פיליפ מ. קוסקס ושות', משרד עו"ד ונוטריון

התחום האזרחי – ליטיגציה אזרחית, נדל"ן וצוואות וירושות

פיליפ מ. קוסקס ושות', משרד עו"ד ונוטריון
אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 1985
תחום: התחום האזרחי – ליטיגציה אזרחית, נדל"ן וצוואות וירושות
כתובת: כתובת רח' הארבעה 28, מגדל צפוני קומה 16, תל אביב 6473925
טלפון: 03-3732150
פקס: 03-7233063
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: http://www.koskaslaw.com/
אייקון הנהלה

מנהלים

 • פיליפ קוסקס, פיליפ מ. קוסקס ושות', משרד עו"ד ונוטריון

  עו"ד פיליפ קוסקס

  מייסד ובעלים

  פיליפ מ. קוסקס ושות', משרד עו"ד ונוטריון

 • גליה מויאל קוסקס, פיליפ מ. קוסקס ושות', משרד עו"ד ונוטריון

  עו"ד גליה מויאל קוסקס

  בעלים

  פיליפ מ. קוסקס ושות', משרד עו"ד ונוטריון

אייקון אודות

אודות פיליפ מ. קוסקס ושות', משרד עו"ד ונוטריון

פיליפ מ. קוסקס ושות', משרד עו"ד ונוטריון, המתמחה בדין הצרפתי, נמנה עם המשרדים המובילים בישראל בטיפול בתושבים זרים. משרד הבוטיק מטפל בתחום הנדל"ן, בתחום הליטיגציה המסחרית אזרחית, בתחום החברות, במיסוי מקרקעין ובתחום המיסוי על גווניו. המשרד אף מטפל בכל הקשור לירושות וצוואות.

למשרד ותק מקצועי של למעלה משלושה עשורים בטיפול בתחום הנדל"ן והליטיגציה האזרחית, תוך מומחיות מיוחדת בטיפול בתושבי חוץ, ובעיקר בקהילה הצרפתית-ישראלית, בדגש על משקיעים מחו"ל בתחום היזמות ובתחום רכישות עסקאות מניבות. עם לקוחות המשרד נמנים בעיקר תושבי חוץ, מצרפת ומרוקו. המשרד ערוך לקלוט תושבי חוץ ולטפל בפרויקטים נדל"ניים. צוות המשרד, הרואה בעבודתו שליחות, פועל ביסודיות, באכפתיות ובמקצועיות, תוך יחס אישי, אנושי ומסור, המותאם ללקוחותיו.

התמחות מיוחדת בדין הצרפתי

חוזקתו הייחודית של המשרד הוא היכרותו המעמיקה עם המשפט הצרפתי, כמו גם עם השפה והמנטליות הצרפתיים, המהווה ערך מוסף ללקוחותיו, תושבי חוץ באופן כללי ותושבי צרפת במיוחד. לעו"ד פיליפ קוסקס, המייסד והבעלים של המשרד, ותק של 40 שנה כעורך דין, עת עלה לישראל מתוך ציונות ושליחות מקצועית. עו"ד קוסקס מוכר כבר-סמכא בתחומו לאור השילוב הייחודי שבין שורשיו הצרפתיים לבין ערכי הציונות, תחושת המחויבות החברתית העמוקה והתמחותו בבית המשפט העליון. סינרגיה זו הופכת את עו"ד קוסקס למומחה מוביל באשר להיבטים המשפטיים העולים מהיחסים המסחריים, העסקיים והתרבותיים שבין ישראל לצרפת. לאור כישוריו הייחודיים, עו"ד קוסקס מונה כמומחה לתחום הפעילות הישראלית-צרפתית במשך 4 שנים, עת כיהן כסגן הנשיא של לשכת המסחר ישראל-צרפת, ובין היתר בתחום המסחרי.

התמחותו בתחום הישראלי-צרפתי ובקיאותו ברגולציה של שתי המדינות, מביאה לפניות תדירות מבתי המשפט בישראל בנוגע לחוות דעתו המקצועית בכל הנוגע לסוגיות משפטיות בינלאומיות ולדין הזר.

איכות משפטית, יסודיות ומצוינות מקצועית

המשרד מוכר במצוינותו המקצועית ובאיכות עבודתו המשפטית, לאור ניסיונם הרב של עורכי ועורכות הדין במשרד, תבונתם ויצירתיותם. צוות המשרד פועל ביסודיות, בפתיחות מחשבתית ובנחישות בכדי להעניק ללקוחותיו את התוצאה הטובה ביותר.

תחומי התמחות

נדל"ן
למשרד, המטפל בתחום הנדל"ן עבור לקוחותיו הישראליים והבינלאומיים כאחד, ניסיון ובקיאות מעמיקה ברגולציה ובהליכים הכרוכים בתחום. השילוב בין הניסיון הנרחב של המשרד בניהול מו"מ יצירתי לבין הידע המשפטי המעמיק בתחום מביא להצלחות הרבות של המשרד, המלווה רכישה ומכירה של דירות ומגרשים, הפשרות קרקעות, קבוצות רכישה, תמ"א 38 ,רכישת מתחמים מסחריים, ליווי משפטי לכל הליכי הבנייה ועוד. עם לקוחות המשרד בתחום נמנים יזמים וקבלנים, קבוצות רכישה, משקיעים פרטיים, מוסדיים, גורמים ממשלתיים, תושבי חוץ פרטיים ועסקיים, לרבות תושבי צרפת רבים המשקיעים את הונם בישראל. ניסיון ומיומנות המשרד מביאים להצלחת הטיפול בעסקאות לקוחותיו גם ללא נוכחותם הפיזית בישראל.

ירושות, צוואות ועיזבונות
המשרד מתמחה בתחום דיני עיזבונות, בדגש על צוואות וירושות בצרפת ובישראל, ולו הכרות נרחבת עם דיני ירושה לפי הדין הצרפתי והדין הישראלי. חוזקה ייחודית זו מאפשרת למשרד להגיש חוות דעת בדין הזר לערכאות המשפטיות השונות בישראל ולייצג בתיקי קיום צוואות וצווי ירושה בישראל תוך הכרה מעמיקה ועדכון בדין הצרפתי הזר וברגולציות המשתנות בתחום. המשרד מתמחה בעריכת צוואה ללקוח, בסכסוך בין חוקים במשפט בינלאומי פרטי, בייעוץ בנושא צוואה או ירושה של ישראלים בעלי נכסים בצרפת, ו/או תושבי צרפת בעלי נכסים בישראל, בניהול עיזבונות בכל היקף, בארץ ובחו"ל, במתן חוות דעת בכתב על הדין הצרפתי בענייני ירושה, בייעוץ לעריכת צוואות דו לשוניות צרפתית - עברית לאזרחי צרפת ו/או להורשת נכסים של צרפתים הנמצאים בישראל ובייצוג מול רשויות המיסוי בישראל ובצרפת.

מומחה לדין הזר הצרפתי
המשרד, שהינו בין המשרדים המובילים בארץ בטיפול בלקוחות הפועלים על קו ישראל-צרפת, מעסיק צוות בעל היכרות נרחבת עם המערכת המשפטית הצרפתית ושליטה מלאה בשפה ובערכים הצרפתיים. עו"ד קוסקס מגיש חוות דעת בדין הצרפתי לכל הערכאות המשפטיות בישראל ומוכר כמומחה לדין הזר הצרפתי.  המשרד מספק חוות דעת בכתב על הדין הצרפתי בענייני ירושה, מעניק יעוץ בסכסוך בין חוקים יעוץ בנושא צוואה או ירושה של ישראלים בעלי נכסים בצרפת ותושבי צרפת בעלי נכסים בישראל, עורך צוואות דו לשוניות צרפתית – עברית לאזרחי צרפת ו/או להורשת נכסים של צרפתים הנמצאים בישראל, מטפל בהליך של רישום וחלוקת עיזבון/ ירושות בצרפת, מייצג מול רשויות המיסוי בישראל ועורך אישורי תרגום נוטריוניים.

משפט מסחרי ודיני חברות
המשרד מספק שירותים משפטיים מסחריים נרחבים, בהם לתושבי חוץ, בדגש על לקוחות צרפתיים ומשקיעים צרפתיים בפעילותם המסחרית בישראל, מתמחה במתן ייעוץ ביסוד והקמה של חברות ושותפויות, ועוסק במיזוגים ורכישות. בנוסף, המשרד מייצג את לקוחותיו בהסכמי מיזמים משותפים בארץ, הסכמי זיכיונות, ניהול שוטף של החברה תחת הדין הישראלי, הסכמים מסחריים בינלאומיים ועוד, ומלווה את לקוחותיו בהקמת נציגויות לחברות צרפתיות בישראל. בזכות שורשיו הצרפתיים של עו"ד קוסקס, המשרד מסייע ללקוחותיו בפעילותם המסחרית בישראל.

תרומה לקהילה

המשרד רואה בתרומה לקהילה ועזרה לזולת כערך עליון, ומטפל בתיקי "פרו בונו" באופן קבוע, מתוך האמונה כי ייצוג משפטי מגיע גם למעוטי יכולת. עו"ד קוסקס מאמין בקהילתיות ובטיפוח החברה ולכן כיהן במשך שש שנים כיו"ר מתנ"ס בירושלים, והרבה לעסוק לאורך השנים בפעילות פרו-בונו בתחומי משפט שונים לרבות התחום הפלילי ובפעילות ציבורית התנדבותית.

אייקון דירוגים

דירוגי חברה

בנוסף אולי יעניין אותך

 • איך המשקיעים המתוחכמים מצליחים לייצר תשואה גם כשהשווקים נופלים?

  אחרי תקופה ארוכה שהמשקיעים נהנו מהגאות שאפיינה את השווקים הפיננסיים, נראה כי ההשלכות הכלכליות שהנחיתה מגפת הקורונה מאיימות שוב לשנות את חוקי המשחק ולהכניס את השווקים לתקופה של סיכון גובר ותנודתיות עמוקה. עבור מי שמחפש להימנע מהרפתקאות ולהתאים את תמהיל ההשקעות למציאות החדשה, עולם ההשקעות האלטרנטיביות מסתמן כחלופה אטרקטיבית ויציבה שמייצרת תשואה נאה גם כשהשווקים רועדים

  איך המשקיעים המתוחכמים מצליחים לייצר תשואה גם כשהשווקים נופלים?

 • ירידה לצורך עלייה

  הירידה במכירות, בהתחלות הבניה ובמלאי הדירות הפנויות, משקפים מציאות של תהליך משברי המתרחש בניגודיות ובמקביל לביקוש הגדל לפתרונות דיור שנותר לא מענה מספק. הירידות הללו, שחלקן נוצרו בעקבות התפשטות מגפת הקורונה, וחלקן מכורח אתגרי המציאות הנוכחית של ענף הנדל"ן בישראל, צפויות להוביל לעליה במחירי הדיור באזורי הביקוש והחרפה במצוקת הדיור. מי שיפסיד מכך הוא כמובן הדייר שמעוניין לקנות דירה בישראל, ורואה כיצד המחירים ממשיכים לטפס מעלה וכיצד החלום לקנות בית הולך ומתרחק ממנו. לרגל פורום בכירי ענף הנדל"ן של DUN'S 100 מנהלי החברות הגדולות בתחום משתפים את מה שעבר עליהם בתקופת הקורונה ופורשים את תפיסת עולמם לגבי הסוגיות המרכזיות איתם מתמודד הענף בימים אלו ובעתיד הנראה לעין

  ירידה לצורך עלייה

 • "התיווך" שיכול לשנות את שוק הפיננסים בישראל

  האם הגענו לנקודת מפנה באסדרת תחום הברוקראז' בישראל?

  "התיווך" שיכול לשנות את שוק הפיננסים בישראל

 • האם לשירביט מותר לשלם דמי כופר?

  מתקפת הסייבר על חברת שירביט מדגימה את חוסר הוודאות שהמזכר האמריקאי משית על הגורמים המעורבים באירועי סייבר

  האם לשירביט מותר לשלם דמי כופר?