פעילים ניהול תיקי השקעות

ניהול תיקי השקעות

אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 1987
תחום: ניהול תיקי השקעות
כתובת: מנחם בגין 11, רמת גן 5268104
טלפון: 03-6360755
פקס: 03-5370066
אתר החברה: http://www.peilim.co.il
אייקון הנהלה

מנהלים

 • אבישי קרואני, פעילים ניהול תיקי השקעות

  אבישי קרואני

  מנכ”ל

  פעילים ניהול תיקי השקעות

  לפרופיל המלא

  אבישי קרואני
 • רונן שטיין, פעילים ניהול תיקי השקעות

  רונן שטיין

  יו"ר הדירקטוריון

  פעילים ניהול תיקי השקעות

מנהלים בכירים

  יוסי לב מ"מ מנכ"ל ומנהל השקעות
  עמית אלשיך סמנכ"ל שיווק ומכירות
  אילת מרום סמנכ"ל כספים ותפעול
אייקון אודות

אודות פעילים ניהול תיקי השקעות

פעילים ניהול תיקי השקעות היא אחת החברות המובילות בישראל בתחום ניהול תיקי ההשקעות. החברה, שנוסדה בשנת 1987, הנה חברה בת בבעלות מלאה של בנק הפועלים. פעילים מתמחה בניהול תיקי השקעות ללקוחות פרטיים, חברות ציבוריות ופרטיות, מלכ"רים, חברות ממשלתיות, רשויות מקומיות, קיבוצים ועוד. החברה מנהלת תיקי השקעות בהיקף של כ - 17.5 מיליארד ₪.

צוות מיומן ומנוסה

צוות מנהלי תיק ההשקעות בחברה מחזיקים ברישיון ניהול תיקים מטעם הרשות לניירות ערך והם בעלי ותק רב וידע מעשי נרחב בשוק ההון. יו"ר דירקטוריון פעילים, מר רונן שטיין בעל ניסיון נרחב בעולם הפיננסי, כיהן בשורה של תפקידים בכירים בבנק הפועלים כאשר האחרון שבהם משנה למנכ"ל וממונה על החטיבה הקמעונאית.
מנכ"ל החברה, אבישי קרואני, הנו בעל ניסיון של למעלה מ - 25 שנים בתפקידי ניהול בכירים בתחומי ההשקעות.

ניהול אובייקטיבי ובלתי תלוי

חברת פעילים עוסקת אך ורק בניהול תיקי השקעות. עובדה זו מאפשרת למנהלי ההשקעות בפעילים לבחור את המוצרים הפיננסיים האיכותיים ביותר ולנהל את תיקי ההשקעות עבור לקוחותיה באופן אובייקטיבי ובלתי תלוי. פעילים כפופה לפיקוח של הרשות לניירות ערך, לבנק ישראל ולביקורת הפנימית של בנק הפועלים. בנוסף, פעילים מפעילה אמצעי בקרה לשם הבטחת איכות השירות.

תהליך קבלת החלטות השקעה מובנה ומסודר

החברה מקפידה על תהליך קבלת החלטות השקעה שיטתי ומושכל. ראשיתו של התהליך הנה בישיבה תקופתית של ועדת הדירקטוריון, המתווה את מדיניות ואסטרטגיות ההשקעה. המשכו בוועדת ההשקעות השבועית בנוכחות מנכ"ל החברה אבישי קרואני, במסגרתה מתקבלות החלטות השקעה המיושמות בתיקי ההשקעות של הלקוחות.

מחלקת המחקר של החברה, אשר בראשה עומד רואה חשבון עתיר ניסיון של למעלה מ-25 שנות אנליזה, תומכת בכלל החלטות ההשקעה המתבצעות. המחלקה מבצעת ניתוחים יסודיים של כלל ניירות הערך והמכשירים הפיננסיים שבהם משקיעה פעילים, ומספקת חוות דעת והמלצות המבוססות על תוצאות הניתוח.

מכוונות ללקוח

בפעילים שמים דגש על התאמת השירות הניתן ללקוחות בהתאמה לציפיות, הצרכים ורמת הסיכון הספציפיים של כל לקוח. תפיסת עולם זו באה לידי ביטוי בחזונה של חברת פעילים. נדבך מרכזי בחזון החברה הוא "להיות שותפה מועדפת בהשגת מטרותיו הכלכליות של הלקוח". לשם הגשמת חזון זה מקפידים בפעילים על מעטפת שירות יוזמת, בהתאם למבנה תיק ההשקעות והעדפותיו של כל לקוח.

דסקים מקצועיים

תיקי ההשקעות מנוהלים בחמישה דסקים מקצועיים:

דסק פרטי
מתמחה בניהול השקעות עבור לקוחות פרטיים. הדסק מתמקד בניהול תיקים באמצעות השקעה ישירה בניירות ערך בארץ ובעולם. הדסק מנהל תיקי השקעות שהיקפם 350 אלף ₪ ומעלה ומאפשר ללקוחות תיקי השקעות מותאמים אישית, בהתאם לרמת הסיכון שנבחרה על ידי הלקוח ובהתאם לצרכיו הפיננסיים.

דסק קרנות סל
היקף ההשקעה בתיק קרנות הסל הינו 200 אלף שקל ומעלה וניתן לבחור מבין מגוון מסלולים, הנעים בין אפס חשיפה למניות ועד לקרנות סל החשופות ב - 100% למדדי המניות השונים. חשוב לציין שפעילים אינה מנפיקה קרנות משל עצמה אלא בוחרת ומשקיעה עבור לקוחותיה בקרנות הסל המתאימות ביותר ללקוחותיה. לפיכך, מובטחת אובייקטיביות מלאה בבחירת ההרכב המתאים של הקרנות, זאת על-פי צרכיו המשתנים של כל לקוח ולקוח. פעילים שמה דגש על שמוש בכלים המתקדמים ביותר עבור לקוחותינו.

דסק פלטינום
מיועד ללקוחות בעלי היקף השקעה של 4 מיליון ₪ ומעלה. צוות הדסק מתמחה ב"תפירת חליפה אקסקלוסיבית", המשלבת ראייה כוללת המותאמת למאפייניהם הפיננסיים של לקוחות פלטינום.

דסק חו"ל
מנהל תיקי השקעות בינלאומיים בהיקף של 120 אלף דולר ומעלה. דסק חו"ל מציע גישה אובייקטיבית למוצרים הגלובליים המתקדמים ביותר, דוגמת קרנות נאמנות זרות, ותעודות ETF. באמצעות הקשר הישיר לגורמים בחו"ל והידע הגלובלי של מנהלי ההשקעות בוחרת חברת פעילים עבור לקוחותיה את המוצרים הספציפיים הטובים בתחומם. תיק חו"ל במוצרים עוקבי מדד: לאור ביקוש המשקיעים לחשיפה לשוקי ההון בחו"ל, החליטה פעילים לאפשר ללקוחות המעוניינים בכך, לכלול פתרון לניהול השקעות בחו"ל באמצעות תיק המורכב ממוצרים עוקבי מדד (ETF) וקרנות זרות וזאת בהיקף השקעה של החל מ-50 אלף דולר.

דסק מוסדי
אמון על ניהול תיקי השקעות עבור חברות ציבוריות ופרטיות, מלכ"רים, חברות ממשלתיות, רשויות מקומיות, קיבוצים ועוד. צוות הדסק, המונה מנהלי תיקים בכירים, מתמחה בבנייה ובניהול של תיקים המותאמים לצרכים הייחודיים של כל חברה או ארגון. הדסק מציע גם פתרונות בנושאי מטבע חוץ ותזרימי מזומנים.

פעילות קהילתית

בנוסף למתן תרומות, החברה לוקחת חלק בפעילותה של עמותה אשר במסגרתה מתנדבים עובדי החברה בבתי ספר המשרתים אוכלוסיות מחוסרות הזדמנויות, ומעבירים להן שיעורים בתחומי כלכלה ושוק ההון.

אייקון מאמרים

מאמרים מאת פעילים ניהול תיקי השקעות

 • כיצד יצרה ״פעילים״ WinWin באמצעות בניית צוות שירות לקוחות ייחודי שהגיל הממוצע בו הוא 67?

  כיצד יצרה ״פעילים״ WinWin באמצעות בניית צוות שירות לקוחות ייחודי שהגיל הממוצע בו הוא 67?

  אם פתחתם עיתונות כלכלית בשנתיים האחרונות, כנראה שקראתם עשרות כתבות על ״המילניאלס״ - העובדים הצעירים, בני שנות ה-2000 והכישורים הרבים שלהם המחלחלים לשוק העבודה. אך בחברת ההשקעות ״פעילים״ החליטו להסתכל גם על היתרונות של בני הגיל השלישי ולהשתמש בהם כדי ליצור תועלת עצומה לחברה. בדרך, הם גילו שורה של כישורים שרלוונטיים יותר מתמיד למגוון חברות במשק. האם חברות נוספות יכולות ללמוד מזה? נראה שכן

  כיצד יצרה ״פעילים״ WinWin באמצעות בניית צוות שירות לקוחות ייחודי שהגיל הממוצע בו הוא 67?

בנוסף אולי יעניין אותך

 • "עריכת דין היא שליחות – הצלחה בתיק יכולה לשנות חיים"

  כשנתיים אחרי שנבחר לתפקיד יו"ר מחוז דרום בלשכת עורכי הדין, עו"ד אלעד דנוך משתף באתגרים הייחודיים של התפקיד ומדבר על העבודה בתחום המשפט, "העשיה ממלאת אותי כל פעם מחדש - לא משנה אם מדובר בשליחות הציבורית בלשכה או בניהול המשרד, אנחנו חיים את המקצוע – תיק נשאר איתנו הרבה אחרי שהגענו הביתה"

  "עריכת דין היא שליחות – הצלחה בתיק יכולה לשנות חיים"

 • אקטיביזם רגולטורי – דרכה המיוחדת של הרשות להגנת הפרטיות

  הקו פורץ הגבולות של הרשות להגנת הפרטיות לנוכח השינויים בעולם והקיפאון החקיקתי בישראל

  אקטיביזם רגולטורי – דרכה המיוחדת של הרשות להגנת הפרטיות

 • 2020; השנה שגרמה לנו לחשב מסלול מחדש

  הקורונה היא כמו סטארט-אפ מהסוג, שבא לשבש סדרי עולם ולשנות הרגלים ודפוסי התנהגות. כזה שגרם לעולם כולו לחשב מסלול מחדש ולעסקים להמציא את עצמם מחדש

  2020; השנה שגרמה לנו לחשב מסלול מחדש

 • "גמד על כתפי ענקים" – הקורונה כהזדמנות פז לפיתוח כלים ניהוליים חדשניים לדורות הבאים

  אנו המנהלים צריכים לנצל את התקופה הזו עבור פיתוח כלים ניהוליים חדשניים התואמים את מגבלות, רוח ואתגרי התקופה, כלים אשר יובילו לשינויים חיוביים בארגונים ואף יעצבו את המציאות הניהולית לדורות הבאים אחרינו

  "גמד על כתפי ענקים" – הקורונה כהזדמנות פז לפיתוח כלים ניהוליים חדשניים לדורות הבאים