פאר - לוי משרד עורכי דין

ביטוח, נזקי רכוש, נזקי גוף, הוצאה לפועל

אייקון פרופיל

פרטי התקשרות

שנת הקמה: 2013
תחום: ביטוח, נזקי רכוש, נזקי גוף, הוצאה לפועל
כתובת: דרך בן גוריון 24, רמת גן
טלפון: 03-6207047 
פקס: 03-6207048
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: http://www.peer-levy.com
אייקון הנהלה

מנהלים

 • ערן פאר

  ערן פאר

  שותף מייסד

  פאר - לוי משרד עורכי דין

  עוד על ערן פאר

  ערן פאר
 • בנימין לוי

  בנימין לוי

  שותף מייסד

  פאר - לוי משרד עורכי דין

  עוד על בנימין לוי

  בנימין לוי

עורכי הדין

  דימיטרי פלשקו, עו"ד שותף
  אריאל בר לב כהן, עו״ד
  דורין מנולוביץ, עו״ד
  אבישי סולומון, עו"ד
  נתנאלה בן שושן, עו"ד
  צחי הוק, עו"ד
אייקון אודות

אודות פאר - לוי משרד עורכי דין

פאר-לוי, משרד עורכי דין הינו משרד בוטיק מוביל המתמחה בתחומי הנזיקין, הביטוח האלמנטרי וההוצאה לפועל.
המשרד הינו מייצג חברות ביטוח, קבוצות רכב מובילות בתחום, ולקוחות פרטיים בתחום הרכוש והגוף בשלל ובמגוון תיקים. 

הלקוחות המוסדיים מספרים כי ההצלחה נובעת בין היתר מעצם השקעתם בכל תיק כאילו הוא התיק היחיד במשרד והיכולת לתת שירות ברמה גבוהה.

המשרד טיפל ומטפל עד היום בעשרות אלפי תיקי ליטיגציה כאשר כל יום עורכי הדין במשרד מנהלים עשרות תיקים בבתי המשפט השונים, בכל הארץ. בנוסף מעניק המשרד ייעוץ פארא-משפטי כגון עצות לניהול עסק בתחום הביטוח ואף ייעוץ קולגיאלי למשרדים אחרים בדבר ניהול המשרד, הסדר והנהלים בו.

מובילות בנזקי רכוש גוף

שמו של משרד פאר-לוי עורכי דין יצא לפניו בתחומי נזקי הרכוש והגוף לרבות תיקי שריפות, הצפות ובכלל זה התחום האלמנטרי, שריפות והצפות במבנים נזקים לרכבים (ובדגש על כלים כבדים ממונעים ואוטובוסים, משאיות ואופנועים), לרבות נזקי גוף. מיום הקמתו בחר המשרד להתמקד ולהצטיין אך ורק בתחומים אלו והדברים באים לידי ביטוי בתוצאות המרשימות אותן הוא מביא ללקוחותיו.

לדבריהם של מייסדי המשרד, עורכי הדין פאר ולוי, תחום הביטוח נוגע בכל תחומי המשפט כגון: הפן ה (פלילי, אזרחי, דיני חברות, דיני לשון הרע, דיני מקרקעין, דיני ירושה, דיני חוזים, ועוד), והם וצוותם המורחב מספקים ללקוחות שירות מעטפת בכלל ההיבטים המשפטיים הנוגעים לכל תיק. מחלקת ההוצאה לפועל במשרד מממשת את פסקי הדין במקרים בהם הנתבעים לא משלמים ללקוחות המשרד.

משרד מומלץ על ידי סוכני ביטוח

צוות המשרד מונה נכון להיום 13 עובדים מתוכם 7 עורכי דין, שלוש מזכירות, פקידת הוצאה לפועל ו-2 מתמחים. המשרד מייצג לקוחות פרטיים רבים המגיעים אליו מפה לאוזן וכאלו המגיעים אליו דרך המלצותיהם האישיות של סוכני ביטוח העובדים מול המשרד. נוכח העובדה שפאר לוי עורכי דין מייצגים הן חברות ביטוח והן לקוחות פרטיים התובעים חברות ביטוח מכיר צוות המשרד בצורה העמוקה ביותר את הזוויות הנכונות לטיפול בכל תיק, וכך זוכה לשביעות רצון גדולה מצד הלקוחות ולהערכה רבה מצד המערכת המשפטית.

מייסדי המשרד

עו"ד ערן פאר, שותף מייסד

בוגר יחידה מובחרת בצה"ל. טרם ייסוד המשרד עבד במשך 7 שנים בחברת ביטוח מובילה, שם צמח במהירות הן בתפקידי שטח ועד לתפקידי ניהול בכירים. בתפקידו האחרון באותה חברה ניהל את תיקיה המשפטיים והתווה את מדיניותה המשפטית. בהשכלתו הוא בוגר תואר ראשון בהצטיינות במשפטים ואת התמחותו עשה במשרד עו"ד מהמובילים בתחום הנזיקין והביטוח. הניסיון העשיר אותו רכש עו"ד פאר במהלך השנים והכרתו העמוקה את עולם הביטוח על כל רבדיו תורם למשרד רבות בעבודתו המשפטית ומנחיל ניצחונות עבור לקוחות המשרד.

עו"ד בנימין לוי, שותף מייסד

טרם ייסוד המשרד הועסק עו"ד לוי בחברת תקשורת מובילה אותה ייצג בבתי המשפט השונים תוך שהוא צובר ניסיון עשיר ביותר בליטיגציה ורגולציה משפטית. בהשכלתו הוא בעל תואר ראשון ואת התמחותו עשה במשרד עו"ד מוביל בתחום הנזיקין והביטוח. לעו"ד לוי שעות רבות מאוד של הופעות בבתי המשפט השונים על כלל ערכאותיהם ניסיון עשיר זה של עו"ד לוי בא לידי ביטוי בניהול מחלקת הליטיגציה ובהשפעתו על יכולתם הגבוהה של עוה"ד במשרד אשר מופיעים יום יום בדיונים רבים.

הישגים בולטים

ביטול דרישת תשלום ממבוטח שלא הודה באחריות לתאונה

המשרד הצליח לבטל דרישת תשלום השתתפות עצמית שקיבל אדם מחברת הביטוח שלו. המשרד הוכיח כי הלקוח הודיע בצורה מקדמית לחברת הביטוח כי הוא אינו אחראי לתאונה ולכן על אף שהחברה התחייבה לתשלום הנזק, במסגרת הליך בוררות חיצוני, הדרישה אינה חוקית.

תשלום מופחת של 1500 ₪ במקום למעלה מ-50 אלף ₪ לאדם שהורשע בגרימת נזק לרכב

המשרד הצליח להוריד פלאים את סכום הפיצוי אותו דרשה חברת השכרת רכבים מאדם שפגע באחד מרכביה. במסגרת כתב ההגנה הצליח המשרד להוכיח כי הערכת הנזק הייתה מנופחת ביותר, וערעור אותה הגישה החברה לבית המשפט המחוזי נדחה תוך אימוץ פסק הדין הראשוני בבית משפט השלום.

ניקוי שמה הטוב של חברה בבית המשפט ובענף הביטוח

מקרה בו הגישה חברה גדולה בתחום הרכב תביעה כנגד חברת ביטויח בגין תאונת דרכים בה נגרם נזק לרכב. עורך הדין הראשון שייצג את החברה התרשל בתפקידו והדבר הוביל לביקורת קשה של בית המשפט על החברה תוך גרימת נזק תדמיתי עצוםביותר וכן נזק כלכלי בחיוב הוצאות בגובה אסטרונומי לטובת קופת אוצר המדינה. התיק הועבר לפאר לוי עורכי דין לצורך הגשת ערעור לבית המשפט המחוזי כאשר המשימה העיקרית הייתה ניקוי שמה הטוב של חברת הביטוח וביטול החיוב בהוצאות. במסגרת הערעור הצליח המשרד להוכיח כי הצדק עם הלקוחה ושפסק הדין ניתן כתוצאה מהתרשלות מלאכתו של הפרקליט הראשו ולא עקב יד מכוונת מהחברה להונות והחיוב בהוצאות בוטל והכל באופן נדיר שכן הלכת בית המשפט העליון קובעת כי ברוב המקרים ערכאת ערעור לא מתערבת בשיקול דעתו של בית משפט שלום בחיוב בהוצאות. בכך הצליח המשרד לעמוד במשימה ולנקות את שמה הטוב של החברה.

בנוסף אולי יעניין אותך