עיר נמל בע"מ

יזמות נדל"ן

אייקון פרופיל

פרופיל חברה

שנת הקמה: 2014
תחום: יזמות נדל"ן
כתובת: הארבעה 18, תל אביב
טלפון: 03-6544410
פקס: 03-6544411
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: http://www.portcity.co.il
אייקון הנהלה

מנהלים

 • אדר סקר

  אדריכל אדר סקר

  יו"ר ואחראי תכנון

  עיר נמל בע"מ

  עוד על אדר סקר

  אדר סקר
 • יהודה גרינפילד גילת

  ד"ר יהודה גרינפילד גילת

  מנכ"ל ואחראי מימון

  עיר נמל בע"מ

  עוד על יהודה גרינפילד גילת

  יהודה גרינפילד גילת
 • עמר לוין בן חיים

  אדריכלית עמר לוין בן חיים

  סמנכ"לית פיתוח עסקי

  עיר נמל בע"מ

  עוד על עמר לוין בן חיים

  עמר לוין בן חיים
אייקון אודות

אודות עיר נמל בע"מ

עיר נמל הינה חברת יזמות נדל"ן מובילה וצומחת, שהוקמה על ידי אדריכלים. החברה אשר הוקמה בשנת 2014 חרטה על דגלה לקדם תרבות בניה פתוחה, מתקשרת, לקידום עקרונות תכנון בר קיימא ובניה ירוקה.
מייסדי עיר נמל, אדריכלים אדר סקר ויהודה גרינפילד-גילת הקימו אותה מתוך מטרה לייצר פתרונות מגורים עירוניים מתוך הבנה עמוקה של תהליכי תכנון, ביצוע והתחדשות העירונית בישראל, בדגש על איזור תל אביב-יפו.
לחברה, שהוקמה ומנוהלת על ידי אדריכלים, יתרון גדול בהיותה חברה מוטת תכנון, יצירתית וגמישה שעוסקת בייזום נדל"ן למגורים מתוך פרספקטיבה תכנונית עם הפנים לדייר ולעיר.

הנהלת החברה

אדר סקר, יו"ר ואחראי תכנון
אדר הוא אדריכל רשוי, בוגר תואר ראשון באדריכלות מבצלאל, ותואר שני בעיצוב עירוני מאוניברסיטת הרווארד. זוכה פרס רכטר לאדריכל צעיר לשנת 2005 ומייסד המשרדים "סקורקא אדריכלים" וה- "הפלטפורמה העירונית". תכנן והוביל מספר רב של פרויקטים בתל אביב וברחבי המדינה. מזה 15 שנה מוביל בתל אביב ובשיתוף עם העירייה תהליכי התחדשות עירונית ומדיניות תכנון.
יהודה גרינפילד -גילת, מנכ"ל ואחראי מימון
יהודה הוא אדריכל רשוי, בוגר תואר ראשון באדריכלות מהטכניון ותואר שני במדיניות ציבורית ועיצוב עירוני מאוניברסיטת הרווארד, בעל תואר שלישי מהמחלקה לגיאוגרפיה באוניברסיטה העברית. מייסד משרד התכנון "סאיה עיצוב לשינוי". בעל ניסיון של עשור בקידום תכניות לטובת הציבור, וכיהן בעבר כחבר מועצת העיר ירושלים.
עמר לוין בן חיים, סמנכ"לית פיתוח עסקי והתחדשות עירונית
עמר היא אדריכלית רשויה, בוגרת תואר ראשון באדריכלות בטכניון ותואר שני במנהל עסקים בטכניון. וכיום גם, דוקטורנטית במחלקה לגיאוגרפיה באוניברסיטה העברית. ניהלה ותכננה פרויקטי עיצוב ותכנון מורכבים בארץ ובאירופה, עם התמחות בתחומי תרבות ופנאי - מלונאות ומסעדות.

התחדשות עירונית

עיר נמל מתמקדת בתחום ההתחדשות העירונית עם דגש על ייזום פרויקטים של פינוי בינוי ותמ"א 38. ההבנה של החברה בתכנון, בתהליכי הרישוי והכרותה עם העירייה מאפשרים לה ליזום פרויקטים מורכבים בלי להתפשר על איכות התכנון. בשנותיה הראשונות החברה התמקדה בייזום פרויקטים בתל אביב וכעת היא מקדמת פרויקטים גם בערים נוספות כגון ירושלים, הרצליה, גבעתיים ורחובות.

מצוינות תכנונית, נאמנות ואנושיות

עיר נמל נהנית מאיתנות פיננסית גבוהה וכלל הפרויקטים שלה מגובים בהון עצמי ומלווים על ידי המערכת הבנקאית.
בראשית דרכה פעלה עיר נמל במודל של של אדריכלות יוזמת כחברה אדריכלית הפועלת מול מנהלת הדיירים ואחראית להוצאת המכרז ליזמים. עם הזמן, הגיעה דרישה מהדיירים עצמם שהחברה תיקח על עצמה את יזמות הפרויקט . מהפרויקט הראשון אותו יזמה, עיר נמל מחויבת למצוינות תכנונית ומקפידה להיות קשובה ואנושית כלפי הדיירים, אותם היא רואה כשותפים לדרך. הניסיון האדריכלי מקצר ומייעל את תהליך מימוש הפרויקט. ניסיונם התכנוני של מנהלי עיר נמל מקנה להם את האפשרות להגיש תכניות להיתר שיעלו בקנה אחד עם דרישות הרישוי ויקצרו את טווח הזמנים הדרוש להוצאת היתר בנייה. התהליך מול הדיירים מאופיין בדינמיות, הקשבה ורצון לייצר לכל דייר את התכנון האישי והמותאם לו. פרסונליזציה זו של הדירות נעשית על ידי חזרה תכופה לשולחן השרטוט, יצירת מגוון סקיצות תכנוניות ושיחה מתמדת עם הדיירים.

פרויקטים בולטים

וייצמן 115 – 113, תל אביב - פרויקט תמ"א 38/2 במסגרתו הורסת החברה מבנה קיים בן 4 קומות ובונה מבנה חדש בן 8 קומות מעל קומת קרקע, הכולל 38/2 יחידות דיור. הפרויקט בשותפות עם חברת ינושבסקי ייזום והוא בביצוע מתקדם.
מוזיר 6, תל אביב - פרויקט תמ"א 38/2 במסגרתו, הורסת החברה מבנה קיים בן 4 קומות ובונה מבנה חדש בן 7 קומות מעל קומת קרקע הכולל 24 יחידות דיור. הפרויקט בשותפות עם חברת ינושבסקי ייזום. והחל בביצוע.
אייגר 10 – פרויקט תמ"א 38/2 שאורגן עבור קבוצת רכישה. במסגרת הפרויקט נהרס מבנה קיים בן 2 קומות והוקם מבנה חדש בן 6 קומות מעל מרתף חנייה רובוטי. הפרויקט כולל 22 יחידות דיור ו-3 יחידות מסחריות. הפרויקט הסתיים ונמצא במסירות.
יהודה המכבי 33, תל אביב - פרויקט תמ"א 38/1 במסגרתו מחזקת החברה בניין קיים ומוסיפה לו שתיים וחצי קומות נוספות. הפרויקט כולל 6 יחידות דיור קיבל היתר בניה.
איסרליש 10, תל אביב - פרויקט תמ"א 38/2 במסגרתו תהרוס החברה מבנה קיים בן 4 קומות ותבנה מבנה חדש בן 7 קומות מעל קומת קרקע, הכולל 24 יחידות דיור. הפרויקט בשותפות עם חברת בן שלום יהושע ונמצא בהליך היתר.
קצנלסון 9-11, תל אביב - פרויקט תמ"א 38/2 במסגרתו תהרוס החברה שני מבנים קיימים בני 4 קומות ותבנה מבנה חדש בן 6 קומות מעל קומת קרקע הכולל 50 יחידות דיור. הפרויקט מצוי בשלב החתימות על הסכם התמ"א.
סמאטס 9, 13, תל אביב - פרויקטי אדריכלות יוזמת שנעשו במסגרת תמ"א 38 עבור החברות יושפה ינושבסקי ונמסרו בהצלחה ללקוחות.
אבן גבירול 144-146, תל אביב – פרויקט אדריכלות יוזמת אותו יזמה החברה עבור קרסו נדל"ן. במסגרת הפרויקט ייהרסו שני מבנים קיימים בני 4 קומות ויוקם מבנה חדש בן 8 קומות מעל קומת קרקע אשר יכלול 84 יחידות דיור. הפרויקט בביצוע.

בנוסף אולי יעניין אותך

 • עליית מחירי הדירות – עובדה מוצקה

  מה שגורם לעליית מחירי הנדל"ן הוא לא אינטרסים של בעלי עניין, אלא תהליך ומחסור אמיתי בדירות לאוכלוסיית ישראל. המחסור החריף מושך את המחירים מעלה

  עליית מחירי הדירות – עובדה מוצקה

 • גלובל רוטו שקע – ממשבר עמוק להצלחה מפוארת

  גלובל רוטו שקע – ממשבר עמוק להצלחה מפוארת

 • פורום בכירי ענף המשפט 2022

  בתאריך ה- 23.2.22 קיימנו את פורום Duns 100 לבכירי ענף המשפט.

  פורום בכירי ענף המשפט 2022

 • פורום בכירי ענף המשפט בתחום ההייטק 2022

  ביום ד' ה-9.3.22 נערך במלון רויאל ביץ' תל אביב פורום Duns 100 השנתי של בכירי ענף המשפט בישראל בתחום ההייטק בהשתתפות בכירי דן אנד ברדסטריט בישראל, עמי אפלבום, יו"ר רשות החדשנות והמדען הראשי במשרד הכלכלה ובהנחיית גדעון אוקו.

  פורום בכירי ענף המשפט בתחום ההייטק 2022