עיני ליטבק לזר ושות', משרד עורכי דין

אזרחי-מסחרי ופלילי

אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 2002
תחום: אזרחי-מסחרי ופלילי
כתובת: בית גיבור ספורט, רח' מנחם בגין 7,
רמת גן 5268102
טלפון: 03-6114414
פקס: 03-6114415
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: http://www.ililaw.co.il
אייקון הנהלה

מנהלים

 • שמואל עיני, עיני ליטבק לזר ושות', משרד עורכי דין

  שמואל עיני

  שותף מייסד

  עיני ליטבק לזר ושות', משרד עורכי דין

  לפרופיל המלא

  שמואל עיני
 • רותי ליטבק, עיני ליטבק לזר ושות', משרד עורכי דין

  רותי ליטבק

  שותפה מייסדת

  עיני ליטבק לזר ושות', משרד עורכי דין

  לפרופיל המלא

  רותי ליטבק
 • מוטי לזר, עיני ליטבק לזר ושות', משרד עורכי דין

  מוטי לזר

  שותף מייסד

  עיני ליטבק לזר ושות', משרד עורכי דין

  לפרופיל המלא

  מוטי לזר
אייקון אודות

אודות עיני ליטבק לזר ושות', משרד עורכי דין

משרד עורכי הדין עיני ליטבק לזר ושות' ידוע הודות לשילוב מומחיות משפטית בתחום האזרחי-מסחרי ובתחום הפלילי (צווארון לבן). המשרד מתמחה בביצוע עסקאות מסחריות מגוונות לרבות בתחום הנדל"ן בישראל ובחו"ל, במתן ייעוץ בכל הקשור בעבירות צווארון לבן, בליטיגציה פלילית ואזרחית לרבות ניהול ערעורי מס, עתירות מנהליות ועתירות לבגץ, וניהול בוררויות ובדיני עבודה.
כן מתמחה המשרד במתן ייעוץ וליווי שוטף לחברות פרטיות וציבוריות.

בעולם כלכלי מסחרי מורכב, הלקוח, שטובתו עומדת לנגד עיני המשרד בכל עת, זקוק לבחינת ענייניו באופן הקפי. לכן מעניק המשרד מעטפת מקיפה של שירותים משפטיים מן המעלה הראשונה – עסקיים, רגולטורים ומשפטיים. הסינרגיה הנוצרת בין תחומי המומחיות השונים של השותפים במשרד, כמו גם הידע המעמיק בתחום ההון וניירות ערך, היא זו המהווה את הערך המוסף ממנו נהנים לקוחותיו. 

תחומי התמחות

משפט מסחרי

המשרד מתמחה בעריכת הסכמים מסחריים על כל גווניהם לרבות הסכמי ייזום, הקמה, רכישה ומכירה, הסכמי הפצה, זיכיון, הסכמים בין בעלי מניות, הסכמי עבודה ומבחר רחב נוסף של הסכמים והתקשרויות. 

מקרקעין ונדל"ן

למשרד ניסיון עשיר ומקיף בייצוג גופים מסחריים ויזמים פרטיים במגוון עסקאות בתחומי הבניה למגורים, בנייה מסחרית, עסקאות משותפות, עסקאות קומבינציה, ביצוע ותמורות, ליווי רכישת קרקעות וליווי פרויקטים בחו"ל. בנוסף המשרד מלווה יזמים ובעלי דירות בפרויקטים של התחדשות עירונית על פי תמ”א 38 על תיקוניה השונים (תכנית מתאר ארצית לחיזוק מבנים מפני רעידות אדמה) בכל שלב משלבי הפרויקט. 

ליטיגציה

המשרד עוסק בייצוגן של חברות ציבוריות ופרטיות כמו גם בייצוגם של לקוחות פרטיים, בכל הערכאות השיפוטיות לרבות בית המשפט העליון בשבתו כבית המשפט הגבוה לצדק, וכן בהליכי בוררות וגישור. למשרד ניסיון מוכח בניהול התדיינות משפטית בתיקים מורכבים בתחומים מגוונים ובהם דיני חברות, נדל"ן, בנקאות, חוזים ועסקאות מסחריות, הלבנת הון, ערעורי שומה ודיני עבודה.

משפט פלילי

המשרד עוסק בייעוץ וייצוג בתחום המשפט הפלילי-כלכלי (עבירות צווארון לבן) ומייצג בעיקר לקוחות המתמודדים מול גופי האכיפה בהליך פלילי, בכל שלבי ההליך הפלילי. הטיפול בהליך הפלילי נעשה בשילוב עם הטיפול בהשלכות האזרחיות הנובעות מההליך הפלילי.

על לקוחות המשרד נמנים עובדי ציבור, נבחרי ציבור, רואי חשבון ועורכי דין, חברות פרטיות וציבוריות, עמותות, מנהלים, עובדים ולקוחות פרטיים אשר נאלצים להתמודד, במרבית המקרים, לראשונה מול גופי האכיפה השונים בישראל. 

דיני עבודה

המשרד מתמחה בתחום דיני העבודה הן במישור הקיבוצי והן במישור האישי. במישור הקיבוצי מתמחה המשרד בהסכמים קיבוציים כלל ארציים ובהסכמים קיבוציים ענפיים, הן בשירות הציבורי והן בשירות הפרטי. במישור הפרטי מתמחה המשרד בטיפול בסכסוכי עבודה אישיים לרבות בהשלכות של עוולות בנזיקין ועבירות פליליות על מערכת יחסי העבודה וכן בעריכת חוזי עבודה אישיים והסכמי פרישה. 

השותפים

עו"ד שמואל עיני

תחומי התמחותו העיקריים של עו"ד עיני הינם נדל"ן, ליטיגציה מסחרית, משפט אזרחי מסחרי, בוררויות ומשפט מנהלי. במסגרת זו מטפל עו"ד עיני בעסקאות מסחריות מובילות רבות ובמחלוקות מסחריות רחבות היקף. לעו"ד עיני ניסיון עשיר ומוכח בליווי חברות בפרויקטים רחבי היקף לרבות בתחום הנדל"ן בארץ ובחו"ל והוא מתמחה בייצוג חברות פרטיות וציבוריות בתיקי ליטיגציה מסחריים ומנהליים מורכבים.

עו"ד עיני מכהן מזה כשלושה עשורים כיועץ המשפטי החיצוני של בורסת היהלומים הישראלית בע"מ וכבורר במחלוקות וסכסוכים עסקיים. עו"ד עיני משמש כיועץ לענף היהלומים בתחומי חקיקה, הרלוונטיים לענף, ובכלל זה בעניין חוק איסור הלבנת הון. בנוסף, כיהן עו"ד עיני כיועץ המשפטי של הפדרציה הבינלאומית המאגדת את כל בורסות היהלומים בעולם. תחום זה הינו תחום התמחות ייחודי למשרד. 

עו"ד רותי ליטבק

מתמחה בתחומי המשפט הפלילי-צוארון לבן, בניהול תיקים פליליים-כלכליים. עו"ד ליטבק הינה בעלת נסיון מעמיק בליווי בחקירות ובניהול תיקים פליליים-כלכליים מורכבים, שעניינם עבירות שוחד, מרמה והפרת אמונים,גניבה, גרימת מוות ברשלנות, עבירות מחשב, ניירות ערך, עבירות מס, הלבנת הון, הגבלים עסקיים, הטרדה מינית וכדומה.

בעברה, כיהנה עו"ד ליטבק כ-10 שנים כפרקליטה בכירה בפרקליטות מחוז ת"א (מסוי וכלכלה). לאחר פרישתה מהפרקליטות הרחיבה את תחומי מומחיותה לתחומים נוספים של המשפט הפלילי.

עו"ד ליטבק מכהנת כדיינית בבית הדין העליון של ההתאחדות לכדורגל בישראל. 

עו"ד מוטי לזר

עו"ד לזר מתמחה בתחום המשפט הפלילי-צווארון לבן. עו"ד לזר הנו בעל ניסיון עשיר בייצוג לקוחות בפני ערכאות משפטיות החל משלבי המעצר, הקפאת נכסים, ליווי ויעוץ בחקירה, הליכי שימוע וכלה בניהול המשפט עד תום לרבות בבתי דין צבאיים ובבתי דין משמעתיים. עו"ד לזר מתמחה בליטיגציה פלילית במגוון רחב של נושאים כגון: עבירות פליליות על חוק העונשין, עבירות מרמה ושוחד, עבירות מס (מס הכנסה, מע”מ, מכס), עבירות ניירות ערך, עבירות על חוק איסור הלבנת הון, עבירות על חוק איסור הטרדה מינית, עבירות מחשב, עבירות רשלנות, דיני הסגרה, עבירות משמעת ועבירות אתיות.

עו"ד לזר מתמחה אף בליטיגציה אזרחית במסגרת הליכים משפטיים-אזרחיים הנלווים להליך הפלילי בתחום המס והלבנת הון כגון: טיפול בהליכי שומה בשילוב עם הסדרי כופר, השגות, ערעורי מס, וכן טיפול וייצוג בתביעות כספיות הנגררות להליך הפלילי, מתוך ראיה מקיפה של צרכיהם המשפטיים של לקוחותיו שרבים מהם נתקלים לראשונה בחייהם במערכת אכיפת החוק. עו"ד לזר כיהן בעבר כסגן פרקליט מחוז ת"א (מסוי וכלכלה). עו"ד לזר מכהן בהתנדבות כאב בית הדין המשמעתי של הוועדה הממלכתית למניעת סימום בספורט.

אייקון פרסומים

פרסומים

בנוסף אולי יעניין אותך

 • יום הילד הבינלאומי; 6 פטנטים שכל ילד והורה ישמחו להכיר

  כל מה שילד צריך

  יום הילד הבינלאומי; 6 פטנטים שכל ילד והורה ישמחו להכיר

 • "המשבר האמיתי עוד לפנינו"

  משרדי עו"ד העוסקים בתחום חדלות הפירעון נפגשים באופן ישיר ומקיף עם ההשפעות ההרסניות של מגפת הקורונה על המשק הישראלי. שי גליקמן, שותף ומנהל מחלקת חדלות פירעון ושיקום חברות בפירמת עו"ד 'דורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות' בראיון מיוחד המעניק הצצה למצב המאתגר בו מצויים עסקים בישראל, "המספר של בקשות הליווי והסיוע לחברות המעוניינות להימנע מהגעה למצב של חדלות פירעון גדל מאז התפרצות מגפת הקורונה, והוא עוד צפוי לעלות משמעותית. המטרה שלנו היא לשקם את החברות, להציל אותן מחדלות פירעון ולעזור להן לצלוח בשלום את משבר הקורונה".

  "המשבר האמיתי עוד לפנינו"

 • יום שישי השחור של כ"ט בנובמבר

  בעיית הבעיות אכן איננה הנחות של מאה או מאתיים שקלים במבצעי יום שישי השחור, אלא מאות אלפי שקלים ולמעלה מכך שחסרים לרבים מאותם קונים "מאושרים", זאת על מנת שיוכלו לקבל את המפתח לדירה הנכספת ולבנות את עתידם על אמת

  יום שישי השחור של כ"ט בנובמבר

 • שתי בנות זוג, שלושה אבות, ארבע אימהות, חמישה הורים?

  בעבר הייתה מקובלת הגדרה אחת ויחידה למשפחה – זוג הורים וילדיהם הביולוגיים. היום, משהפתיחות החברתית חברה לקדמה הרפואית, גם העולם המשפטי נראה אחרת

  שתי בנות זוג, שלושה אבות, ארבע אימהות, חמישה הורים?