלבד

  קהילת ההיי–טק משתפת פעולה עם אוניברסיטת סטנפורד כדי לראות יותר נשים בתחום מדע הנתונים כדוברות בכנסים טכנולוגיים