פסגות בית השקעות בע"מ

קופות גמל, קרנות השתלמות, קרנות פנסיה, קופות מרכזיות לפיצויים, קרנות נאמנות, תעודות סל, ניהול תיקי השקעות, מסחר עצמאי, שירותי מחקר וברוקראג', ביטוח וחיסכון והשקעה בסוכנויות ביטוח

אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 1963
תחום: קופות גמל, קרנות השתלמות, קרנות פנסיה, קופות מרכזיות לפיצויים, קרנות נאמנות, תעודות סל, ניהול תיקי השקעות, מסחר עצמאי, שירותי מחקר וברוקראג', ביטוח וחיסכון והשקעה בסוכנויות ביטוח
כתובת: רח' אחד העם 14, תל אביב 6514211
טלפון: 5323*
פקס: 03-7968889
אימייל: psagot@psagot.co.il
אתר החברה: http://www.psagot.co.il
Facebook: לחץ לצפייה
Linkedin: לחץ לצפייה
Youtube: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

 • ברק סורני, פסגות בית השקעות בע"מ

  ברק סורני

  מנכ"ל

  פסגות בית השקעות בע"מ

אייקון אודות

אודות פסגות בית השקעות בע"מ

פסגות הוא בית ההשקעות הגדול בישראל, שמנהל כ-187 מיליארד שקל* עבור למעלה ממיליון לקוחות. בית ההשקעות החל את דרכו לפני 54 שנה תחת בנק לאומי. לאורך השנים הרחיב את תחומי פעילותו, וכיום הוא מציע מגוון רחב של מוצרי חיסכון לטווח ארוך ולטווח קצר, שירותים פיננסיים רבים וכן מוצרים ביטוחיים שונים. פירמות מובילות במשק, מוסדות ציבור, גופים מוסדיים, משקיעים זרים ולקוחות פרטיים בחרו בנו לצורך ניהול כספם. כמנהלי כספי ציבור, אנחנו פועלים באופן רציף למען מיקסום הערך עבור ציבור לקוחותינו ושותפינו העסקיים. 

ניהול השקעות אחראי ומקצועי

פסגות פועל על פי מדיניות השקעות מקצועית, אחראית ושקופה, שחותרת לביצועים בולטים לאורך זמן. ניהול ההשקעות בפסגות מתבצע על ידי הון אנושי מיומן ומסור, המאופיין ברמה מקצועית גבוהה. לרשות מנהלי ההשקעות, עומדים מגוון כלים ומערכות מידע מתקדמות, אשר מסייעים בתהליכי ניתוח ניירות ערך לצורך קבלת ההחלטות עבור לקוחותינו. פילוסופיית ניהול ההשקעות שלנו מבוססת על מספר עקרונות מנחים: ניהול סיכונים מבוקר ואחראי, השקעות מבוססות מחקר ואנליזה, פיזור במגוון אפיקי השקעה ושמירה על תנודתיות נמוכה. עקרונות אלה הם הבסיס להשקעה מוצלחת לאורך זמן. 

ביצועים בולטים לאורך זמן

פילוסופיית ניהול ההשקעות של פסגות, שגובשה תוך הבנת האחריות העצומה הכרוכה בניהול כספי ציבור, דוגלת בניהול מקצועי ואחראי במטרה להשיא תשואות בולטות לאורך זמן. פילוסופיה זו היא שמאפשרת את הצלחה המתמשכת והצמיחה העקבית של בית ההשקעות. 

מערך מחקר ואנליזה גדול ואיכותי

בפסגות צוות אנליסטים ומנהלי השקעות שעוקב אחר המתרחש בשוקי ההון והכלכלה בעולם, ומקבל החלטות השקעה על פי מחקר מעמיק ובהתאם להתפתחויות השונות. מערך המחקר והאנליזה כולל שש יחידות מחקר מתמחות, ומונה 80 אנליסטים, מנהלי השקעות ואנשי מסחר. הללו נעזרים גם בגופי מחקר מובילים בארץ ובעולם. לאחרונה הקימה פסגות מחלקת מחקר חו"ל פנימית שמתמחה בניתוח שווקים, סקטורים וניירות ערך בחו"ל. כמו כן, לפסגות מחלקת השקעות פרטיות שאינן סחירות, הפועלת בתחומים מגוונים: אשראי לא סחיר, השקעות בקרנות גידור וקרנות השקעה פרטיות, וכן השקעות ישירות בנכסי נדל"ן - זאת על מנת לייצר ללקוחותיה תשואה עודפת, לאורך זמן, בסביבת הריבית הנמוכה השוררת בעולם.

חדשנות

החדשנות הינה במרכז האסטרטגיה העסקית של פסגות. לאחרונה הקים פסגות מחלקת חדשנות הפועלת לקדם את החדשנות הפיננסית בתחומים רבים, כגון, דיגיטציה בשירות ובמכר, יעוץ וניהול השקעות אוטומטי, ניתוח ואנליטיקה של מידע פיננסי, שיפור תהליכי תפעול, מסחר עצמאי ועוד. מטרת פעילות זו היא להביא ערך ללקוחות החברה ולשפר ולייעל את תהליכי העבודה בבית ההשקעות. בנוסף, פסגות פתח את שעריו בפני חברות הפינטק והוא פועל על מנת לייצר שיתופי פעולה ולהטמיע בבית ההשקעות פתרונות טכנולוגיים חדשניים.

מגוון מוצרים תחת קורת גג אחת

פסגות מציעה מגוון מוצרי חיסכון לטווח הבינוני והארוך:

קופות גמל, קרנות השתלמות וקופות מרכזיות לפיצויים: פסגות קופות גמל ופנסיה היא חברת הגמל הגדולה בישראל. היא מתמחה בניהול השקעות לטווח בינוני וארוך, ומציעה מגוון רחב של קופות גמל, קרנות השתלמות וקופות מרכזיות לפיצויים – הבולטות בביצועים ובדירוגים גבוהים לאורך זמן. בין השאר מנהלת פסגות את "גדיש" – קופת הגמל הגדולה בישראל.

קרנות פנסיה: קרנות הפנסיה של פסגות מציעות מגוון מסלולי ביטוח ואפיקי השקעה, שמטרתם לאפשר התאמה מירבית של מסלול החיסכון לאופיו וצרכיו של העמית.

ביטוח: פסגות חברה לביטוח מציעה מוצרי ביטוח חיים ופוליסות חיסכון. הניסיון רב השנים, הניהול האחראי והאיתנות הפיננסית, מאפשרים לפסגות להציע ללקוחותיו סל מוצרי ביטוח העונה לצורכיהם, תוך מתן דגש על שירות מקצועי, אדיב, אמין ואישי. 

פסגות מציעה מגוון מוצרי חיסכון לטווח קצר ושירותים פיננסיים:

ניהול תיקי השקעות בארץ ובחו"ל: פסגות ניירות ערך, חברת ניהול תיקי ההשקעות הגדולה בישראל, מנהלת תיקי השקעות בארץ ובחו"ל עבור חברות, גופים מוסדיים ומשקיעים פרטיים במגוון אפיקי השקעה.

פסגות טרייד: לפסגות ניירות ערך פלטפורמה דיגיטלית למסחר עצמאי בניירות ערך, תוך חיסכון משמעותי בעמלות וללא דמי משמרת, לצד מעטפת שירותים דיגיטליים.

קרנות נאמנות: פסגות קרנות נאמנות הינה חברת קרנות מהמובילות בישראל ומציגה ביצועים בולטים לאורך זמן**. במסגרת החברה פועלות כ-164* קרנות נאמנות במגוון רחב של אפיקים, המתאימות לסוגי משקיעים שונים ומגוונים.

תעודות סל: פסגות תעודות סל היא החברה הוותיקה בענף תעודות הסל בישראל. היא מנהלת מגוון רחב של כ-210* תעודות סל ותעודות התחייבות העוקבות אחר מגוון נכסי בסיס כמו מדדים, סחורות ומטבעות בארץ ובעולם. החברה מפעילה חדר מסחר חדיש המונה צוות סוחרים מקצועי ומיומן. 

שקיפות ומעורבות מוסדית

פסגות מקפיד על מתן דיווחים שקופים ושוטפים ללקוחותיו בכל הנוגע לסטטוס הכספים המנוהלים על ידו, על פי כל דרישות הדין והרגולטורים הרלוונטיים (רשות ניירות ערך, משרד האוצר והבורסה לניירות ערך). בנוסף, אנחנו מקפידים על פרסום מדיניות החברה בתחומים שונים הנוגעים לניהול כספי לקוחותינו. בנוסף, פסגות דוגל במעורבות מוסדית אקטיבית, שהינה כלי חיוני להשגת תשואה עודפת לאורך זמן עבור ציבור החוסכים. מתוך עיקרון זה הגדיר פסגות זה מכבר כללים ברורים ושקופים אותם עיגן ב"אמנת פסגות למעורבות מוסדית", ואשר מטרתם להגן על זכויות המשקיעים ולייצר נורמות ראויות לניהול חברות בשוק ההון. 

חינוך פיננסי

לרשות כמיליון לקוחותינו וציבור החוסכים כולו עומד "מרכז הידע לחינוך פיננסי של פסגות". המרכז מקנה מגוון כלים חדשניים ומתקדמים במטרה לסייע לציבור בניהול כספו. הידע והמומחיות של בית ההשקעות הגדול בישראל זמינים עבורכם באתר פסגות, בו תוכלו למצוא תשובות לשאלות הכי חשובות ומעניינות – והכל בלחיצת כפתור. 

מנהל קרנות הנאמנות - פסגות קרנות נאמנות בע"מ

נכון ל-31.5.17 ** אין לראות באמור התחייבות להשגת תשואה כלשהיא.

האמור לעיל אינו מהווה ייעוץ/שיווק השקעות ו/או ייעוץ/שיווק פנסיוני ו/או תחליף לייעוץ/שיווק כאמור ו/או לייעוץ מס המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם וכן אינו מהווה הצעה לרכישת יחידות בקרנות ו/או תעודות ו/או ניירות ערך, אשר תיעשה בהתאם לתשקיף שבתוקף ולדיווחים המידיים בלבד. אין לראות באמור לעיל התחייבות של פסגות להשגת תשואה כלשהי. פסגות ניירות ערך בע"מ - מנהל תיקים וחבר בורסה - ופסגות בית השקעות בע"מ – משווק השקעות (להלן "החברות") עוסקות בשיווק השקעות ולא בייעוץ השקעות ומשתייכות לקבוצת פסגות. לחברות זיקה לנכסים הפיננסים המנוהלים על ידי החברה השנייה וכן זיקה לנכסים הפיננסים המנוהלים על ידי חברות מקבוצת פסגות. החברות רשאיות להעדיף נכסים אלו על פני נכסים פיננסים אחרים. פסגות קופות גמל ופנסיה בע"מ עוסקת בשיווק פנסיוני (ולא בייעוץ פנסיוני) ולה זיקה למוצרים הפנסיוניים המנוהלים על ידה.אין במידע לעיל כדי לשקף באופן ממצה את תנאי פוליסת הביטוח. הנוסח המחייב הינו נוסח הפוליסה המלא המפורסם באתר פסגות. אין במידע האמור כדי להוות או להחליף ייעוץ ביטוחי או פנסיוני או אחר ואין בו כדי להחליף את בדיקת התאמת המוצר לצרכיו האישיים של הלקוח.

בנוסף אולי יעניין אותך

 • מבוא למשפחה אחרת

  טובת הילד כציר מרכזי

  מבוא למשפחה אחרת

 • זכות בלתי הדירה במקרקעין, האומנם?

  מבית מדרשו של משרד עו"ד קוהלי יצאה הלכה חדשה ומעניינית שניתנה ע"י כב' ביהמ"ש העליון לפיה זכות בלתי הדירה* הסתיימה ע"י פיצוי מחצית משווי הערכת שמאי שייבחן עלות בניית הנכס בלבד.

  זכות בלתי הדירה במקרקעין, האומנם?

 • לשון הרע במערכת הבחירות הקרבה לרשויות המקומיות

  בבחירות לרשויות המקומיות בישראל שתתקיימנה ביום 30.10.18, יעמדו לבחירה מועצות העירייה, מועצות מקומיות, מועצות אזוריות, וכמובן ראשים של אלו. בדרך כלל מדובר בבחירות סוערות, מלאות השמצות הדדיות ולעיתים אף מלוות ב"קמפיינים" שליליים בתקשורת, שמטרתן לשנות את דעת הבוחר ולהוביל לבחירת היריב המתחרה.

  לשון הרע במערכת הבחירות הקרבה לרשויות המקומיות

 • השימוש בילדים ככלי נשק בהליך הגירושין

  לא פעם בסכסוכי גירושין קשים, אנו נתקלים בתופעה חמורה במיוחד והיא תופעת ה"ניכור ההורי". מפתיע עד כמה מעט ידוע לציבור הרחב על התופעה ונדמה לי שיש חשיבות עליונה להכיר בתופעה הזאת לא רק על מנת להציף את הבעיה אלה גם מאחר וידיעה מסייעת במניעה. ומתוך תקווה כי גם אם מערכת היחסים של בני זוג שהינם הורים, הגיעה אל סופה לא יגררו אליה את ילדיהם.

  השימוש בילדים ככלי נשק בהליך הגירושין