פיירשטיין-טייאר, בקרמן-אפרתי משרד עורכי דין

דיני משפחה, ירושה ואפוטרופסות

פיירשטיין-טייאר, בקרמן-אפרתי משרד עורכי דין
אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 2013 (כתוצאה ממיזוג)
תחום: דיני משפחה, ירושה ואפוטרופסות
כתובת: המדע 8 (בנין רוטמן), פארק המדע, רחובות
טלפון: 077-5515551
פקס: 072-2110264
דוא"ל: office@s-familylaw.co.il
אייקון הנהלה

מנהלים

 • שלומית בקרמן- אפרתי, פיירשטיין-טייאר, בקרמן-אפרתי משרד עורכי דין

  עו"ד שלומית בקרמן- אפרתי

  שותפה מייסדת

  פיירשטיין-טייאר, בקרמן-אפרתי משרד עורכי דין

 • שלי פיירשטיין- טייאר, פיירשטיין-טייאר, בקרמן-אפרתי משרד עורכי דין

  עו"ד שלי פיירשטיין- טייאר

  שותפה מייסדת

  פיירשטיין-טייאר, בקרמן-אפרתי משרד עורכי דין

אייקון אודות

אודות פיירשטיין-טייאר, בקרמן-אפרתי משרד עורכי דין

משרד עוה"ד פיירשטיין-טייאר, בקרמן-אפרתי הינו משרד בוטיק העוסק בדיני משפחה, ירושה ואפוטרופסות. בכלל זה מתמחה המשרד בניהול תיקי גירושין המערבים חלוקה של נכסים פיננסיים מורכבים, סכסוכי משמורת בעלי עצימות גבוהה לרבות מקרים של ניכור הורי ופסיקת מזונות ילדים בעידן החדש. צומת נוסף בו מטפל המשרד הוא ההעברה הבין דורית וניהול העושר המשפחתי באמצעות כלים משפטיים מגוונים  ובהם: הסכמי ממון, צוואות, הקמת נאמנויות וייפוי כח מתמשך, תוך הסתייעות בצוות רב מקצועי. במשרד מטופלים תיקים רבים ומורכבים בתחום של סכסוכי אפוטרופסות והתנגדויות לצוואות. במקביל להליכי ליטיגציה מוביל המשרד תהליכים הסכמיים, כאשר שתי השותפות המייסדות מוכשרות גם בשיטת הגשת"פ (גירושין בשיתוף פעולה). המשרד הוקם בשנת 2013 כתוצאה ממיזוג בין עו"ד שלי פיירשטיין-טייאר ועו"ד שלומית בקרמן-אפרתי, שתי עורכות דין ידועות בתחומן עם ניסיון מקצועי מצטבר של קרוב ל-30 שנה וזוכות לאמון והערכת בית המשפט.

עו"ד שלומית בקרמן אפרתי – שותפה מייסדת

עו"ד שלומית בקרמן-אפרתי הינה בוגרת תואר ראשון ושני במשפטים מהאוניברסיטה העברית בירושלים ובעלת תעודת מגשרת מוסכמת. לעו"ד בקרמן-אפרתי ניסיון מקצועי של 15 שנה ובמקביל לעבודה המשפטית היומיומית שלה היא משמשת כמרצה בתחום דיני המשפחה בפקולטה למשפטים באוניברסיטת בר אילן וכמנחה ומרצה בפורומים מקצועיים ועסקיים שונים, בין השאר במסגרת לשכת עורכי הדין. כמו כן כיהנה כחברה בוועדת הלשכה שעסקה בתופעת הניכור ההורי, חברה בבית הדין המשמעתי של הלשכה וממונה כאפוטרופוס לדין מטעם בית המשפט.  

עו"ד שלי פיירשטיין טייאר – שותפה מייסדת

עו"ד שלי פיירשטיין-טייאר הינה בוגרת לימודי תואר במשפטים (בהצטיינות) מאוניברסיטת תל אביב, בוגרת תואר ראשון בחוג לתקשורת מהפקולטה למדעי החברה באוניברסיטת תל אביב, ובעלת תעודת מגשרת מוסכמת. טרם הקמת המשרד שימשה במשך שנים רבות כעורכת דין באחד ממשרדי דיני המשפחה הגדולים בישראל. לעו"ד פיירשטיין– טייאר ניסיון מקצועי של כ-14 שנה ובמקביל לעבודה המשפטית במשרד היא מרצה בפורומים פרטיים ומקצועיים בתחום דיני המשפחה, ובפרט על סוגיית המעבר הבין דורי בקרב משפחות עתירות הון כמו גם משמשת כיועצת משפטית של משרד מסחרי מוביל.  

שילוב כוחות ייחודי של שתי עורכות דין מובילות בענף

בקרב המשרדים העוסקים בתחום דיני המשפחה נחשב משרד פיירשטיין-טייאר, בקרמן- אפרתי למשרד ייחודי שכן זהו אחד המשרדים הבודדים לענייני משפחה, אם לא היחיד שבהם, שבו השירות המשפטי ניתן במישרין ע"י שתי עורכות הדין המייסדות. מבנה ייחודי זה מציע ללקוחות המשרד עוצמה משפטית כפולה תחת קורת גג אחת. העשייה המשותפת של השתיים מייצרת תמהיל איכותי המצטיין בחשיבה פרגמטית ומקורית לצד יכולות מקצועיות משמעותיות, הזוכה להערכה בקרב קהיליית עו"ד.

ייעוץ חיצוני למשרדי עורכי דין

המשרד מספק שירותי ייעוץ חיצוניים עבור משרדי פמילי אופיס בהיבטים של ניהול העושר המשפחתי ועבור משרדים מסחריים גדולים בתיקים מורכבים המשלבים היבטים של דיני משפחה, ירושה ואפוטרופסות. שותפות המשרד נחשבות למרצות מבוקשות בפורומים עסקים גדולים בכל הקשור למעבר בין דורי וניהול העושר המשפחתי, בפרט בקרב אוכלוסיות עתירות ממון והמשרד אף נבחר כספק בלעדי של מתן שירות ייעוץ משפטי בתחום רווחת הפרט לעובדי ומנהלי חברת משקאות בינלאומית. 

משפט מניעתי

המשרד מטמיע אסטרטגיה מנחה של מעבר ממודל של משפט מטפל למשפט מניעתי. כך, המשרד שם לו למטרה לפגוש את לקוחותיו בצומת הקריטית, עובר להתגבשות הסכסוך המשפחתי וחשיפת המשפחה להליכם משפטיים - ובונה בעבור המשפחה תוכנית עבודה פרטנית וייעודית  המציעה תמהיל  של שימוש בכלים משפטיים מניעתיים באמצעות, בין היתר, צוואות, הסכמים, נאמנויות, תכנון מס וייפויי כח מתמשכים.

ליווי לקוחות ברילוקיישן

המשרד מלווה לקוחות המבצעים רילוקיישן לחו"ל ומוגדרים כבעלי נכסים בארץ ומעבר לים. אלו לרוב לקוחות צעירים ובעלי משפחות והמשרד מלווה את הליך הרילוקיישן, הן מבחינת צבירת הון בחו"ל וחשיפה למדיניות המס המקומית והן מבחינת היבטים פנים משפחתיים. 

מומחיות משפטית יסודית בהתנגדויות לצוואות ודיני אפוטרופסות

שותפות המשרד נהנות מידע וניסיון משפטי ייחודי בניהול תיקים מורכבים העוסקים בהתנגדויות לצוואות כמו גם בסוגיות של סכסוכי אפוטרופסות. משפטנות  זו לצד יכולת ליטיגטורית מרשימה הובילה את המשרד לשורת הצלחות בתיקים סבוכים אלו, שבעיקרם מוכרעים בבית המשפט המחוזי. יתירה מזאת, המשרד נהנה מפניות רבות בתיקים מעין אלו מלקוחות שנכשלו בשלב המשפטי הראשון ומבקשות שהמשרד ייצג אותם בהליכי הערעור. בנוסף, עו"ד בקרמן-אפרתי ועו"ד פיירשטיין–טייאר הינן בעלות הכשרה מיוחדת בגישור בהליכי גירושין ובעלות תעודת גשת"פ – גירושין בשיתוף פעולה. 

פריצות דרך משפטיות

לאורך שנות פעילותו רשם המשרד שורת הצלחות, חלקן פורצות דרך ותקדימיות של ממש. כך בין השאר זכה המשרד בבג"צ בפסק דין שעסק בגדרי הסמכות של בית הדין הרבני ואף הוביל להחלטות תקדימיות שעניינן צווי הורות בין בנות זוג, בבית משפט לענייני משפחה ובבית המשפט המחוזי. 

אייקון פרסומים

פרסומים

בנוסף אולי יעניין אותך

 • אחרי כל עלייה מגיעה ירידה?

  לצד החשש מנגיף הקורונה, מהברקזיט, ממלחמות המסחר ומסימני המיתון אשר גורמים להנחה סבירה כי הצמיחה הגלובלית בסכנה, מדדי הבורסות בעולם ממשיכים לשבור שיאים חדשים. רגע לפני פורום DUN'S 100 לבכירי שוק ההון בישראל, עו"ד מנחם גורמן עונה על שאלות הקשורות לתקופה המורכבת בה נמצא שוק ההון, על הבירוקרטיה והסחבת בשוק המקומי, על התופעה המתגברת של חברות ללא גרעין שליטה ועל אספקטים נוספים הקשורים להווי המרתק של שוק ההון

  אחרי כל עלייה מגיעה ירידה?

 • מסלול עוקף פלילי לתקופת הקורונה

  ייתכן ומשבר הקורונה יוביל להגברת השימוש בכלים המהווים תחליף למשפט הפלילי. להלן המסלולים האפשריים בחוק

  מסלול עוקף פלילי לתקופת הקורונה

 • העשור הטכנולוגי החדש

  מוטי פנחס, סמנכ"ל טכנולוגיות במלם תים מציג את התחזית לעשור טכנולוגי חדש ומרתק, עם פריצות דרך בכל תחומי החיים

  העשור הטכנולוגי החדש

 • איך מהפכת הדור ה–5 משפיעה על מפעילי וספקי תקשורת?

  איך מהפכת הדור ה–5 משפיעה על מפעילי וספקי תקשורת?